Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-07-21, 17:53   #571
Nita6
Zakorzenienie

Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cześć
Nie omieszkam sie wypowiedzieć na temat kontynuowany i bez końca, bo dzięki temu wątkowi kupiłam SUUUUUPERRRR prostownice , BABYLISS PRO na ALLEGRO, i mając bardzo , bardzo kręcone włosy radzi ona sobie z nimi fantastycznie. Teraz mam fajną fryzurkę na proste włosy, jestem zadowolona , polecam , naprawde po moich lokach ani śladu ...
Nita6 jest offline  
Stary 2005-07-22, 20:45   #572
ewa-k1984
Raczkowanie

Unhappy Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Mam parę dni juz efalocka i zaczęla się ścierać ta biała powłoka i robi się hmm brązowa o co w tym chodzi? Narazie się starła na samych brzegach i tylko troszkę, ale użyłam jej dopiero 3 razy
ewa-k1984 jest offline  
Stary 2005-07-22, 20:49   #573
annfas
Zakorzenienie

czasem jest tak ze powloka sciera sie od srodkow ktorych uzywasz przy prostowaniu, a ktore do tego nie sluzą, np lakiery, pianki

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline  
Stary 2005-07-22, 20:58   #574
ewa-k1984
Raczkowanie

Ale ja używam tylko spray Osis+ który jest właśnie do tego celu przeznaczony
ewa-k1984 jest offline  
Stary 2005-07-22, 23:54   #575
xstylistka
Raczkowanie

Prostownicę czyścić powinno się tylko np. gąbką zamoczoną w płynie do mycia naczyń ( tylko delikatne czyszczenie - bez środków "ścierających").

Ewa - reklamuj!!!

Aż ciśnie się na usta - a nie mówiłam!!!!!
xstylistka jest offline  
Stary 2005-07-23, 12:08   #576
tessalia
Raczkowanie

Ja swoją prostownicę czyszczę tylko wacikiem nasączonym lekko wodą...
Stary 2005-07-23, 12:12   #577
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

a to na pewno jest wytarcie? Może po prostu zrobił się nalot? Sporo dziewczyn ma Efalocka od wielu miesięcy i nic się nie wyciera-płytki są całe z ceramiki a nie tylko powlekane.
Ja swoją czyszczę tylko miękką sciereczką zwilżoną wodą

agabil1 jest offline  
Stary 2005-07-23, 21:43   #578
laurah
Przyczajenie

Witam Przeczytałam praktycznie cały temat, zdecydowałam się zakupić droższą, profesjonalną prostownicę. I teraz mam dylemat:
Efalock Flat Master http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58298916 za 212 zł
czy lepsza Babyliss Pro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58227016 za 245zł z tym, że przy odbiorze osobistym w Gliwicach oferują profesjonalne strzyżenie gratis a propos czy to studio to pani "gagi" ?
Bardzo proszę o pomocy w dokonaniu wyboru Pozdrawiam serdecznie
laurah jest offline  
Stary 2005-07-23, 21:52   #579
laurah
Przyczajenie

aaaa i jest jeszcze jedna prostownica Babyliss Pro jeszcze z możliwością robienia loczków http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58356704 za 235zł z odbiorem w Gliwicach
ona jest lepsza/gorsza od poprzednich?
Pozdrawiam
laurah jest offline  
Stary 2005-07-23, 22:02   #580
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Jeśli masz długie włosy,lepsza będzie prostownica o dość szerokich płytkach
Babyliss Pro jest bardzo dobra (choć ja osobiscie wolałam Efalocka).
Co do strzyżenia-tak,to salon Grażynki

agabil1 jest offline  
Stary 2005-07-23, 22:16   #581
laurah
Przyczajenie

Dzięki Wysłałam mejla do Grażynki, raczej zdecyduję się na Babyliss Pro, kwestia na którą
laurah jest offline  
Stary 2005-07-24, 13:03   #582
renjaa
Przyczajenie

Ewa - to prawdopodobnie zabrudzenie, w mojej prostownicy zrobilo sie podobnie - brzydkie przetarcia po bokach, ale starlam to nawilzona sciereczka i ani sladu Pozdrowienia!!
renjaa jest offline  
Stary 2005-07-25, 18:21   #583
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

Babyliss PRO ma plytki ceramiczne pisalam to wielokrotnie dlatego sie nie scieraja , owszem biale plytki moga sie zabarwic jak wlosy sa farbowane na ciemne kolory,ale wtedy nalezy wybierac prostownice z czarnymi plytkami
np taka http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58227016
gaga jest offline  
Stary 2005-07-25, 20:43   #584
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

laura ta ciensza nie jest ani lepsza ani gorsza , jest cienka nadaje sie do wloskow o kazdej dlugosci ale napraktyczniej do krotkich bi poldlugich, z mozliwoscia podkrecania wlosow
jest bardzo fajna
gaga jest offline  
Stary 2005-07-29, 09:24   #585
zania
Troll Killer

Lightbulb Jak uzywac ;-)

Witam,
musze przyznac, ze sledze ten watek od samego poczatku, czytam kazdy post (przebrnelam przez 20 stron!) i zdecydowalam sie kupic prostownice Efalock Flat Master. Mam ja wlasnie w dloni, ale obchodze sie z nia jak z bomba Nigdy nie mialam prostownicy, wiec wlasciwie nie wiem od czego sie zabrac.
Mozecie mi napisac jak sie ja uzywa? Podstawy to ja znam, wlaczyc, przeciagnac po pasmie wlosow, gotowe...ale. No, wlasnie "ale". Ustawilam sobie na stopien 1. Czy mam czekac az jakas lampka kontrolna zgasnie? Czy prostownice przytrzymac chociaz 1 s na tych wlosach? Bo ja to robie bardzo szybko, zeby bron boze mi wlosow nie spalilo - na poczatku jakis dymek lecial, ale ponoc za 1razem tak musi byc.
Napiscie mi prosze, jak Wy sobie prostujecie wloski

Przepraszam, jesli moj post jest nie na miejscu, ale nie moglam znalezc w sieci instrukcji obslugi ;-) a wiem, ze tutaj znajde paru fachowcow od tej roboty
zania jest offline  
Stary 2005-07-29, 09:41   #586
klusia
Raczkowanie

Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW - Efalkock

Cytat:
Napisane przez gaga
prostownica na pare jest bardzo dobra dla wlosow , ktore sa wysuszone, poprostu wyczuwa takie miejsce i wtedy ja imituje, jeszcze lepiej kiedy jest to prostownica z plytkami ceramicznymi,
pani grażynko a moze pani mi polecic prostownice ale do profesjonalnego uzytku poniewaz zastanawiam sie nad kupnem wiem ze babyliss pro cena do 350zł pani zdaniem najlepszą do salonu we wrzesniu zamiezam kupic {a czy warto wydac wiecej bo cyfrowa} prosze o rade z góry dziekuje
klusia jest offline  
Stary 2005-07-29, 10:02   #587
zania
Troll Killer

No nic...moje pierwsze prostowanie, pomimo ze duzo czasu mi to zajelo, wypadlo fantastycznie! Jeszcze nigdy tak prostych wlosow nie mialam - chyba bardziej prostych juz sie nie da zrobic Tak mnie ta prostownica wciagnela, to jak prostuje itp, ze zamiast isc opalac cialko, to ja sie nadal nia bawie

Dziekuje wszystkim Kobietkom, ktore pomogly mi posrednio w wyborze Efalocka, buziaczki
zania jest offline  
Stary 2005-07-29, 10:09   #588
motylek00
Raczkowanie

Ostatnio zamowilam prostownice na allegro Efalock Flat Champ i jest poprostu świetna!!! Wystarczy raz przejechac po wloskach i sa proste jak druty! Wygladaja jak zaraz po wyjsciu od fryzjera i trzymaja sie do nastepnego umycia sa mieciutkie i sypkie Wszystkim polecam bez porownania z prostownicami z marketow
motylek00 jest offline  
Stary 2005-07-29, 13:56   #589
>>>CzArNuLkA<<<
Raczkowanie

GG do >>>CzArNuLkA<<<

Mam pytanie do pani Grażynki.
Mam nadzieje,ze mi pani odpowie
Tak wiec zastanawiam sie nad kupnem prostownicy. Jesli chodzi o prostownice ceramiczne, to wiem juz - dzieki temu watkowi - ze najlepsza bedzie protownica Efalock, ewentualnie Babyliss Pro. Jednak chcialabym kupic prostownice z lustrzanymi wkladami. Widzialam takie na allegro, z firmy Babyliss. Jednak chce kupic ja w USA (przez znajomych), a oni spytali sie mnie jaka chce, poniewaz z lustrzanych sa rozne typy takie jak np. tytanowe. I wiele innych. A ja nie mam zielonego pojecia jaka bedzie najlepsza, i jaka bedzie jej cena w przyblizeniu.
Tak wiec pani Grażynko bylabym bardzo wdzieczna jesli powiedzialaby mi pani jaka prostownica z lustrzanych jest najlepsza. I najlepiej jesli moglaby mi pani podac tez firme. I jeszcze jedno... czy lustrzana bedzie rzeczywiscie lepsza od ceramicznej?
Czekam na odpowiedz, bardzo zalezy mi na czasie,bo przesylka ze stanow idzie baardzo dlugo Pozdrawiam!!!
Pa!
>>>CzArNuLkA<<< jest offline  
Stary 2005-07-29, 21:23   #590
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

oj czarnulko, ja juz tyle razy pisalam ze ja nie jestem znawca spzretu wszystkich firm, a napewno nie firm detalicznych....a chyba o takie chodzi w Twoim watku.
wszystko na temat profesjonalnego Babylissa PRO juz napisalam, rowniez o nowosciach, Babyliss PRO nie prostownic z plytkami szklanymi ani tytanowyni napewno nie w Polsce ani tez ostatnio jak byli przedstawiciele i mowili o nowosciach nie wspominali o tym, wiec nie moge Ci pomoc w tej kwestii, a wogole zastanawialas sie co z gwarancja? jak zakupisz w stanach?
gaga jest offline  
Stary 2005-07-29, 23:07   #591
xstylistka
Raczkowanie

Miałam kiedyś "do czynienia" z prostownicą z tak zwanym dodatkiem teflonu
( oczywiście nazywała się TELFLONOWA ) - cena oszałamiająca - ponad 300 zł. efekt nijaki - bo jak tu prostować prostownicą, której płytki są chropowate( dotykając płytki da się wyczuć nierówności).
Natomiast co do glass strighteners - więc.. hmmm, w Anglii tak samo czasami zwanymi porcelain - jest to cały czas ta sama prostownica, jednak nazwa czyni cuda - a odpowiedni wygląd - jeszcze wieksze

Wyjaśniam - angielskie " porcelain" - u nas znane jako "pełna ceramika", natomiast "glass" - to dokładnie to samo, tylko że nie matowe , po prostu kolejny bajer nie mający wpływu na efekt prostowania
xstylistka jest offline  
Stary 2005-07-30, 07:38   #592
>>>CzArNuLkA<<<
Raczkowanie

GG do >>>CzArNuLkA<<<

Hmmm.... Czyli ta prostownica:
http://allegro.pl/show_item.php?item=56432356
w niczym nie jest lepsza od ceramicznej z tej samej firmy???
>>>CzArNuLkA<<< jest offline  
Stary 2005-07-30, 07:45   #593
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

jednak nie czytasz dokladnie watkow ,pzrynajmniej moich wypowiedzi o Babylissie
ta ktora pzredstawiasz w niczym nie jest lepsza bo nie jest to sprzet profesjonalny a detaliczny i napewno nie posiada plytek ceramicznych!!! lustrzane??? wtym przypadku? nie wiem coz to za material??
a cena?? prawie jak za sprzet profesjonalny Babyliss PRO
POZDR
gaga jest offline  
Stary 2005-07-30, 09:45   #594
Madziik
Przyczajenie

Witam,
bylam u fryzjera wlosy mi wyprostowal scial mnie pieknie no ale po pierwszym myciu czar prysl flosy mi sie poskrecaly i wyglada to teraz nieciekawie... wiec bardzo prosze o rade jaka prostownice powinnam sobie kupic zeby tych cienkich wlosow za bardzo nie poniszczyla i kosztowala tak do 200zl
Madziik jest offline  
Stary 2005-07-30, 11:45   #595
malwoj
Raczkowanie

Hej dziewczęta Wiecie może ktora lepsza prostownica: WIGO 57 mm czy 25 mm?A może EFALOCK FLAT MASTER czy FLAT FINGER z wygiętymi płytkami???Mam włosy do łopatek i są suche, zniszczone i falujące nie wiem jaką wybrać prostownice??POMOCY
malwoj jest offline  
Stary 2005-07-30, 11:46   #596
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Flat Master

agabil1 jest offline  
Stary 2005-07-30, 18:20   #597
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

dziewczyny zainteresowane danym modelem prostownicy lub cena proponuje , abyscie zaglebyly sie w tym lub podobnym watku, juz tyle opisano modeli , ze napewno znajdziecie coś dla siebie
gaga jest offline  
Stary 2005-07-30, 23:07   #598
Olunia90
Zakorzenienie

Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

odradzam Ci,mam ja i ona wyrywa wlosy i strasnie szarpie ;/
Olunia90 jest offline  
Stary 2005-07-31, 09:34   #599
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez xstylistka
Miałam kiedyś "do czynienia" z prostownicą z tak zwanym dodatkiem teflonu
( oczywiście nazywała się TELFLONOWA ) - cena oszałamiająca - ponad 300 zł. efekt nijaki - bo jak tu prostować prostownicą, której płytki są chropowate( dotykając płytki da się wyczuć nierówności).
Natomiast co do glass strighteners - więc.. hmmm, w Anglii tak samo czasami zwanymi porcelain - jest to cały czas ta sama prostownica, jednak nazwa czyni cuda - a odpowiedni wygląd - jeszcze wieksze

Wyjaśniam - angielskie " porcelain" - u nas znane jako "pełna ceramika", natomiast "glass" - to dokładnie to samo, tylko że nie matowe , po prostu kolejny bajer nie mający wpływu na efekt prostowania
patrz a kolega usilnie mnie namawiał na szklane płytki,ponoć lepsze od porcelanowych czyli takowych nie ma? To taki chwyt reklamowy?

agabil1 jest offline  
Stary 2005-08-01, 19:51   #600
laurah
Przyczajenie

Witam Odebrałam sobie dzisiaj prostownicę Babyliss Pro, tę 35mm i jestem zachwycona Nie napiszę nic oryginalnego, ale efekt naprawdę świetny i szybki Chciałam zadać tylko pytanie szczęśliwym posiadaczkom, do jakiej temperatury nagrzewacie prostownicę?
Ja mam skalę od 1 do 25, nastawiłam na ok. 8 i bardzo szybko włoski się prostowały A wcześniej naniosłam na nie serum ALLWAVES (zakupiony w hurtowni fryzjerskiej - ciekawe jakie będą efekty stosowania ) i lotion do prostowania.
Pozdrawiam Grażynkę, u której prostownicę zakupiłam oraz wszystkie inne dziewczyny z foum
laurah jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości