Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-04-04, 18:16   #4261
Kartagina
Przyczajenie

Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

hej dziewczyny, po tygodniu zastanawiania odrzucilam kilka pomyslow ktore zaprzataly moja glowe ostatnio i dzis kolejne pytanie ktory model wybrac sposrod

Vidal Sassoon Pro-Elite VS 5324E http://www.ceneo.pl/259171
Remington S2002 http://www.ceneo.pl/productInfo.aspx...&longDesc=true
BOSCH PHS 2105 http://www.ceneo.pl/256580

poradzcie prosze
Kartagina jest offline  
Stary 2007-04-05, 08:22   #4262
macius987
Przyczajenie

hej dziewczyny!! prosze poradzcie mi chce kupic swojej dziewczynie prostownice tondeo jedna jest z reg druga bez czy to jest znaczaca roznica?dodam ze nie ma ona kreconych wlosow sa proste ale nie takie jak po prostownicy uzywa teraz philipsa ale uslyszalem ost jak narzeka wiec spiesze jej z ratunkiem ma ladne wloski a nie chce zeny sobie zniszczyla prosze o odp
macius987 jest offline  
Stary 2007-04-05, 09:21   #4263
joannamaria83
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez macius987 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!! prosze poradzcie mi chce kupic swojej dziewczynie prostownice tondeo jedna jest z reg druga bez czy to jest znaczaca roznica?dodam ze nie ma ona kreconych wlosow sa proste ale nie takie jak po prostownicy uzywa teraz philipsa ale uslyszalem ost jak narzeka wiec spiesze jej z ratunkiem ma ladne wloski a nie chce zeny sobie zniszczyla prosze o odp
witaj,
roznia sie one tym, ze w modelu bez regulacji temperatura ustawiona jest juz automatycznie na 190st i nie ma mozliwosci jej zmniejszenia, lub jesli ktos woli zwiekszenia. wersja z regulacja to zakres 160-220st. sama mam ta z regulacja i mozliwosc regulacji przydaje sie czasem, gdy chce np. na mniejszej temp. poprawic koncowki nastepnego dnia. ale sa dziewczyny, ktorym to wogole nie jest az tak bardzo potrzebne. no chyba, ze Twoja dziewczyna ma grzywke, wtedy moze sie jej ta regulacja przydac.
pozdrawiam
joannamaria83 jest offline  
Stary 2007-04-05, 10:10   #4264
macius987
Przyczajenie

nie ma grzywki ale ma taki "pazurki" z przodu a ktoras z dziewczyn narzekala na te 190 stopni??
macius987 jest offline  
Stary 2007-04-05, 13:06   #4265
angel001
Zakorzenienie

fallen*in*love wczoraj probowalam jak dziala ten fluid joanny, i masz racje, w ogole nie pomaga w prostowaniu wlosow, jedynie je skleja jak zwykly zel do wlosow:/ chyba kupie ten hot liss z loreal, czytalam na allegro i on chroni tez wlosy a to mi tez chodzi glownie
angel001 jest offline  
Stary 2007-04-05, 14:10   #4266
fallen*in*love
Zadomowienie

angel001 hot liss loreala to moim zdaniem chyba dobry wybór, sama nie stosuję, ale z tego co sie oczytałam już na forum i wogóle opini o tym kosmetyku to dziewczyny piszą o nim dobre rzeczy
fallen*in*love jest offline  
Stary 2007-04-05, 14:57   #4267
pani_smith
Zakorzenienie

@angel001 - hotliss to dobry wybór. byłam zaskoczona, że tak ładnie naprostował mi włosy prostowane jedynie suszarką. z żelazkiem tym bardziej. choć ja proponuję go wspomóc jakąś kuracją regenrująco-nawilżającą - sama polecam granatową maseczkę dove (moja fryzjerka stwierdziła, że mam bardzo przesuszone włosy i kazała zmienić szampon. tego wprawdzie nie zmieniłam, ale zaczęłam stosować tą maskę i miesiąc później usłyszałam, że kondycja włosów i skóry głowy poprawiła się diametralnie)

@macius987 - ja używam tej tonedo z jonizacją, tj bez regulacji temperatury. mam delikatną grzywkę i bardzo niegrzeczne, wywijające się włosy. prostownica sobie radzi wyśmienicie. dla mocniejszego efektu muszę jedynie odczekać parę chwil dłużej, ale już pierwsze przeciągnięcie ładnie prostuje włosy. włosy się miękkie i ładnie się sypią. polecam jak najbardziej.
pani_smith jest offline  
Stary 2007-04-05, 17:16   #4268
macius987
Przyczajenie

dzieki dziewczyny za rady wiec kupie ta bez reg jak dlugo sie czeka na prostownice z allego d grabci ?? fajnie ze powstalo takie forum a jeszcze widziales babyliss czy jakos tak one sa dobre czy lepiej tondeo?? jestem z poznania nie wiecie czy mozna kupic ja w jakism sklepie byloby szybciej i zdazyl bym na zajaca
macius987 jest offline  
Stary 2007-04-05, 19:08   #4269
mdz
Rozeznanie

Jeej... czytam i czytam o tych prostownicach I mam juz metlik w glowie...
Ja mam taka najzwyklejsza, za 50 zl, euroluxa, prostuje od 3 msc bardzo czesto, a wlosy mi sie nie niszcza... ale to moze dlatego, ze prostowanie zajmuje mi jakies 5 minut, a zeby byly tak super wyprostowane, jak druty wygladaja wtedy - 10 minut.. mam wlosy do lopatek, ale cieniutkie raczej i nie krecone.. i do tego zawsze uzywiam biosilk'u...
...ale po przejrzeniu tego watku zastanawiam sie, czy nie kupic czegos lepszego do prostowania wloskow...
Stary 2007-04-05, 19:16   #4270
pani_smith
Zakorzenienie

mi szła od grabci właśnie 3 dni robocze, ale był kurier.
pewnie to zająca się nie wyrobi, bo gdybyś zamówił ją dziś, to jutro nadanie i najwcześniej we wt jest
pani_smith jest offline  
Stary 2007-04-05, 19:36   #4271
macius987
Przyczajenie

kurcze szkoda za pozno sie obudzilem czy w jakis sklepach w poznaniu mozna taki sprzet kupic?
macius987 jest offline  
Stary 2007-04-05, 19:45   #4272
macius987
Przyczajenie

dziewczyny jeszcze jedno bardzo wazne!!!
czym sie roznio ga ma od tondeo?? ktora lepsza?
macius987 jest offline  
Stary 2007-04-05, 20:01   #4273
macius987
Przyczajenie

jeszcze jedno co z ta jonizacja?? bo jest prostownica tondeo z jonizacja i reg tem
tondeo bez reg i bez jonizacji
i ost gama bez reg ale za to z jonizacja kurcze wszystko mi sie miesza
macius987 jest offline  
Stary 2007-04-06, 08:35   #4274
joannamaria83
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez macius987 Pokaż wiadomość
jeszcze jedno co z ta jonizacja?? bo jest prostownica tondeo z jonizacja i reg tem
tondeo bez reg i bez jonizacji
i ost gama bez reg ale za to z jonizacja kurcze wszystko mi sie miesza
takiego rodzaju sprzetu profesjonalnego nie mozna kupic w zwyklym sklepie-owszem, mozna dostac prostownice np w euro agd, media itd, ale sa to produkty nieprofesjonalne (jak np obecna prostownica Twojej dziewczyny-nie dziwie sie, ze nie jest zadowolona )
wersja tondeo bez regulacji tez ma funkcje jonizowania, wynika to z fizycznych wlasciwosci ceramiki i warstwy krystalicznej-gdyby nie to, ze zalezalo mi na regulacji, kupilabym wlasnie ta, to zwykly chwyt marketingowy, ze przy tej drozszej tak sprzedawcy podkreslaja ta funkcje jonizacji a przy tanszej jakby o tym nie wspominaja. ja pytalam u zrodla, czyli w samej firmie tondeo w niemczech i powiedziano mi, ze wersja z regulacja i bez maja takie same wlasciwosci, tylko ze roznia sie regulacja, rzecz jasna.
co do tondeo z aktywna jonizacja, to jest ona bardzo droga (299zl), ale ma niby jeszcze wieksza moc jonizacji-nie wiem, nie sprawdzalam.
a ga.ma to wloska firma, ktora produkuje prostownice na rynek wloski pod taka wlasnie nazwa, oraz na niemiecki pod nazwa tondeo. tez pytalam o to w niemczech. moim zdaniem powinno byc wiec "tondeo by ga.ma", a nie " ga.ma by tondeo", ale nie bede sie czepiac
moja kolezanka ma wlasnie ga.ma i zbytniej roznicy nie widac, moze jest delikatnie gorzej wykonczona, choc samo tondeo tez nie jest pod tym wzgledem idealem (ostre plastikowe krawedzie itd), ale za to, jak prostuje wybaczam
pozdrawiam
Stary 2007-04-06, 13:50   #4275
Sunny20
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez joannamaria83 Pokaż wiadomość
moja kolezanka ma wlasnie ga.ma i zbytniej roznicy nie widac, moze jest delikatnie gorzej wykonczona, choc samo tondeo tez nie jest pod tym wzgledem idealem (ostre plastikowe krawedzie itd)
Ga.ma gorzej wykończona? Pod jakim względem? Moim zdaniem jest bardzo dobrze zrobiona, nie ma się do czego przyczepić, naprawdę
Stary 2007-04-07, 10:47   #4276
joannamaria83
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Sunny20 Pokaż wiadomość
Ga.ma gorzej wykończona? Pod jakim względem? Moim zdaniem jest bardzo dobrze zrobiona, nie ma się do czego przyczepić, naprawdę
moze nie widzialas tondeo
tondeo uzywam a ga.ma tez trafila do moich lapek, wiec mowie tylko to, co widzialam. choc to i tak pewnie sprawa przypadku, przeciez kazda sztuka i tak jest wykanczana recznie pod wzgledem chociazby usuwania resztek plastiku od wtryskiwarki, wiec na pewno nie sa wszystkie modele idealnie takie same. to tylko takie detale, bo same plytki prostujace sa identyczne.
Stary 2007-04-08, 11:26   #4277
siww
Przyczajenie

Mam problem w ciągu tygodnia chce sobie kupić prostowniece (profesjonalną taką jaką używają fryzjerzy)poniewaz mam nieznośne cienkie wlosy i zalezy mi na swietnym efekcie (cena nie gra roli) pLISSSSKA POMÓŻCIE !!
siww jest offline  
Stary 2007-04-08, 11:37   #4278
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez siww Pokaż wiadomość
Mam problem w ciągu tygodnia chce sobie kupić prostowniece (profesjonalną taką jaką używają fryzjerzy)poniewaz mam nieznośne cienkie wlosy i zalezy mi na swietnym efekcie (cena nie gra roli) pLISSSSKA POMÓŻCIE !!

jak cofniesz się pare stron to przeczytasz, ze skoro kasa nie gra roli to warto kupic prostownice Farouka bądz Tondeo

ja swoja nowa prostownice kupie dopiero za miesiac, jak bede miala kase, a chcialabym juz, buu
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2007-04-08, 12:41   #4279
Sunny20
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez joannamaria83 Pokaż wiadomość
moze nie widzialas tondeo
tondeo uzywam a ga.ma tez trafila do moich lapek, wiec mowie tylko to, co widzialam. choc to i tak pewnie sprawa przypadku, przeciez kazda sztuka i tak jest wykanczana recznie pod wzgledem chociazby usuwania resztek plastiku od wtryskiwarki, wiec na pewno nie sa wszystkie modele idealnie takie same. to tylko takie detale, bo same plytki prostujace sa identyczne.
No fakt, tondeo widziałam tylko na zdjęciach Ale zdziwiło mnie trochę to co napisałaś, bo mam ga.mę. i naprawdę nie dopatrzyłam się tam żadnych, nawet najmniejszych niedociągnięć jeśli chodzi o wykończenie. Moim zdaniem jest śliczna Natomiast o tondeo wiele dziewczyn pisało wcześniej, że właśnie taka kasa a tu tyle niedociągnięć, że gdzieś plastik odstaje, musiały coś tam spiłować, żeby nie szarpało włosów i w ogóle było trochę reklamacji Może to tylko pojedyncze modele były jakieś pechowe.
Stary 2007-04-08, 17:16   #4280
kwadratura2
Przyczajenie

Smile Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

ło,ale sie naczytalam mimo wszystko prosze o rade...
otoz zdecydiwalam sie na firme Babyliss
prostownicy nie zamierzam uzywac codziennie, wiec skupilam sie na tych mniej profesjonalnych, ale fajnie,by bylo,zeby kasa nie zostala wyrzucona w bloto.

doradzcie, ktora wg Was najbardziej sie nadaje
http://allegro.pl/item182785170_q_pr...u_ceramic.html
http://allegro.pl/item183264526_pros...gwarancja.html
http://allegro.pl/item182774171_pros...ja_2_lata.html

bede wdzieczna!
pozdrawiam
kwadratura2 jest offline  
Stary 2007-04-08, 17:33   #4281
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez kwadratura2 Pokaż wiadomość
ło,ale sie naczytalam mimo wszystko prosze o rade...
otoz zdecydiwalam sie na firme Babyliss
prostownicy nie zamierzam uzywac codziennie, wiec skupilam sie na tych mniej profesjonalnych, ale fajnie,by bylo,zeby kasa nie zostala wyrzucona w bloto.

doradzcie, ktora wg Was najbardziej sie nadaje
http://allegro.pl/item182785170_q_pr...u_ceramic.html
http://allegro.pl/item183264526_pros...gwarancja.html
http://allegro.pl/item182774171_pros...ja_2_lata.html

bede wdzieczna!
pozdrawiam
wydaje mi sie, ze lepiej bedzie dolozyc troszke i kupic Wigo, bo babyliss nieprofesjonalny to podobno niewypal totalny...
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2007-04-08, 20:43   #4282
kwadratura2
Przyczajenie

hmm czyli polecasz Wigo...
a czy moze ktos uzywal ktorejs z tych prostownic Wigo wystawionych na Allegro?
podaje linka do aukcji: http://allegro.pl/search.php?string=prostownica+wigo
kwadratura2 jest offline  
Stary 2007-04-08, 20:53   #4283
truskawkowawiosna
Moderator

nie uzywalam Wigo, tylko efalocka, ale roznica miedzy skelpowymi prostownicami a profesjonalnymi jest kolosalnaprzebrnelam przez CALUTKI watek(bo szukam nowej prostonicy) i wiele osob podawalo linki do nieprofesjonalnych prostownic i reakcja dziewczyn byla zawsze taka sama:nie warto po prostu, bo uzyskasz gorszy efekt, a lepiej dolozyc i miec cos lepszego
poczytaj sobie recenzje na kwc http://www.wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=170
mikroREKLAMA

Stary 2007-04-09, 09:32   #4284
kwadratura2
Przyczajenie

co chwile zmieniam zdanie...taki duzy wybor na tym prostownicowym rynku ...
http://allegro.pl/item183773704_nowo...pokrowiec.html
zaitneresowala mnie Remington CS 5001... ktoras z Was uzywala? naczytalam sie pochelbnych opinii,ale chce byc juz na 100% pewna...
kwadratura2 jest offline  
Stary 2007-04-09, 10:26   #4285
imago84
Wtajemniczenie

No moja pzyjaciólka ma ją juz parę lat i prostuje super! kiedy mi pierwszy raz wyprostowala nia włosy nie wierzylam ze moje wlosy moga być takie gladkie
Godna polecenia przymierzam sie do jej zakupu bo moja stara z philipsa ktora mam od ponad 3 lat juz sie zużywa mam na mysli to ze śćieraja sie plytki :/
Stary 2007-04-09, 10:45   #4286
burakcukrowy
Przyczajenie

Dziewczyny , a jaką prostownicę tak do 150 zł poleciłybyście dla włosów delikatnych, cienkich i podatnych na prostowanie? (W tej chwili mam clatronic'a starego jakiegoś, ale używam tylko jak już naprawdę mam beznadziejne włosy a chce ją w ogóle odstawić bo je bardzo niszczy. )
Zależy mi bardzo na tym żeby prostownica jak najmniej niszczyła włosy, nie musi nagrzewać się do niewiadomo jak wysokiej temp bo moje włosy dosyć łatwo wyprostować, więc chyba najlepiej wybrać z termoregulacją? Po przeczytaniu forum zastanawiam się nad WIGO i Wahl Cutek, jednak ta druga chyba nie ma regulacji? Jakie polecacie i dokładne modele najlepiej
burakcukrowy jest offline  
Stary 2007-04-09, 11:35   #4287
k@rolk@
Raczkowanie

Chciala bym sobie kupic jakas nowa prostownice .. moze ktoras z dziewczyn ma ta .. http://www.allegro.pl/item180998639_...peratury_.html lub ta http://www.allegro.pl/item179698020_...ratis_hit.html albo ma o niej jakies opinie

usmiechaj sie jak najczesciej
k@rolk@ jest offline  
Stary 2007-04-09, 11:59   #4288
wela11
Raczkowanie

OJ JA tez chce kupic nowa prostownice,moja 2 letnia kaylook juz cala zrysowana jest i w sumie szybko wloski mi sie pusza po niej mam prosbe bo zatsanwiam sie nad prostownica tondeo ? moze ktoras wklejic tu swoje zdjecie przed i po prostowaniu wlasnie ta prostownica?

bo na watku "pokazcie swoje wlsoy przed i po " nic nie znalazłam takiego ;/
wela11 jest offline  
Stary 2007-04-09, 12:01   #4289
LoLcIa123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wela11 Pokaż wiadomość
OJ JA tez chce kupic nowa prostownice,moja 2 letnia kaylook juz cala zrysowana jest i w sumie szybko wloski mi sie pusza po niej mam prosbe bo zatsanwiam sie nad prostownica tondeo ? moze ktoras wklejic tu swoje zdjecie przed i po prostowaniu wlasnie ta prostownica?

bo na watku "pokazcie swoje wlsoy przed i po " nic nie znalazłam takiego ;/
Na pewno jest,dokładnie poszukaj

Tymoteusz
23.11.2014r

LoLcIa123 jest offline  
Stary 2007-04-09, 12:02   #4290
ola_23
Raczkowanie

a ja mam od niedawna Vidal Sassoon i jestem zadowolona. Ma 25 stopni nagrzewania, ale ja prostuje na max 17 stopniu. A że teraz tylko grzywkę to na około 10 wystarczy Wcześniej miałam okropną prostownicę z mpm porażka to była! Włosy były faktycznie proste przez 5 minut. I żadnej miękkości, sypkości itd. Teraz przy obecnej prostownicy widzę różnice. Zapłaciłam za nią coś koło 100zł. I myślę, że mogę polecić. Moje włosy nie są kręcone, nie prostuje włosów bardzo często więc nie opłacało mi się kupowac np babyliss PRO czy innej wspaniałości

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości