Buźka do zdjęcia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-07-18, 08:16   #1
guest
Zakorzenienie

Buźka do zdjęcia

Mam pytanko-do fachowca-będę robiła sobie makijaż do ślubu i oczywiście tym samym do zdjęć-chodzi mi o to, czy twarz do zdjęcia powinna byc raczej matowa ( puder i cienie), czy można musnąć ją rozświetlaczem i cienie lekko perłowe? Jak lepiej buźka wychodzi na zdjęciach-jak jest matowa, czy rozświetlona. Przy okazji-który z rozświetlaczy dostępnych na rynku ( średnia półka raczej) najlepiej wybrać? Z góry dziękuję za dobre rady.
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-18, 08:58   #2
guest
Zakorzenienie

Re: Buźka do zdjęcia

Ostrożnie z rozświetlaczem- buzia na zdjęciu może sprwić efekt tłustej a nie rozświetlonej. Kolorowe zdjecia bardzo eksponują wszelkie niedociągnięcia w makijażu, więc poświęc mu dużo czasu.
Stary 2002-07-18, 09:31   #3
guest
Zakorzenienie

Makijaż fotograficzny jest bardzo wymagający - widać wszelkie niedoskonałości. Osobiście poleciłabym mat, szczególnie na twarzy - dobrze kryjący podkład (np. Colorstay Revlonu. Duży nacisk należy położyć na wymodelowanie twarzy (róż, ciemniejszy i jaśniejszy odcień podkładu), co jest niezbędne przy makijażu fotograficznym. Oczy mogą być lekko lśniące - to da efekt rozpromienionej twarzy - bardzo wskazany przy makijażu ślubnym. Ale cienie raczej satynowe niż perłowe, kolory stonowane, aby nie uzyskać efektu "barokowego".
Życząc powodzenia, serdecznie pozdrawiam!!!
Stary 2002-07-18, 09:40   #4
Evoonya
Raczkowanie

GG do Evoonya

Jest dokładnie jak mówi Justy. Popełniłam kiedyś ten błąd - wprawdzie nie na własnym ślubie [img]icons/icon12.gif[/img] - musnęłam policzki opalizującym pudrem. Efekt na zdjęciach był taki, jakbym była spocona albo miała mocno przetłuszczoną twarz. Nie ryzykuj, warto może oddać się w ręce specjalistki. To nie kosztje aż tak dużo... Poza tym na takie okazje makijażystki mają specjalne kosmetyki, których w sklepach nie uwidzisz...
Evoonya jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości