Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-02-09, 09:38   #1741
ona1981
Zakorzenienie

Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez summer18
Ja już nie mogę z tymi prostownicami... Miałam już taką zwykłą za 45 zł kupioną w supermarkecie, Babylisa na pare za 200 zł kupionego w media markt i Babylissa Pro 24 mm za 350 zł kupinego w profesjonalnym sklepie fryzjerskim. A teraz nie mam żadnej prostownicy, bo.. pierwszej pozbyłam się od razu, drugiej po pół roku, a trzecia zepsuła się drugi raz w ciągu roku i nie mam zamiaru już wydawać kasy na jej naprawe- wole kupić coś nowego. Nie mogę się tylko zdecydować między Tondeo za 239 i 309. kupie którąś jak się w końcu dowiem czy jest jakaś istotna różnica w efekcie końcowym po wyprostowaniu włosów, bo nie mam zamiaru więcej przepłacać
Tym bardziej, że wczoraj dowiedziałam się, że koleżanka ktora zawsze przychodzi na uczelnie w idealnie prostych wlosach (przez pół roku efekt zawsze ten sam) ma tak na prawde burze loków(widziałam na własne oczy ) a do ich wyprostowania używa prostowicy Wigo za niecałe 150 zł
Niżle co?

Bo Wigo to jest bardzo dobrą prostownicą. Moja kolezanka tez ją ma i bardzo chwali. Wigo tez ma moja fryzjerka, wiec przekonalam sie na wlasnych włoskach jakie daje efekty Niestety prostownica ta nie ma pełnoceramicznych płytek, dlatego kupiłam sobie Tondeo. Chyba juz nigdy się nie dowiem czy dobrze zrobiłam, może powłoczka ceramiczna wcale by nie zeszła .
ona1981 jest offline  
Stary 2006-02-09, 12:24   #1742
bethi
Raczkowanie

Tondeo active cerion z tego co wiem nagrzewa sie maksymalnie do 190 stopni i to w doslownie pare sekund mimo ze ma 25watt..
P.S. Co znaczy to ostrzezenie zly post?????
bethi jest offline  
Stary 2006-02-09, 14:17   #1743
szancjer
Raczkowanie

Zapraszam dziewczyna do kupna prostownicy GAMA ktora wystawilam na allegro....jej zdjecie jest w sklepie wizazu , stad ja kupilam....tyle ze nie jest mi juz potrzebna wiec ja sprzedaje))

usunięte przez admina - nieopłacona reklama

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2006-02-11 o 09:43 Powód: nieopłacona reklama
szancjer jest offline  
Stary 2006-02-09, 18:24   #1744
Luna83
Zadomowienie

Smile Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja od poniedziałku mam prostownicę Tondeon Eco Cerion jest lepsza niż myślałam nagrzewa sie dosłownie kilka sekund a włoski pięknie się po niej ślizgają No i pięknie sie błyszczą a efekt utrzymuje się nawet w tę pogodę. Nie ma porównania z metalowym badziestwem MPM z marketu. Az chce się włoski prostować a zaznaczam że moje sa dość mocno kręcone i baardzo niesforne
Luna83 jest offline  
Stary 2006-02-09, 18:39   #1745
M@RT@
Raczkowanie

szancjer, a jak sie sprawdziła u Ciebie ta GA.MA??
M@RT@ jest offline  
Stary 2006-02-09, 18:41   #1746
M@RT@
Raczkowanie

Luna 83 ja tez mam mocno kręcone włoski, i tez mam metalowe badziewsto MPM. Skoro mówisz ze Tondeo seobie radzi to gama także powinna. A mogłabyś przesłać jakieś fotki??
M@RT@ jest offline  
Stary 2006-02-09, 18:59   #1747
bethi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez M@RT@
Luna 83 ja tez mam mocno kręcone włoski, i tez mam metalowe badziewsto MPM. Skoro mówisz ze Tondeo seobie radzi to gama także powinna. A mogłabyś przesłać jakieś fotki??
witaj M@rt@,widze ze nadal niezdecydowana.Gama i tondeo to praktycznie to samo,tylko gama tansza.Radzilas sie grabci?? pozdrowienia
bethi jest offline  
Stary 2006-02-09, 19:16   #1748
Ewelynka88
Raczkowanie

GG do Ewelynka88

Cytat:
Napisane przez czuczenka
Uzywałyscie prostownicy Efalock Master badz Efalock Champ?? jaka jest miedzy nimi róznica oprócz tej jonizacji w tym champie? taka sama moc jej jest i skutecznosc w prostowaniu ktora sie trzyma az do nastepnego mycia wlosow po wczesniejszym wyprostowaniu...
Mam pytanie ile kosztuje ta prostownica Efalock Champ?Ja mam osobiście z ELDOMa mam ją już jakiś czas mi płytka nie rysuje się, ale mojej koleżance która też ma ją został ślad po piance do włosów wkładka jest cała oklejona.Nagrzewa się dosyć szybko, ale włosy po wyprostowaniu po niedługim czasie się skręcają...
Ewelynka88 jest offline  
Stary 2006-02-09, 20:56   #1749
Momonia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Luna83
Ja od poniedziałku mam prostownicę Tondeon Eco Cerion jest lepsza niż myślałam nagrzewa sie dosłownie kilka sekund a włoski pięknie się po niej ślizgają No i pięknie sie błyszczą a efekt utrzymuje się nawet w tę pogodę. Nie ma porównania z metalowym badziestwem MPM z marketu. Az chce się włoski prostować a zaznaczam że moje sa dość mocno kręcone i baardzo niesforne
ja tez jestem od niecalego tygodnia szczesliwa posiadaczka tej prostownicy i w 100% zgadzam sie z Twoja wypowiedzia. A zakupilam ja w sklepie internetowym grabci, ceny prostownic sa tam nieco tansze niz na allegro u grabci, wiec bylo warto.
Momonia jest offline  
Stary 2006-02-09, 21:22   #1750
Luna83
Zadomowienie

Marta niestety nie mam jeszcze fotek fakt, Ga.ma to firma produkuj ąca dla Tondeo wyłącznie we Włoszech bo Włosi zakupują tylko sprzęt rodzimy wieć jeżeli chodzi o technologie to są one identycznie. Wahałam się między Ga.mą a Tondeo, zadecydowało to, że Ania, czyli Grabcia powiedziała, że na Tondeo nie miała jeszcze ani jednej reklamacji, wiadomo, solidny niemiecki sprzęt. Warto wybrać z regulacją temp. zwłaszcza przy kręconych włoskach i popróbować, by wybrać optymalną.
Acha - czy możecie mi polecić jeszcze jakieś dobre środki do prostowania bo do Renee nie jestem w 100% przekonana...
Luna83 jest offline  
Stary 2006-02-09, 22:15   #1751
mia:)
Przyczajenie

Question Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

hej wam.... przebiłam się ostatnio przez wszyskite te strony... ciężko było ... mam takie pytanie co was denerwuje w EFALOCK FLAT MASTER A CO W EFALOCK FLAT CHAMP ??? bo zastanawiam się którą kupić właśnie... i kolejne pytanie po ilu dniach używania zepsuła wam się jonizacja w champie a po ilu dniach używania zaczęła wam schodzić powłoka w masterze ?? piszcie szybko :P
mia:) jest offline  
Stary 2006-02-10, 07:47   #1752
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

Niejednokorotnie wypowiadałam się już na wizażu. Mnie ceramika zaczęła z Mastera schodzić po miesiącu. Champa mam od pół roku i wszystko jest ok!
madzia.a jest offline  
Stary 2006-02-10, 11:20   #1753
czuczenka
Zakorzenienie

dostalam EFALOCKA MASTERA dzis wyprobuje i zdam relacje co i jak

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu

DUKAM
czuczenka jest offline  
Stary 2006-02-10, 14:10   #1754
joskaj
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez M@RT@
szancjer, a jak sie sprawdziła u Ciebie ta GA.MA??
M@rta@ pozwolę sobie opowiedzić na to pytanie Ja wczoraj odebrałam właśnie Ga.mę, która zakupiłam u Grabci. Dzisiaj piewszy raz prostowałam włoski i jestem zachwycona, aż kuzynka mi pozazdrosciła i tez sobie wyprostowała, no i tez była zadowolona. Wcześniej miałam teflonowego Philipsa i efekty w porównaniu do ga.my to dzień do nocy. Tez długo nie mogłam sie zdecydowac Tondeo czy Gama, jednak wzięłam tańszą i dodatkowo kupiłam kosmetyki do włosów Mam nadzieje, że mój zachwyt nad ta prostownica bedzie trwał dłuuugo W końcu mam prościusieńkie włoski
joskaj jest offline  
Stary 2006-02-10, 14:32   #1755
tessalia
Raczkowanie

A ja kupiłam dziś Kayflata i nie żałuję! To naprawdę świetna prostownica, no i ma pełnoceramiczne płytki. Jest bardzo lekka i poręczna w użyciu.
Stary 2006-02-10, 15:35   #1756
Smerfi
Rozeznanie

ja mam Efalocka Mastera od zeszłych wakacji i dziś zauważyłam jak ją czyściłam że schodzi mi powłoka i widać niebieską warstwe gdybym o tym wiedziała kupiłabym jakąs lepszą prostownice
moją kupowałam z niemczech w sklepie fryzjerskich i prawde mówiąc efalock był jedną z tańszych, zwątpiłam w to że to jakieś niebywałe cudo, ktoś poprostu ją extra zareklamował na wizażu i tyle..
Smerfi jest offline  
Stary 2006-02-10, 16:18   #1757
czuczenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Smerfi
ja mam Efalocka Mastera od zeszłych wakacji i dziś zauważyłam jak ją czyściłam że schodzi mi powłoka i widać niebieską warstwe gdybym o tym wiedziała kupiłabym jakąs lepszą prostownice
moją kupowałam z niemczech w sklepie fryzjerskich i prawde mówiąc efalock był jedną z tańszych, zwątpiłam w to że to jakieś niebywałe cudo, ktoś poprostu ją extra zareklamował na wizażu i tyle..
Ja ja wlasnie dzis dostalam , ale wczesniej mialam zwykla taka i uzywalam L'oreal Hot Lissa no i czasem wlosy mi sie trzymały, teraz kupilam to cudo i mam nadzieje ze wlosy beda trwałe proste mimo wilgoci

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu

DUKAM
czuczenka jest offline  
Stary 2006-02-10, 16:37   #1758
szancjer
Raczkowanie

Marta .. ja byłam z niej bardzo zadowolona.....sprzedaje ja bo pprostu juz nie jest mi potrzebna....mam dosc specyficzna fryzure i prostowalam czesc wlosow czekajac az mi odrosna troche ponizej brody ....teraz juz sa dluzsze i to ze troche faluja mi nie przeszkadza . A jest zuplenie nowa ,wiec szkoda zeby lezala w domu bez uzytku
szancjer jest offline  
Stary 2006-02-10, 19:32   #1759
evka21
Przyczajenie

Ja od niedawna używam prostownicy flat master nabytej z portalu allegro u pani o ksywce TICS . Jestem bardzo zadowolona a cena jej jest w miarę przystępna. Bardzo polecam
evka21 jest offline  
Stary 2006-02-10, 19:41   #1760
evka21
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Siema dziewczyny... jestem od niedawna właścicielka rewelacyjnej prostownicy która nabyłam przez allegro od Pani o ksywce TICS. Prostownica ta nazywa sie flat master , jestem z niej bardzo zadowolona, cena jest przystępna, a proces dostawy bardzo szybki. Naprawde jest godna uwagi i gorąco polecam!!!!!! Pozdrawiam
evka21 jest offline  
Stary 2006-02-10, 20:23   #1761
wunia83
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tessalia
A ja kupiłam dziś Kayflata i nie żałuję! To naprawdę świetna prostownica, no i ma pełnoceramiczne płytki. Jest bardzo lekka i poręczna w użyciu.
Wiedziałam, że będziesz zadowolona!!! Kayflat rules!
Stary 2006-02-10, 20:44   #1762
Skruczuś
Raczkowanie

Unhappy Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Zastanawiam się nad kupnem prostownicy, ale nie chce przeznazyć n to tyle kasy, mam suchą szope na głowie, która się faluje. Nie steć mnie po prostu żeby wydać na prostownice więcej niż 100 pln nie wiem co mam teraz zrobić, żeby było tanio i dobrze...proszę o pomoc
Stary 2006-02-10, 20:46   #1763
Skruczuś
Raczkowanie

właśnie siedze n allegro i widze prostownice w cenie ok powidzmy 50 zł i nie wiem czy warto, przypominam, ze nie dysponuje dużymi środkami finansowymi
Stary 2006-02-10, 22:48   #1764
czuczenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Skruczuś
właśnie siedze n allegro i widze prostownice w cenie ok powidzmy 50 zł i nie wiem czy warto, przypominam, ze nie dysponuje dużymi środkami finansowymi
no wiesz... ja mialam taka zwykla prostownice to byla nawet dobra , ale do czasu, wlosy mi zniszczyla troche teraz kupilam Efalocka MAstera z plytkami pokrytymi ceramika , i sie nie boje az tak o kondycje mojego wlosa a wloski sie wspaniale ukladaja i sa prosciutkie:

p.s EFALOCK MASTER radzi sobie doskonale przy wietrze i wilgosci na moich wlosach zero puchu idealnie proste wlosy i to nawet bez zadnego kosmetycznego wspomagacza

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu

DUKAM
czuczenka jest offline  
Stary 2006-02-11, 13:07   #1765
Skruczuś
Raczkowanie

niestety trudno jest się zdecydowaćna prostownice na tym forum, każdy ma inne zadnie a po tym jak jednej dziewczynie schdodzi powłoka z plytek z efalocka, to nie jestem do niej przekonana, a wiecie coś na temat prostownic holdena??? oczywiście nie należą do drogich,, ale mam ich karbownice i jest nawet dobra... prosze piszcie
Stary 2006-02-11, 13:14   #1766
Skruczuś
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez evka21
Ja od niedawna używam prostownicy flat master nabytej z portalu allegro u pani o ksywce TICS . Jestem bardzo zadowolona a cena jej jest w miarę przystępna. Bardzo polecam
A można wiedzieć jaka to mniej więce cena??
Stary 2006-02-12, 15:41   #1767
namiastka
Rozeznanie

a oceniałyście już na KWC prostownice, których posiadaczkami jesteście?
namiastka jest offline  
Stary 2006-02-12, 17:07   #1768
gosiek82
Raczkowanie

Ja kupiłam sobie w salonie fryzjerskim profesjonalną prostownicę z płytkami ceramicznymi Key-Stock wąziutka, poręczna, dobrze prostuje (a mam burzę loczków), po pół roku codziennego prostowania włosy ocenione przez fryzjerkę, że są w doskonałej kondycji, w ogóle nie wysuszone, a nie stosuje żadnych mazideł ani "do" ani "po" Niestety moja czuprynka źle znosi wilgoć i w taką pogodę to raczej szybko się znów kręcą, chyba że dobrze ukryte pod czapką

Jednak nigdy nie może być za pięknie, bo po paru m-cach zaczęły coś styki w niej szwankować i teraz jest w serwisie, ale za parę dni ma już do mnie wrócić, ku mej ogromnej radości mam nadzieję, że nie będzie już z nią więcej problemów!

Acha, kosztowała 210zł
gosiek82 jest offline  
Stary 2006-02-12, 22:53   #1769
palema
Zadomowienie

ja mam mpm i sobie ja cenie. ale jaka by nie byla to i tak na pewno zniszczy wlosy. szkoda, bo to takie cudowne urzadzenie. kusi mnie to serum i olejek RB. na razie hot liss wystarczal, ale juz widze ze jeszcze troche i wlosy beda nie do zniesienia

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...

l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline  
Stary 2006-02-13, 06:40   #1770
czuczenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Skruczuś
A można wiedzieć jaka to mniej więce cena??
To mniej wiecej jest od 150-190zl

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu

DUKAM
czuczenka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości