CLARINS - kolorówka - cz. I - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-03-22, 10:29   #121
ranka
Kici kici miau miau

Dot.: CLARINS - kolorówka - cz. I

rozswietlenia. i jestniby do suchej cery ale zawiera alkohol wiec nie wiem czy nawilzy. i oczyiwsice ma ten zapach specyficzny
ranka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 12:04   #122
jelonki
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Dziewczyny czy może wiecie, kiedy będzie u nas dostępna letnia kolekcja makijażu, bo tak bardzo jestem ciekawa tego brązera mozaikowego
jelonki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 17:03   #123
pumas
Zakorzenienie

Dzięki, czyli nie dla mnie.
pumas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 17:33   #124
ranka
Kici kici miau miau

ja bym radzila wziac probke
Stary 2011-03-22, 17:55   #125
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja bym radzila wziac probke
.......
apropo's tego podkładu rozświetlającego,tez bym radziła wziąć próbkę,bo np jeżeli chodzi o mnie to on zupełnie nie powinien się sprawdzić na mojej mooocno mieszanej skórze,a okresowo tłustej i odwodnionej....no a jest gites. (dodam tylko ,że przypudrowuje go fixerem z Kryolanu lub sypkim Dermablendem Vichy)

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 18:35   #126
PannaEwelina
Zakorzenienie

Dark, przepraszam za dygresję, ale masz Anti-Shine czy który z Kryolan? Który uważasz za lepszy, ten Kryolan czy Dermablend???
PannaEwelina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 19:37   #127
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Dark, przepraszam za dygresję, ale masz Anti-Shine czy który z Kryolan? Który uważasz za lepszy, ten Kryolan czy Dermablend???
.......
mam i Anti Shine i coś takiego,tylko chyba w starszym opakowaniu,to rodzaj fixera w pudrze. http://allegro.pl/kryolan-fixerpuder...507684132.html .Anti Shine szczerze nie cierpie! podobnie jak innych pudrów ryżowych.A ten fixer jest ok...co prawda nie matuje na extra długo,ale trzyma podkład na swoim miejscu...Dermablend chyba lepiej matuje... w sumie lubię je jednakowo.

wizażowo&pazurkowo
Stary 2011-03-23, 08:27   #128
ranka
Kici kici miau miau

no wlasnie.. ja mam sucha i u mnie sie nie sprawdzil niestety.
Stary 2011-03-23, 09:01   #129
pumas
Zakorzenienie

apropo dermablendu i anti shine - anti shine to dziadostwo wg mnie, nie matuje na zbyt dlugo, osadza się na wloskach itp. dermablend nie jest zły, choc ja szukam wciaz ideału - wkrotce dotrze do mnie sea food puder matujacy, zobaczymy, jak sie sprawdzi.
Stary 2011-03-23, 14:59   #130
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
apropo dermablendu i anti shine - anti shine to dziadostwo wg mnie, nie matuje na zbyt dlugo, osadza się na wloskach itp. dermablend nie jest zły, choc ja szukam wciaz ideału - wkrotce dotrze do mnie sea food puder matujacy, zobaczymy, jak sie sprawdzi.
........
sea food? a cóż to takiego? mi się kołacze tylko skin food po głowie,zresztą mam od nich fajny korektor pod oczy.Jesli jednak masz na mysli puder od skin fooda,to pamiętaj,że jest na bazie krzemionki...mooże przesuszać pomimo tego,że stosuje się go do matowienia.
......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ....
apropo's jeszcze tego fixera z Kryolanu..moje doswiadczenie z nim
pokazuje,ze on nie nadaje sie generalnie pod oczy,na korektor lub podkład... roluje się i waży...i jeszcze na powiekach pod cienami tez niefajnie się zachowuje.

wizażowo&pazurkowo
Stary 2011-03-23, 15:47   #131
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
........
sea food? a cóż to takiego? mi się kołacze tylko skin food po głowie,zresztą mam od nich fajny korektor pod oczy.Jesli jednak masz na mysli puder od skin fooda,to pamiętaj,że jest na bazie krzemionki...mooże przesuszać pomimo tego,że stosuje się go do matowienia.
......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ....
apropo's jeszcze tego fixera z Kryolanu..moje doswiadczenie z nim
pokazuje,ze on nie nadaje sie generalnie pod oczy,na korektor lub podkład... roluje się i waży...i jeszcze na powiekach pod cienami tez niefajnie się zachowuje.

Zgadzam, się...mnie wysusza

a wiesz może, czy ta data na spodzie korektora to data produkcji czy ważności?
Stary 2011-03-23, 16:24   #132
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
Zgadzam, się...mnie wysusza

a wiesz może, czy ta data na spodzie korektora to data produkcji czy ważności?
........
jejku mam nadzieję,że to data produkcji bo bym była zmartwiona kupnem korektora po terminie ..... a czym utrwalasz swój korektor pod oczami?

wizażowo&pazurkowo
Stary 2011-03-23, 16:47   #133
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!

Cytat:
........
jejku mam nadzieję,że to data produkcji bo bym była zmartwiona kupnem korektora po terminie ..... a czym utrwalasz swój korektor pod oczami?

Nooo ja też mam taką nadzieję...

Używam Make Up For Ever HD lub Laura Mercier Secret Brightening... ale powiem Ci szczerze, że bardziej podoba mi się ten ''goły'' efekt- bez utrwalenia. Choć wiadomo, że przez to jest nietrwały i trzeba poprawiać

Stary 2011-03-23, 18:18   #134
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
.......
mam i Anti Shine i coś takiego,tylko chyba w starszym opakowaniu,to rodzaj fixera w pudrze. http://allegro.pl/kryolan-fixerpuder...507684132.html .Anti Shine szczerze nie cierpie! podobnie jak innych pudrów ryżowych.A ten fixer jest ok...co prawda nie matuje na extra długo,ale trzyma podkład na swoim miejscu...Dermablend chyba lepiej matuje... w sumie lubię je jednakowo.
Stary 2011-03-23, 20:43   #135
pumas
Zakorzenienie

taaak skin food, kurde, te sea food chodza mi ciagle po zoladku i glowie ;]
Miałas go ? Ja mam tlusta cere jak nie wiem, licze, ze mnie choc troche zmatuje.
Stary 2011-03-23, 21:19   #136
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
taaak skin food, kurde, te sea food chodza mi ciagle po zoladku i glowie ;]
Miałas go ? Ja mam tlusta cere jak nie wiem, licze, ze mnie choc troche zmatuje.
....
nie nie miałam go,,ale miałam inne krzemionkowe,niby matuja ale jednoczesnie mam wrażenie,ze nasilają łojotok....w ogóle to czytałam na biochemii,zeby krzemionki dodawać troche do innego zwykłego pudru,wtedy kontroluje,ale nie przesusza.

wizażowo&pazurkowo
Stary 2011-03-24, 08:51   #137
pumas
Zakorzenienie

Kupilam kiedys krzemionke z kolorówki? nie pamietam i ona wlasnie tak na mnie działała - matowała na chwile, a potem swiecenie podwojna dawka.
Stary 2011-03-29, 13:35   #138
elmilinden
Raczkowanie

Ponieważ jestem blada jak trupek a na wiosnę moja skóra nie wygląda idealnie (niestety...) , zdecydowałam się jednak na zakup Everlasting w kolorze 105, skoro już i tak robiłam zakupy przy stoisku Clarinsa Zobaczymy.

Ponieważ pojawia się dużo pytań o kolory, wrzucam fotki podkładu Everlasting w kolorze 103, 105 i dla porównania mój dotychczasowy Diorskin Forever 010. Na tych zdjęciach widać, dlaczego musiałam go wymienić, mimo, że sam podkład jest ok....

1. Podkłady nieroztarte
2. Podkłady roztarte, ale bardzo gruba warstwa, żeby było widać kolor
3. Roztarte jak powyżej, ale na białym tle
4. Clarins Everlasting 105, który kupiłam w porównaniu z Diorem 010, którego teraz używalam - kolory w opakowaniu.

5. I śliczny róż Blush Prodige w kolorze Soft Peach, który zaskoczył mnie superopakowaniem (funkcjonalne, ładne, świetne połączenie delikatnego złotego koloru z czerwienią, nawet pędzelek od biedy może by się do czegoś nadał), lekkością koloru, w ogóle swoją konsystencją, w dodatku pasuje do mojej ulubionej szminki (również Clarinsa) Joli Rouge w kolorze Pink Blossom

Wszystkie zdjęcia robione w naturalnym, dziennym świetle. Kolory podkładów od lewej strony:
Clarins Everlasting 103, Everlasting 105, Diorskin Forever 010.
Mam nadzieję, że to komuś pomoże, jeśli będzie zainteresowany kolorami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podklady.jpg (35,5 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podklady1.jpg (39,4 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podklady2.jpg (33,5 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podklady3.jpg (32,4 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg roz.jpg (56,6 KB, 52 załadowań)
elmilinden jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 15:24   #139
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elmilinden Pokaż wiadomość
Ponieważ jestem blada jak trupek a na wiosnę moja skóra nie wygląda idealnie (niestety...) , zdecydowałam się jednak na zakup Everlasting w kolorze 105, skoro już i tak robiłam zakupy przy stoisku Clarinsa Zobaczymy.

Ponieważ pojawia się dużo pytań o kolory, wrzucam fotki podkładu Everlasting w kolorze 103, 105 i dla porównania mój dotychczasowy Diorskin Forever 010. Na tych zdjęciach widać, dlaczego musiałam go wymienić, mimo, że sam podkład jest ok....

1. Podkłady nieroztarte
4. Clarins Everlasting 105, który kupiłam w porównaniu z Diorem 010, którego teraz używalam - kolory w opakowaniu.

5. I śliczny róż Blush Prodige w kolorze Soft Peach, który zaskoczył mnie superopakowaniem (funkcjonalne, ładne, świetne połączenie delikatnego złotego koloru z czerwienią, nawet pędzelek od biedy może by się do czegoś nadał), lekkością koloru, w ogóle swoją konsystencją, w dodatku pasuje do mojej ulubionej szminki (również Clarinsa) Joli Rouge w kolorze Pink Blossom

Wszystkie zdjęcia robione w naturalnym, dziennym świetle. Kolory podkładów od lewej strony:
Bardzo pomocny post, jak będę miała już aparat to też wrzucę swatche porównawcze
Stary 2011-03-31, 21:25   #140
Manehajera
Zakorzenienie

a ja dziś testuję ten nowy podkład Clarinsa w odcieniu 103 (najjaśniejszym) i chyba jestem na tak w końcu jasny odcień w całkiem niezłym podkładzie zastanawiałam się jeszcze nad Clinique tym nowym kremem tonującym ale chyba odcienie ciemno wypadają...
Manehajera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 21:33   #141
ranka
Kici kici miau miau

w porownaniu do Clarinsa na pewno
Stary 2011-04-01, 13:25   #142
jaPieknoscDniaBlog
BAN stały

Cytat:
Napisane przez elmilinden Pokaż wiadomość

1. Podkłady nieroztarte

Cudny ten róż, ja mam Rose wood tu jest fotka KLIK
jaPieknoscDniaBlog jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 13:46   #143
beeets
Zakorzenienie

a ja dostałam Clarins Nude inspiration róż i puder 2w1 z kolekcji jesień 2009, edycja limitowana

jestem zachwycona

http://wizaz.pl/forum/album.php?albu...ictureid=94149

http://wizaz.pl/forum/album.php?albu...ictureid=94148

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 13:11   #144
PannaEwelina
Zakorzenienie

Beeets, wygląda rzeczywiście ładnie
Stary 2011-04-03, 14:41   #145
Manehajera
Zakorzenienie

Po trzech dniach testów zdecydowałam się na Skin Illusion 103. Poza natarczywym zapachem, który dla mnie jest naprawdę ciężki kupiłam go i to ze zniżką 40zł

Wg mnie podkład jest nawilżający w przeciwieństwie do long lastinów a utrzymuje się jak long lastingi więc póki co ideał z Bobbi'm mi chyba nie po drodze więc zostaję wierna temu przez jakiś czas.

Nie wiedziałam, że jestem taka blada i 103 będzie dla mnie ok. Teraz tylko znaleźć muszę delikatny puder brązujący...
Manehajera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 21:31   #146
ranka
Kici kici miau miau

mialam ten puderek Clarinsa z 2009 roku - niestety wlazil w pory
Stary 2011-04-04, 11:35   #147
fi
Zadomowienie

Mam starszną ochotę na spróbowanie Joli Rouge Brillance - Wrocławianki czy w Sephorach są dostępne kolorowe kosmetyki Clarins, mam wrażenie, że widziałam je jedynie w Douglasie... Wolałabym ewentualnie kupić w S. bo mam -10%.

Mam Everlasting w odcieniu Sand - na razie bardzo pozytywnie ale uwaga! warzy mi się na Day Wear Estee L. na innych kremach ok. Ładny jasny kolor, lekko żółtawy bez różowego. Mam wrażenie, że on nie ciemnieje w ciągu dnia.

A oto mój niedawny nabytek:
Paletka Barocco: 4 cienie, dwa ciepłe, dwa zimne + uniwersalny różowy róż + miniatura maskary i błyszczyka. wszystko w bardzo praktycznym, zamykanym na zamek etui. Świetna sprawa na wyjazdy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie.jpg (86,1 KB, 10 załadowań)
fi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 12:48   #148
fi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
Po trzech dniach testów zdecydowałam się na Skin Illusion 103. Poza natarczywym zapachem, który dla mnie jest naprawdę ciężki kupiłam go i to ze zniżką 40zł

Wg mnie podkład jest nawilżający w przeciwieństwie do long lastinów a utrzymuje się jak long lastingi więc póki co ideał z Bobbi'm mi chyba nie po drodze więc zostaję wierna temu przez jakiś czas.
Ja od paru dni testuję Skin Illusion ( dostałam gigantyczną próbkę ) powiem wam, że na razie zachyt pełen, i kolor ładnie się dopasowuje ( wzięłam 110 honey - myślałam, że będzie za ciemny ale o dziwo jest ok, nie odcina się od szyi) i krycie bardzo przyzwoite, i cera ładnie wygładzona a przy tym bardzo leciutki. Posprawdzam jeszcze jak się zachowuje na innych kremach, na razie używałam go na krem matujący Etiude House, teraz wypróbuję na typowo nawilżającym. Co do matowienia to nie ma takiego efektu - jest owszem wygładzenie ale matu nie zauważyłam,, ale przy Everlanting jest tak samo. Mam nadzieję, że Skin Illusion będzie doskonałym kremem na lato
Stary 2011-04-08, 13:40   #149
beeets
Zakorzenienie

kochane, a ile w D. kosztuje Skin Illusion?

Manehajera, a gdzie ty kupiłaś ten podkład za 40 zł
proszę zdradź tajemnicę

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 13:58   #150
fi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
kochane, a ile w D. kosztuje Skin Illusion?

Manehajera, a gdzie ty kupiłaś ten podkład za 40 zł
proszę zdradź tajemnicę
Nie pamiętam dokładnie albo 165 albo 179 albo coś koło tego.
Ja też zamierzam kupić ze zniżką 40 zł bo mam kupon z D. za nazbierane punkty.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości