Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-12-19, 14:38   #3631
Calyneczka
Raczkowanie

Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
a z ciekawości...czego używacie do prostowania...? za zakupiłam hot liss, balsam do prostowania kallosa, jedwab farouk 15ml, jedwab profisilk 30ml, sermu regeneracyjne na końcówki joanny i.... nie wiem co jeszcze powinnam dokupić, a moja ga.ma przyjdzie już jutro, chce mieć nadal zdrowe włosy, nie przesuszone itp, jak sobie z tym radzicie? i czy wspomagacie efekt prostych włosów?
a jeszcze mam pytanie odnośnie stosowania lakieru pod prostownicę, kiedyś używałam do mojej philipsa i nic się nie działo...ale teraz będę miała o niebo lepszą prostownicę a nie chciałbym jej przez takie coś jej zniszczyć... więc moje pytanie czy naprawdę mogą się pojawić rysu od lakieru?
Heh jak chcesz znać moje zdanie to nie oplaca sie kupywac dużej ilości zwykłych kosmetyków które i tak nie pomagają a włosy wyglądają po nich na zmęczone matowe i malo blyszczą;/(już to przerobiląm)...najlepiej poradzila bym ci profesjonalne kosmetyki które można zakupić w np. salonie fryzierskim...są drogie ale sie opłaca naprawde...ja polecam kosmetyki l'olerala: po myciu na końcówki nakladam serum: liss extreme a po wysuszeniu krem pod żelazko tec hot style na wykończenie: prostownica bebyliss pro jonizacja turmalin polecam!!!! prostuje wlosy od pazdziernika po kazdym umyciu i jets naprawde super...a i zeby was nie klamać ze włosy moje są naprawde Ładne dodam ze chodze raz na dwa tygodnie na regeneracje do fryziera a efekty są reweacyjne
Calyneczka jest offline  
Stary 2006-12-19, 14:49   #3632
Calyneczka
Raczkowanie

Cytat:
właśnie co do tego hot lissa mimo że jeszcze nie prostują tojak umyłam włoski poczekałam jak troszkę podeschły wtedy nałożyłam hot lissa i wysuszyłam do końca, to na drugi dzień bardzo szybko miałam tłuste włosy....
gdzieś już na wizażu czytałam że dlatego powinno go się nakładać na mokre wlosy bo inaczej przetłuszcza.... a u Ciebie jak to jest? bo w sumie to wolałaby go nakładać na podsuszone albo nawet suche - praktycznie bezpośrednio przed prostowaniem...
Mam dla Ciebie super rozwiązanie bo chyba oczekujesz/szukasz takiego kosmetyku jaki posiadam...Krem l'oreala hot style tec naklada sie na suche włosy bezposrednio przed prostowaniem...w zaleznosci jakiej długości masz włosy nakladasz tego malo
i wcierasz we włosy rewelacja
Calyneczka jest offline  
Stary 2006-12-19, 15:20   #3633
gosiuniah
Przyczajenie

własnie dostalam moja tondeo z regulacją i uważam ze jest boskaaa ...choc przyznam ze mam mniej wlosow po prostowaniu (jak mam krecone az tak tego nie widac :P) ale i tak jestem zadowolona.....hmm ciekawe jak sie na wilgoci bedzie sprawowac....jutro ruszam w miasto przetestować ją na powietrzu
gosiuniah jest offline  
Stary 2006-12-19, 17:49   #3634
katia84
Zakorzenienie

GG do katia84

tylko ten Krem l'oreala hot style tec jest strasznie drogi... :/ ale właśnie coś takiego bym potrzebowała.... poczekam jak się skończy to co już mam to może uzbieram na tego l'oreala...
katia84 jest offline  
Stary 2006-12-19, 17:56   #3635
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie

ja już czekam 6-ty dzień na moją prostownice ofkorzzz wiem, że te opóźnienia to spowogowane tym gorącym świątecznym okresem...ale już się nie mogę doczekać ach te opóźnienia ...wrrrr....
Stary 2006-12-19, 19:43   #3636
Calyneczka
Raczkowanie

Cytat:
tylko ten Krem l'oreala hot style tec jest strasznie drogi... :/ ale właśnie coś takiego bym potrzebowała.... poczekam jak się skończy to co już mam to może uzbieram na tego l'oreala...
nom drogi jest ale.. powiem ci ze warto go kupić bo ja kupilam go na poczatku pazdziernika i nawrte jeszce połowy nie zużyłąm więc gorrązo polecam
Calyneczka jest offline  
Stary 2006-12-19, 22:13   #3637
katia84
Zakorzenienie

GG do katia84

tak patrzyłam na allegro, ale nie znalazłam odpowiedzi, czy on chroni przed wysoką temperaturą? tak w ogóle co jeszcze "robi"?

paulinka ja za swoją zapłaciłam w zeszłą środę, a przyszła dopiero wczoraj... na pewno jutro będziesz już ją miała też strasznie nie mogłam się jej doczekać
katia84 jest offline  
Stary 2006-12-20, 14:27   #3638
Calyneczka
Raczkowanie

[quote=katia84;3286241]tak patrzyłam na allegro, ale nie znalazłam odpowiedzi, czy on chroni przed wysoką temperaturą? tak w ogóle co jeszcze "robi"?

Nie no jest to specjalny kosmetyk do prostowania który własnie chroni przed uszkodzeniem włosa i jak pisze na opakowaniu "prefekcyjnie wygładza nadaje włosą jedwabistą gładkość i miękkość" mi polecił ten kosmetyk stylista u którego kupiłam go..bo wlasnie szukalam takiego zeby chronil przed zniszczeniem głownie.
Calyneczka jest offline  
Stary 2006-12-20, 18:33   #3639
millaa111
Raczkowanie

a moj wahl cutek się odprysnal ceramicznie:/ pech, pech!!
millaa111 jest offline  
Stary 2006-12-20, 20:44   #3640
nikawera
Przyczajenie

witam przeczytalam duzo Waszych wypowiedzi na temat prostownic i nie znalazlam nic na temat modelu PBM Digital. Osobiscie jej uzywam i uwazam ze jest godna polecenia... nie moge jej porownac do Tondeo bo nie wiem jak ona prostuje ale wiem ze plytki PBM sa w 100% ceramiczne... Uzywam jej od ponad roku ale ostatnio wydarzyl mi sie "maly" wypadek a mianowicie moja prostownica zaliczyla silny upadek i plytka z boku ukruszyla sie, co nie przeszkodzilo w dalszym jej uzytkowaniu - niestety nie na dlugo prawdopodobnie skutkiem tego upadku bylo spiecie na skutek ktorego poszedl "dymek" i niestety spalila sie... i mam pytanko czy da sie to naprawic? gdy kupowalam ta prostownice to kosztowala ponad 200zl i zal mi ja tak po prostu wyrzucac mam jakis sentyment do niej ale jedno jest pewne... pod warstwa wierzchnia nie ma zadnych bialych ani srebrnych plytek -> co potwierdza zapewnienia sprzedawcy ze cale plytki sa ceramiczne... zbliza sie Sylwester a ja bez prostownicy "ani rusz" Wiec jesli ktos juz mial do czynienia ze "spalona" prostownica to prosze o pomoc bo nie wiem czy kupowac nowa (i czy w ogole zdaze przez Sylwestrem jesli kupie przez Allegro) czy dac ja do naprawy... Pozdrawiam!
nikawera jest offline  
Stary 2006-12-20, 20:54   #3641
aneczka8
Zadomowienie

Nikawera a jaki ma kolor maja plytki w srodku w miejscu ukruszenia???

Jesli masz ja na gwarancji to zareklamuj ale i tak do stycznia pewnie nie uda Ci sie jej naprawic. Zreszta plytka zniszczyla Ci sie z Twojej winy wiec tego gwarancja nie uwazglednia jedynie to ze Ci sie spalila.
aneczka8 jest offline  
Stary 2006-12-20, 21:15   #3642
nikawera
Przyczajenie

aneczka8 gwarancja byla na rok i na wakacjach minela... :/ a plytka jest cala czarna taka "matowa" jak boki plytki... powierzchnia samego "zelazka" nie ma ani jednaj ryski a musze przyznac ze uzywam jej (oprocz wakacji) praktycznie codziennie...
nikawera jest offline  
Stary 2006-12-20, 21:32   #3643
aneczka8
Zadomowienie

Sprawdz w necie albo w karcie gwarancyjnej gdzie jest serwis tych prostownic. Tylko ze z wlasnego doswiadczenia wiem ze takie autoryzowane serwisy to bardzo wolno dzialaja 2 tyg to min. Sprobuj moze najpierw gdzies w jakims punkcie blisko Ciebie gdzie naprawiaja urzadzenia elektryczne moze Ci pomoga
aneczka8 jest offline  
Stary 2006-12-21, 11:58   #3644
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie

właśnie dziś przyszła moja prostownica Tondeo za jakieś trzy godzinki sprawdzę, jak się sprawuje ...ach ... już traciłam nadzieję, że ją zobacze przed świętami ...
Stary 2006-12-21, 15:06   #3645
elunia_st
Raczkowanie

Właśnie dostałam prostownice Tondeo eco-cerion z regulacją temp. i mam takie pytanie czy wokół regulacji temperatury macie tak jakby porysowane? Bo się tym zmartwiłam.
elunia_st jest offline  
Stary 2006-12-21, 15:08   #3646
LoLcIa123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elunia_st Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam prostownice Tondeo eco-cerion z regulacją temp. i mam takie pytanie czy wokół regulacji temperatury macie tak jakby porysowane? Bo się tym zmartwiłam.
Ja nie mam nic porysowanego.

Tymoteusz
23.11.2014r

LoLcIa123 jest offline  
Stary 2006-12-21, 15:15   #3647
elunia_st
Raczkowanie

No właśnie nie mam pojęcia czemu są tam tak jakby rysy,czy klej czy coś..Oczywiście cała prostownica jest ok. Skontaktowałam się ze sprzedawcą, bo jakby nie było za prawie 300 zł wszystko powinno być w porządku, a tu takie niedociągnięcia...
elunia_st jest offline  
Stary 2006-12-21, 15:33   #3648
elunia_st
Raczkowanie

Dostałam właśnie odpowiedź, że to normalne, że każda tondeo z regulacją tak właśnie ma wokół regulacji. To nie żadne wgłębione ryski,ale tak jakby zacieki..Faktycznie tak jest?
elunia_st jest offline  
Stary 2006-12-21, 15:38   #3649
LoLcIa123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elunia_st Pokaż wiadomość
Dostałam właśnie odpowiedź, że to normalne, że każda tondeo z regulacją tak właśnie ma wokół regulacji. To nie żadne wgłębione ryski,ale tak jakby zacieki..Faktycznie tak jest?
Moja nie ma żadnych zaciekówW takim razie moja jest jakaś uszkodzona

Tymoteusz
23.11.2014r

LoLcIa123 jest offline  
Stary 2006-12-21, 15:44   #3650
elunia_st
Raczkowanie

No to robi się ciekawie...
elunia_st jest offline  
Stary 2006-12-21, 20:57   #3651
madziuni-a
Przyczajenie

Smile Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Hej dziewczyny

nabylam dziś w k o ń c u prostownicę . Bardzo długo się zastanaiaiłam jaką po przeczytaniu tylu opini to ma sie mętlik Totalny w głowie Ja kupiłam Vidal Sassoon Ultimate jest EXTRA Świetna ,mam bardzo gęste wlosy i długie a prostowanie zajmuje mi 15 min !!!!!! ma ruchomy uchwyt , może również skręcać włoski w loki !!!!!!!!!!!! Włosysą idealnie gładkie . Muszę tylko jeszce kupić jakiś fajny krem do prostowania . ALE PROSTOWNICĘ mogę polecić ...... jedyny minus to cena 250 zł. w promocjiiiiiiii normalnie 400 no ale cóż jak się chce - mięć efekt !!!!!

pozdrawiam
madziuni-a jest offline  
Stary 2006-12-21, 23:03   #3652
Babygirl83
Przyczajenie

Hej dziewczyny. A co sądzicie o prostownicach kupowanych na allegro ? Chcę kupic Wigo 75 mm, uzywa jej mój fryzjer i jest kozacka. I jestem ciekawa czy tak samo bedzie prostowała włosy ta z allegro jak u mojego fryzjera (czy bedzie to jakas lipna)...
Babygirl83 jest offline  
Stary 2006-12-21, 23:54   #3653
aneczka8
Zadomowienie

Wiekszosc dziewczyn z tego forum ma prostownice z allegro. Niektorzy sprzedawcy to poprostu wlascicie sklepow z artykulami fryzjerkimi. Jesli wiesz dokladnie jaki model miala Twoja fryzjerka to nie widze przeszkod zeby kupowac na allegro.
aneczka8 jest offline  
Stary 2006-12-22, 09:51   #3654
Babygirl83
Przyczajenie

Dziękować
Babygirl83 jest offline  
Stary 2006-12-22, 20:50   #3655
isis80
Raczkowanie

GG do isis80 Send a message via Skype™ to isis80

Elunia moja Tondeo ma też takie lekkie jakby zarysowania wokół regulacji ale powiem szczerze, że jakbyś nie napisała to bym tego nie zauważyła i nie zwróciła kompletnie uwagi na to

Lolcia jak tam, prostownica dobrze sie sprawuje?

Ja polecam kupowanie na allegro u grabci78 - 100% zadowolenia
raz grzeszna, a raz święta ..."
isis80 jest offline  
Stary 2006-12-22, 21:03   #3656
LoLcIa123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez isis80 Pokaż wiadomość
Elunia moja Tondeo ma też takie lekkie jakby zarysowania wokół regulacji ale powiem szczerze, że jakbyś nie napisała to bym tego nie zauważyła i nie zwróciła kompletnie uwagi na to

Lolcia jak tam, prostownica dobrze sie sprawuje?

Ja polecam kupowanie na allegro u grabci78 - 100% zadowolenia
isisQ-jestem zadowolona,pierwszy raz prostowałam bez żadnych wspomagaczy na dwór wyszłam bez lakierku,wiec pewnie dlatego było,jak było.Chociaż musze się wybrać do fryzjera ponieważ moje końcówki wyglądają tragicznie,a fryzura już taka prosta i monotonna,że aż się chce płakać.Pozatym mój włos jest idealnie prosty,niestety dopiero przy temp.200stopni ale mam myślę że skoro używam dobrego szamponu,później odżywki z sunsilka[takiej fioletowej] a na sam koniec loreala hot lissa,to moje włosy na tym nie ucierpią zabardzo.

Tymoteusz
23.11.2014r

LoLcIa123 jest offline  
Stary 2006-12-22, 21:36   #3657
misiulka85
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Babygirl83 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. A co sądzicie o prostownicach kupowanych na allegro ? Chcę kupic Wigo 75 mm, uzywa jej mój fryzjer i jest kozacka. I jestem ciekawa czy tak samo bedzie prostowała włosy ta z allegro jak u mojego fryzjera (czy bedzie to jakas lipna)...
Witam
75mm ??? to jakaś strasznie szeroka??? ja mam 57mm zamawiałam na allegro za 125 zł. dostałam z nia paragon i mam normalnie gwarancję ale nie wiem na ile narazie dobrze mi służy
pozdrawiam
misiulka85 jest offline  
Stary 2006-12-22, 22:11   #3658
guciozaczarowany
Przyczajenie

Witajcie Dziewczyny!
Czytam i czytam ten watek i widze, ze wsrod Was jest wiele znawczyn tematu prostownic.
W zwiazku z tym mam pytanie - otóż planuje kupic prostownice w cenie ok 150-200 zl, rozgladalam sie po sklepach i znalazlam diwe ktore by mnie interesowaly, oto linki :

http://www.euro.com.pl/prostownice/bosch-phs2105.bhtml
(w ktoryms poscie czytalam, ze jest bardzo dobra- tylko zastanawiam sie czy temperatura nie bedzie za niska do wyprostowania wlosow - moja fryzjrka twierdzi, ze minimum to 180%, wiec juz nie wiem)

http://www.euro.com.pl/prostownice/babyliss-2170.bhtml
(no i tak zachwalana babyliss - tylko, ze z tego co zdazylam sie zorientowac w temacie, sa rozne rodzaje prostownic tej firmy - bardziej profesjonalne i mniej- czy ktos mi odpowie na pytanie do jakiejklasy zalicza sie ta ? Aha, no i jeszcze jedno - przeczytalam w informacji o, ze jej moc, to 75 W czy nie bedzie za mala?No i wogole o co chodzi z tą mocą prostownic?).

Czy ktoras z Was ma (albo miala) jedna z tych prostownic, moze podzielilaby sie ze mna swoimi uwagami?

Bede wdzieczna za wszystkie opinie i rady!
Pozdrawiam Światecznie !
guciozaczarowany jest offline  
Stary 2006-12-22, 23:00   #3659
aneczka8
Zadomowienie

Gucio ten bosh to raczej kiepski jest bo temperatura 170 stopni to zdecydowanie za malo szczegolnie na wielkie wyjscia. Zadna z nich nie ma jonizacji. Babyliss chyba nie jest profesjonalny bo te prostownice profesjonalne maja dodatek Pro. Wpisz w wyszukiwarce na allegro babyliss pro wyskoczy Ci sporo prostownic.

A co do tych W to ja sie nei znam ale moja Tondeo mimo ze ma tylko 35W jest zachwalana tutaj szybko sie nagrzewa nic jej nie brakuje . Wydaje mi sie ze jesli prostownica ma regulacje czego moja nie ma to powinna miec wieksza moc.
aneczka8 jest offline  
Stary 2006-12-22, 23:23   #3660
guciozaczarowany
Przyczajenie

Aneczko dziekukuje za odpowiedz
Lece do wyszukiwarki, moze jak torche poszperam to znajde!
Pozdrawiam!
guciozaczarowany jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości