Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-12-23, 19:41   #1351
berata
Raczkowanie

Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Moje fotki były bez żadnych wspomagaczy, zapomniałam dopisać. Aha.. i co myślę też ważne - efekt trzyma się ciągle, do kolejnego mycia. Nie mówię, że to wyprostowanie wygląda nadzwyczajnie. IMO włosy proste są, albo nie są. Dlatego też tańszą prostownicą można uzyskać coś podobnego. Jest tylko pewna różnica... Ja, od razu po wyprostowaniu moją starą prostownicą (jakaś Holden , za 50 zł ) też miałam podobne włosy (jak po Tonedo), ale problem polegał na tym, że duuuzo bardziej musiałam się namęczyć, żeby efekt był (kilkakrotnie przejechać po paśmie włosów np), a gdy mi się już udało - po godzinie, dwóch włosy zaczynały się podkręcać na końcach. Teraz tego nie ma. Aa... i dodatkowo włosy się nie elektryzują, a już na pewno nie w takim ogromnym stopniu jak wcześniej. Tzn. w czasie prostowania, bo później suche powietrze robi swoje…

berata jest offline  
Stary 2005-12-23, 21:02   #1352
mazda__
Raczkowanie

WOW berata, SUPER!!!! Z tego co widzę na zdjęciach masz praktycznie identyczne włoski jak moje więc ja już dłużej się nie zastanawiam tylko kupuje Tondeo z regulacją temperatury. Serdeczne dzięki za pomoc przy wyborze, bo szczerze mówiąc do tej pory miałam niesamowity haos w głowie tyle tych prostownic, że ho ho.
mazda__ jest offline  
Stary 2005-12-23, 21:12   #1353
mazda__
Raczkowanie

Berata i jeszcze jedno ile zajęło Ci tak mniej więcej wyprostowanie tych włosków tą prostownica?? I czy wcześniej miałaś dużą wprawę w prostowaniu, bo ja właściwie dopiero będę zaczynać jeśli nie liczyć kilku pojedyńczych przypadków
mazda__ jest offline  
Stary 2005-12-23, 21:26   #1354
berata
Raczkowanie

Nie pamiętam ile zajęło mi to ostatnie prostowanie, bo nawet nie spojrzałam na zegarek , ale po poprzednim myciu było to w okolicach 15 min. Wcześniej tyle trwało u mnie samo nagrzanie się prostownicy.Teraz w jakieś 20 sek jest gorąca. Jest taka fajna lampeczka, która miga szybko w czasie nagrzewania, a po nagrzaniu zaczyna migać wolno. Jeśli prostownicę wyłączę - nie miga wcale. (Nie ma jako takiego wyłącznika, wyłącza się tam przy regulacji temp przekręcając odpowiednio to kółeczko )A jeśli chodzi o wprawę - cieniuutko z tym u mnie. Co prawda miałam prostownicę wcześniej, ale sporadycznie jej używałam, bo do szału doprowadzało mnie to prostowanie. Dużo czasu mi zajmowało, za dużo. Dlatego zawsze po myciu włosy suszylam suszarką (wtedy wyglądam dużo lepiej niż te fotki przed, które tutaj zamieściłam ) i jakoś to było.

berata jest offline  
Stary 2005-12-23, 21:52   #1355
just75
Zadomowienie

M@rt@, wypróbowałam już moją nową prostownicę Babyliss Pro 35mm i jestem bardzo zadowolona. Kamień spadł mi z serca.
Bardzo szybko się nagrzewa, wygodnie się ją trzyma w ręku, płytki dobrze przylegają do siebie i dobrze trzymają włosy i najważniejsze - po dosłownie jednym pociągnięciu włoski są proste, gładkie i błyszczące, a nie miałam temperatury ustawionej na najwyższą.
I może dodam, że mam włosy duużo za ramiona, gęste i grube (u fryzjera płacę dodatkowo za ilość ).
Naprawdę mogę polecić tę prostownicę.
just75 jest offline  
Stary 2005-12-24, 00:21   #1356
M@RT@
Raczkowanie

Dziękuje wam dziewczyny za opinie . Chyba po świętach sprawie sobie tego Babylissa. Tylko ze ja mam na głowie straszne kręciołki . Uzywam zwykłej prostownicy i o dziwo radzi sobie z nimi doskonale. Jednak strasznie niszczy włosy . Z moich grubych loków zostało sianko . I efekt jest krótkotrwały bo musze! codziennie rano powtarzać czynnosć prostowania. Jest jeszcze jeden problem: dotychczas uzywałam prostownic przy których był grzebyk. Boję sie ze gdy go nie bedzie to albo efekt prostowania będzie gorszy, albo utrudni mi to samą czynność, lub będzie szarpać mi włosy. Co sądzicie o tym?? Szczególnie szczęśliwe posiadaczki Babylissa PRO New Tech 35 mm (Just75 i mp2088), prosze was dziewczyny o rade.
M@RT@ jest offline  
Stary 2005-12-24, 06:52   #1357
violis
Przyczajenie

ja mam Babiliss bez grzebyka i prostowala dobrze moje geste wlosy ale obcielam wlosy i moge wam sprzedac dodam ze kupilam u pani G w Gliwicach jest na gwarancji
violis jest offline  
Stary 2005-12-24, 09:16   #1358
M@RT@
Raczkowanie

Violis a jakiego masz Babylisa?
M@RT@ jest offline  
Stary 2005-12-24, 10:12   #1359
mp2088
Raczkowanie

M@RT@ ja nie mam jakis straszni ekreconych wlosow ale co do szarpania to watpie zeby byl.. a ja jak prostuje to przed tym jakos starannie nie czesze wlosow i nie placza sie jak prostuje od nasady to ona przy prostowaniu jakos same "wracaja na swoje miejsce".. troszke moze zle sie wyrazilam, ale ja w sumie tez mialam takie obawy a jednak zostalam mile zaskoczona. a zawsze przy prostowaniu mozesz sie wspomagac grzebieniem i tez nie bedzie problemu pozdrawiam
mp2088 jest offline  
Stary 2005-12-24, 10:26   #1360
oKarola
Raczkowanie

Ehh niestety nie jestem na forum zbyt długo i nei śledzę tego wątku od początku. Przegląnęłam parę stron, ale tak podsumowywując... Która prostownica, albo które wypadły najlepiej?

Bo moja jest do kitu... (philips 150zl)

„Jedno jest w życiu szczęście: kochać i być kochanym.”
George Sand

oKarola jest offline  
Stary 2005-12-24, 10:36   #1361
mp2088
Raczkowanie

Jesli o mnie chodzi to dla mnie (i kilka dziewczyn tez polecaly) super prostownica jest Babyliss PRO New Tech 35mm (ja dalam za nia 203zl)
mp2088 jest offline  
Stary 2005-12-24, 11:46   #1362
oKarola
Raczkowanie

Ok, dzieki wielkie

„Jedno jest w życiu szczęście: kochać i być kochanym.”
George Sand

oKarola jest offline  
Stary 2005-12-24, 13:15   #1363
violis
Przyczajenie

dokladna nazwa BABYLISS PRO 2559 CERAMIC STRAIGHTENER jest na allegro u pani G
violis jest offline  
Stary 2005-12-24, 13:19   #1364
violis
Przyczajenie

nick ma DARIOSS
violis jest offline  
Stary 2005-12-25, 12:53   #1365
Loquilla
Zadomowienie

Send a message via Skype™ to Loquilla
Smile Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

violis a za ile chciałabyś sprzedać tą prostownicę??
Loquilla jest offline  
Stary 2005-12-25, 18:42   #1366
violis
Przyczajenie

mysle ze za 180zl
violis jest offline  
Stary 2005-12-26, 17:31   #1367
mazda__
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez berata
Nie pamiętam ile zajęło mi to ostatnie prostowanie, bo nawet nie spojrzałam na zegarek , ale po poprzednim myciu było to w okolicach 15 min. Wcześniej tyle trwało u mnie samo nagrzanie się prostownicy.Teraz w jakieś 20 sek jest gorąca. Jest taka fajna lampeczka, która miga szybko w czasie nagrzewania, a po nagrzaniu zaczyna migać wolno. Jeśli prostownicę wyłączę - nie miga wcale. (Nie ma jako takiego wyłącznika, wyłącza się tam przy regulacji temp przekręcając odpowiednio to kółeczko )A jeśli chodzi o wprawę - cieniuutko z tym u mnie. Co prawda miałam prostownicę wcześniej, ale sporadycznie jej używałam, bo do szału doprowadzało mnie to prostowanie. Dużo czasu mi zajmowało, za dużo. Dlatego zawsze po myciu włosy suszylam suszarką (wtedy wyglądam dużo lepiej niż te fotki przed, które tutaj zamieściłam ) i jakoś to było.
Dzięki wielkie berata, ja właśnie dzisiaj zamówiłam sobie to TONDEO u Pani Grażynki i czekam na przysyłkę Jak tylko wypróbuję to zdam relację jak się sprawuje. Mam nadzieje, że poradzi sobie ona równie dobrze z moimi włoskami jak i z Twoimi .
Pozdrowionka!
mazda__ jest offline  
Stary 2005-12-26, 18:17   #1368
berata
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mazda__
Mam nadzieje, że poradzi sobie ona równie dobrze z moimi włoskami jak i z Twoimi .
Pozdrowionka!
Ja również mam nadzieję, kciuki trzymam.

berata jest offline  
Stary 2005-12-27, 14:21   #1369
martinako
Przyczajenie

Cześć, planuję kupić nową prostownicę, zastanawiam sie na firmą Ga.Ma, a dokładnie nad tym modelem: http://**********.pl/index.php?a=opis&k=0&id=41
czytałam też, że bardzo dobra jest Babyliss pro 35mm, nie wiem tylko, czy płytki są całe ceramiczne, czy tylko ceramiką pokryte. Mam nadzieję, że znajdzie się tu ktoś, kto używa GaMy i będzie mi coś mógł o niej napisać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 41.jpg (3,9 KB, 14 załadowań)
martinako jest offline  
Stary 2005-12-27, 17:54   #1370
DARIOSS
Raczkowanie

GG do DARIOSS

Cytat:
Napisane przez martinako
Cześć, planuję kupić nową prostownicę, zastanawiam sie na firmą Ga.Ma, a dokładnie nad tym modelem: http://**********.pl/index.php?a=opis&k=0&id=41
czytałam też, że bardzo dobra jest Babyliss pro 35mm, nie wiem tylko, czy płytki są całe ceramiczne, czy tylko ceramiką pokryte. Mam nadzieję, że znajdzie się tu ktoś, kto używa GaMy i będzie mi coś mógł o niej napisać
Witam prostownica 2558 35mm ma pełne płytki ceramiczne moja żona ja używa w swoich salonach oraz prowadzimy sprzedaz sprzętu babyliss pro pozdrawiam darioss
DARIOSS jest offline  
Stary 2005-12-27, 17:54   #1371
mp2088
Raczkowanie

Martinako - Babyliss 35mm jest pełnocermariczna, posiada płytki ceramiczne, a nie samą powłokę.. POLECAM
Pozdrawiam!
mp2088 jest offline  
Stary 2005-12-27, 19:39   #1372
martinako
Przyczajenie

Dzięki za info
martinako jest offline  
Stary 2005-12-27, 20:46   #1373
bethi
Raczkowanie

Witam!!Tak sobie czytam te wszystkie posty i pewnie nic nowego nie napisze...ale ja osobiscie mam tondeo z aktywna jonizacja.Prostowalam wlosy wieloma prostownicami,ceramicznym i,zwyklymi i powiem,ze to jest najlepsza prostownica jaka mialam.Mam proste,dosyc miekkie wlosy,ale bardzo podatne na krecenie,szczegolnie przy wilgotnym powietrzu.Prostuje wlosy i warunki atmosferyczne nie wplywaja na nie.Sa absolutnie proste!!jestem po prostu zachwycona...polecam
bethi jest offline  
Stary 2005-12-27, 20:53   #1374
asiunia
Raczkowanie

POLECAM ELDOM RW-12 , Ok. 35 ZL . Jestem z niej naprawde zadowolona !!!!
asiunia jest offline  
Stary 2005-12-27, 20:55   #1375
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

hihihi!! widzę ze moj TŻ , misiek, sie udziela za mnie...
tak to jest ja w Bergkamen on w Gliwicach mi czasem internet znika....ale na prostownicach to on sie tez bardzo dobzre zna!!
Babyliss Pro oczywiscie
gaga jest offline  
Stary 2005-12-27, 21:00   #1376
bethi
Raczkowanie

Aha..co do prostownic za ok 50zl..Fakt niektore z nich dobrze prostuja ale nie dajcie sie oszukac.Po miesiacu takiego prostowania wlosy sa tak popalone ze az przykro na nie patrzec.I tylko czekac cierpliwie az odrosna..
bethi jest offline  
Stary 2005-12-27, 21:46   #1377
DARIOSS
Raczkowanie

GG do DARIOSS

Zgadzam sie calkowice z opinia pani bethi
DARIOSS jest offline  
Stary 2005-12-27, 22:07   #1378
M@RT@
Raczkowanie

Jejku!! A ja nadal zastanawiam sie nad wyborem odpowiedniej prostownicy do moich kręciołków . Obiecałam sobie że po świetach jakoś zamówie,ale nie wiem. Skłaniam sie ku Babyliss PRO 35mm. Jednak obiło mi sie o uszy że najlepiej kupić prostownice z aktywną jonizacja. Własciwie to jaki ma ona wpływ na włos? W sklepei fryzjerskim powiedziano mi ze jonizacja jest tylko w suszarkach. Potem słyszałam opinie ze jonizacja nie ma żadnego wpływu na ochrone włosa tylko sprawia ze nie elektryzuja sie. Za to ostatnio powiedziano mi ze jonizacja to rewelacyjna sprawa , poniewaz dzieki temu włos odbudowuje się, zamyka łuske włosa, który po takim zabiegu staje się zdrowszym. Prosze o pomoc do której opini mam sie ustosunkować?? Bo róznica cenowa między np. Babylissem 35mm, a inną prostownicą z jonizacją wynosi ok 100 zł. Dlatego nie wiem czy warto inwestować w te niby cuda z aktywną jonizacją , czy kupić Babylissa PRO 35 mm który z tego co słyszałam jest dobry do kręconych włosów?? Musze szybko dokonać wyboru ponieważ moje włoski nie mogą juz znieść tandetnej prostownicy.
M@RT@ jest offline  
Stary 2005-12-27, 22:50   #1379
DARIOSS
Raczkowanie

GG do DARIOSS

Witam jonizacja nie leczy tylko zamyka luske wlosa!!!ceramiczne plytki Babyliss PRO jonizuja wlosy, czyli redukuja elektryzowanie się włosa, jonizacja dokladnie zamyka łuske włosa, zdecydowanie poprawia elastyczność, daje połysk włosom przez to łuska włosa jest zamknieta, raczej na zawsze pozbywamy sie efektu rozdwajania wlosow ale nie znaczy to ,ze nie powinno sie uzywac przed prostowaniem srodkow ochronnych oczywiscie dla kazdego wlosa fryzjer powinien dobrac odpowiedni kosmetyk, no i na koniec polecam cos co jakby dopelni zamkniecie i ochroni wlos , ja polecam kropelki krystaliczne Renee Blanche mamy wyprobowane w parktyce a zona teraz tym samym rozpieszcza klientki w Niemczech są zachwycone polyskiem wlosow i efektem prostowania, jaki uzyskuje sie po wspomnianej prostownicy
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78825126
DARIOSS jest offline  
Stary 2005-12-28, 10:08   #1380
ciekawa_świata
Wtajemniczenie

Do mnie wczoraj dotarła prostownica z allegro
EUROLUX 1519
na razie tylko ją wypróbowałam, raz wyprostowałam sobie włosy, i jest całkiem OK. Co prawda to moja pierwsza profesjonalna (no, ceramiczna i te sprawy ) prostownica , wcześniej miałam jakieś karbownico-prostownice z 3 wkładkami za 20zł całość ale z tego Euroluxa jestem bardzo zadowolona nie szarpie włosów, łatwo się ślizga i w ogóle fajny ma ten cyfrowy wyświetlacz, nie nagrzewa się może błyskawicznie ale w porównaniu z tym metalowym czymś co miałam (nagrzewanie - 15 minut ) to cudo
ciekawa_świata jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości