Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-02-21, 14:44   #391
kumiko
Raczkowanie

Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Jezeli chodzi o GHD-100Ł, to muszę przyznać,że jest troszkę przereklamowana. Używałam jej kilka razy i nie widzę dużych różnic z moją GA.MĄ. Co prawda ja nie mam włosów kręconych, ani nawet falowanych, tylko niesforne i zbyt puszyste. Kilku angielskich fryzjerów też powiedziało mi, że najwiecej GHD wydała na kampanie reklamową. Dodatkowo mogę powiedzieć, że sprej GHD-12Ł jest fatalny i nadaje się tylko do kosza.
Pozdrawiam.
kumiko jest offline  
Stary 2005-02-21, 23:26   #392
baby_girl
Raczkowanie

GG do baby_girl

Kumiko a z gamy jestes zadowolona??
baby_girl jest offline  
Stary 2005-02-23, 00:08   #393
asienka997
Przyczajenie

wind33 napisz prosze wszystkie informacje dotyczace tej prostownicy.ktora masz dokladna nazwe ,model ,cene i gdzie mozna ja kupic. tez chce taka miec
asienka997 jest offline  
Stary 2005-02-23, 01:08   #394
asienka997
Przyczajenie

Dziewczyny ratunku siedze przed ta stronka juz chyba 3 godziny bo mam problem ktora prostownice wybrac.Troche mi sie rozjasnilo w glowce, ale tylko troszke.Caly czas nie moge siedowiedziec ktore z tych prostownic maja ceramiczne plytki a ktore tylko powloke ceramiczna.Oczywiscie chcialabym kupic te z plytkami w calosci ceramicznymi.Czy Efalock jest takowy? Bo wlasciwie to juz teraz waham sie tylko miedzy Wigo a Efalock-iem.I do pelni szczescia potrzebuje tej informacji.Chyba ze macie jakies inne rownie kuszace propozycje.Dodam tylko ze w gre wchodza wylacznie prostownice z plytkami w calosci ceramicznymi.
asienka997 jest offline  
Stary 2005-02-23, 07:08   #395
kumiko
Raczkowanie

Jestem wiecej niz zadowolona. Zadna wilgoc ich nie bierze. Tylko po spaniu czasem leciutko odwijaja mi sie na zewnatrz, ale to nawet fajnie wyglada. Nie wiem jak zadziala na wlosy krecone, ale moj fryzjer, ktory tez jej uzywa, idealnie wyprostowal loki prawie do pasa mojej kolezanki, tylko nie wiem na jak dlugo. Polecam szystkich. Poza tym podobno wkladki GAMY sa bardzo podobne do tych GHD. Ja osobiscie na moich wlosach nie widzialam roznicy. Pozdrowionka
kumiko jest offline  
Stary 2005-02-23, 09:52   #396
Ines1985
Zakorzenienie

asienka997 napisał(a):
> Oczywiscie chcialabym kupic te z plytkami w calosci ceramicznymi.Czy Efalock jest takowy?

Tak, na pewno

Ines1985 jest offline  
Stary 2005-02-23, 11:29   #397
nalepcia
Raczkowanie

Kati99 mam tak prostwonice i wiem że można je kupić w media markt za cenę 79 zł. Nie zawsze są ale co jakiś czas sie pojawiają. Z prostownicy jestem zadowolona. Jest napewno lepsza od zwykłej prostwonicy babyliss kora wcześniej miałam. Pozdrawiam
nalepcia jest offline  
Stary 2005-02-23, 11:55   #398
asienka997
Przyczajenie

Dowiedziałam sie wlaśnie niedawno,ze prostownice z Efalock maja lekko wygiete plytki umozliwiajace tez lekkie wywijanie wloskow.Czy ktoras z was moze opisac jak to wyglada.I czy to jest rzeczywiscie dobre i nie przeszkadza w otrzymaniu pieknie prostych kudełków
asienka997 jest offline  
Stary 2005-02-23, 12:53   #399
baby_girl
Raczkowanie

GG do baby_girl

dziewczyny a co za prostownice GHD ? na stronkach wygladaja calkiem "smacznie" : http://www.missgroovy.co.uk/default....6aef20dcbabc02
baby_girl jest offline  
Stary 2005-02-23, 12:54   #400
baby_girl
Raczkowanie

GG do baby_girl

mialo byc co to za prostownice GHD
baby_girl jest offline  
Stary 2005-02-23, 13:03   #401
kumiko
Raczkowanie

Sa najpopularniejsze w Anglii. Te srednie kosztuja u fryzjerow 102 funty, czyli duuuzo. Z tego co wiem, nie mozna ich dostac w Polsce.
kumiko jest offline  
Stary 2005-02-23, 13:19   #402
asienka997
Przyczajenie

A myślicie,ze sa lepsze od efalocka? czy to juz nie jest zboczenie cenowe?
asienka997 jest offline  
Stary 2005-02-23, 13:22   #403
kamila22
Raczkowanie

GG do kamila22

.
kamila22 jest offline  
Stary 2005-02-23, 13:44   #404
marlaaa
Przyczajenie

Ja mam wigo z wąskimi płytkami 2,5mm jest super! Można nią także podkręcać końcówki! Polecam! Do tego mam dwufazówke Welli i jest ok ale wydaje mi się że jakiś fluid będzie leszpszy (fryzjerka wcierala mi przed prostowaniem )
pozdrawiam
marlaaa jest offline  
Stary 2005-02-23, 13:50   #405
Gusiak
Raczkowanie

Nie wiem czy lepsze, czy nie lepsze, ale w brytyjskich sklepach internetowych Waszego osławionego Efalocka nie znalazłam, znalazłam za to wiele marek prostownic, o których Wy nie wspominacie. GHD na przykład (podawane za najlepsze prostownice na świecie), T3, HAI, Fudge, Kodo, HairTools, PBM, Hairart i wspominany już BaByliss.

Czyżby w takim razie Efalock był lokalną niemiecką firmą? Przejżałam chyba z 5 sklepów angielskich i po Efalockach ani śladu
Gusiak jest offline  
Stary 2005-02-23, 14:04   #406
kumiko
Raczkowanie

W Anglii jest najwiekszy w Europie rynek z prostownicami, ale w wiekszosci sa tam brytyjskie i amerykanskie firmy. Za to znalazlam GA.MĘ
kumiko jest offline  
Stary 2005-02-23, 14:10   #407
asienka997
Przyczajenie

Gusiak tu nie chodzi o to czy Efalock jest osławiona czy nie tylko kazdy szuka w jakims przedziale cenowym.Zaplacic 300 zl a ponad 500 ( bo w tych przedzialach cenowych znajduja sie wymieniane przez Ciebie prostownice) to dla wiekszosci z nas duza roznica.Niestety.Dlatego szukamy i kombinujemy zeby za ta cene miec cos naj.... A Ty jakiej uzywasz o ile w ogole jestes posiadaczka ...?
asienka997 jest offline  
Stary 2005-02-23, 14:16   #408
kumiko
Raczkowanie

Asienka,myslę,że powinnas poszukać salonu,w którym używa się efalocka i wypróbowac na wloskach. Ja zdecydowałam się na GAMĘ dopiero,gdy sprawdziłam na własnej głowie jak działa. Pozdrowionka
kumiko jest offline  
Stary 2005-02-23, 14:19   #409
asienka997
Przyczajenie

kumiko a jakie masz wloski? tzn mocno krecone? Bo moje sa dosc grube i takie 10 cm za lopatki.I nie sa krecone tylko maja pelno niesformych klaczkow niby sie wywijaja ale tak nie do koncaAha no i ile dalas za te prostownice GAMy?
asienka997 jest offline  
Stary 2005-02-23, 14:21   #410
Gusiak
Raczkowanie

Oho! Poczułam się zaatakowana

Używam prostownicy, owszem, BaByliss z płytkami poktrytymi ceramiką (niestety nie całość ceramiki, ale efekty sa więcej niż zadowalające). Uważam, że do użytku domowego wystarczy, skoro pięknie prostuje włoski, a nie muszę robić nią "przerobu" - czyli prostować włosów 10 kobitek jednego dnia. Wykorzystują prostownicę 1-2 razy w tygodniu, bo efekty utrzymują się od mycia do mycia odkąd nauczyłam się korzystać z dwufazowego płynu Welli .
Gusiak jest offline  
Stary 2005-02-23, 14:23   #411
asienka997
Przyczajenie

Dzwonilam wlasnie do salonu w ktorym ostatnio bylam i Pan fryzjer tak cudnie mi wyprostowal wloski i okazuje sie ze robil to albo babyliss albo ultronem :/
asienka997 jest offline  
Stary 2005-02-23, 14:26   #412
kumiko
Raczkowanie

Ja mam włoski do ramion, nie kręcą się ale są bardzo niesforne i puszą sie okropnie. Po wysuszeniu mam straszną szopę. Za GAMĘ dałam 250zł na Allegro. Z tego co wiem, dużo salonów używa i GAMĘ i efalocka, więc to nic trudnego wypróbować przed kupieniem ehhh, kupno dobrej prostownicy to niełatwa sprawa...
kumiko jest offline  
Stary 2005-02-23, 14:30   #413
Basiek78
Przyczajenie

GG do Basiek78

Witam Ja uzywam prostownicy ceramicznej Babyliss, również parowej, jestem z niej naprawde zadowolona, po myciu włosy mi sie skręcają tak, że cięzko cos z nimi zrobić, a po prostowaniu czuję się super i naprawdę polecam ta prostownicę, napewno nie warto kupować taniej, bo zazwyczaj moc jest znacznie słabsza, ale to tez zależy jakie kto ma włosy. Pozdrawiam
Szyszuniaa napisał(a):
> Witam dziewczyny. Oglaszam ranking na najlepsze prostownice do wlosow. Piszcie o tym jakich prostownic uzywacie i czy jescie z nich zadowolone A wiec mzoe ja zaczne... Sama uzywam prostownicy ceramicznej parowej Philips http://www.pr.philips.pl/show_note.php?id=53 o tej Hm....Efekt jest w moim mniemaniu jest SŁABY . Aby wlsoy byly W MIARE proste musze przeciagnac po nich prostownica conajmniej 3 razy ;/ A jesli chodzi o niszczenie wlosow to musze przyznac ze nie zauwazaylam u siebie wiekszych zmian na gorsze...wlosy sa blyszczace ale niestety nie idealnie proste Piszcie o swoich prostownicach..jakie poelcacie i w ogole Pozdrawiam !! ;*
Szyszuniaa napisał(a):
> Witam dziewczyny. Oglaszam ranking na najlepsze prostownice do wlosow. Piszcie o tym jakich prostownic uzywacie i czy jescie z nich zadowolone A wiec mzoe ja zaczne... Sama uzywam prostownicy ceramicznej parowej Philips http://www.pr.philips.pl/show_note.php?id=53 o tej Hm....Efekt jest w moim mniemaniu jest SŁABY . Aby wlsoy byly W MIARE proste musze przeciagnac po nich prostownica conajmniej 3 razy ;/ A jesli chodzi o niszczenie wlosow to musze przyznac ze nie zauwazaylam u siebie wiekszych zmian na gorsze...wlosy sa blyszczace ale niestety nie idealnie proste Piszcie o swoich prostownicach..jakie poelcacie i w ogole Pozdrawiam !! ;*
Basiek78 jest offline  
Stary 2005-02-23, 14:35   #414
asienka997
Przyczajenie

czy Twoja tak wyglada? http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=41895453. I czy ma plytki w calosci ceramiczne czy tylko powlekane? Juz nie pamietam przed zakupem jakiego produktu tyle sie naczytalam i przejmowalam
asienka997 jest offline  
Stary 2005-02-23, 14:39   #415
kumiko
Raczkowanie

Też mam zamiar kupic ten płyn jak skończe spreje, których teraz używam, ale boję się, że po nim włoski się szybko przetłuszczają, bo podobno ta druga część ma oliwkową konsystencję.
kumiko jest offline  
Stary 2005-02-23, 14:50   #416
Gusiak
Raczkowanie

Co do przetłuszczania to nie mam najmniejszych problemów - myję włosy 1-2 razyw tygodniu, raczej z przyzwoitości, niż przetłuszczania, ale mam dość suche sianko na głowie - nie rusza go ani Wella dwufazowa, ani Biosilk w ilościach większych niż 2 krople
Generalnie po przywyknięciu do aplikacji "sprejowej" jestem bardzo zadowolona - włosy błyszczą, są gładziutkie w dotyku i w pięknie wyglądają.
Gusiak jest offline  
Stary 2005-02-23, 14:50   #417
kumiko
Raczkowanie

Nie ma nic gorszego,niż wydac pieniądze i byćiezadowolonym. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=42810486 to ta i kupowałam właśnie od tego sprzedawcy. Na pudełku GAMY jest napisane: "ceramic crystal coating", "ultra slide ceramic ion plates" i "high power ceramic heater". Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o prostownicach warto wyszukać je w zagranicznych sklepach internetowych.
kumiko jest offline  
Stary 2005-02-23, 14:56   #418
kumiko
Raczkowanie

Dzięki za informację. Ja też uwielbiam spreje,ale zawsze używałam angielskich,a teraz widzę,że w Polsce można kupić naprawdę dobre kosmetyki do prostowania. Pozdr
kumiko jest offline  
Stary 2005-02-23, 15:29   #419
asienka997
Przyczajenie

Kumiko chcialabym miec mozliwosc sprawdzenia kazdej z tych prostownic tzn efalock flat master i ga ma (bo waham sie juz tylko miedzy tymi) ale niestety mieszkam w dosc malym miasteczku i tu fryzjerzy nier maja takich "wynalazkow" takze musze polegac na Waszej opinii
asienka997 jest offline  
Stary 2005-02-23, 15:53   #420
kumiko
Raczkowanie

W takim razie mój typ to GAMA, ale tak naprawdę, to uważam, że te wszystkie prostownice o których mówisz są do siebie zblizone. Skoro tak dużo osób zachwala efaloch i wigo, to powinnaś być zadowolona. Napisz koniecznie, jak już cos nabędziesz.
kumiko jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości