Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-10-11, 09:35   #3061
dorinka30
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Paulinkosia nie przejmuj się, o to chodzi, że ja normalnie nie widzę żadnych szczelin, ale jak prostuję to mi zbytnio nie ściska włosów. Ale może to tak byc powinno, ja nigdy nie miałam w ręku profesjonalnej prostownicy więc nie wiem. Jedyna jaką miałam Remington (powłoka teflonowa) to ściskała włosy ale co z tego skoro wcale mi ich nie prostowała. Widocznie Tondeo celowo jest tak wykonana, może dlatego, że temperatura jest tak wysoka, że przy nieumiejętnym zastosowaniu w przypadku ściśnięcia włosy mogłyby się spalić
dorinka30 jest offline  
Stary 2006-10-11, 12:14   #3062
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Iwona200 też mam podobny "problem" z moją Tondeo Eco Cerion, wydaje mi się, źe za mało ściska włos. Chociaż jak stykam te płytki to jest O.K, czyli nie widzę dużej szczeliny, ale przy prostowaniu wydaje mi się to trochę przeszkadzać??? Jak biorę grube pasma to jest O.K , ale jak dzielę włosy na mniejsze pasma to za mało ściska Może te prostownice tak mają. Zobaczymy, na razie wyprostowałam pierwszy raz i jest dobrze. Ale chyba zbyt duże oczekiwania miałam co do efektu, a może to kwestia wprawy.???
no wlasnie mi w porownaniu z efalockiem malo sciska wlosy ale wyprpostowac sie da wczoraj wyprostowalam i bylam na rowerku i caly czas dosc proste ale nie sa jakies rekelacyjne (typu bardzo gladkie i lśniące), ale trzyma dluzej od efalocka tylko niestety na drugi dzien znow musze prostowac. chyba tez mialam za duze oczekiwania
iwona200 jest offline  
Stary 2006-10-11, 12:19   #3063
iwona200
Zakorzenienie

Wczoraj doznałam szoku!!!

Moja TONDEO active cerion miala ostro zakończone krawędzie (nie gładkie tylko taki niedoszlifowany ten plastik) i wyrywała mi wlosy troche. Mój tata to złota rączka wiec dałam mu ją aby mi ją wyszlifował. Robił to takim specjalnym pilnikiem, a że szlifowanie bylo potrzebne blisko plytki prostownicy to najechał na nią i zdarła się trochę ta czarna powłoka i zobaczyłam coś srebrnego ta ryska nie jest duza ale widocznie widze srebrne. A ceramika chyba nie jest srebrna

Więc się zastanawiam jak to jest z tymi płytkami

W ogóle mogliby się trochę bardziej postarać z jej wykonaniem (jak na prostownice za 300 zl) albo za to znizyc z ceny
iwona200 jest offline  
Stary 2006-10-11, 13:15   #3064
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

Iwonko, a dlaczego nie wysłałaś tej prostownicy do reklamacji???
Może zapytaj się Grabci na gg, dlaczego pod czarną powłoką ceramiki, jest coś srebrnego?
Sama jestem ciekawa?
madzia.a jest offline  
Stary 2006-10-11, 13:33   #3065
nafiyqa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Marua:) Pokaż wiadomość
A jaka prostownice remingtona doradzicie?
ZADNA teflonowa!!! Bo to pieniadze wyrzucone w bloto!!!

madzia.a, wydaje mi sie, ze jak tata Iwony dlubal cos przy prostownicy, to automatycznie traci ona gwarancje. Chociaz nie jestem co do tego pewna..

nafiyqa jest teraz online  
Stary 2006-10-11, 14:05   #3066
dorinka30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość

Moja TONDEO active cerion miala ostro zakończone krawędzie (nie gładkie tylko taki niedoszlifowany ten plastik) i wyrywała mi wlosy troche. Mój tata to złota rączka wiec dałam mu ją aby mi ją wyszlifował. Robił to takim specjalnym pilnikiem, a że szlifowanie bylo potrzebne blisko plytki prostownicy to najechał na nią i zdarła się trochę ta czarna powłoka i zobaczyłam coś srebrnego ta ryska nie jest duza ale widocznie widze srebrne. A ceramika chyba nie jest srebrna

W ogóle mogliby się trochę bardziej postarać z jej wykonaniem (jak na prostownice za 300 zl) albo za to znizyc z ceny
O rany jestem w szoku Iwona200 chyba niepotrzebnie kombinowałaś z tą prostownicą, trzeba było skontaktować się ze sprzedawcą.
A swoją drogą o co tutaj w ogole chodzi???, tyle kasy i jakieś cyrki z tym sprzętem.
dorinka30 jest offline  
Stary 2006-10-11, 15:01   #3067
Aneczka_h15
Raczkowanie

Hej, zamierzam kupić ta prostownice http://www.allegro.pl/item130832436_...ajtaniej_.html
bardzo prosiłabym posiadaczki jej na opinie żeby cos o niej napisały plissss
Aneczka_h15 jest offline  
Stary 2006-10-11, 15:14   #3068
frida110
Zakorzenienie

Mam ją od dwóch miesiecy. Fajna sprawa. W porównaniu z philipsem duometricks - niebo a ziemia. Nagrzewa się błyskawicznie, nie za ciężka, długi kabel. Na moich włosach wsytarczy raz przeciągnąć i jest ok.
Nie zauważyłam, zeby elektryzowały mi się po prostowaniu włosy (może to działanie jonizacji??-ale nie jestem tego pewna)

Co do stykania się płytek - Stykają się tylko przy końcach, a dalej jest lekki prześwit (tak około 1-2 milimetrów). W niczym to jednak nie przeszkadza.

Zdecydowanie polecam.
frida110 jest offline  
Stary 2006-10-11, 17:05   #3069
shockwaves
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Calyneczka Pokaż wiadomość
dzięki bardzo piękna za info**a możesz mi jeszce napisać gdzie kupilaś ten szamponik odżywkę i jedwab no i oczywiście ile to kosztuje...i czy sprawdza sie na włosach grubych z tendencją do puszenia sie;> pozdrowionka;*

Można je kupić w sklepie u grabci w w w . p r o - s p r z e t . p l

Sprawdzaja sie na kazdych wlosach
shockwaves jest offline  
Stary 2006-10-11, 17:54   #3070
Aneczka_h15
Raczkowanie

Dzieki frida110, mogłabys mi jeszcze powiedziec jak długo trzymają sie proste włosy i czy przy wilgoci bardzo sie kręcą ?
Aneczka_h15 jest offline  
Stary 2006-10-11, 19:09   #3071
wiolaraczka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez monya Pokaż wiadomość
Dorzucę swoje trzy grosze. Jakiś czas temu kupiłam na allegro prostownicę Revlona, i jak dla mnie jest świetna, szybko się nagrzewa ( ma 25 ustawień temperatury), ładnie prostuje włosy. A jeśli chodzi o kosmetyki znalazłam fajny krem wygładzający z Loreala - Hot Liss. Tyle.
mona a jaki model revlona posiadasz?z góry dziękuje za odp
wiolaraczka jest offline  
Stary 2006-10-11, 19:10   #3072
wiolaraczka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
ZADNA teflonowa!!! Bo to pieniadze wyrzucone w bloto!!!

madzia.a, wydaje mi sie, ze jak tata Iwony dlubal cos przy prostownicy, to automatycznie traci ona gwarancje. Chociaz nie jestem co do tego pewna..
nafiyga tzn.że nie polecasz zadnego modelu REMINGTONA czy tylko tego z powłoką teflonową?bo nie rozumiem;/pozdrawiam
wiolaraczka jest offline  
Stary 2006-10-11, 19:17   #3073
frida110
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aneczka_h15 Pokaż wiadomość
Dzieki frida110, mogłabys mi jeszcze powiedziec jak długo trzymają sie proste włosy i czy przy wilgoci bardzo sie kręcą ?
Do prostowania używam Osis +, wspomagany wcześniej Biosilkiem Farouka i włoski trzymają się 2-3 dni. Chociaż u mnie to różnie bywa, bo raz muszę poprawiać następnego dnia, a raz trzymają się do kolejnego mycia - czyli nawet 4 dni.

Jeżeli jednak przyłożę się do prostowania włosów, to wilgoć (sprawdzone na porannych mgłach w drodze do pracy) ich nie rusza. Mam tutaj na myśli spryskiwanie każdego pasma włosów Osis+, prostowanie i kolejno spryskanie lakierem do włosów Taft z jedwabiem.

Powodzenia w zakupach i oby były udane.
frida110 jest offline  
Stary 2006-10-11, 19:23   #3074
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
O rany jestem w szoku Iwona200 chyba niepotrzebnie kombinowałaś z tą prostownicą, trzeba było skontaktować się ze sprzedawcą.
A swoją drogą o co tutaj w ogole chodzi???, tyle kasy i jakieś cyrki z tym sprzętem.
No skontaktowałam się. Też się obawiałam żeby pozniej nie bylo ze juz cos przy niej kombinowalam i mi nie uwzglednią reklamacji jak cos. Napisałam o tym do sprzedawcy, ze szarpie, ale ze ewentualnie pilnikiem sobie zeszlifuję te ostre krawedzie i zobaczymy, a on zeby to robić ścierką z pastą do zębów czy cos ale najlepiej nic nie robić bo w końcu same się zeszlifują na włosach koleżanek autentycznie tak napisał. Czytałam na wizazu ze jedna z dziewczyn ma taka sama i pisala ze na poczatku jej troche wyrywala wlosy, ale sobie sama zeszlifowala i jest ok. Więc i tak zrobilam ale to srebrne cos pod spodem ... zeby mi od tego jeszcze bardziej nie zaczela schodzic ta powloka i ciekawe czemu w ogole tak jest - myslalam ze pod spodem bedzie nadal czarna, albo chociaz biala - jak ceramika.

PS: Nie kupowałam u Grabci
iwona200 jest offline  
Stary 2006-10-11, 19:53   #3075
..::Rimini::..
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez wiolaraczka Pokaż wiadomość
nafiyga tzn.że nie polecasz zadnego modelu REMINGTONA czy tylko tego z powłoką teflonową?bo nie rozumiem;/pozdrawiam
co prawda nie jestem nafiyga, ale ja osobiście odradzam prostownice remingtona. Miałam model PR4000 i bardzo szybko (po około pół roku) zaczęła schodzić powłoka ceramiczna. Słyszałam również bardzo wiele opinii, że remingtony bardzo niszczą włosy, do najtańszych tez nie należą, więc może jednak warto poszukać czegoś innego, bardziej polecanego? Chociaż oczywiście wiadomo, że każdemu służy co innego, i to, że komuś nie podpasowały te prostownice, nie oznacza że Tobie również nie będą służyć.
..::Rimini::.. jest offline  
Stary 2006-10-11, 20:20   #3076
Kaczinkss
Przyczajenie

GG do Kaczinkss

[PS: Nie kupowałam u Grabci [/quote]

A iwona200 myślisz, że to ma znaczenie u kogo kupujemy? Czy lepiej dać 30 zł wiecej i kupic u grabci niż u innego sprzedawcy? Czy prostownice Tondeo nie sa produkowane w jednym miejscu i nie maja jednakowej jakości? Jak my
Kaczinkss jest offline  
Stary 2006-10-11, 20:21   #3077
Kaczinkss
Przyczajenie

GG do Kaczinkss

Jak myslisz?
Kaczinkss jest offline  
Stary 2006-10-11, 22:35   #3078
Olciaczek
Przyczajenie

No witam- troszke poczytalam, ale tak naprawde wciaz nie mam zdania jaka prostownice najlepiej kupic. Wiem, ze mpm to niezbyt profesjonalny sprzet, ale czy ktoras z nich nalezy do sprzetu z kategorii "w miare"? Osobiscie moge tylko powiedziec, ze skusilam sie na plytki lustrzane ktore okazaly sie zawodne i ogolnie beznadziejne... Grabciu oraz inne uczestniczki forum- pomozcie! Pozdrawiam
Olciaczek jest offline  
Stary 2006-10-12, 07:47   #3079
dorinka30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kaczinkss Pokaż wiadomość
[PS: Nie kupowałam u Grabci

A iwona200 myślisz, że to ma znaczenie u kogo kupujemy? Czy lepiej dać 30 zł wiecej i kupic u grabci niż u innego sprzedawcy? Czy prostownice Tondeo nie sa produkowane w jednym miejscu i nie maja jednakowej jakości? Jak my[/quote]

Ja nie jestem wprawdzie Iwona, ale pozwolę sobie zabrać głos
Nie przesadzajmy z tym, że tylko u jednego a w dodatku najdroższego sprzedawcy należy kupować. Ja dokładnie wiem jak to działa, niektóre osoby poprzez swoją aktywność na forum zwiększają swoje zyski.... Ja kupiłam u innego, także porządnego i uczciwego i nie sądzę, żeby tu była jakakolwiek jego wina. Wszystko jest w pudełeczku, gwarancja podstemplowana, a że ja miałam większe oczekiwania co do Tondeo to przecież nie sprzedawcy wina??? On mnie namawiał na Efalocka Champa, twierdząc że jest bardzo dobra i w rozsądnej cenie. Ale ja sie uparłam na Tondeo. Zdziwił mnie, bo jako jedyny polecił mi coś tańszego niż chciałam. A dzwoniłam do kilku sprzedaców zanim kupiłam i wszyscy polecali najdroższe???
dorinka30 jest offline  
Stary 2006-10-12, 08:13   #3080
frida110
Zakorzenienie

Cytat:

Moja TONDEO active cerion miala ostro zakończone krawędzie (nie gładkie tylko taki niedoszlifowany ten plastik) i wyrywała mi wlosy troche.
Po otrzymaniu mojej prostownicy Ga.ma również zdziwiłam się i to bardzo, że prostownica za powyżej 200 zł jest tak niedbale wykonana. Plastikowe krawędzie ostre, nieoszlifowane. Przedtem miałam Philipsa i tam wykończenie było super, nie było ostrych krawędzi, wszystko zaokrąglone i miłe w dotyku.
Co prawda moja ga.ma nie szarpie włosów, ale pierwsze wizualne wrażenie nie było fajne. Myślałam, że to zwykła podróba. Dopiero przy prostowaniu włosów zaczęła mi się coraz bardziej podobać.
frida110 jest offline  
Stary 2006-10-12, 08:37   #3081
nafiyqa
Zakorzenienie

Cytat:
Wiesz, nie moge sie wypowiadac o innych, bo zwyczajnie takich nie uzywalam. Mam, niestety, w posiadaniu prostownice teflonowa i NIKOMU jej nie polecam. Dodam tylko, ze nie tylko moich wlosow nie prostuje - mamy, kolezanek rowniez. Zreszta zajrzyj na: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...ecenzja=116780 tam jest moja opinia.

Stary 2006-10-12, 12:34   #3082
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

Cytat:
Napisane przez Kaczinkss Pokaż wiadomość
[PS: Nie kupowałam u Grabci

Cytat:
A iwona200 myślisz, że to ma znaczenie u kogo kupujemy? Czy lepiej dać 30 zł wiecej i kupic u grabci niż u innego sprzedawcy? Czy prostownice Tondeo nie sa produkowane w jednym miejscu i nie maja jednakowej jakości? Jak my
Oczywiście, ze ma znaczenie u kogo kupujesz! I to nawet duże!! Lepiej dołożyć te kilka złoty, ale mieć pewność, że w razie jakiejkolwiek awarii, sprzedawca nie bedzie wymigiwał się od reklamacji. Ja u Grabci kupiłam już dwie prostownice i niestety przy dwoch musiałach skorzystać z gwarancji. Jestem pewna, że zaden sprzedawca nie poszedlby mi na ręke jak grabcia. Np przy masterze po miesiącu zaczęła mi schodzić powłoka i poprosiłam o wymiane jej na champ. Bez problemu grabcia się zgodziła, mało tego wysłała mi ta prostownice zanim dostała moją!!! A przy tondeo jak nie stykały mi się płytki, to tylko napisała, że jesli uważam że coś z nia nie tak, to mogę ją przysłać, a ona ją sprawdzi . Nie wmawiała mi, że wszystko z nią wporządku, mimo tego że przed wysłaniem każdą sprawdza.
Te prostownice produkowane są w jednym miejscu, ale sprzedawca odgrywa bardzo dużą rolę podczas reklamacji.
madzia.a jest offline  
Stary 2006-10-12, 18:37   #3083
aneczka8
Zadomowienie

Cytat:

o rany jestem w szoku ze tak droga prostownice dalas do pilowania tacie uszkodzenia wynikajace z winy uzytkownika nie sa objete reklamacja... jak ja zamykam swoja prostownice to jest ok 2 mm przeswitu ale jak mala sila docine to plytki idealnie sie stykaja... mi wlosy na poczatku troche wchodzily w szczeline pomiedzy nakladka a plytka... ale teraz jakos jest ok...
aneczka8 jest offline  
Stary 2006-10-12, 19:21   #3084
wiolaraczka
Zadomowienie

Cytat:
Wiesz, nie moge sie wypowiadac o innych, bo zwyczajnie takich nie uzywalam. Mam, niestety, w posiadaniu prostownice teflonowa i NIKOMU jej nie polecam. Dodam tylko, ze nie tylko moich wlosow nie prostuje - mamy, kolezanek rowniez. Zreszta zajrzyj na: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...ecenzja=116780 tam jest moja opinia.
nafiyga ja zastanawiam się nad kupnem tej prostownicy

phttp://idg.allegro.pl/show_item.php?item=132601 762
co o tym myślisz?
wiolaraczka jest offline  
Stary 2006-10-12, 22:01   #3085
nafiyqa
Zakorzenienie

Cytat:
nafiyga ja zastanawiam się nad kupnem tej prostownicy

phttp://idg.allegro.pl/show_item.php?item=132601 762
co o tym myślisz?
Wiesz, ciezko mi ocenic. Glownie dlatego, ze nie uzywalam jej. Moja ocena pewnie nie bedzie obiektywna - mam taki maly uraz do prostownic z biala plytka. Kiedys takowa wyprostowalam, nie wiem jaka to byla firma, ale efekt utrzymal sie co najwyzej godzine..Wiec ciezko jest mi naprawde cokolwiek powiedziec. Nie chce Cie zniechecic.

Stary 2006-10-12, 22:03   #3086
paulinkosia
Rozeznanie

Dostałam dziś woją Tondeo Eco Cerion
Jutro wyprstuje nią włoski po umyciu i zobacze jak się sprawuje ... efekt wizualny super..śliczne czarne płytki i cała jest dobrze wykończona Tylko wkurza mnie w niej że nie chce stać...na bok spada..no ale cuż..
paulinkosia jest offline  
Stary 2006-10-12, 22:37   #3087
aneczka8
Zadomowienie

Cytat:
Ta prostownica to straszny badziew!!! to cos nie powinno nazywac sie prostownica... nakladki to falowania i karbowania sa teflonowe a do prostowania teflonowe z powloka ceramiczna strasznie niszczy wlosy.
aneczka8 jest offline  
Stary 2006-10-13, 14:20   #3088
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aneczka8 Pokaż wiadomość
o rany jestem w szoku ze tak droga prostownice dalas do pilowania tacie uszkodzenia wynikajace z winy uzytkownika nie sa objete reklamacja... jak ja zamykam swoja prostownice to jest ok 2 mm przeswitu ale jak mala sila docine to plytki idealnie sie stykaja... mi wlosy na poczatku troche wchodzily w szczeline pomiedzy nakladka a plytka... ale teraz jakos jest ok...
Wyjaśniam dlaczego napisałam, że nie kupowałam u Grabci Ponieważ jedna z dziewczyn pisała mi wcześniej zebym napisała do Grabci dlaczego pod ta czarną powłoka jest coś srebrnego. A ja kupowałam u innego sprzedawcy I nie chodzi o to, ze Grabcia ma cos lepszego bo drozej itp.

Ten sprzedawca też wymieniłby mi ta prostownicę, ale zauwazylam ze po rozgrzaniu ta szczelina miedzy plytkami jest mniejsza i już w sumie nauczyłam się nią prostować włosy A nie chciało mi się już bawić z tym odsyłaniem itp Może i mam na niej teraz maleńką ryskę, ale przynajmniej juz nie wyrywa i nie ciągnie mi włosów. A dużo dziewczyn sie na to skarży

Co do jakości prostowania - moje wlosy po prostowaniu sa bardzo proste, druciki jak nigdy Niestety muszę poprawić w ciagu dnia po jakims dluzszym wyjsciu i niestety nie trzymają mi się do nastepnego mycia. Ba nawet do nastepnego dnia No cóż taki już urok tych moich kudłów Mam TONDEO Cerion Active
iwona200 jest offline  
Stary 2006-10-13, 17:47   #3089
madzialenaKrk
Raczkowanie

iwona200 troche mnie nastraszyłaś co do tej prostownicy Tondeo eco cerion bo juz ją zamówiłam i teraz tylko czekam na paczke ale skoro piszesz że w zasadzie jest dobrze, to DOBRZE już nie moge się doczekać aż ją przetestuje... wcześniej miałam babyliss'a za 129zł i byłam średnio zadowolona więc mam ogromną nadzieje że różnica będzie znaczna pozdrawiam
madzialenaKrk jest offline  
Stary 2006-10-13, 22:18   #3090
Celestia
Zakorzenienie

Wczoraj stalam się szczęśliwą posiadaczką prostownicy firmy Babyliss i normalnie jestem cholernie zadowolona!!! Wlosy prostują się szybko, idealnie, przy czym się błyszczą i dosyć długo trzymają a wcale nie dałam za nią tak wiele (150zł -->> allegro) stosuję do tego Hot lissa L'oreala.
Celestia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości