Pomóżcie mi zmienić image o 100% - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-05-28, 13:14   #1
bbehindBLUEeyess
Raczkowanie

Pomóżcie mi zmienić image o 100%

Witam
Marzy mi się zmiana fryzury. Co prawda w podstawówce miałam włosy krótkie,ale od tamtego czasu je zxapuszczałam. Efektem były,zdrowe włosy do długości pupy. Jednak je ściełam ale zanim sie obejrzałam, teraz sięgają mi do pasa. Są wycieniowane. a z racji tego że miałam grzywkę,ona odrosła i teraz mam coś w rodzaju iei idrostów. któe pasują ni w gruchę ni w pietruchę.
Marzy mi się zeby się np.obiąć albo rpzefarbować. Ogólnie cche sie odmieniń. Znudziły mi się te włosy strasznie.
Cięzko mi anwet określić kształt twarzy jaki mam;p Jest dosyć podłużna, ale nie mam zarysowanych kosci policzkowych i mam małe usta. jeśli to coś zmieni, to jak sie ogarniam, i wychodzę gdzes "do ludzi" to mi mówią że mam ładne oczęta ( no i mam długą, ładną szyję)
Znajdziecie dl amnie jakąś propozycję?
Fotki
1) stare,ale widać jaki kształt ma moja twarz
2)robione tej zimy- do tyłu grzywkę zaczesuję ręką bo ani za uszy jej nie mogłam złożyć ani nic;/
3) to włąśnie tą grzywkę tak odchodowałam, ps.widać że mam dopsyć długie włosy...?
4)tak sie najczęściej czeszę bo mnie włosy irytują( wakrocz francuski) i dlatego chcialabym cos zmienić, bo najczęściej je poprstu wiążę. A włosy mam dość grube.
bbehindBLUEeyess jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 15:15   #2
justyna1996
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Pomóżcie mi zmienić image o 100%

Nie zmieniaj ich tak bardzo! Są naprawde ładne ja marze o takiej długościA próbowałaś cieniować? często cieniowanie (ale lekkie) ładnie ożywia fryzure) Ja bym nie obcinała radykalnie.
justyna1996 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 17:04   #3
monisska1990
Przyczajenie

jeżeli masz włosy naturalnie proste proponowałabym ci pocieniowanie ich ale tak by nie straciły zbyt wiele na długości, co myslisz o zmianie koloru? proponowałabym tobie kasztanowy kolorek z delikatnymi gdzie niegdzie jasniejszymi pasemkami (refleksami), byłby to subtelny ale ciekawy efekt. Jeżeli nie chcesz isc do fryzjera to kup sobie jakis kasztanowy kolorek najlepiej farb z wyzszej polki (powyzej 12zl), jednak na refleksy, pasemka proponuje udac sie do fryzjera, za duzo ciebie nie skasuje.

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

doczytalam ze masz pocieniowane, wiec obetnij je ale nie wiecej niz do łopatki i delikatnie jeszcze pocieniuj, mysle ze moja propozycja przypadnie ci do gustu
monisska1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 17:37   #4
bbehindBLUEeyess
Raczkowanie

Szczerze przyznam że zastanawiałam się nad tym,ale też nad zmianą koloru. Z jednej chciałabym być wersji blond;] co myślicie?ale znowu boje sie efektu brzydkich ,popalonych włosów
ale z drugiej ruda( z tym że nie mam do tego najlepszej cery,więc raczej odpada) a z innej własnie jakiś fajny kasztanowy kolorek. a możecie wkleić propozycjie koloru? Nigdy nie farbowałam włosów i raczej" błądzę" w świecie farb

Ten jest ładny<3

Edytowane przez bbehindBLUEeyess
Czas edycji: 2010-05-28 o 18:06
Stary 2010-05-28, 19:44   #5
catherinne
Raczkowanie

GG do catherinne

Ja na twoim miejscu nie farbowałabym włosków. Są niesamowite. Sama byłam znudzona swoim nijakim brązem i je przefarbowałam. I wcale nie jestem zachwycona. Ciągłe farbowanie, odrosty...
A ty masz przeboskie włosy. Może czasem warto na wieczór zapleść kilka warkoczy, by ranem zaskoczyć znajomych pięknymi falami czy loczkami?

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Ja bym je po prostu mocno wycieniowała. Nowy look, puszyste włoski z zwiększoną objętością, łatwiej się układają. Nie jest ich tak dużo.
catherinne jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 20:21   #6
uca
Rozeznanie

Az ciezko ci doradzic cokolwiek bo masz tak piekne wlosy ze szkoda byloby cos popsuc. Uwazam ze kolor tez piekny i idealnie pasuje do cery i niebieskich oczu .
uca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 20:55   #7
bbehindBLUEeyess
Raczkowanie

dziękuję wam bardzo za komplementy
u mnie loki i fale odpadają-mam włosy jak druty,więc z zaskoczeniem nie ma szans(cały czas wołam o pomstę do nieba za te druty)
niestety tak to jest,cudze chwalę swojego nie znam. Ale kusi straszliwieeee.
Najmniej radyklane będzie jeśli je zestnę, tak za łopatki i zobacze jak to bd wyglądało ewentualnie ścieniuje później. a jaki kształt grzywki byście mi radziły? ja to mam same problem,z ta fryzurą;/ najepiej to rzucę się pod pociąg,może mnie jakoś ciekawie obetnie;p
Stary 2010-05-28, 22:24   #8
mandarynkaaa
Raczkowanie

Drugie zdjęcie *.*, slicznie na nim wyglądasz, radze nie zmieniać nic. Czasem wiązać, splatać, robić koczki jak będzie gorąco, ale najlepiej Ci w rozpuszczonych z zaczesaną grzywką do tylu

- Fiodor Dostojewski -
mandarynkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 03:27   #9
uca
Rozeznanie

Zgodze sie z wypowiedzia wyzej, z dluzsza zaczesana grzywka jest slicznie.
Co do koloru ktory zamiescilas to kompletnie nie pasuje do takiego typu urody - musialabys zaczac zmieniac na sile swoj naturalny koloryt, jakies solarium albo samoopalacz. Tak jak jest jest naprawde pieknie (zazdroszcze ci wlosow). Chyba kazdej kobiecie czasami brakuje obiektywizmu jak na siebie patrzy. Natura sie nie myli. Jesli masz potrzebe zmiany to moze poeksperymentuj z makijazem i strojem .
uca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 11:07   #10
endorfina123
Wtajemniczenie

zgadzam się z dziewczynami, absolutnie nie farbuj włosów, masz fajny kolor, który pewnie w lecie delikatnie rozjaśnia słońce, poza tym, rudy nie pasowałby do Twojego typu urody. naprawdę, szkoda włosów, w dalszej perspektywie nerwów, bo a to odrost, a to włosy osłabione.

co do fryzury, to raczej nie skracałabym ich, sama mam długie włosy i pomimo tego, że bardzo podobają mi się np. przedłużone boby, to jednak swoich bym nie ścięła. długie włosy dają wiele możliwości kombinowania, możesz zrobić fale, loki, możesz prostować, zakładać opaski, robić koczki, końskie ogony, pleść warkocze, naprawdę mnóstwo, mnóstwo możliwości, musisz tylko w domu poeksperymentować i zobaczyć, w czym Ci najlepiej

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 18:08   #11
PannaDelikatna
BAN stały

Pięknie Ci w grzywce, więc ścięłabym ją na nowo. Ponadto uważam,że blond odpada, a jesli rudy to.. ciemny, kasztanowy,bordowy
PannaDelikatna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 13:44   #12
SceneQueene
Zakorzenienie

Mnie się najbardziej podobasz na drugim zdjęciu.
Spróbowałabym zrobić na brązie karmelowe pasemka.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 14:27   #13
justyna1996
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

zdecydowałaś sie już na jakąs zmiane? jezeli tak to pochwal się
justyna1996 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 15:18   #14
arielka13
Raczkowanie

na drugim zdjęciu wyglądasz najbardziej korzystnie w ogóle jesteś piękna też proponuje z długości nic z nimi nie robić, krótkie by Ci nie pasowały, a te są naprawdę boskie i bez grzywki kolorek najładniejszy jest właśnie ten brąz, odradzam jakiekolwiek farbowanie na kolory ciemniejsze co do jaśniejszych nie mam obiekcji, bo na pewno kasztan czy inne wcześniej wymienione będą wyglądać super samych udanych zmian ;* pochwal się oczywiście efektami
Stary 2010-05-30, 23:00   #15
mandarynkaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
Chyba kazdej kobiecie czasami brakuje obiektywizmu jak na siebie patrzy. Natura sie nie myli. Jesli masz potrzebe zmiany to moze poeksperymentuj z makijazem i strojem .
bardzo madre słowa. Wiele kobiet ma czasem po prostu gorszy dzień, przez to zmęczoną twarz i wydaje im sie że jak przefarbują albo zetną włosy, będą wyglądac lepiej. A tak na prawde wystarczy troche pobiegac, napić sie więcej wody, wziąc jakieś witaminki, zjeśc jakiś owoc i pójśc spać na godzinkę. od razu można nabrać dystansu do siebie. Ja sama przestałam już farbowac włosy, bo doszłam do wniosku że tylko dodaje sobie tym sztuczności, jednak co natura to natura.

- Fiodor Dostojewski -
mandarynkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 01:40   #16
martynka_9898
Przyczajenie

Moze podobalaby Ci sie fryzura a'la kleopatra, włosy długości gdzies mniej więcej do połowy długości szyi (zeby nie byly za krotkie) plus grzywka.
Z długich włosów możes sobie zrobić lekkiego rokeza z przodu, a reszte włosów zaczesywać do tylu

---------- Dopisano o 01:35 ---------- Poprzedni post napisano o 01:33 ----------

Kolor mogłabyś troszkę "ożywić" np jakims szamponem koloryzującym -kolor np czekoladowy

---------- Dopisano o 01:40 ---------- Poprzedni post napisano o 01:35 ----------

mogłabys tez nałozyc więcej tuszu na rzęsy lub jesli lubisz eksperymentowac - mozesz przedłużyc sobie rzęsy i je zagęscic u kosmetyczki
martynka_9898 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 23:35   #17
Fureyka
Wtajemniczenie

Skoro masz takie geste i czesto je wiazesz to bym je skrocila, tak do lopatek i dobrze wycieniowala. Masz sliczna buzke! Poeksperymentuj z makijazem, ale wloskow nie ruszaj tak drastycznie! Kolorek tez masz bardzo fajny i lepiej Ci bez grzywki (drugie foto ).
Stary 2010-06-10, 11:42   #18
bbehindBLUEeyess
Raczkowanie

Ponieważ dosłownie za dwa dni idę na wesele to na razie nie ruszam ich, żeby fryzjerka miała większe pole manewru. Zdecuduje sie na to by je skrócić, jak już pisała osoba wyżej i przeżedzić. A co do grzywki to eszcze sie nie zdecydowałam;]
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości