też nie było fajnie dziś u fryza-uwaga na promocje! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-05-05, 18:25   #1
ninal
Raczkowanie

też nie było fajnie dziś u fryza-uwaga na promocje!

Doświadczyłam dziś podobnej, przykrej sytuacji u fryzjera. poszłam z zamiarem podrasowania fryzurki i wyrażnie zaznaczyłam, że zapuszczam włoski (udało mi się już zapuścić na ok.7 cm), mam poczucie, że ta osoba kompletnie mnie nie usłyszała albo nie zrozumiała bo wyobrażcie sobie, że wyrąbała mi włosy praktycznie na zapałke!! nawet przedziałka nie mogę zrobić bo są za krótkie! zero proporcji, wulgarny degaż co udaje cieniowanie. olałam całą akcje bo był dzień promocji czyli wszystkieusługi minus 20%(zapłaciłam mało), a pozatym mieszkam w tym samym bloku i nie chciałam robić sobie nieprzyjemnej sytuacji. zresztą podejrzewam, że zakład przy okazji tej promocji poprostu robi dzień królika doświadczalnego czyli strzygą uczennice. włoski na szczęście odrosną, to leży w ich naturze!
ninal jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-05, 18:28   #2
młodaa
Wtajemniczenie

Re: też nie było fajnie dziś u fryza-uwaga na promocje!

Nina podziwiam Twoj spokoj... i to stwierdzenie "włoski na szczęście odrosną, to leży w ich naturze!"... ja chyba nie wytrzymalabym i zrobilabym awanturke, ale taka juz impulsywna troszke jestem
Ja staram sie uwazac na wszystkie promocje i chodze do sprawdzonych fryzjerow (po dwoch wyjatkowo nieudanych fryzurach wiem gdzie chodzic )

podzrawiam
młodaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-05, 18:36   #3
ninal
Raczkowanie

Re: też nie było fajnie dziś u fryza-uwaga na promocje!

hm.. może to brak asertywności u mnie? (panie fryzjerki zazwyczaj wietrzą się w drzwiach a ja kilka razy dziennie tamtędy przechodze z psem, jak wspomniałam mieszkam w tym samym bloku). mówisz, że chodzisz do sprawdzonych fryzjerów więc pewnie też wiecej płacisz, a ja zapłaciłam 20 zł tylko. włoski naprawde odrosną i u mnie na szczęście szybko. niewarto kruszyć kopii
ninal jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości