Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-07-17, 20:50   #541
ewa-k1984
Raczkowanie

Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Zamówiłam już efalocka I nie mogę się doczekać, przesyłka ma dotrzeć we wtorek albo w środe a dodatkowo będę miała spray osis za 8 zł Mam nadzieję ze na mnie podziała
ewa-k1984 jest offline  
Stary 2005-07-17, 20:54   #542
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

też mam tego Osisa Fajnie sie na niego prostuje,długo utrzymuje się efekt,ale włosy są takie mało błyszczące

agabil1 jest offline  
Stary 2005-07-17, 20:57   #543
Marlena_A_
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

GG do Marlena_A_

Szyszuniaa, mam ta sama prostownicę co ty, i też nie jestem z niej zadowlona. moje włosy sa równiez sianowate jak twoje, i faluja się, ale prostownica nie spełnia moich wymagań, tzn. żeby włoski były naprawdę proste i gładkie. poza tym jak się namęczę to po 2 godz. i tak mam bujną szopę na głowie
Marlena_A_ jest offline  
Stary 2005-07-17, 20:59   #544
mania199
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Gabi2
może, no ale te pasma które prostuje powinny być idealnie proste, a Ty na jakim stopniu prostujesz?
ja prostuje na 5 troszke dalej ale nie na 10
mania199 jest offline  
Stary 2005-07-17, 21:00   #545
Ines1985
Zakorzenienie

Aga, a wiec juz sie cieszysz nowym nabytkiem
Wiedzialam ze Ci sie spodoba . Ja tez swoje wlosy prostuje w kilka minut. Nawet sie nie bawie w prostowanie pasemko po pasemku. Jak mi sie spieszy to dziele wlosy na 5, 6 czesci i prostuje . Efekt moze nie jest taki jak po dokladnym prostowaniu w jakie bawi sie tylko moj osobisty fryzjer (), ale dla mnie włosy i tak sa wystarczajaco gladkie i proste

No i moja prostownice Wojtek tez kupował u Grabci wiec wychodzi na to ze wszystkie mamy nasza zabawke z tego samego źródła .

Ines1985 jest offline  
Stary 2005-07-17, 21:09   #546
Marlena_A_
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

GG do Marlena_A_

jaka to prostownica,z której jesteście tak zadowlone?efalock? bo już sie pogubiłam w tych postach :P z mojej nie jestem zadowolona, a dałam za nią 150 zł. po przeczytaniu waszych wypowiedzi stwierdziłam, że to niewiele w sumie, ale mogłam poczkeać i dołożyc 100 zł i mieć coś pożadnego :/
Marlena_A_ jest offline  
Stary 2005-07-17, 21:27   #547
ewa-k1984
Raczkowanie

Aga, połysk będzie po Renee tak myślę. Chociaż narazie nie widzę żeby jakoś specjalnie mi błyszczały po Renee ale może dlatego że się kręcą, a na pokręconych nie widać połysku tak jak na prościutkich. A pozatym zauważyłam że po kryształkach jeszcze bardziej się kręcą niż zwykle i nawet mi się to zaczęło podobać Jak już dostanę efalocka to będę miała fryzurkę w zależności od nastroju.. raz proste raz kręcone
ewa-k1984 jest offline  
Stary 2005-07-17, 21:31   #548
mania199
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Marlena_A_
jaka to prostownica,z której jesteście tak zadowlone?efalock? bo już sie pogubiłam w tych postach :P z mojej nie jestem zadowolona, a dałam za nią 150 zł. po przeczytaniu waszych wypowiedzi stwierdziłam, że to niewiele w sumie, ale mogłam poczkeać i dołożyc 100 zł i mieć coś pożadnego :/

tak efalock FLAT-MASTER
mania199 jest offline  
Stary 2005-07-19, 11:44   #549
karolinea
Przyczajenie

A ja mam problem, czytam te wszystki opisy i sama już nie wiem, gdzie tkwi mój błąd. Moje włosy są leciutko falowane i wcale nie takie grube. Mam prostownicę Eurolux i po 10 minutach przejścia we mgle włosy skręcają się na końcach i w ogóle to z prostowania nic już nie zostaje. Czy efalock nie będzie mi robił tego samego? A może powinnam kupić jakiś kosmetyk do prostowania. Mam fliud prostujący z Joanny ale efekt przy tej prostownicy taki sobie...
karolinea jest offline  
Stary 2005-07-19, 11:52   #550
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Eewa,no tak Renee serum daje połysk ale ja bym chciała środek do stylizacji wspomagający prostowanie,ochronny i dający jednocześnie połysk wymagająca jestem

agabil1 jest offline  
Stary 2005-07-19, 12:01   #551
tessalia
Raczkowanie

Aga - to może olejek w sprayu do prostownic RB? Chociaż podobno głównie chroni włosy przed wysoką temperaturą i nadaje połysk, co do wspomagania to nie wiem... też dosyć długo szukałam tego typu preparatu, czytałam opinie i w końcu zdecydowałam się na RB. O efektach będę mogła coś powiedzieć niebawem.
Stary 2005-07-19, 12:40   #552
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Tess
jak już wypróbujesz,daj znać.Grażynka co nieco o nim pisała,podobno nie daje takiego połysku jak kropelki

agabil1 jest offline  
Stary 2005-07-19, 13:03   #553
lil' sexy
Zadomowienie

Aga, ja polecam termoaktywne mleczko wygładzające L'oreala. Moja fryzjerka zawsze mi na to włosy prostuje i wtedy tak się błyszczą, że mogą oślepić Dodam, że mam dosyć suche włoski i ciężko o połysk

MD
lil' sexy jest offline  
Stary 2005-07-19, 14:36   #554
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Lil jesli mówisz o tym http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10940
to dziewczyny odradziły mi je (też się nad nim zastanawiałam),podobno sprawdza się raczej na włosach grubych lub gęstych,a ja mam piórka

agabil1 jest offline  
Stary 2005-07-19, 17:22   #555
lil' sexy
Zadomowienie

Możliwe, bo ja mam strasznie gęste włoski i duuużo ich. Moja mama zawsze się śmieje, że mogłabym połowę komuś oddać i nikt by się nie zorientował

MD
lil' sexy jest offline  
Stary 2005-07-19, 18:16   #556
renjaa
Przyczajenie

I ja dzisiaj stalam sie szczesliwa posiadaczka Efalocka )) W sumie to dzieki temu watkowi wlasnie - zastanawialam sie dluuugo nad odpowiednim modelem, no i teraz jestem zadowolona Dzieki Wam wizazanki
Teraz tylko czeka mnie poszukiwanie odpowiednich kosmetykow - podobnie jaka Aga BJ chcialabym znalezc cudowne "wszystko w jednym"
No i jeszcze musze pomajstrowac troche przy regulacji temperatury - po dzisiejszych eksperymentach mialam grzywke prosta i odstajaca jak druty a reszte wloskow (po minimalnej temperaturze) jak przy prostowaniu "na szczotke" - hehe

Gorące pozdrowienia
renjaa jest offline  
Stary 2005-07-19, 19:52   #557
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez lil' sexy
Możliwe, bo ja mam strasznie gęste włoski i duuużo ich. Moja mama zawsze się śmieje, że mogłabym połowę komuś oddać i nikt by się nie zorientował
nie ma sprawy-chętnie przyjmę

renjaa,to jest nas dwie

agabil1 jest offline  
Stary 2005-07-20, 08:24   #558
olenika19
Przyczajenie

czesc niestety nie udalo mi sie przeczytac wszystkih postow i nie wiem czy ktos sie juz o to pytal wiec prosze o odpowiedz czy takie prostownice cermiczne z allegro za np 50 zl do czegos sie nadaja? nie stac mnie na takie za 300 zl poza tym chcialabym jej uzywac od czasu do czasu wiec nie musi byc taka super. co powiecie na ta http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57045028
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57397219 zaznaczam ze mam dosc podatne wlosy i takie srednio grube po cieniowaniu niewiele ich zostalo
olenika19 jest offline  
Stary 2005-07-20, 11:48   #559
ewa-k1984
Raczkowanie

Już mam efalocka od wczoraj Od razu wziełam sie za prostowanie i jest suuuuuuuuuuuper!! Naprawde... extra Mam ustawioną temperaturę na 5 i prościutkie włoski Dokładnie takie jakie chciałam
ewa-k1984 jest offline  
Stary 2005-07-20, 13:36   #560
Lybra
Przyczajenie

Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Nie dawno skusiłam się na zakup prostownicy bo o prostych włosach marzyłam od dawna, nie są bardzo kręcone tylko falowane z tendencją do puszenia. Rozjaśniane więc trochę przesuszone. Kupiłam nie drogą ale z ceramicznymi płytkami i efekt jest świetny, tzn prostuje totalnie tylko jest jedno poważne ale, moje włosy robią się sztywne i bez połysku, są jakby martwe druciki nie o to mi chodziło, chciałam prostych jedwabiście gładkich włosów. I teraz nie wiem czy jest to wina prostownicy czy moich włosów?? Prostownicę mam Euroluxu z allegro, wiele dziewczyn je polecało i faktycznie co do samego prostowania włosów nie mam najmniejszych zastrzeżeń, tylko chcę im przywrócic trochę życia. POMOCY !!!! Może polecicie mi jakieś kosmetyki nie tyle do samego prostowania co właśnie do nabłyszczania i wygładzania?
Lybra jest offline  
Stary 2005-07-20, 18:25   #561
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

zajrzyj do wątku o serum krystalicznym Renee Blanche

agabil1 jest offline  
Stary 2005-07-20, 21:08   #562
AngieRad
Przyczajenie

Witam!
Dziewczyny, po co Wam kupowac jakieś niesamowicie drogie prostownice ( które i tak z tego co piszecie w ogóle się nie sprawdzają)? Jak będziecie miały możliwość wypróbowania zwykłej ELDOM RW12 to się w niej zakochacie. Kosztuje coś ponad 30 zł ale lepszej w życiu nie miałam ( a wierzcie mi- było ich kilka). Prostuje na druty ;-) i szybo i nawet jest możliwość podnoszenia włosów u nasady - czyli nie wyglądają jak przyklapnięte. POLECAM!!!
AngieRad jest offline  
Stary 2005-07-20, 21:11   #563
mania199
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez AngieRad
Witam!
Dziewczyny, po co Wam kupowac jakieś niesamowicie drogie prostownice ( które i tak z tego co piszecie w ogóle się nie sprawdzają)? Jak będziecie miały możliwość wypróbowania zwykłej ELDOM RW12 to się w niej zakochacie. Kosztuje coś ponad 30 zł ale lepszej w życiu nie miałam ( a wierzcie mi- było ich kilka). Prostuje na druty ;-) i szybo i nawet jest możliwość podnoszenia włosów u nasady - czyli nie wyglądają jak przyklapnięte. POLECAM!!!
moze i to prawda ale ja juz w takie prostownice nie wierze !! jesli mozesz to zamiesc foto swoich wlosow przed i po prostwaniu
mania199 jest offline  
Stary 2005-07-20, 21:19   #564
annfas
Zakorzenienie

ja teraz mam MPM product, kuilam ja dwa lata temu za 70zl (teraz kosztuje 100 ) ale zniszczyla mi troche wlosy, a poza tym jest dla mnie za szeroka bo niedawno naweidzilam fryzjera i mam krotkie wlosy teraz odkladam kaske na efalocka, decyzja juz podjeta tylko pieniazki musza sie uzbierac

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline  
Stary 2005-07-20, 21:27   #565
mania199
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez annfas
ja teraz mam MPM product, kuilam ja dwa lata temu za 70zl (teraz kosztuje 100 ) ale zniszczyla mi troche wlosy, a poza tym jest dla mnie za szeroka bo niedawno naweidzilam fryzjera i mam krotkie wlosy teraz odkladam kaske na efalocka, decyzja juz podjeta tylko pieniazki musza sie uzbierac
annfas to jest bardzo dobry wybor hihi
mania199 jest offline  
Stary 2005-07-20, 21:28   #566
tessalia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez AngieRad
Witam!
Nie mam zaufania do prostownic za 30 kilka złotych. Poza tym nie wyprostujesz nią włosów bardzo kręconych lub niesfornych. Jakie ona ma płytki (bo chyba nie ceramiczne)?
Stary 2005-07-20, 21:28   #567
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez AngieRad
Witam!
jakoś mnie nie przekonują tanie prostownice i nie poświęcę moich wypieszczonych z trudem włosów

agabil1 jest offline  
Stary 2005-07-20, 21:33   #568
mania199
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez tessalia
Nie mam zaufania do prostownic za 30 kilka złotych. Poza tym nie wyprostujesz nią włosów bardzo kręconych lub niesfornych. Jakie ona ma płytki (bo chyba nie ceramiczne)?
ja juz mialam taka prostownice za 30 zł i poszla do kosza zaraz po kupieniu efalocka strasznie zniszczyla mi wlosy !!
mania199 jest offline  
Stary 2005-07-21, 13:17   #569
tessalia
Raczkowanie

Ja miałam teflonową za 160 i także bardzo zniszczyła mi włosy. Później przez pół roku musiałam je regenerować... o niee... ze swojej obecnej prostownicy jestem bardzo zadowolona i nie zamieniłabym jej na żadną inną. A już na pewno nie na jakąś marketową.
Stary 2005-07-21, 17:44   #570
Patrycjab
Przyczajenie

Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witam!
Tak jak wiekszosc tu dziewczyn mam problem z kreconymi wlosami. Mowiac delikatnie mam szopke na glowie. Chcialabym jakos je ujazmic. Bedac u fryzjera raz na 3 miesiace wychodze stamtad w prostych wloskach, ale jednodniowych jak sie nie trudno domyslec. Chcialam zapytac co sadzicie o JONIZUJACEJ PROSTOWNICY CERAMICZNEJ GA MA. 22mm ?? Prosze o odpowiedz.
Patrycjab jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości