Metamorfoza Kamili ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-05-28, 13:35   #1
mistrz_zordon
Przyczajenie

Witam kochane wizażanki Jestem tutaj nowa, więc nie gniewajcie się jeśli założyłam wątek w złym miejscu. Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie ; przefarbować włosy, może ściąć (?), zmienić codzienny makijaż. Problem w tym, że kompletnie nie umiem dobrać kolorów i kształtów... Zwracam się z nadzieją o pomoc w dobrze np. cieni i tego typu rzeczy Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi

zdjęcia

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-05-28 o 15:26 Powód: post pod postem
mistrz_zordon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 15:09   #2
pigula1990
Zadomowienie

Dot.: Metamorfoza Kamili ;)

Moim zdaniem masz rysy twarzy "takiej ostrej laski". Proponowałabym troszkę rozjaśnić włosy (i nie mówię tu o kolorze blond, ale gdybys np. zrobiła sobie ognisto-czerwone, albo jasno-brązowe włoski, mogłoby być ładnie)
Jeżeli chodzi o makijaż, to przede wszystkim "popracowałabym" nad brwiami. Masz jasniutkie i dosc cienkie brwi, a wydaje mi się, że to one nadają charakter kazdego oka Wiec jak juz zdecydujesz sie na zmiane koloru wlosow, to albo naloz u kosmetyczki henne na brawi (brazowa! w zadnym wypadku czarna), albo kup sobie kredke mineralna ktora sama te brwi zaakcentujesz
Takie jest moje ogolne wrazenie

pigula1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 15:57   #3
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mistrz_zordon Pokaż wiadomość
Witam kochane wizażanki Jestem tutaj nowa, więc nie gniewajcie się jeśli założyłam wątek w złym miejscu. Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie ; przefarbować włosy, może ściąć (?), zmienić codzienny makijaż. Problem w tym, że kompletnie nie umiem dobrać kolorów i kształtów... Zwracam się z nadzieją o pomoc w dobrze np. cieni i tego typu rzeczy Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi

zdjęcia
z włosami czeka Cię sporo pracy, prawdopodobnie ściąganie koloru, bo proponowałabym jasny brąz, ładnie Ci w tym co masz, ale moim zdaniem odrobinę za ciemny. dlatego najpierw w salonie ściąganie koloru i farbowanie na jasny brąz. z obcinaniem bym się wstrzymała, troszkę zapuściła włosy i zrobiła przedłużonego boba z grzywką na bok. zgadzam się z postem powyżej w kwestii brwi - powinny być ciemniejsze. co do makijażu, to naturalny wygląda najlepiej, dobry tusz, oczy podkreślone eyelinerem, twarz ładnie wymodelowana pudrem brązującym i będzie super

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 12:54   #4
Ilena
Zakorzenienie

a według mnie kolor masz świetny ... popracowała bym nad oczami .. zrób brwi henna i będzie dużo lepiej .. a tak to bardzo mi się podoba
Ilena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 18:06   #5
PannaDelikatna
BAN stały

Wydaje mi się,że ładnie byłoby Ci w jasnym brązie z jakimiś o 2 tony jaśniejszymi refleksami, pasemkami . Polecałabym też asymetryczną grzywkę Brwi napewno nadają się do kosmetyczki no i delikatny makijaż
PannaDelikatna jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
fryzura, makijaż, matemorfoza, nastolatka, pomoc

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości