Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-02-09, 14:26   #361
baby_girl
Raczkowanie

GG do baby_girl
Re: do summer18

bazarowo-marketowe prostownice nigdy nie dadza takiego efektu jak profesjonalne!!!! dla porownania ja wysylam moje dwa zdjecia jedno ze studniowki ktora byla rok temu,rowniez prostowalam wlosy prostownica holdena i u fryzjera i w domu i same zobaczcie efekt... a druga fotka jest po uzyciu mojej gamy.Chyba widac roznice P.S. mnie rowniez jakbyscie zobaczyly po umyciu i wysuszeniu wlosow to tez padlybyscie z krzesla :P
baby_girl jest offline  
Stary 2005-02-09, 14:49   #362
kamila22
Raczkowanie

GG do kamila22

ja mam severin za 79 zł
ale efekt prostych wlosow tutrzymuje sie długo
natomiast nigdy nie uzyskuje takiego efektu jak na twojej fotce nr 2
kamila22 jest offline  
Stary 2005-02-09, 22:45   #363
Pomarancza
Przyczajenie

Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Dziewczyny, mam pytanie!

Kupilam wlasnie prostownice, i ma napisane na opakowaniu, ze ma "ceramiczna grzalke" czy to znaczy ze ona jest ceramiczna, te plytki sa wlasnie ceramiczne?

Pytam, bo nigdy sie nie spotkalam z takim okresleniem...
Czy grzalka to wlasnie plytki?
Pomarancza jest offline  
Stary 2005-02-09, 23:11   #364
svenja
Wtajemniczenie

Hmm ciekawe

Plytki ceramiczne to tak naprawde wystepuja w niewielkiej ilosci prostownic. Nawet te profesjonalne maja plytki metalowe pokryte ceramika, ktora chroni wlosy przed zniszczeniem przez metal. Na ebayu wiekszosc sprzedawcow podkresla, ze plytki sa pokryte ceramika, na allegro nie zauwazylam tej tendencji
Na przyklad Babyliss ma, z tego co wiem, tylko jeden albo dwa modele prostownicy z plytkami w pelni ceramicznymi. Wydaje mi sie, ze takie sa bezpieczniejsze. No ale niestety drozsze.

Stary 2005-02-10, 00:40   #365
Pomarancza
Przyczajenie

Svenja, no wlasnie, ale oni pisza o ceramicznej grzalce... Nie wiem czy to chodzi o plytki, czy to jakas sciema, chwyt marketingowy, i moze faktycznie gdzies tam w srodku jest malenki kawalek ceramiki... Jestem ciekawa, czy ktoras z Was sie z tym zetknela

Nie jest to az tak super wazne, bo prostownica sie spisuje, tzn. ladnie wyprostowala mi wlosy. Mimo, ze to pierwszy raz, bez komsetyku "wspomagajacego" a ja nie mam zbyt wielkiej wprawy
Pomarancza jest offline  
Stary 2005-02-10, 06:16   #366
kamila22
Raczkowanie

GG do kamila22

ceramiczna grzalka to nie ceramiczne płytki
masz grzałke ceramiczna po to zeby bylo mniej uszkodzen czy tez przepalen.nie ma to zwiazku z płytkami!
kamila22 jest offline  
Stary 2005-02-10, 08:26   #367
Olinka
Przyczajenie

Cześć Betti. Sptawdziam swoja prostownicę, jest to Flat master
Olinka jest offline  
Stary 2005-02-10, 09:20   #368
Gusiak
Raczkowanie

To prawda - poszperałam na stronach zagranicznych dla fryzjerów i tam faktycznie piszą wyraźnie, ze BaByliss ma płytki powlekane ceramiką (tylko 1 albo 2 modele mają płytki całe z ceramiki).
Ale moja prostownica powlekana ceramiką spisuje się OK.
Gusiak jest offline  
Stary 2005-02-10, 19:34   #369
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

svenja!
a skąd to masz takie informacje, ze Babyliss ma tylko jeden lub dwa modele z ceramiką?
moze jak sie wypowiadasz o firmie , podasz tez do wiadomości czy mowisz o Babylissie PRO,ktory jak podaje ze jest to prostownica z plytkami ceramicznymi , to takie sa , czy o tym detalicznym, o ktory sie do konca nie wypowiem poniewaz nie mai dokladnych informacji , czy ma jakakolwiek z plytkami ceramicznymi, a wiem o tych z plytkami powlekanymi
eramika
Stary 2005-02-10, 21:28   #370
Beatus
Przyczajenie

Cześć Olimpia. Dzięki za sprawdzenie. Aktualnie mam prostownice REMINGTON S1020 (tzn. opiekuję się nia do powrotu właściciela). Nigdy wcześniej nie prostowałam włosów, więc spróbowałam? W pierwszym rzucie byłam zachwycona -olsmienie mam proste włosy ,ale gdy emocje opady zauwazyłam że końcowki są nieco "sianowate" To chyba jednak tak nie powinno być prawda? Po Twojej wiadomości stwierdzilam jednoznacznie że prostowanie mi się podoba oa Twoja opinia to kropla która zaważyła na mojej decyzji. Kupuję Efalocka- jak tylko zjawi się właściciel tej prostownicy (co stanie się za trzy tygodnie). Kupię Efalocka na allegro co Ty na to ?
Beatus jest offline  
Stary 2005-02-10, 23:21   #371
svenja
Wtajemniczenie

Tak, mowie o Babyliss Pro:

http://www.hqhair.com/code/products.asp?PageID=322

"ceramic coated" oznacza "pokryte ceramika".

https://ssl.kundenserver.de/s8290695...iew.shopscript

- to samo, tylko po niemiecku "Keramikbeschichtung" to znaczy powloka ceramiczna. Z kolei ten ostatni model na przyklad to "vollceramic" czyli sama ceramika.

Ja nie twierdze, ze producent klamie, chce tylko pokazac, ze nie wszystkie modele Babyliss Pro maja ceramiczne plytki, wiekszosc ma te plytki pokryte ceramika, ktora po prostu chroni wlos przed metalem. Nie mowie, ze sa gorsze, patrzac na niemieckie ceny, to wielkiej przepasci miedzy nimi nie ma

A tak przy okazji Grazynko, slyszalas moze o tym preparacie:
https://ssl.kundenserver.de/s8290695...29&startitem=0

Stary 2005-02-11, 07:37   #372
Olinka
Przyczajenie

Cześć
Decyzja należy do Ciebie . Ja wybrałam Efalock, ponieważ na tej stronie nie znalazłam żadnej nedatywnej opinii na temat tej prostownicy. Zdecydowałam sie i zaczęłam szukac na allegro, znalazłam i to niedalego miejsca mojego zamieszkania. Teraz jestem zadowolona z efektu, znajomi twierdzą, że wygladam w prostych włosach duzo lepiej.
Co to "sianowatych" końcówek to ja tez takie miałam, rozjaśniam pasemkami czarne włosy, więc nic dziwnego, ale wizyta w dobrym salonie zrobiła swoje i sianko zniknęło. Polecam płyn do prostowania Schwarzkopf - OSIS, dostępny w sklepach fryzjerskich, po nim włosy sa gładsze i bardziej sie błyszczą.
Olinka jest offline  
Stary 2005-02-11, 23:39   #373
Pomarancza
Przyczajenie

Dziewczyny, mam jeszcze jedno pytanie, bo widze ze jestescie doswiadczone w kwestii prostowania

Czy kazdy rodzaj wlosow da sie wyprostowac tak, by wygladaly jak na slynnej juz reklamie Pantene? Czy kazde wlosy moga byc po prostowaniu takie lejace, czy to jednak zalezy od wlosow?

Pytam, bo prostowalam juz moje wlosy 2 razy, ale takiego efektu nie uzyskalam. Owszem, podoba mi sie to co mam na glowie, bo nareszcie okielznalam nieznosne fale, ale tak na przyszlosc chcialabym wiedziec.

Naturalnie moje wlosy sa bardzo geste, cienkie (jestem naturalna jasna blondynka) i delikatne. Falowac zaczynaja mniej wiecej 10 cm od czubka glowy. Po umyciu pusza sie niezmiernie, stoja jedne na drugich i nie ma mowy o lagodnym splywaniu na ramiona. No i sianowate.
Po wyprostowaniu nadal stoja, ale juz prosciusienkie i sypkie. Nie bardzo wiem jak Wam opisac ich strukture, ale jak wezme cienkie pasmo do reki, to widze ze one sie tak jakby wzajemnie odpychaja, nie przylegaja do siebie... Ech Ale mam problemy
Ale gdyby ktoras z was mi wytlumaczyla to bylabym happy
Pomarancza jest offline  
Stary 2005-02-12, 07:25   #374
*karolka*
Raczkowanie

moim zdaniem powinnas do prostowania uzyc jakiegos preparatu(np.Goldwell), a jesli to nie daloby efektu to po prostowaniu rowniez np cos nablyszczajacego (np.Kadus-Shine on)
*karolka* jest offline  
Stary 2005-02-12, 16:01   #375
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

nie znam dzialania tego produktu , poniewaz nie pracuje na preparatach Welli,
a co do prostownic, nie barzdo suie zgadzam jednak , poniewaz producent podaje dokladnie ze sa to prostownioce z plytkami ceramicznymi, pobierane bezposrednio od Babylissa, i sprzedawane fryzjerom, nie wierze ze mogliby oni narazac sie na takie nieporozumienie, ja akurat nie znan niemieckiego ale jutro jade na szkoloenie i zapytam prezesa i powiem mu o tym tym barzdiej ze pzredstawiciele Babylissa beda w srode w Polsce, ale nadal podkreslam ze nie wierze
aby tak powazna firma mogla tak postapic i przeklamywac o swojej ofercie
Stary 2005-02-12, 16:15   #376
svenja
Wtajemniczenie

Mysle, ze tu nie chodzi o przeklamanie, byc moze jest tak, ze czesc prostownic profesjonalnych ma rzeczywiscie plytki jedynie pokryte ceramika i jest to fakt oficjalny?

Stary 2005-02-13, 21:50   #377
adziak
Przyczajenie

jaki kosmetyk do prostowania może zapobiec elektryzowaniu się włosów z góry dzieki za odpowiedz
adziak jest offline  
Stary 2005-02-15, 07:48   #378
Gusiak
Raczkowanie

http://www.salonlines.co.uk/forwomen...ory_id=445&p=1

Także tu wyraźnie opisują, gdzie płytki są pokrywane ceramiką, a gdzie są "solid ceramic". I tak wszystkie zachodnie strony polecają GHD, o któej to firmie na naszych stronach milcząco wyjątkowo
Co kraj to obyczaj. A swoją drogą ciekawa jestem co Ci powiedzą na szkoleniu. No i czy faktycznie powłoka THERMOGLASS jest taka rewelacyjna i lepsza od ceramiki??
Gusiak jest offline  
Stary 2005-02-15, 08:41   #379
animka7
Przyczajenie

Nowa wizażanka się kłania mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona :/ Dziewczęta przeczytałam cały wątek o prostownicach i dzięki waszym informacjom kupiłam efalocka. Jeszcze czekam na dostawę, ale jak tylko paczka dojdzie to zdam relację – bo to flat finger – do tej pory chyba bez recenzji. Muszę się przyznać, że nigdy w życiu nie używałam prostownicy i zupełnie nie wiem jak się nią posługiwać. Podpowiedzcie mi proszę jak „to się robi”, czy jednym ruchem przeciągnąć prostownicę po całej długości pasma, czy zatrzymywać się na parę sekund?
Pozdrawiam was wszystkie
animka7 jest offline  
Stary 2005-02-15, 08:47   #380
gorgulek
Zakorzenienie

dziewczyny!!! znalazłam prostownicę idealną, może nie jest profesjonalna ale jak cudnie prostuje włoski. fundusze nie pozwoliły mi teraz na większe wydatki, dlatego zdecydowałam się kupić coś tańszego. prostownica kosztowała 90 zł, ma płytki ceramiczne i regulację temperatury. jak dotąd żadna prostownica nie wyprostowała tak dobrze moich włosów, a na dodatek jakie są miłe w dotyku, gładkie i idealnie proste, bez żadnych kosmetyków wspomagających prostowanie.
podaje link gdzie możecie obejrzeć jak wygląda http://allegro.pl/show_item.php?item=42317066
aha i kupując w sklepie jest gwarancja na 2 lata
pozdrawiam

Zuzka 30.06.2009
Miłek 09.09.2013

gorgulek jest offline  
Stary 2005-02-15, 14:16   #381
animka7
Przyczajenie

Buuu widzę, że zostałam zlana, szkoda
animka7 jest offline  
Stary 2005-02-15, 14:30   #382
gorgulek
Zakorzenienie

witam animko bardzo serdecznie

Zuzka 30.06.2009
Miłek 09.09.2013

gorgulek jest offline  
Stary 2005-02-16, 12:31   #383
autograf
Przyczajenie

GG do autograf

proszę o poradę! na aukcjech allegro często pojawiały się prostownice nie znanej mi firmy EUROLUX. czy którac z was posiada tę prostownicę lub słyszała coś o niej. Szykuję się do kupna żelazka i chcę coś naprawdę porządnego. prostownice EUROLUX kuszą ceną. pomóżcie!!!
autograf jest offline  
Stary 2005-02-17, 09:31   #384
kati99
Raczkowanie

GG do kati99
kasiulka 26 jesli jestes tak mila to prosze o pomoc

kasiulka mam prosbe pisalas ze zakupilas prostowinice firmy eurolux patrzylam na linki ktore wyslaliscie ze zdjeciem tego produktu niestety strona juz jets niedostepna, dlatego mam ogromna prosbe czy moga bys zajrzec na te strone: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41349210 i powiedziec czy masz taka sama prostownice to dla mnie dosc wazen bo chcialbym zakupic sobie te prostownice.z gory dziekuje i pozdrawiam
kati99 jest offline  
Stary 2005-02-18, 10:59   #385
kati99
Raczkowanie

GG do kati99

hej,gorgulek mam prosbe moglabys mi odpisac czy prostownica daje efekt "sypkich wlosow"?to dla mnie bardzowazne bo zastanaiwam sie wlasnie nad kupnem takiej prostownicy, dziekuje z groy za odpowiedz.
pozdrawiam.
kati99 jest offline  
Stary 2005-02-18, 18:29   #386
kaLOLa
Raczkowanie

GG do kaLOLa

Ojoj <szok> to chyba najdłuższy wątek jaki kiedykolwiek widziałam Bosko Buziaki dla wszystkich
kaLOLa jest offline  
Stary 2005-02-19, 08:50   #387
gorgulek
Zakorzenienie

kati mi się wydaje, że to zależy od rodzaju włosa. ja jestem bardzo z niej zadowolona. włosy po prostowaniu jeszcze nigdy nie były tak gładkie i delikatne (dodam, że nie używam żadnych środków wspomagających prostowanie). ja ją kupiłam w Auchan, bo wiedziałam, że w ciągu 7 dni mogę zwrócić bez podawania przyczyn. nie musiałam, jest suuuper!!!
pozdrawiam
p.s. jak masz jeszcze jakieś pytania pisz

Zuzka 30.06.2009
Miłek 09.09.2013

gorgulek jest offline  
Stary 2005-02-19, 11:00   #388
kati99
Raczkowanie

GG do kati99

gorgulek dzieki serdeczne, chyba sie przekonalam, dzieki za informacje.Jeszcze tylko mam prosbe jesli to nie problem to zerknij na te stronkehttp: //www.allegro.pl/show_item.php?item=414471 46 bo prostownica ktora cche kupic jest mniej wiecej taka, ty tez masz podobno czy moze zupelnie inna?I jeszcze raz dziekuje za pomoc.
kati99 jest offline  
Stary 2005-02-19, 15:21   #389
gorgulek
Zakorzenienie

kati mam identyczną prostownicę. będziesz na pewno z niej zadowolona i rzeczywiście włosy się nie elektryzują
pozdrawiam

Zuzka 30.06.2009
Miłek 09.09.2013

gorgulek jest offline  
Stary 2005-02-19, 20:53   #390
kamila163
Raczkowanie

witam ja też jestem posiadaczkom prostownicy.I wcale nie drogiej!!!! kupiłam ją za 99zł.!!!!!!!!!!! jest bardzooooo podobna do prostownicy na fotce -efalkock z tym ,że moja nazywa się kobieca linia .i jest naprawde dobra wiem to najlepiej bo miałam kiedyś bardzo kręcone i nie sworne włosy a teraz mam prościutkie .posiada ona regulacje temperatury i nie niszczy tak bardzo włosów !!!!
kamila163 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości