Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-12-19, 11:21   #1321
papaja_
Przyczajenie

Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

kochaniutkie proszę pomóżcie
co sądzicie o prostownicy - Eurolux, model 1520?
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=76907212
mam zamiar sobie taką sprawić ale nie wiem czy będzie dobra
z gory zaznaczam ze nie stać mnie na wydanie 200 czy nawet 100zł, szukam czegoś w przystępnej cenie, co sądzicie o tym modelu?
papaja_ jest offline  
Stary 2005-12-19, 14:23   #1322
2-B
Rozeznanie

znacie może jakis dobry środek ale i tani który sprawi że włosy po prostowaniu nie będą sie tak elektryzować, wcześniej sie nie elektryzowały, ale teraz zaczęły i strasznie mnie to wkurza
Stary 2005-12-19, 17:57   #1323
Jussia
Raczkowanie

Od 5 dni posiadam prostownicę Tondeo Cerion Active i jestem z niej bardzo zadowolona, prostuje włosy idealnie tak jak zawsze chciałam, a to wszystko po przeczytaniu wątku o prostownicach.
Jussia jest offline  
Stary 2005-12-19, 20:29   #1324
emka66
Raczkowanie

GG do emka66

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau!
DZIEWCZYNY !! Nie wiem, czy prostownica, o ktorej zaraz bede pisac,byla juz tu zachwalana (nie mam sily czytac 31 stron ), ale MUSZE o niej wspomniec
Dojrzalam ja u mojej fryzjerki, niby taka niepozorna, ale wystarczylo JEDNO przeciagniecie, ot takie od niechcenia po moich wloskach.. a zamieniala je w istna blache :wow: !! Dodatkowo- ma "wkladki" ceramiczne, czyli (z tego co sie orientuje ) jedne z mniej szkodliwych dla wlosa. Jest super, super, suuuupeeeer! Wlosy sa po niej idealne przez caly dzien.
Jest to prostownica " Global Beauty"
... ma tylko jedna wade (lub moze dwie ):
1) Nigdzie nie moglam jej znalesc w sklepach w Polsce (..a moze nie zauwazylam? ..OBY!)
2) CENA w sklepie jakims amerykanskim, internetowym, kosztuje (w promocji ) 112,95 $...
..jednak jesli ktoras z Was ma w planach zakup prostownicy, znalazla ja i dyspouje srodkami finansowymi to GORACO polecam

Witaj Dark Kicia Miau!
Prostownica, o której piszesz to prostownica firmy Farouk (podobno to najlepsze prostownice na świecie). Kupiłam dzisiaj od przedstawiciela identyczną jak na wklejonym przez Ciebie zdjęciu. Wcześniej miałam tańszą ceramiczną i nie byłam zadowolona, tą Farouka ma moja fryzjerka i spodobał mi się efekt prostowania tą prostownicą. Moja fryzjerka kupiła ją za 700zł, wiem, że sprzedają też po 999zł, ja natomiast kupiłam od przedstawiciela z mojego miasta za 495zł (w promocji), dzwoniłam też do przedstawiciela w Gdańsku ale on proponował cenę w promocji 550zł, więc wybrałam najbardziej korzystną ofertę. Mam nadzieję, że Ci pomogłam.
Mam prośbę, możesz przesłać mi na e-mail linka do tego sklepu z tymi prostownicami w USA, chętnie rzucę okiem?
Poinformowano mnie że, te prostownice nie niszczą włosów nawet podczas codziennego używania, a wręcz przeciwnie wspomagają regenerację i podczas ich stosowania nie trzeba stosować preparatów ochronnych i nawilżających. Czy to prawda jeszcze nie wiem, bo jak wspomniałam wcześniej kupiłam ją dopiero dzisiaj.
Pozdrawiam
emka66 jest offline  
Stary 2005-12-20, 11:30   #1325
natalia.b
Przyczajenie

Witam wszystkich. Co powiecie na prostownice z wkladami ThermaGlass. Czy sa lepsze czy gorsze od ceramicznych???
W sumie zamierzam wybrac jedna z nich ale nie wiem na ktora sie zdecydowac.
Babyliss Pro 230C Tourmaline Ceramic Straightener
Babyliss ThermaGlass Pro 200 Straightener

Jesli ktos moze cos powiedziec/doradzic to bardzo prosze.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Babyliss 230C Hair Straightener.jpg (3,9 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Babyliss Therma-Glass Salon Straightener.jpg (3,8 KB, 39 załadowań)
natalia.b jest offline  
Stary 2005-12-21, 09:55   #1326
Nierika
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez emka66
Witaj Dark Kicia Miau!
Prostownica, o której piszesz to prostownica firmy Farouk (podobno to najlepsze prostownice na świecie). Kupiłam dzisiaj od przedstawiciela identyczną jak na wklejonym przez Ciebie zdjęciu. Wcześniej miałam tańszą ceramiczną i nie byłam zadowolona, tą Farouka ma moja fryzjerka i spodobał mi się efekt prostowania tą prostownicą. Moja fryzjerka kupiła ją za 700zł, wiem, że sprzedają też po 999zł, ja natomiast kupiłam od przedstawiciela z mojego miasta za 495zł (w promocji), dzwoniłam też do przedstawiciela w Gdańsku ale on proponował cenę w promocji 550zł, więc wybrałam najbardziej korzystną ofertę. Mam nadzieję, że Ci pomogłam.
Mam prośbę, możesz przesłać mi na e-mail linka do tego sklepu z tymi prostownicami w USA, chętnie rzucę okiem?
Poinformowano mnie że, te prostownice nie niszczą włosów nawet podczas codziennego używania, a wręcz przeciwnie wspomagają regenerację i podczas ich stosowania nie trzeba stosować preparatów ochronnych i nawilżających. Czy to prawda jeszcze nie wiem, bo jak wspomniałam wcześniej kupiłam ją dopiero dzisiaj.
Pozdrawiam
Prostownica "Global Beauty" jest Farouka? No coz.. Niecierpliwie czekam na sprawozdanie z tego jak sie sprawuje

Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline  
Stary 2005-12-21, 15:11   #1327
berata
Raczkowanie

Jakąś godzinę temu doszła do mnie prostownica od Grabci. (tonedo, z regulacją temp.) Zdążyłam już na szybko wypróbować i choć dopiero co dostałam (i np nie mogę powiedzieć, czy efekt jest do następnego mycia ), to i tak polecam! Wystarczy jeden raz przeciągnąć prostownicą po włosach i są idealnie proste. Jeżeli nie wiecie na co się zdecydować, a macie możliwość sprawienia sobie tej prostownicy, to gorąco polecam, jest świetna.
berata jest offline  
Stary 2005-12-21, 22:18   #1328
mazda__
Raczkowanie

A możesz mi powiedzieć dokładnie jak ta prostownica Tondeo sie nazywa, to znaczy czy to ta cerion active czy eco-cerion?? I jeszcze jedno kupowałaś tą prostownicę od Grabci na allegro?? Ja właśnie się zastanwiam, to znaczy po wielogodzinnej lekturze tego wątku, i nie tylko tego, zdecydowałam sie na Tondeo ale nie wiem dokładnie którą wybrać.
mazda__ jest offline  
Stary 2005-12-21, 22:35   #1329
berata
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mazda__
A możesz mi powiedzieć dokładnie jak ta prostownica Tondeo sie nazywa, to znaczy czy to ta cerion active czy eco-cerion?? I jeszcze jedno kupowałaś tą prostownicę od Grabci na allegro?? Ja właśnie się zastanwiam, to znaczy po wielogodzinnej lekturze tego wątku, i nie tylko tego, zdecydowałam sie na Tondeo ale nie wiem dokładnie którą wybrać.
Szczerze mówiąc to nie zwróciłam na to uwagi przy kupnie. Tzn nie tak do końca. Zwróciłam uwagę jaką prostownicę kupuję, tylko nie wiedząc jak się nazywają. Z tego co zauważyłam Grabcia (tak u niej kupiłam, na allegro) miała 3 rodzaje prostownic Tonedo. Pierwsza bez regulacji temp, druga z regulacją, a trzecia z aktywną jonizacją. Ja wybrałam tą drugą. Na pudełku jest napisane eco-cerion.
Tutaj jest link do profilu Grabci na allegro. Polecam tą allegrowiczkę, naprawdę. Prostownicę zamówiłam w niedzielę wieczorem (więc została wysłana w poniedziałek), a dzisiaj (środa - piszę to dla osób czytających wątek za jakiś okres czasu ) mam ją już u siebie. Należy dodać, że spory kawałek miała prostownica 'do przejścia'. W komentarzach wyczytałam, że niektóre osoby już na drugi dzień cieszyły się zakupem. Poza tym Grabcia odpowiada na wszystkie pytania przez gg/email bardzo szybko, nie czeka się wiekami. ;]

No to zrobiłam reklamę...

Edytowane przez berata
Czas edycji: 2005-12-21 o 23:02
berata jest offline  
Stary 2005-12-22, 06:24   #1330
o000agus
Zadomowienie

wejdzcie na sklep internetowy tej allegrowiczki (zamiast na allegro) zamowilam tam tondeo z aktywna jonizacja za 299zl + 16zl koszty przesylki kurierem z mozliwoscia sprawdzenia paczki przy nim = lacznie 315 zl
o000agus jest offline  
Stary 2005-12-22, 08:19   #1331
ona1981
Zakorzenienie

Ja tez polecam sklepik Grabci http://**********.pl/index.php?a=lista&k=15&kt=&p=0&v=1
ona1981 jest offline  
Stary 2005-12-22, 09:17   #1332
bietka
Raczkowanie

mi tydzień temu przyszedł Efalock Flat Champ, byłam wniebowzięta i nie mogłam się jej doczekać i co? a to, że efekt jest troszke lepszy niż po mojej dawnej prostownicy, która teraz chodzi po 40zeta
baaaaaaardzo sie zdziwiłam, zawiodłam i dalej nie mohge uwierzyć, to jakiś chyba koszmarny sen, jeszcze się łudzę, ze może w lecie gdy nie będzie wilgoci to będzie lepiej, nie wiem co jest grane, przecież jak fryzjer mi wyprostuje to jest o wiele lepszy efekt, prostownica jest sprawna, używam kosmetyków do wzmocnienia jej działania a i tak wychodzi z tego jedno wielkie jajo ;(
PS ogólnie jestem zadowolona z tej prostownicy, nie że jest badziewna, ale to nie to czego sie spodziewałam..
bietka jest offline  
Stary 2005-12-22, 16:31   #1333
mazda__
Raczkowanie

Berata wielkie dzięki za tą wiadomość. Ja też najprawdopodobniej wybiorę tą z regulacją temperatury, ale kupie ją już po Świętach, bo teraz troche grosza brak Mam nadzieje że na Święta troche go wpadnie i wtedy dokonam zakupu. Pozdrawiam
mazda__ jest offline  
Stary 2005-12-22, 16:41   #1334
berata
Raczkowanie

Nie ma za co, jakby jeszcze jakieś pytania, to chętnie odpowiem.

berata jest offline  
Stary 2005-12-22, 16:46   #1335
tessalia
Raczkowanie

Berata - a mogłabyś zrobić fotki przed i po prostowaniu?
Chyba kupię tę Tondeo, ale jeszcze się zastanawiam
Stary 2005-12-22, 17:00   #1336
berata
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tessalia
Berata - a mogłabyś zrobić fotki przed i po prostowaniu?
Chyba kupię tę Tondeo, ale jeszcze się zastanawiam
W sumie czemu nie. Fotka przed wyprostowaniem ma być po wysuszeniu suszarką (bardziej proste wlosy ), czy same mają wyschnąć?

Do wyboru do koloru.

berata jest offline  
Stary 2005-12-22, 17:04   #1337
tessalia
Raczkowanie

Chyba lepiej jakby były bardziej puszyste, wtedy będzie mi łatwiej ocenić efekt.
Stary 2005-12-22, 17:10   #1338
berata
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tessalia

Chyba lepiej jakby były bardziej puszyste, wtedy będzie mi łatwiej ocenić efekt.
Zbyt puszyste nie będą, bo loków to ja nie mam , ale jak nie wysuszę/wyprostuję, to beznadziejnie się układają, więc efekt powinien być. ;] Dzisiaj postaram się wkleić zdjęcia, najpóźniej jutro.

berata jest offline  
Stary 2005-12-22, 17:33   #1339
tessalia
Raczkowanie

Dzięki, czekam z niecierpliwością
Stary 2005-12-22, 22:44   #1340
M@RT@
Raczkowanie

Witam!! Od dłuzszego czasu nie moge się zdecydować na wybór odpowiedniej prostownicy. Czytałam już ten wątek milion razy ale niestety za duzo jest polecanych róznych prostownic. Jestem prawie zdecydowana na zaku Babyliss PRO New Tech 35 mm, poniewaz poleciła mi ją Pani Grażyna(za co jestem jej bardzo wdzięczna!!!), i cenowo jest przystępna. Dodam tylko że mam mocno kręcone włosy i bardzo zniszczone. Zależy mi na Doskonałym efekcie prostych włosów. Czy mogłambym uzyzkać od pań które również uzywały tej prostownicy, jakiejś opini na jej temat?? Jeżeli ominęłam ten sprzęt w czytaniu tego wątku, to bardzo prosze o nr strony. Bardzo proszę o odpowiedź!!
M@RT@ jest offline  
Stary 2005-12-22, 23:09   #1341
o000agus
Zadomowienie

juz doszla tak szybciutko aaaalez jestem szczesliwa - a jaki efekt! mówie tu o tondeo z aktywna jonizacja poczatkowo patrze na ta prostownice, jakies niedoszlifowane laczenia z plastiku i az zwatpilam... poza tym jak sie bardziej przyjzalam to przy samym brzezku widac ze jest metalowa z powloka a nie ceramiczna - ale za taki efekt mozna wszystko jej wybaczyc narazie uzylam 1 raz. nie mam porownania bo to jest moja pierwsza prostownica ale jest rewelacyjnie - wlosy sypkie (mimo ze nigdy takie nie byly) brakuje mi troche puszystosci - tzn chyba troche ponarzekam ze za bardzo mi wyprostowala te klaczki kiedy zawinelam tak zeby pasemka wokol twarzy okalaly ja otrzymalam dokladnie to co chcialam pozniej dla proby wlozylam pasemko wlosow za ucho reszte zwiazalam frotka puscilam po kilku godzinach a tu nic jednym slowem jestem zadowolona. wlosy lsnia ze wszystkich sil i wygladaja jakb byly w o niebo lepszym stanie - narazie stosuje bez zadnych wspomagaczy. zobaczymy jeszcze jak bedzie z jedwabiem - boje sie ze sie uzalenie
o000agus jest offline  
Stary 2005-12-23, 03:01   #1342
berata
Raczkowanie

Nadchodzę. Twarz wycięłam, bo jestem dość sceptycznie nastawiona do rozrzucania swoimi zdjęciami na prawo i lewo w internecie. W niektórych miejscach się jakieś kropki porobiły nie wiem czemu. Jak widać moje włosy bez potraktowania suszarką/prostownicą są do niczego i nie da rady wyjść tak na ulicę. Zresztą ja praktycznie w ogóle nie chodzę z rozpuszczonymi włosami, ale mam zamiar w najbliższym czasie je podciąć i zacząć nosić rozpuszczone.

berata jest offline  
Stary 2005-12-23, 08:58   #1343
just75
Zadomowienie

Imponujące Berata, a ja zaraz jadę po Babyliss Pro New Tech 35mm i zastanawiam się czy dobrze wybrałam patrząc na Twoje wyprostowne włoski.
Niestety lektura tego wątku nie pomogła mi wybarać prostownicy, wręcz przeciwnie, mam tak namieszane w głowie, że o niczym innym nie myślę.
just75 jest offline  
Stary 2005-12-23, 09:28   #1344
karolina2020
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez bietka
mi tydzień temu przyszedł Efalock Flat Champ, byłam wniebowzięta i nie mogłam się jej doczekać i co? a to, że efekt jest troszke lepszy niż po mojej dawnej prostownicy, która teraz chodzi po 40zeta
baaaaaaardzo sie zdziwiłam, zawiodłam i dalej nie mohge uwierzyć, to jakiś chyba koszmarny sen, jeszcze się łudzę, ze może w lecie gdy nie będzie wilgoci to będzie lepiej, nie wiem co jest grane, przecież jak fryzjer mi wyprostuje to jest o wiele lepszy efekt, prostownica jest sprawna, używam kosmetyków do wzmocnienia jej działania a i tak wychodzi z tego jedno wielkie jajo ;(
PS ogólnie jestem zadowolona z tej prostownicy, nie że jest badziewna, ale to nie to czego sie spodziewałam..
A jakich kosmetykow do prostowania uzywasz? Jezeli chcesz miec wlosy takie jak po wyjsciu od fryzjera to logiczne, ze i kosmetyki powiny byc takie same, frzyjer pewnie uzywa tych profesjonalnych....
Stary 2005-12-23, 10:26   #1345
tessalia
Raczkowanie

Berata, naprawdę świetny efekt ja co prawda mam inny gatunek włosów - lekkie i bardzo puszyste, ale skoro Flat Master poradził sobie z moimi kudłami to pewnie po Tondeo też będę zadowolona.

Dziewczyny, wklejcie jeszcze kilka "metamorfoz" z Tondeo
Stary 2005-12-23, 12:16   #1346
M@RT@
Raczkowanie

Just75 ja tez sie zastanawiam nad Babyliss PRO New Tech 35 mm. Jak ją kupisz to daj znać jaki jest efekt i czy dobrze się jej uzywa. A czy któraś z was miała do czynienia z tą prostownicą?? Byłabym wdzięczna o jakieś opinie na jej temat!!

Edytowane przez M@RT@
Czas edycji: 2005-12-23 o 14:07
M@RT@ jest offline  
Stary 2005-12-23, 13:17   #1347
2-B
Rozeznanie

oooo dopiero teraz widzę jaką ciężka pracę wykonuje moja prostownica. Twoje włosy (niewyprostowane) w przeciwieństwie do moich (też niewyprostowanych) są naprawdę proste :P hehe...i chociaż nie mam profesjonalnej prostownicy to teraz da sie dostrzec, że jest dobra, bo moje ,,sianko" po wyprostowaniu wygląda podobnie jak twoje po prostowaniu a ma ,,cięższą pracę do wykonania", ciekawe jakby wyglądały gdybym użyła jeszcze jakichś wspomagaczy :P
Stary 2005-12-23, 16:17   #1348
mp2088
Raczkowanie

M@RT@- ja mam BABYLISS PRO New Tech 35mm i jestem zadowolona. Mam włosy mniej więcej takie jak berata tylko wydaję mi się że bardziej sie pokrecaja. Szybko sie nagrzewa, prostowanie tez przebiega szybko, wlosy sie nie elektryzuja, nie smierdza wloski po prostowaniu (w przypadku mojej poprzedniej prostownicy smierdzialy okropnie), mogę prostowac od samej nasady bo ma termoizolację wiec nie ma mozliwosci poparzenia sobie uszu czy szyi lub skory glowy, jest regulacja temperatury, wiec mozna nastawic sobie na temperature jaka sie chce, az do takiej ze przy prostowaniu wlosy paruja.. nie wiem co jeszcze chcialabys wiedziec, ale chetnie cos jeszcze moge o tym napisac. pozdrawiam! i wesolych swiat
mp2088 jest offline  
Stary 2005-12-23, 18:27   #1349
bietka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez karolina2020
A jakich kosmetykow do prostowania uzywasz? Jezeli chcesz miec wlosy takie jak po wyjsciu od fryzjera to logiczne, ze i kosmetyki powiny byc takie same, frzyjer pewnie uzywa tych profesjonalnych....
fryzjer akurat do moich włosów nie użwał nic, tylko na koniec spryskiwał troszke żelem w spreju
bietka jest offline  
Stary 2005-12-23, 18:27   #1350
bietka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez karolina2020
fryzjer akurat do moich włosów nie użwał nic, tylko na koniec spryskiwał troszke żelem w spreju
a ja używam L'oreal Hot Liss
bietka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości