Zmiana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-05-24, 15:32   #1
oonaa
Zakorzenienie

Zmiana

Cześć moje kochane
Chciałabym się z wami podzielić moimi ostatnimi przemysleniami
Jakiś czas temu (wrzesień) obciełam włosy, miałam je strasznie krótkie, a nie ukrywam, że teraz zapuszczam włosy. Przez ten czas rosły, rosły no i teraz mam do ramion. Nie ukrywam, że nie obeszło się bez prostownicy
Codzienne katowanie teraz jest strasznie widoczne. Moje włosy są szorstkie.. Postanowiłam, że nie będę prostowała. No i w ciągu 2 tygodni wyprostowałam tylko ras (sami wiecie - impreza) Próbowałam je dawać na pianke, ale nie mam naturalnych loków i to jest wlasnie problem...
Włosy były napuszone i pofalowane (każdy w inną strone ! )
Nie wiem własnie co mam teraz zrobić, bo końcówki mam strasznie poniszczone, a obciąć nie obetnę bo pojdzie polowa moich włosów ;/
Chciałam zakupić jakieś kosmetyki do pielegnacji, ale nie mam pojecia co zrobić, żeby jakoś sie dało je ułożyć i bez prostownicy były ładne i zadbane.

Postanowiłam, że narazie z prostownica sobie daje spokój, ale nie mam pojecia co zrobić, żeby coś z tymi włosami zrobić.
I wlasnie tak też ostatnio myślałam, nad zmianka koloru włosów, ale to może póżniej ...
oonaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 19:09   #2
catherinne
Raczkowanie

GG do catherinne
Dot.: Zmiana

może jakieś mleczka prostujące, np z Nivea? Szczerze mówiąc nigdy nie używałam czegoś takiego, bo u mnie wyprostowane włosy to święto po prostu. Na co dzień stawiam na pofalowane włosy. Nie katowałam ich do teraz. Cholerne farbowanie. Jestem zmuszona prostować. ;/

Szkoda niszczyć włosy prostownicą. Szczególnie jeżeli chcesz je zapuścić, a obcięcie końcówek nie wchodzi w grę. Na początek jakieś serum na zniszczone końcówki, widziałam ostatnio takie coś w drogerii. Podobno świetne.

Zależy jakie masz włosy, bo może akurat te preparaty prostujące włosy pomogą. Spróbuj.
catherinne jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 22:15   #3
ramoncia217
Wtajemniczenie

Dot.: Zmiana

Ja mam ten sam problem, tylko ze od farbowania mam straszne końcówki, i postanowiłam też się wziasc za regeneracje..
Kupiłam sobie dzisiaj maseczke z herbal esenses chyba tak to sie pisze, NAWILŻANIE PO BRZEGI. i musze powiedzieć włosy juz po 1 użyciu są miekkie no i mniej się puszą..
No i moge polecić szampon i odżywke z Gliss Kura ASIA STRAIGHT.Moje włosy po tych kosmetykach sie nie krec a, a mam do tego tendencje, no i regeneracja, i odżywianie.. Zyczę powodzenia.

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości