Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-10-31, 10:10   #3241
paulaaaaaaa7
Raczkowanie

Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
Ja w swojej prostownicy Ga.ma też tak mam. Ale nie uważałam, że takie coś zasługuje na zabawę z odsyłaniem, reklamowniem.
Bo faktycznie ten "postrzępiony" plastik włosów nie ciągnie.
popieram Cie Frida strasznie się niszczą włosy od prostownicy. no i co z tego że ma ceramiczne czy nieceramiczne płytki to jest jak sama nazwałaś efekt "postrzępionych" włosów. Ja używam EUROLUXA ;] i jest ok
O o
paulaaaaaaa7 jest offline  
Stary 2006-10-31, 10:14   #3242
paulaaaaaaa7
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
Ja w swojej prostownicy Ga.ma też tak mam. Ale nie uważałam, że takie coś zasługuje na zabawę z odsyłaniem, reklamowniem.
Bo faktycznie ten "postrzępiony" plastik włosów nie ciągnie.
...jest ok (chodzi mi o prostownice i jej efekt PROŚCIUSIEŃKICH WŁOSÓW)) jak już miałam podać buSiaczki pozdrawiam
O o
Stary 2006-10-31, 11:03   #3243
frida110
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulaaaaaaa7 Pokaż wiadomość
popieram Cie Frida strasznie się niszczą włosy od prostownicy. no i co z tego że ma ceramiczne czy nieceramiczne płytki to jest jak sama nazwałaś efekt "postrzępionych" włosów. Ja używam EUROLUXA ;] i jest ok
Trochę nie łapię o co Ci chodzi

Pisałam na temat wykończenia prostownicy, a nie tego, czy włosy się niszczą czy nie.
A jeżeli używa się dobrych kosmetyków do ochrony włosa - to włos nie jest "postrzępiony" - ja używam osis+ i jestem baaaardzo zadowolona.
Na marginesie nie wymieniłabym mojej prostownicy na zadną inną.
frida110 jest offline  
Stary 2006-10-31, 16:43   #3244
TrzyKropki:)
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez truskilla Pokaż wiadomość
ja chyba wiem o co Ci chodzi ten plastik nie jest gładki na brzegach tylko taki choćby postrzępiony? i odrywają się jeszcze w niektórych miejscach takie wiórki z plastiku? nie wiem jak inaczej to opisać - jakby nikt tego ładnie nie "oszlifował"

też mnie to troche nie miło zaskoczyło - tyle pieniędzy wydane a tu wykończenia takie tylko że ja mam Ga.Ma, ale z tego co słyszałam to często tak jest najważniejsze że nie zaciąga to włosów
no właśnie o coś takiego mi chodziło

ahhh ale drugi dzien prostowania i jestem zadowolona. wloski proste do teraz a tyle po dworze chodzilam a tam taki wiaterek ahhhh jak dobrze myśle że jak podetnę te suche końcówki to będzie jeszcze lepiej, bo teraz maja tendencje do "odchylania się", rozdwojone też są więc w sumie nei ma się co dziwić

zobaczymy jak dalej będzie sie moja tondeo sprawowała
Stary 2006-11-01, 12:30   #3245
angell1
Przyczajenie

Cytat:
Ja używam EUROLUXA ;] i jest ok
a jaki masz model euroluxa? bo zastanawiam się nad kupnem, nie mogę zbyt dużo kasy przeznaczyć na prostownicę, ale chciałam coś ceramicznego kupić a euroluxy są tanie bardzo tylko właśnie obawiam się, ze chyba zbyt tanie by mogły być dobrą prostownicą.... :/ może któraś z was coś o nich wie?
angell1 jest offline  
Stary 2006-11-02, 09:30   #3246
paulaaaaaaa7
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez angell1 Pokaż wiadomość
a jaki masz model euroluxa? bo zastanawiam się nad kupnem, nie mogę zbyt dużo kasy przeznaczyć na prostownicę, ale chciałam coś ceramicznego kupić a euroluxy są tanie bardzo tylko właśnie obawiam się, ze chyba zbyt tanie by mogły być dobrą prostownicą.... :/ może któraś z was coś o nich wie?
zgadzam się że jest to dysyć tania prostownica z ceramicznymi płytkami mam model EL-1520 i jest fajniusia utrzymuje je proste w moim przypadku nawet przez 2 dni a mam dość kręcone włosy i oczywiście zaleta - 30 sek i jest już wpełni rozgrzana POLECAM ;*
O o
Stary 2006-11-02, 09:32   #3247
paulaaaaaaa7
Raczkowanie

Cytat:
zgadzam się że jest to dysyć tania prostownica z ceramicznymi płytkami mam model EL-1520 i jest fajniusia utrzymuje je proste w moim przypadku nawet przez 2 dni a mam dość kręcone włosy i oczywiście zaleta - 30 sek i jest już wpełni rozgrzana POLECAM ;*
a i mówisz że ZBYT tanie ona przecież nie jest prostownicą za 20-30-40..zł wiec nie jest ZBYT TANIA pozdr
O o
Stary 2006-11-02, 10:38   #3248
iwona200
Zakorzenienie

Moje włosy zaraz po umyciu i wysuszeniu suszarką i zaraz po wyprostowaniu TONDEO Cerion Active
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01635.JPG (52,9 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02039.JPG (63,7 KB, 133 załadowań)
iwona200 jest offline  
Stary 2006-11-02, 11:25   #3249
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

Iwonko, slicznie wyglądasz w prostych włoskach, chociaz myślę, że w kręconych również (trudno to ocenić z tego zdjęcia)
madzia.a jest offline  
Stary 2006-11-02, 12:32   #3250
Aneczka_h15
Raczkowanie

Iwona200 ŚLICZNE MASZ TE WŁOSKI !!!!
Aneczka_h15 jest offline  
Stary 2006-11-02, 15:15   #3251
crawik15
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez misiulka85 Pokaż wiadomość
Witam gorąco!!!
Przeczytałam owy wątek i sama nie wiedziałam co wybrac już prawie byłam skłonna wydac 300 zł na prostownicę Tondeo ale w ostatniej chwili zamówiłam Wigo 57mm głównie ze względów finansowych. Teraz wiem że nie mogłam lepiej wybrac ponieważ ta prostownica jest po prostu rewelacyjna!!! Prostuje bardzo szybko (szerokie płytki są jej ogromną zaletą), i robi to perfekcyjnie za pierwszym pociągnięciem, ma regulację temperatury, błyskawicznie się nagrzewa i wogóle ją pokochałam. Więc dziewczyny jeśli zastanawiacie się nad kupnem prostownicy to gorąco polecam WIGO można ją kupić naprawdę tanio a zaoszczędzone pieniądze zainwestowa w kosmetyki do pielęgnacji
Zgadzam się w 100 % ta prostownica jest świetna!
crawik15 jest offline  
Stary 2006-11-02, 15:32   #3252
angell1
Przyczajenie

Cytat:
a i mówisz że ZBYT tanie ona przecież nie jest prostownicą za 20-30-40..zł wiec nie jest ZBYT TANIA pozdr
hmm.. no to ja już nie wiem co mam o tym myśleć, na allegro była taka aukcja: http://idg.allegro.pl/show_item.php?item=135359522

czyżby to była jakaś podróba czy co? <hmmm>
angell1 jest offline  
Stary 2006-11-02, 15:41   #3253
Ziben
Przyczajenie

No to dziewczyny prosze was o fachowe doradzctwo. Mam zamiar sprawić swojej kobiecie prezent w postaci prostownicy, kwota której ta prostownica nie może przekroczyć to 200zł. Zastanawiałem się nad Revlon RV 5310 E lub 3x Protection Sleek&Curl S 1031, Remington ale wogole sie na tym nie znam. Wiec prosze o rade, byle szybko bo prezent bedzie potrzebny na dniach...
Linki do w/w prostownic:
http://www.hoopla.pl/product_info.ph...id=7578&ref=16
http://www.totu.com/index.php?st=76&...rodukt=2001148
Ziben jest offline  
Stary 2006-11-02, 16:02   #3254
madzia.a

Cytat:
Napisane przez Ziben Pokaż wiadomość
No to dziewczyny prosze was o fachowe doradzctwo. Mam zamiar sprawić swojej kobiecie prezent w postaci prostownicy, kwota której ta prostownica nie może przekroczyć to 200zł. Zastanawiałem się nad Revlon RV 5310 E lub 3x Protection Sleek&Curl S 1031, Remington ale wogole sie na tym nie znam. Wiec prosze o rade, byle szybko bo prezent bedzie potrzebny na dniach...
Linki do w/w prostownic:
http://www.hoopla.pl/product_info.ph...id=7578&ref=16
http://www.totu.com/index.php?st=76&...rodukt=2001148
To może kup efalocka flat mastera? To dobra prostownica i jest profesjonalna w przeciwieństwie do tych które ty podałeś.
madzia.a jest offline  
Stary 2006-11-02, 16:12   #3255
Ziben
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
To może kup efalocka flat mastera? To dobra prostownica i jest profesjonalna w przeciwieństwie do tych które ty podałeś.
Niestety nigdzie nie mogę znalezc tej prostownicy, mozesz mi dac jakies namiary??Profesionalna, nie wiem czy ta prostownica(dla mojej kobiety) musi spelniac taki wymog. Ma tylko dobrze prstować włosy.

Edytowane przez Ziben
Czas edycji: 2006-11-02 o 16:33
Ziben jest offline  
Stary 2006-11-02, 16:34   #3256
madzia.a

Cytat:
Napisane przez Ziben Pokaż wiadomość
Niestety nigdzie nie mogę znalezc tej prostownicy, mozesz mi dac jakies namiary??Profesionalna, nie wiem czy ta prostownica(dla mojej kobiety) musi spelniac taki wymog. Ma tylko dobrze prstować włosy.
Podaje link http://www.allegro.pl/item136339462_...t_okazja_.html

Gwarantuje, że będzie zadowolona.

Prostownica profesjonalna, jest o klase lepsza od detalicznych. Czyli dużo lepiej prostuje włosy.
madzia.a jest offline  
Stary 2006-11-02, 18:21   #3257
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aneczka_h15 Pokaż wiadomość
Iwona200 ŚLICZNE MASZ TE WŁOSKI !!!!
Aneczka_h15 i madzia.a dziękuję - w tych nastroszonych wygladam beznadziejnie naprawdę pozdrawiam
iwona200 jest offline  
Stary 2006-11-03, 18:08   #3258
madziula87
Raczkowanie

Prostownica z allegro...czy warto kupic??????

Witam was dziewczyny zastanawiam sie nad kupieniem prostownicy z allegro...opis jej jets taki:
PROSTOWNICA TYTANOWA
75 W

Prostownica posiada super trwałe tytanowe wkłady dzięki czemu nie niszczy włosów. Płytki tytanowe jedwabiście wygładzają i pomagają chronić włosy oraz zapobiegają ich elektryzowaniu się.

Bardzo szybko się nagrzewa (kilka sekund).

Prostownica zaprojektowana jest do użytku w salonach fryzjerskich oraz osobistego stosowania w domu. Gorące płytki tytanowe zapewniają równomierne rozprowadzanie ciepła, odprężają włosy i tworzą lśniące i jedwabiste wygładzenie.
Prostownica jest odpowiednia do wszystkich włosów: gęstych, cienkich, kręconych, po trwałej ondulacji i farbowanych.

Szczególnie polecana jest dla kobiet o delikatnych włosach.
Może być stosowana do każdej długości włosów.
Prostownica jest lekka i ma opływowy kształt.
Idealnie dopasowuje się do kształtu dłoni.

Długość przewodu ok 200cm
Wymiary płytki 28mm X 90 mm
Zasilanie: 220V

Moc 75W
INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM!!!
Wydaje sie oki ale nie znam sie za bardzo na tym.chcialabym zeby fajnie prostowala włosy i nie paliła ich az tak bardzo mam jakas taka inna prostowice taka tanioche:P ale ona jest do niczego wlasy sie po niej elektryzuja i wogole prawie nie prostujeWiec jak byscie mogly napisac cos na ten temat czy ta sia nadaja czy nie to bylam bym bardzo wdzieczna...a może któraś z was ma taka to niech sie pochwlai jak sie spisujeWkleje tez jej fotki.Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 137271348.jpg (40,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 137271348_2.jpg (7,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 137271348_4.jpg (8,2 KB, 4 załadowań)
madziula87 jest offline  
Stary 2006-11-03, 22:04   #3259
Żabcia01
Raczkowanie

Dot.: Prostownica z allegro...czy warto kupic??????

ee to tez szajs jest taniocha i pewnie nic nie wart. nie warto tego kupowac dobra prostownica to tak juz od 100zł a najlepeij i wiecej
w sumie ja dalam za swoja 99 zł i tez malo co wart bo gówniana firma jej
Żabcia01 jest offline  
Stary 2006-11-04, 10:17   #3260
Mariti
Wtajemniczenie

Madziula był tu wątek o tanich prostownicach , sa tam takie, które dziewczyny polecają ( poszukaj w wizażowej wyszukiwarce).Ogólnie używam prostownicy dobrej firmy , i jestem zadowolona, ale nie wypowiadam się na temat tych tańszych , bo poprostu nie próbowałam.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline  
Stary 2006-11-04, 14:04   #3261
ksh
Zakorzenienie

lepiej kup ceramiczną, niż tytanową, bo mniej niszczy włosy. ja parę dni temu kupiłam na allegro Euroluxa 1520, z przesyłką zapłaciłam niecałe 50 złotych - i jestem bardzo zadowolona!

pozdrawiam
e veux seulement oublier
Et puis je fume

ksh jest offline  
Stary 2006-11-05, 11:06   #3262
paulaaaaaaa7
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez angell1 Pokaż wiadomość
hmm.. no to ja już nie wiem co mam o tym myśleć, na allegro była taka aukcja: http://idg.allegro.pl/show_item.php?item=135359522

czyżby to była jakaś podróba czy co? <hmmm>
nom widizsz 50 zeta kosztuje eurolux na allegro a nie wiesz ile w sklepie;p...hihi o wiele drożej...:P kolo stówy wiec nie jest zbyt tania hihi KUPUJ nie pytaj nie bedziesz rozczarowana;p
O o
Stary 2006-11-05, 11:07   #3263
madziula87
Raczkowanie

Ksh a fajnie prostuje ta prostowalnica włosy?? wiem ze drozsza jest duzo lepsza no ale troche szkoda mi dac 100 zł na prostowice wolalabym troszke tansza a tez dobra:P no ale slyszalam ze te z allegro tez fajnie prostuja...ale chcialabym taki efetk jak po wyjsciu od fryzjera:P Ksh a masz moze jakies zdjecia jak ta prostownica prostuje??Pozdrawiam
madziula87 jest offline  
Stary 2006-11-05, 16:32   #3264
Kaczinkss
Przyczajenie

GG do Kaczinkss

Hej Dziewczyny!
Mam do was pytanko: Zbliża się (a właściwie juz jest) jesień, pełna wiatrów, deszczu i wszystkiego co powoduje, że idealnie proste włosy znów stają sie kręcone, falowane i bez wyrazu...
Jak wy radzicie sobie w takie dni?
Jakie są sposoby by proste włosy jak najdłuzej pozostały proste?

Mówcie o waszych doświadczeniach! Serdecznie pozdrawiam wszystkie Wizażanki z mojego ulubionego forum

Dodam tylko, że dzieki wam jestem Szczęśliwą Posiadaczką Tondeo Eco-Cerion z regulacją
Kaczinkss jest offline  
Stary 2006-11-05, 16:51   #3265
angell1
Przyczajenie

Cytat:
nom widizsz 50 zeta kosztuje eurolux na allegro a nie wiesz ile w sklepie;p...hihi o wiele drożej...:P kolo stówy wiec nie jest zbyt tania hihi KUPUJ nie pytaj nie bedziesz rozczarowana;p
no i uległam :P kupiłam dokładnie tą http://www.allegro.pl/item138026072_...temp_75w_.html

nie mam pojęcia co to za model bo nie podali...
jak dojdzie przesyłka dam znać co i jak dzięki za pomoc
angell1 jest offline  
Stary 2006-11-05, 18:03   #3266
promyk85
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Prostownica mi się zepsuła.... Babyliss pro, po roku używania
Muszę przeszukać wątek, może ktoś już był w takiej sytuacji

Zepsuł się już komuś Babyliss? Gdzie to potem zawieźliście czy coś?
Ja lecę na poszukiwania pudełka...
Witaj!
Ja mam prostownice BaByliss PRO Ceramic Pulse...prostownica jest rewelacyjna...ale zepsula mi sie juz 3 razy! Kupilam ja w styczniu 2005 w Krakowie w sklepie fryzjerskim kolo Poczty Glownej. Niestety fakt, ze prostownica ta czesto sie psuje nie jest przypadkiem. Za kazdym razem dostawalam nowa z tytulu gwarancj i kazda nowa sie psula. Zanim wiedzialam ze sie sie tak psuje, polecilam ja 3 przyjaciolka. Zakupily sobie ten sam model za posrednictwem Allegro i srednio po 6-9 miesiacach zepsula sie kazdej dziewczynie. Prostownica po prostu przestaje grzac - tak mnie sie zepsula za kazdym z 3 razy i moim przyjaciolkom.
Polecam ja bo swietnie prostuje ale z drugiej stronie jest felernym produktem jesli chodzi o model.
promyk85 jest offline  
Stary 2006-11-05, 20:21   #3267
shockwaves
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez promyk85 Pokaż wiadomość
Witaj!
Ja mam prostownice BaByliss PRO Ceramic Pulse...prostownica jest rewelacyjna...ale zepsula mi sie juz 3 razy! Kupilam ja w styczniu 2005 w Krakowie w sklepie fryzjerskim kolo Poczty Glownej. Niestety fakt, ze prostownica ta czesto sie psuje nie jest przypadkiem. Za kazdym razem dostawalam nowa z tytulu gwarancj i kazda nowa sie psula. Zanim wiedzialam ze sie sie tak psuje, polecilam ja 3 przyjaciolka. Zakupily sobie ten sam model za posrednictwem Allegro i srednio po 6-9 miesiacach zepsula sie kazdej dziewczynie. Prostownica po prostu przestaje grzac - tak mnie sie zepsula za kazdym z 3 razy i moim przyjaciolkom.
Polecam ja bo swietnie prostuje ale z drugiej stronie jest felernym produktem jesli chodzi o model.

a jaki masz dokładnie model?
shockwaves jest offline  
Stary 2006-11-06, 15:45   #3268
promyk85
Przyczajenie

SHOCKWAVES - model mojej prostownicy to New Tech Ceramic Pulse by BaByliss PRO (model BAB2551RE)
Prostownica sama w sobie jest naprawde swietna. Byc moze uzywanie jej 3 razy w tygodniu po 20 minut to za duzo jak na nia. Najgorsze jest to ze w moim najblzszym srodowisku (w tym przede wszytskim mi samej) juz tyle tych samych modeli sie zepsulo. Zreszta na forum tez ludzie pisza ze sie im zepsula...szkoda wielka.
Pozdrawiam
promyk85 jest offline  
Stary 2006-11-06, 18:09   #3269
shockwaves
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez promyk85 Pokaż wiadomość
SHOCKWAVES - model mojej prostownicy to New Tech Ceramic Pulse by BaByliss PRO (model BAB2551RE)
Prostownica sama w sobie jest naprawde swietna. Byc moze uzywanie jej 3 razy w tygodniu po 20 minut to za duzo jak na nia. Najgorsze jest to ze w moim najblzszym srodowisku (w tym przede wszytskim mi samej) juz tyle tych samych modeli sie zepsulo. Zreszta na forum tez ludzie pisza ze sie im zepsula...szkoda wielka.
Pozdrawiam

O kurczę, to niedobrze bo tak się składa, że też mam ten model. Mam ją dopiero jakieś 2 miesiące i narazie wszystko jest ok jestem z niej bardzo zadowolona - ale ciekawe jak długo. Szkoda ze gwarancja na nią to tylko 6 miesięcy Mam nadzieje, ze jak juz ma mi się psuć to w czasie gwarancji wtedy dopłacę i może wezmę Tondeo, ale wolę nie zapeszać bo ją lubię bardzo
shockwaves jest offline  
Stary 2006-11-06, 19:19   #3270
misiulka85
Przyczajenie

Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

A ja i tak mojej WIGO nie zamieniłabym na żadną inną )
misiulka85 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości