Poszłam do fryzjera i długo potem tego żałowałam... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-05-05, 16:29   #1
Tusiaaa...
Przyczajenie

Poszłam do fryzjera i długo potem tego żałowałam...

A więc, tak jak napisałam w temacie, poszłam do fryzjera. Chciałam się obciąć na pazurki, więc fryzjerka umyła mi włosy, obcięła, wysuszyła i...? ...I wolałam nie patrzeć na siebie. fryzjerce nie mówiłam nic, że mnie źle obcięła, że mi się nie podoba, itd., ale zcięła mi za dużo!!! Proszę poradzić mi coś, coś na szybki odrost włosów, może jakaś witamina, a może powinnam jeść więcej sałatek, woców i ważyw??? Proszę o jak najszybszą odpowiedź, jaka jest tylko możliwa, bo wyglądam okropnie!!!
Tusiaaa... jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-05, 16:36   #2
sarenka
Zakorzenienie

Re: Poszłam do fryzjera i długo potem tego żałowałam...

myslę, że tempo porostu włosów to kwestia genetyki. a nie dasz rady przez jakiś czas czesać się inaczej niż powinnaś [zaczesywać te pazurki na przykład]

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-05, 16:37   #3
ufcio1
Raczkowanie

to moze zamiast jesc witaminki poszukaj jakiejs fajniutkiej fryzurki, ktora ci sie spodoba i nie wymaga jeszcze wiekszego scinania włosow?? i moze poszłabys do innego bardziej doswiadczonego fryzjera ? bysmy ci pomogły, ale nie wiemy jaka masz buzke moze masz jakies zdjecie na kompie?
pozdrawiam
ufcio1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-05, 16:39   #4
kasiarog
Raczkowanie

GG do kasiarog

Hej, nie przejmuj się ja za każdym razem jak idę do fryzjera to jestem niezadowolna albo jeszcze nie trafiłam na dobrego FRYZJERA. Umyj włosy i spróbuj je ułożyć sama. Uważam że jeśli fryzjerka ścięła Cię nie tak jak chciałaś powinnaś jej to powiedzieć!!! Słyszałam że w krajach Unii jest jakieś prawo konsumenckie na temat fryzjerstwa. Słyszałyście o tym??????/
kasiarog jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-05, 16:53   #5
_Roxi
Zadomowienie

GG do _Roxi

nie tylko w UE wPolsce tez od stycznia 2001 sa juz przepisy unijne ,taka usluga moze byc zareklamowana ( na pismie!!!!!) ,poniewaz jest to umowa o dzielo ,z przedawnieniem 2 letnim
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-05, 19:28   #6
Pippi
Raczkowanie

GG do Pippi

Przeżyłam dokładnie to samo. Na dodatek fryzjerka ścięła mnie po męsku: tył i boki, normalnie prawie jak poborowy. Wyszłam wściekła i długo mi nie przechodziło. Teraz zaczynam wyglądać jako-tako, ale minął miesiąc. Jedyne w czym jeszcze względnie wyglądałam to ... tak, tak - ulizane włosy, takie zupełnie położone. Potem jak troszku odrosły to żelem do góry tył i na czubku głowy.
Powinno się móc coś takiego reklamować.
A w ogóle to kto takich "fachowców" dopuszcza do klientów??
Pippi jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości