Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-11-15, 14:26   #1141
fistaszek
Raczkowanie

Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witam!
Mam prostownicę Babyliss PRO New Tech 35 mm, ale nie jestem w pełni zadowolona, szarpie włosy. Między płytką a obudową jest minimalna przestrzeń w którą wpadają włosy, więc bez szarpania i wyrywania prostowanie się nie odbywa, a szkoda bo na tym też mi zależało...Sądziłam, że prostownica za ponad 200zł jest wykonana na tyle solidnie, że takich przykrych niespodzianek nie będzie... W kwestii szarpania włosów efekt identyczny jak przy zwykłej prostownicy z marketu...
fistaszek jest offline  
Stary 2005-11-15, 17:01   #1142
tessalia
Raczkowanie

A właściwie jest różnica między jonizacją a aktywną jonizacją w Todeo? Bo w zasadzie jest napisane prawie to samo...
Stary 2005-11-15, 17:24   #1143
anciaahk
kosmitka

Cytat:
Napisane przez fistaszek
Witam!
Mam prostownicę Babyliss PRO New Tech 35 mm, ale nie jestem w pełni zadowolona, szarpie włosy. Między płytką a obudową jest minimalna przestrzeń w którą wpadają włosy, więc bez szarpania i wyrywania prostowanie się nie odbywa, a szkoda bo na tym też mi zależało...Sądziłam, że prostownica za ponad 200zł jest wykonana na tyle solidnie, że takich przykrych niespodzianek nie będzie... W kwestii szarpania włosów efekt identyczny jak przy zwykłej prostownicy z marketu...
Ja mam Babylisa Pro 24 mm ale nie widzę żadnej przerwy ... czyżby tak bardzo się różniły. Moja nie szarpie (w przeciwieństwie do zwykłego babylissa). A nie możesz wymienić?
anciaahk jest offline  
Stary 2005-11-15, 21:11   #1144
fistaszek
Raczkowanie

Hmm,nie wiem, czy one po prostu tak nie mają. Żałuję, że nie kupiłam tej 24 mm W sumie o tym szarpaniu, to chyba nikt nie wspominał, czyżby moja była jakaś pechowa???? Dziękuję anciaahk za odpowiedż i pozdrawiam
fistaszek jest offline  
Stary 2005-11-15, 22:46   #1145
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

fistaszku, ja pracuje takimi prostownicami, i bardzo wiele ich sprzedalam, i nigdy nie zdarzylo sie aby ktoras szarpala.... moze Twoja ma wade, przeciez to moze sie zdarzyc... mozesz ja wymienic na inna
ona nie maja zadnego rowka, wiec porozmawiaj ze spzredawca...
gaga jest offline  
Stary 2005-11-15, 23:33   #1146
Kaska007
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Nelllcia
Dzieki za info, sklepik wygląda całkiem, całkiem, i ceny rzeczywiście przystępne . Powiedz jeszcze cos o prostownicy Tondeo, masz może porównanie z flat masterem??, bo ja mam mastera ale troszke mi sie włosy po niej elektryzują. Być może kiedyś gdy nazbieram wystarczającą ilość kasy to zainwestuje w Tondeo z jonizacją, tylko zastanawiam się czy warto skoro mam juz stosunkowo nowego mastera (2 miesiące)...

pozdroffkki
Nella
Czesc Nellcia,
porownanie mam z flat fingerem, ktorego posiadam i jestem z niego tez bardzo zadowolona, ale glownie nim podkrecam sobie wlosy. Chcialam miec klasyczna prostownice, ale taka ktora nie zniszczy mi wlosow i dlatego zdecydowalam sie na Tondeo z aktywna jonizacja. Wlosy mi sie tez lekko elektryzowaly, ale jak uzylam srodka do prostowania Osis+ flatliner to przestaly.
Kaska007 jest offline  
Stary 2005-11-16, 13:38   #1147
milkawawa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tessalia
A właściwie jest różnica między jonizacją a aktywną jonizacją w Todeo? Bo w zasadzie jest napisane prawie to samo...

Witam wszystkich, jestem nową forumowiczką. Przeczytałam wszystkie wiadomości dotyczące prostownic no i zdecydowałam że kupię jednak Tondeo. Mam ten sam problem co Tessalia, czy dopłacić 50 zł na aktywną jonizację, czy kupić Tondeo ze zwykłą jonizacją. Może któraś z was ma pomysł?
milkawawa jest offline  
Stary 2005-11-16, 14:26   #1148
Kaska007
Raczkowanie

Podstawowe pytanie to jakie masz wlosy, czy sa bardzo zniszczone? bo jesli tak to wowczas najlepiej kupic z aktywna jonizacja.
Kaska007 jest offline  
Stary 2005-11-16, 14:35   #1149
milkawawa
Raczkowanie

no mam farbowane cienkie i długie. I zależy mi na zdrowym wyglądzie. Tylko czy rzeczywiście "aktywna" jonizacja jest tak skuteczna jak opisuje producent? Czy nie przeszkadza Ci brak możliwości regulowania temperatury? Nie jest zbyt gorąca?
milkawawa jest offline  
Stary 2005-11-17, 06:26   #1150
innuendo
Rozeznanie

a ja mam pytanie: czy kupowała któraś z was prostownicę Wigo na stronie kosmetykiprofesjonalne.pl .? Czy mogę im zaufać i zamówić prostownicę, mając pewność, że dojdzie do mnie sprzęt profesjonalny, nie uszkodzony i wogóle?
innuendo jest offline  
Stary 2005-11-17, 09:18   #1151
Kaska007
Raczkowanie

Nie znam tego sklepu bo nie zamawialam w nim akurat, ale po co Ci jakas WIGO za taka cene, za ktora mozesz miec EFALOCKA juz albo BABYLISS PRO? Mysle ze te firmy sa o wiele lepsze od WIGO. Ja kupowalam w sklepie www.tics.pl/sklep i ten moge Ci polecic bo sprawdzilam go. Towar przysylaja blyskawicznie, otrzymujesz rachunek, gwarancje i towar w 100% zgodny z opisem i dobrze zabezpieczony. Jeszcze Ci doradza jak masz jakies watpliwosci.
Kaska007 jest offline  
Stary 2005-11-17, 09:25   #1152
gizela
Raczkowanie

Profesjonalna prostownica ceramiczna KAYLOOK/KAYFLAT

Prawdziwy mercedes wśród prostownic? Dziewczyny czy któraś z was ma taką

prostownice? jesli tak to prosze napiszcie jak sie spisuje i jaki jest efekt włosów po niej
gizela jest offline  
Stary 2005-11-17, 09:26   #1153
Kaska007
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez milkawawa
no mam farbowane cienkie i długie. I zależy mi na zdrowym wyglądzie. Tylko czy rzeczywiście "aktywna" jonizacja jest tak skuteczna jak opisuje producent? Czy nie przeszkadza Ci brak możliwości regulowania temperatury? Nie jest zbyt gorąca?
Ona nie nagrzewa sie do maksymalnej temperatury, ktora mozesz ustawic sobie w tej z regulacja. Osiaga temperature 185 stopni i na tym poziomie ja caly czas utrzymuje. Nie mam jakis wlosow szczegolnie grubych i kreconych, a wiec jeszcze wyzszej temperatury nie potrzebuje, ta w zupelnosci mi wystarcza. Te z regulacja mozesz do maksymalnie 215 stopni ustawic z tego co sie orientuje.
Kaska007 jest offline  
Stary 2005-11-17, 10:26   #1154
milkawawa
Raczkowanie

dzięki Kasiu za tę cenną inforamcję. Chyba zaszaleję i kupię tą z aktywną jonizacją, choć nie wierzę, że ma ona leczniczą moc jak twierdzą producenci, ale może będzie nieco mniej niszczyć włosy.
Stary 2005-11-17, 10:49   #1155
Nierika
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kaska007
Ona nie nagrzewa sie do maksymalnej temperatury, ktora mozesz ustawic sobie w tej z regulacja. Osiaga temperature 185 stopni i na tym poziomie ja caly czas utrzymuje. Nie mam jakis wlosow szczegolnie grubych i kreconych, a wiec jeszcze wyzszej temperatury nie potrzebuje, ta w zupelnosci mi wystarcza. Te z regulacja mozesz do maksymalnie 215 stopni ustawic z tego co sie orientuje.
A 185 st. to gdzies jaki stopien na tej z regulowana temperatura?

Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline  
Stary 2005-11-17, 12:56   #1156
scayla
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kaska007
Nie znam tego sklepu bo nie zamawialam w nim akurat, ale po co Ci jakas WIGO za taka cene, za ktora mozesz miec EFALOCKA juz albo BABYLISS PRO? Mysle ze te firmy sa o wiele lepsze od WIGO. Ja kupowalam w sklepie www.tics.pl/sklep i ten moge Ci polecic bo sprawdzilam go. Towar przysylaja blyskawicznie, otrzymujesz rachunek, gwarancje i towar w 100% zgodny z opisem i dobrze zabezpieczony. Jeszcze Ci doradza jak masz jakies watpliwosci.
Ja sie absolutnie z tobą nie zgadzam. Posiadam prostownice wigo 25 mm i jesr świetna. Moja przyjaciółka ma efalocka i mialam okazje go rownież wyprobować i powiem tak że wole wigo ponieważ jest bardziej delikatna dla wlosow i nie puszczą mi sie jak po efalocku..
A tak pozatym to czemu nie chcesz kupić na allegro prostownicy? Ja gdybym miala teraz kupować prostownice wybralabym jedynie tondeo zadna inną pozdrawiam
scayla jest offline  
Stary 2005-11-17, 13:10   #1157
milkawawa
Raczkowanie

czyli wychodzi że w rankingu najlepiej wypada tondeo jako marka? A brak możliwości regulacji temp. wynika z tego że prostownica ma ustawienie optymalne? Tylko dlaczego to musi tyle kosztować..
Stary 2005-11-17, 15:43   #1158
Kaska007
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez scayla
Ja sie absolutnie z tobą nie zgadzam. Posiadam prostownice wigo 25 mm i jesr świetna. Moja przyjaciółka ma efalocka i mialam okazje go rownież wyprobować i powiem tak że wole wigo ponieważ jest bardziej delikatna dla wlosow i nie puszczą mi sie jak po efalocku..
A tak pozatym to czemu nie chcesz kupić na allegro prostownicy? Ja gdybym miala teraz kupować prostownice wybralabym jedynie tondeo zadna inną pozdrawiam
Chodziło mi konkretnie o cene Wigo w tym sklepie o którym pisala innuendo, że w tej cenie może mieć już Efalocka albo Babyliss Pro. Na allegro są tańsze Wigo i nie mam nic przeciwko kupowaniu na allegro.
Kaska007 jest offline  
Stary 2005-11-17, 15:45   #1159
Kaska007
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Nierika
A 185 st. to gdzies jaki stopien na tej z regulowana temperatura?
Jest to środkowe ustawienie na Tondeo z regulacją.
Kaska007 jest offline  
Stary 2005-11-17, 15:48   #1160
Nelllcia
Raczkowanie

To ja chyba też sobie kupie todeo z aktywna jonizacja...tylko najpierw musze uzbierac na nia kaske, a to moze jeszcze troszke potrwac
Stary 2005-11-17, 16:21   #1161
Nierika
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kaska007
Jest to środkowe ustawienie na Tondeo z regulacją.
Dziekuje. Na Efalocku takze prostuje gdzies po srodku, wiec chyba sobie sprawie ta bez regulacji

Nierika jest offline  
Stary 2005-11-17, 17:07   #1162
tessalia
Raczkowanie

Nierika, a co zrobisz z Efalockiem? Sprzedasz? Bo ja również go mam i myślę nad Tondeo...
Stary 2005-11-17, 17:30   #1163
Nierika
Zadomowienie

Jeszcze nie wiem... Moze bede probowala sprzedac na allegro

Nierika jest offline  
Stary 2005-11-19, 17:31   #1164
edi39
Przyczajenie

Dziewczyny.
Proszę napiszcie, która prostownica jest lepsza z płytkami ceramicznymi czy teflonowymi.
edi39 jest offline  
Stary 2005-11-19, 18:56   #1165
Anulka14
Raczkowanie

elez oczywiście że z ceramicznymi płytkami ( tylko musi pisać że są pełno ceramiczne) każdy fryzjer ci to powie ja miałam kiedyś teflonowa i popierwsze że efekt był nijaki a włosy utrzymywały się z jakąś godzine to na dodatek elektryzowały sie i bardzo troche podniszczyły
Anulka14 jest offline  
Stary 2005-11-19, 18:56   #1166
Nierika
Zadomowienie

Z ceramicznymi oczywiscie

Nierika jest offline  
Stary 2005-11-19, 18:56   #1167
Anulka14
Raczkowanie

Anulka14 jest offline  
Stary 2005-11-20, 12:09   #1168
patricja
Zadomowienie

a co powiecie o remington s 1031? ;>
patricja jest offline  
Stary 2005-11-20, 14:12   #1169
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

Patricja czy ty w ogóle czytałaś ten watek?? Bo po twoim pytaniu wydaje mi się, ze nie bardzo!
madzia.a jest offline  
Stary 2005-11-20, 14:24   #1170
patricja
Zadomowienie

Owszem - o remingtonie jest sporo - ale nie o tym modelu. Umiem korzystac z wyszukiwarki... No ale jesli ty cos znalazlas o tym modelu to podaj link a nie szydź.
patricja jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości