Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-01-18, 12:06   #1591
DARIOSS
Raczkowanie

GG do DARIOSS
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez M@RT@
Dzieki bethi. Ja mam włoski taki średniej grubości, ogólnie bardzo zniszczone przez rozjaśniacze i metalową prostownice, ale za tą są bardzo kręcone. Chciałam kupić Babylissa New Tech 35 mm, ale zauważyłam jakieś negatywne opinie. A GA.MA widziałam ostatnio u mojej fryzjerki i bardzo mi ja polecała. Jednak bardzo załuje bo nie wypróbowałam jej na moich włosach. Ale na włosach innej klienytki spisywała sie rewelacyjnie.
Witam ja sprzedałem do tej pory na allegro około 200 sztuk BABYLISSA PRO 35mm i jeszcze nie miałem żadnej reklamacji tylko super opinie a po za tym mamy ja w swoich salonach i sprawdza się super pozytywnie pozdrawiam
DARIOSS jest offline  
Stary 2006-01-18, 14:28   #1592
anarKa_
Raczkowanie

mam w takim razie pytanko co sadzicie o tej prostownicy?? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=81994880
anarKa_ jest offline  
Stary 2006-01-18, 15:44   #1593
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anarKa_
mam w takim razie pytanko co sadzicie o tej prostownicy?? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=81994880
Posiadam takową i uważam, że jest boska (:

Naprawdę polecam
beoneself jest offline  
Stary 2006-01-18, 15:52   #1594
anarKa_
Raczkowanie

to super dziekuje bardzo za odpowiedz pozdrawiam
anarKa_ jest offline  
Stary 2006-01-18, 19:12   #1595
DARIOSS
Raczkowanie

GG do DARIOSS

Cytat:
Napisane przez anarKa_
Witam mam takie same na swoich aukcjach jest dobra tylko zapytaj się o gwarancje, bo ci wszyscy, co sprzedają taniej BABYLISSA PRO sprowadzają je z Niemiec w Polsce w hurtowni fryzjerskiej kosztuje 250 zloty
DARIOSS jest offline  
Stary 2006-01-18, 23:15   #1596
wisienka85
Przyczajenie

"ja też wyczytałam już dużo na temat prostownic zakupiałm w końcu w sklepie z art. fryzjerskimi PBM digital Ceramik z regulacją temperatury. ktoś używa, ktos ma?"

Hej ja ją mialam ale strasznie przesuszala mi wlosy :/ w sumie dziwne bo przeciez ceramiczna nagrzewala sie do 210stopni a ja prostowalam na ok 170 (wiec nie na max) poza tym nie prostowala calkowicie wloskow -byly takie sianowate i pofalowane dalam za nia 250 zl... a pozniej sprzedalam bo prostownica nie byla warta swojej ceny Teraz mam Tondeo i zero porownania
Stary 2006-01-19, 00:03   #1597
Kate_wr
Przyczajenie

Hej! mam do was pytanie..mam prostownice wigo WG5309E i w sumie na forum nie ma wiele o prostownicach wogo a jak jest to różne opinie..zależy mi na tym by się dowiedziec czy ta prostownica jest faktycznie ceramiczna czy jedna tylko powlekana ceramiką i za kilka miechów bedzie mi odpadać?zalezy mi na tej informacji.
Kate_wr jest offline  
Stary 2006-01-19, 00:10   #1598
Chomiczka
Rozeznanie

GG do Chomiczka

Cytat:
Napisane przez Kate_wr
Hej! mam do was pytanie..mam prostownice wigo WG5309E i w sumie na forum nie ma wiele o prostownicach wogo a jak jest to różne opinie..zależy mi na tym by się dowiedziec czy ta prostownica jest faktycznie ceramiczna czy jedna tylko powlekana ceramiką i za kilka miechów bedzie mi odpadać?zalezy mi na tej informacji.
kate_wr, czytalam na forum i dziewczyny pisaly ze w niektorych wigo 25mm po jakims czasie zaczyna ospadac warstwa ceramiczna,ale nie wiem czy to dokladnie Twoj model

Chomiczka jest offline  
Stary 2006-01-19, 06:32   #1599
anciaahk
kosmitka

Zgadzam się z Chomiczką, kilka moich koleżanek miało prostownice WIGO i każdej z nich po ok.6 miesiącach zaczęła odpadać ceramika. Generalnie prostują bardzo dobrze (sama testowałam), nie zaczepiają i wszystko jest ok, ale ta odpadająca ceramika ....
anciaahk jest offline  
Stary 2006-01-19, 11:28   #1600
anama
Przyczajenie

Post Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

WITAJCIE !! CZY KTÓRAŚ Z WAS UŻYWA MOŻE PROSTOWNICY EFALOCK CHAMP?
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=81114043
MAM ZAMIAR JĄ KUPIĆ.
ZASTANAWIAM SIE TEZ NAD BABYLISS PRO -NEW TECH35mm, ALE PO PRZECZYTANIU PRAWIE CAŁEGO WĄTKU MAM TERAZ STRASZNY MŁYN I NIE WIEM NA CO SIĘ ZDECYDOWAĆ??
MOJE WŁOSY SĄ CIENKIE I DELIKATNE, ŚREDNIEJ DŁUGOŚCI Z GRZYWKĄ NAD OCZAMI.JEŚLI KTÓRAŚ Z WAS MOŻE COŚ PODPOWIEDZIEĆ, TO BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA POZDRAWIENIA DLA WSZSYSTKICH
anama jest offline  
Stary 2006-01-19, 11:36   #1601
gosiaczekkk
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez wisienka85
"ja też wyczytałam już dużo na temat prostownic zakupiałm w końcu w sklepie z art. fryzjerskimi PBM digital Ceramik z regulacją temperatury. ktoś używa, ktos ma?"

Hej ja ją mialam ale strasznie przesuszala mi wlosy :/ w sumie dziwne bo przeciez ceramiczna nagrzewala sie do 210stopni a ja prostowalam na ok 170 (wiec nie na max) poza tym nie prostowala calkowicie wloskow -byly takie sianowate i pofalowane dalam za nia 250 zl... a pozniej sprzedalam bo prostownica nie byla warta swojej ceny Teraz mam Tondeo i zero porownania

Też mam prostownice PBM, zapłaciłam za nią w sklepie fryzjerskim 260 zł
2 miesiące temu dałam do reklamacji- dostałam nową. Teraz mam zamiar kupić Ga.Me. Chce mieć włoski wyprostowane, a nie podprostowane
gosiaczekkk jest offline  
Stary 2006-01-19, 11:49   #1602
Chomiczka
Rozeznanie

GG do Chomiczka

Cytat:
Napisane przez gosiaczekkk
Też mam prostownice PBM, zapłaciłam za nią w sklepie fryzjerskim 260 zł
2 miesiące temu dałam do reklamacji- dostałam nową. Teraz mam zamiar kupić Ga.Me. Chce mieć włoski wyprostowane, a nie podprostowane
dobry wybor, gosiaczku mialam dokladnie to samo co Ty- moj babyliss wet n'dry podprostowywal wloski, z ga.ma sa proste jak po dotknieciu rozdzki

Chomiczka jest offline  
Stary 2006-01-19, 17:29   #1603
patricja
Zadomowienie

no to ja poczekam na przecenę gamy...
patricja jest offline  
Stary 2006-01-19, 17:48   #1604
Chomiczka
Rozeznanie

GG do Chomiczka

Cytat:
Napisane przez patricja
no to ja poczekam na przecenę gamy...
Patricja, teraz ogolnie ceny prostownic ida w dol ga.me bez regulacji kupisz juz za 230zl- na allegro

Chomiczka jest offline  
Stary 2006-01-19, 18:33   #1605
M@RT@
Raczkowanie

Nie wiem czy warto kupić GA.MA bez regulacji temp. czy lepiej dołożyć troche i wziąć tą z regulacja. Dodam tylko ze i tak pewnie bym prostowała na max.temp. bo mam ciezkie do ułożenia włoski i dlatego nie wiem czy warto brać z tą regulacją.
M@RT@ jest offline  
Stary 2006-01-19, 18:37   #1606
mp2088
Raczkowanie

M@RT@: heh, jednak gama.. nie no ok, wazne zebys byla zadowolona a co do regulacji to jezeli i tak chcesz na maksymalnej prostowac to.. "po co przeplacac" ja bym brala bez, jezeli mialabym wybierac..
mp2088 jest offline  
Stary 2006-01-19, 19:24   #1607
Kate_wr
Przyczajenie

Ech..a znacie moze jakieś ciekawe kosmetyki przeciw elektryzowaniu się włosów bo moje robią to w okropny sposób a po prostownicy to jeszcze gorzej..jakis czas temu pozyczyłam ta z jonizacją ale nie wiele pomogło a w sumie to nic co polecicie?
Kate_wr jest offline  
Stary 2006-01-19, 19:49   #1608
mp2088
Raczkowanie

mi sie wydaje ze co do elektryzowania to zalezy oczywiscie od wlosow ale tez od prostowanicy.. jak mi kolezanka prostowala prostownica Wahl Cutek to strasznie mi sie elektryzowaly, ale po uzyciu Osis Schwarzkopfa bylo ok, przy mojej prostownicy (Babyliss Pro) nic sie nie elektryzuje ale polecam Osis
mp2088 jest offline  
Stary 2006-01-19, 20:10   #1609
Kate_wr
Przyczajenie

a jaka mniejwięcej cena? mam nadzieje że jakas przyzwoita
Kate_wr jest offline  
Stary 2006-01-19, 22:54   #1610
DARIOSS
Raczkowanie

GG do DARIOSS

Babyliss PRO szer plytki 35 mm , ma plytke z pelnej ceramiki,w dodatku ciemnej, czyli jak ktos farbuje wloski na ciemno , ;ytka nie , (przeważnie biała)nie zabarwi sie podczas czestego prostowania
z niej napewno zadna warstwa ceramiczna nie odchodzi
DARIOSS jest offline  
Stary 2006-01-19, 23:25   #1611
o000agus
Zadomowienie

ja wlasnie nabylam nafte kosmetyczna do wloskow - po niej ponoc przestaja sie elektryzowac. to kosmetyk naszych babc i mam. nasze pokolenie czesto na nafte narzeka, ze tlusta, ze wysusza, ze ciezko sie zmywa. ale ponoc efekt piorunujacy ja sprobuje
o000agus jest offline  
Stary 2006-01-19, 23:51   #1612
Kate_wr
Przyczajenie

nafta kosetyczn?hmm a pytalam dziś kobity w sklepie czy mają coś na elektryzowanie sie wlosów to popatrzyła na szmpony (obok nich stała nafta) i pokręciła przeczaco głowa..ech te ekspedientki.. a swoją droga ja nie będe na nic narzekać..bo moje włosy przed prostowaniem to był mały koszmar..nie chodziłam wogóle w rozpuszczonych zawsze tak sianowate i okropne że aż przykro..a teraz.. mmm.. non stop sie po nich "macam"..a co najlepsze każdy włos idzie w ta samą strone a nie to co poprzednio.. hihi i moze z mojej wigo ceramika mi zejdzie za te kilka miesięcy ale i tak jest cudowna i czuje się w moich włoskach jeszcze lepiej pozdrawiam wszystkich..A swoją drogą..włosy mam za łopatki,okropnie gęste(każda fyzjerka pyta ile je myje) i nim niżej tym bardziej kręcone..a żeby nie było za dobrze to końcówki to totalne sianko więc wybaczice ale nie wiem czy zdecyduje się na zdjecia bo to aż wstyd
Kate_wr jest offline  
Stary 2006-01-20, 00:03   #1613
Kate_wr
Przyczajenie

a próbowałyście wosku własnie mnie tak olśniło że jakiś czas temu stosowałam go by choć troche ulizać swoje wloski i rozgrzany w rączkach dal calkiem dobry efekt..no ale jak wiadomo z sypkości troszke nici..aczkolwiek mnei to nie przeszkadza bo ja marzyłam o tym by te włoski były wreszcie razem mmm..az nie mogę sie napatrzeć na te włoski i jeśli ktoś nie ma 200 zł wydac na pełnoceramiczna to polecam wigo 140-130 zł na allegro ja dostałam w prezencie od boya więc nie polece gdzie kupić..
Kate_wr jest offline  
Stary 2006-01-20, 06:46   #1614
o000agus
Zadomowienie

kate_wr zapomnialam dodac - nafta najlepiej sluzy przetluszczajacym sie wloskom. suche moze jeszcze bardziej wysuszyc (tak mowia) ale niektorzy twierdza ze koszmarnie smierdzi a ja jakos nie czuje wiec moze to jeszcze zalezy od osoby . powiem Ci czy mi pomoglo na elektryzowanie. wiem ze warto kupic szczotke z wlosia - mi sie po niej o wiele mniej elektryzuja niz po zwyklej plastikowej. no i przy okazji moze to byc dobre rozwiazanie dla Twoich wloskow moim sie stan od niej polepszyl a mialam podobnie jak Ty tylko ze moj eniestety nie takie geste
o000agus jest offline  
Stary 2006-01-20, 08:36   #1615
Chomiczka
Rozeznanie

GG do Chomiczka
Smile Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez M@RT@
Nie wiem czy warto kupić GA.MA bez regulacji temp. czy lepiej dołożyć troche i wziąć tą z regulacja. Dodam tylko ze i tak pewnie bym prostowała na max.temp. bo mam ciezkie do ułożenia włoski i dlatego nie wiem czy warto brać z tą regulacją.
M@RTA, ja tez sie zastanawialam miedzy ga.ma z regul.temp i bez regulacji, w koncu wybralam ta bez ergulacji, babylissem i tak prostowalam na max, poza tym moje wloski sa niepodatne na stylizacje i maja tendencje do przetluszczania i wtedy lepiej prostowac na wyzszej temp.
wiec chyba w Twoim przypadki tez sprawdzi sie ga.ma bez regulacji temp.poza tym zaoszczedzisz troszke

Chomiczka jest offline  
Stary 2006-01-20, 11:15   #1616
o000agus
Zadomowienie

ale zwroccie uwage jakie sa najwyzsze temp. w tych prostownicach. bo np w tondeo jest tak, ze ta bez regulacji nagrzewa sie do 180stopni a ta z regulacja ma maksymalna temp 220 czy jakos tak
o000agus jest offline  
Stary 2006-01-20, 11:46   #1617
Chomiczka
Rozeznanie

GG do Chomiczka

moja ga.ma bez regulacji ma 200 st., nie wiem ile ma ta z regulacja,ale mi 200 wystarcza w zupelnosci,prostownica jest naprawde gorrraca dla porownania wczesniejszy babyliss mial sie nagrzewac do 200 czy 220 st.(z funkcja turbo),ale prostownica robila sie cepla a nie goraca

Chomiczka jest offline  
Stary 2006-01-20, 14:51   #1618
martinako
Przyczajenie

Ga.Ma z regulacja ma temp. od 160 do 220
martinako jest offline  
Stary 2006-01-20, 21:00   #1619
Kate_25
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Kochane moje!!! Mam cos do powiedzenia o prostowaniu wlosów, gdyz czynie to niemal codziennie od przeszlo 2 lat. Bardzo, ale to bardzo gorąco polecam prostownicę firmy GAMA Ceramic. Kosztuje ona około 250 zł w hurtownii fryzjerskiej. Błyskawicznie się nagrzewa, dosłownie w ciągu 5 sekund od włączenia. Nie używam do prostowania rzadnych innych kosmetykow a efekt jest po prostu bajeczny, zresztą prostownice te używają profesjonalne salony fryzjerskie. Uważam, że 250 zł to nie jest mała kwota, takze warto wiedziec co się kupuje, w innym razie bedą to pieniądze wyrzucone w błoto. Muszę zaznaczyć, że mam lekko falujące włosy, natomiast moja koleżanka mocno kręcone i w obu przypadkach po użyciu GAMY włosy były ultragładkie, lejące i lśniące. Nie zniszczyła mi zbytnio włosów, chociaż używam jej codziennie oprócz weekendów, co miesiąc podcinam tylko końcówki. I moje koleżanki po przetestowaniu mojej GAMY zakupiły sobie takie same. Po stokroć polecam, niech mnie piorun trzaśnie jeżeli kłamię....
Kate_25 jest offline  
Stary 2006-01-20, 23:19   #1620
olik04
Zakorzenienie

Question Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

A czy ktoś używał/ wie coś o tej prostownicy GAMA, załączonej na zdjęciu?
olik04 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości