Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-02-22, 10:58   #1801
bethi
Raczkowanie

Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez M@RT@
Bethi a uzywasz jakiegoś środka do prostowania włosów?? Bo zastanawiam sie nad kupieniem na próbe tego małego (50ml) osis+,ale nie wiem. Niektóre dziewczyny skarża sie ze osis za bardzo usztywnia im włosy, ale mi by to chyba aż tak bardzo nie przeszkadzało ponieważ moze dłuzej utrzymywały by sie proste podczas wilgoci.
M@rt@ ja uzywam olejku i serum Rb,powiem ze jestem zadowolona choc zauwazam ze wloski sie nieco szybciej przetluszczaja,ale jezeli chodzi o efekt utrzymywania sie prostych wloskow to nie wydaje mi sie zeby lepiej utrzymywaly efekt prostych wloskow,po prostu je zmiekczaja i wygladzaja i sprawiaja ze sa blyszczace Moja wspollokatorka zamowila wczoraj game bez regulacji razem z osisem wiec jak chcesz to poczekaj(jak mi da sprobowac to Ci napisze jaka jest roznica).Pozdrawiam
bethi jest offline  
Stary 2006-02-22, 19:40   #1802
M@RT@
Raczkowanie

No ja własnie tez chciałam zamówić osisa+ z prostownicą, i musze do sobty dać odpowiedź. Bethi, jak go wypróbujesz to szybciutko daj znac. Bo mi zależy nie tylko na ochronie , ale również na minimalnym utrwaleniu.
M@RT@ jest offline  
Stary 2006-02-23, 19:10   #1803
bethi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez M@RT@
No ja własnie tez chciałam zamówić osisa+ z prostownicą, i musze do sobty dać odpowiedź. Bethi, jak go wypróbujesz to szybciutko daj znac. Bo mi zależy nie tylko na ochronie , ale również na minimalnym utrwaleniu.
Kurcze,wyprobuje go dopiero w poniedzialek pewnie,ale skoro on nie jest drogi to zamow sobie a utrwalic na pewno cos tam utrwali
bethi jest offline  
Stary 2006-02-23, 21:42   #1804
Apiska
Zakorzenienie

Pokażcie ten płyt Osis
Ślub
: 28.09.2013r

41/40
Apiska jest offline  
Stary 2006-02-24, 18:17   #1805
Skruczuś
Raczkowanie

Question Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Chce się zdecydować na prostownice za ok 50 zl na allerogro, wiecie coś na temat prostownic holden...oczywiście z płytkami ceramicznymi...???
Stary 2006-02-24, 18:22   #1806
Skruczuś
Raczkowanie

Unhappy Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Pani Grażyno wiem, że pani poleca wyłącznie prostownice profesjonalne, ale chciałam się zapytać, mam suche włosy szope i falowane, chciałam sobie zrobić grzywke (im krótsze tym bardzie mi sie kręcą) ale tylko wtedy gdy będę miała prostownice w domu. Musiałabym prostować chyba tylko raz, ewentualnie dwa razy na tydzień moją czuprynke, chce żeby była gładka i lśniąca. Proszę o rade
Stary 2006-02-24, 19:30   #1807
DARIOSS
Raczkowanie

GG do DARIOSS

Witam pokazała się nowa prostownica porcelanowa z ruchomymi płytkami firmyBabylissPro. Jest to nowość 2006 na rynku Polskim

I jest jedyną firmą profesjonalną na świecie, która wyprodukowała prostownice tego typu dla osób prawo - leworęcznych

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lastscan.jpg (71,0 KB, 65 załadowań)
DARIOSS jest offline  
Stary 2006-02-24, 19:33   #1808
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b
Cool Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja mam Babyliss 2028CE i jak narazie ejstem zadowola i z efektu prostowanai i karbowania (lekkie karby a nie karb gigant na 1 cm szerokosci ) ale mam ja dopiero tydzien
Stary 2006-02-24, 20:35   #1809
M@RT@
Raczkowanie

Nadal mam pytanko czy ten osis + jest dobry?? Czy moze ktoś go uzywał?? Czy troszke utrwala?? Czy nie obciąza włosków??
M@RT@ jest offline  
Stary 2006-02-24, 21:00   #1810
iga z
Raczkowanie

Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Wind33
EFALOCK a , kupiłam na allegro( ale, rzadko sie pojawiają). Link tego sprzedawcy z aktualną aukcją tej prostownicy podałam wyżej- POLECAM!!!Cena- 280 zł.(W sklepie w Wawie trzeba zapłacić ok.350 zł)
Dodam jeszcze, że Efalock wyprostuje każdy rodzaj włosa.Zatem nadaje się do: cienkich , grubych, długich, krótkich ,kręconych, zniszczonych zabiegami chemicznymi i do tzw.niesfornych.Wypróbowa łam na swoich koleżankach i są zachwycone!
NIE SZARPIE , NIE WYRYWA, NIE PALI WŁOSA!
Proste, lśniące i mięciutkie . Czego można chcieć więcej ... http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
Megaan napisał(a):
> Zdradzisz gdzie kupilas swojego efalocka? Jesli bede w przyszlosci kupowac prostownice, to napewno ta. Tylko podobno ciezko ja dostac http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif
czy mogłabyś mi podc jej dokładna nazwę bo szukam na allegro i nie widzę może jej nie ma ale tak przynajmniej na przyszłość
iga z jest offline  
Stary 2006-02-24, 21:16   #1811
mp2088
Raczkowanie

M@RT@: cieszę się że w końcu dokonałaś wyboru
co do osis to.. hmm.. ja mam, używam.. mam ciągle pierwsze opakowanie, ale raczej nie kupię więcej. To co teraz mam dostałam w promocji przy kupnie prostownicy i jak dla mnie normalna cena jest za wysoka, więc ograniczę się do hot lissa. a co do dzialania osis to moze jakies utrwalanie jest, ale male, wlosow nie obciaza
3maj sie!pap
mp2088 jest offline  
Stary 2006-02-25, 19:11   #1812
iga z
Raczkowanie

a tą ma ktoś?http://www.allegro.pl/item88890034_p...a_philips.html
iga z jest offline  
Stary 2006-02-26, 09:54   #1813
palema
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez iga z
pani w sklepie polecila mi nie brac takich z pojemnikami na wode. od tego podobna moga sie spalic wlosy, bo to tak jakby sie prostowalo mokre wlosy prostownica zwykla, specjalnie do tego nieprzystosowana. ja kupilam taka bez zbiornika na wode i jestem zadowolona. ale co do tej ktora podalas nic wiecej powiedziec nie moge

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...

l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline  
Stary 2006-02-26, 11:37   #1814
sylwusiaaniolek
Wtajemniczenie

GG do sylwusiaaniolek

A ja mam dwie jedna mam ceramiczna taka malutka kosztowala 179 zł (kupilam u mojej fryzjerki po cenie hurtowej) firma WIGO jest super!! aa druga kosztowala 300 :/ (kupilysmy sobie z siostra) firmy GA.MA z roznymi wkladkami... wlosy przy wiglotnym powietrzu nie pusza sie ani nie skrecaja a dodam ze moje naturalne wlosy sa krecone!!! Pozniej moge dodac fotki prostownic i moich wlosow po wyprostowaniu

Pozdrawiam
sylwusiaaniolek jest offline  
Stary 2006-02-26, 11:55   #1815
AneciaG
Wtajemniczenie

GG do AneciaG

Cytat:
Napisane przez o000agus
kate_wr zapomnialam dodac - nafta najlepiej sluzy przetluszczajacym sie wloskom. suche moze jeszcze bardziej wysuszyc (tak mowia) ale niektorzy twierdza ze koszmarnie smierdzi a ja jakos nie czuje wiec moze to jeszcze zalezy od osoby .
hmm... Ja miałam odżywkę do włosów z naftą kosmetyczną. Teraz mam naftę kosmetyczną w płynie którą kupiłam w aptece i jest ona bezzapachowa.
A może niektórzy kupują taką zwykłą naftę, a nie kosmetyczną?? I dlatego im śmierdzi.
AneciaG jest offline  
Stary 2006-02-26, 13:05   #1816
yamaya
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez DARIOSS
Witam pokazała się nowa prostownica porcelanowa z ruchomymi płytkami firmyBabylissPro. Jest to nowość 2006 na rynku Polskim

I jest jedyną firmą profesjonalną na świecie, która wyprodukowała prostownice tego typu dla osób prawo - leworęcznych

Witam, proszę napisać w czym ona jest lepsza od prostownic ceramicznych tej firmy? A może poprostu tylko tym że jest dla prawo i leworęcznych? No i te ruchome płytki :P Czy to nie tylko bajer, który ma swoją cenę... Pozdrawiam
yamaya jest offline  
Stary 2006-02-26, 14:10   #1817
DARIOSS
Raczkowanie

GG do DARIOSS

Witam jest taki bajer ze ma porcelanowe płytki są 100% lepsze od ceramicznych a dzięki tym ze płytki są ruchome łatwiej się prostuje włosy
nie dam linka do strony allegro, ale zaraz ktoś napisze ze robię sobie reklamę
DARIOSS jest offline  
Stary 2006-02-26, 15:43   #1818
yamaya
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez DARIOSS
Witam jest taki bajer ze ma porcelanowe płytki są 100% lepsze od ceramicznych a dzięki tym ze płytki są ruchome łatwiej się prostuje włosy
nie dam linka do strony allegro, ale zaraz ktoś napisze ze robię sobie reklamę
Dziękuję, linka nie trzeba znalazłam ją u Pana na aukcji Ale ja nadal nie dam za wygraną Są lepsze to znaczy że co, inaczej wyprostują włosy??? A co Pan sądzi o prostownicy również tej samej firmy ale z płytkami lustrzanymi ponoć są lepsze o 10% od ceramicznych, jak to wyglada w praktyce?? Nasuwa mi się również takie pytanie, cytuję tekst z Pańskich aukcji: " BABYLISS PRO, TO JEDYNY PROFESJONALNY SPRZĘT TEJ FIRMY UŻYWANY PRZEZ PROFESJONALISTÓW, I NIE NALEŻY GO PRÓWNYWAĆ Z BABYLISSEM W SPRZEDAŻY DETALICZNEJ" .... hmm, prosiłabym o dokładne wytłumaczenie czym tak do końca się różnią, ponoć tym że wersja pro ma płytki w pełni ceramiczne a wersja w sprzedaży detalicznej ma płytki tylko pokryte ceramiką, czy może jeszcze o coś innego? Czy taka prostownica "detaliczna" i naczej wyprostuje mi włosy niż PRO? Czy naprawdę kwestia płytek to aż taka duża różnica skoro na powierzchni i tu i tu jest ceramika...? A może chodzi o obawy, że skoro prostownica "detaliczna" ma płytki tylko pokryte ceramiką to mogą odpryskiwać???
Proszę nie pomyśleć, że się Pana czepiam ale bardzo mnie to nurtuje, ponieważ mam prostownicę tej firmy (nr.2027) i w sumie nie narzekam, oczywiście żadna ceramika z płytek nie odpada (mam ją rok może dłużej) ale jeśli wersja PRO bądź z płytkami lustrzanymi miałyby lepiej prostować niż moja to chętnie bym się skusiła na wymianę.

Przeczytałam wszystkie 61 stron w tym wątku i całe 1815 wypowiedzi (przyznam że bardzo męczące to było) i były momenty w których się zastanawiałam nad inną firmą, jednak większość osób zmienia prostownicę po swoich zabytkach za 30 zł. Dlatego też nie sądzę aby Babyliss była gorsza od innych tych droższych... Moja pierwsza prostownica też kosztowała 30 zł i jak kupiłam Babylissa (w sklepie za 199zł) to byłam wprost wniebowzięta, ale jak tak sobie czytałam i pomyślałam, że jeśli któraś miałaby być lepsza od mojej to dlaczego się nie skusić...

Zaraz pewnie padnie pytanie jakie mam włosy...a ja chciałabym prostownicę która poradzi sobie z każdym włosem, dlatego nic o moich nie piszę
Sorki za tak długą czytankę
Pozdrawiam
yamaya jest offline  
Stary 2006-02-27, 21:28   #1819
DARIOSS
Raczkowanie

GG do DARIOSS

Witam ja nie jestem znowu takim znawca prostownic szkoda ze mojej żonki nie ma na wizazu nik gaga, ale podobno już jutro powinna mieć internet ona na pewno pani doradzi w tych sprawach w koncu pracuje na tym sprzęcie od paru lat pozdrawiam cieplo
DARIOSS jest offline  
Stary 2006-02-27, 22:19   #1820
M@RT@
Raczkowanie

Dzisiaj odebrałam GA.MA z regulacją temperatury. Próbne przejechanie po włoskach wypadło dobrze. Ale włoski miałam juz wyprostowane wczesniej wiec na konkretna opinie trzeba bedzie poczekać do następnego mycia włosków , gdy pojawią sie loki. Mam kilka pytań. Czy to normalne że światełko przy pokrętle do regulacji temperatury ciągle mruga?? Czy normalny jest ciagły dźwięk który wydaje z siebie prostownica gdy jest podłączona?? Bethi, wypróbowałaś juz osis+? Bo ja jednak sie wstrzymalam z tym zamówieniem.
M@RT@ jest offline  
Stary 2006-02-27, 22:53   #1821
bethi
Raczkowanie

Witaj M@rt@.Na poczatku musze Cie przeprosic ale sie pomylilam,bo to nie byl osis tylko biosilk.Wiec nie pomoge Ci niestety;( jedyne co moge Ci polecic to olejek rb.Uzywam go od 1,5 miesiaca i jest ok.Jezeli chodzi o mruganie to nie wiem,bo nie mam z regulacja a o dzwiek to chyba nie powinno.Wiadomo ze jak prostuje prostownica to prace slychac (jak sie dobrze wsluchasz),ja np.jak prostuje przy uchu to slysze "aktywna jonizacje" ;-) ale niech ktos kto sie bardziej zna na tym odpowie.Pozdrawiam,buzka. Acha i napisz jak sie gama sprawuje.Zycze powodzenia
bethi jest offline  
Stary 2006-02-28, 15:51   #1822
M@RT@
Raczkowanie

Bethi nie ma sprawy, i tak nie zamówiłam tego osisa . A co do GA.My to mam jedne ogromny problem, strasznie leketryzuje włosy, a z tego co wiem to nie powinny sie wogóle elektryzować. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Dzisiaj rano użyłam jej drugi raz, i prostuje sie łatwo, szybki i efekt jest fajny,ale nie mogłam sobie poradzić z tym elektryzowaniem.Czym to moze być spowodowane?
M@RT@ jest offline  
Stary 2006-02-28, 16:08   #1823
...asia...
Przyczajenie

hej,

ja do prostowania wlosow uzywam revlon hair days -> tu fotka http://www.achat-grenoble.com/upload...1102451470.jpg

po nalozeniu wlosy sie nie kleja nawet jesli sie przesadzi i pachna cytrusami. a najwiekszy atut to fakt ze kosmetyki revlonu nie sa testowane na zwierzetach.

jesli chodzi o prostownice to w salonie gabriel w lublinie pani dorota z moich wlosow (cos a la jamnik szorstkowlosy) zrobila ze mnie jennifer aniston przy pomocy prostownicy optimum, ktora jak sama powiedziala kupila w media markt za jedyne 60 zlotych. i tak sobie mysle ze skoro jakas badziewiadta prostownica zrobila ze mnie super laske to chyba jednak wiecej zalezy od tego czy ktos po prostu umie prostowac...
...asia... jest offline  
Stary 2006-02-28, 16:47   #1824
M@RT@
Raczkowanie

Mam jeszcze jedno pytanko, jak ,, ściśniecie" prostownice to czy płytki idealnie do siebie przylegaja?? Bo w mojej gamie górą przylegają a dołem nie bardzo. Moze za bardzo panikuje, bo prostuje się nią dobrze, ale chciałabym wiedzieć.
M@RT@ jest offline  
Stary 2006-02-28, 21:16   #1825
joskaj
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez M@RT@
Dzisiaj odebrałam GA.MA z regulacją temperatury. Próbne przejechanie po włoskach wypadło dobrze. Ale włoski miałam juz wyprostowane wczesniej wiec na konkretna opinie trzeba bedzie poczekać do następnego mycia włosków , gdy pojawią sie loki. Mam kilka pytań. Czy to normalne że światełko przy pokrętle do regulacji temperatury ciągle mruga?? Czy normalny jest ciagły dźwięk który wydaje z siebie prostownica gdy jest podłączona?? Bethi, wypróbowałaś juz osis+? Bo ja jednak sie wstrzymalam z tym zamówieniem.
u mnie też swiatełko cały czas mruga, a jeśli chodzi o dźwięk ... to takowego nie słyszałam, chybaże nie wsłuchiwałam sie
joskaj jest offline  
Stary 2006-03-01, 17:35   #1826
...asia...
Przyczajenie

za 2-3 dni powinnam dostac ga.me z regulacja temperatury, wtedy zamieszcze fotki przez i po. moze to komus pomoze w wyborze.
...asia... jest offline  
Stary 2006-03-01, 19:45   #1827
M@RT@
Raczkowanie

joskaj a elektryzowały cie się włoski po tej gamie kiedykolwiek?? Bo mi się elektryzują strasznie i to mnie troche martwi .
M@RT@ jest offline  
Stary 2006-03-01, 20:10   #1828
bethi
Raczkowanie

M@rt@ mi pltyki tez nie przylegaja ale jak prostuje wlosy to wtedy jest juz oki,bo grubosc wlosow "uzupelnia"ta luke. Nie wiem czemu Ci sie elektryzuja wloski.Moja wspollokatorka kupila game bez regulacji i jej sie nie elektryzuja.Zima jednak zawsze tak jest,to zalezy od wlosow.Kup sobie odzywke pantene pro v "zimowa ochrona",moze pomoze...i w sumie jakis preparat do prostowania.Ogolnie to nie wiem czy gama ma zapobiegac elektryzowaniu,ma niby ta jonizacje pasywna,ale to wlasnie aktywna jonizacja ma chronic przed elektryzowaniem.Wazne ze dobrze prostuje,na pewno nie jest wadliwa,po prosu tak Twoje wlosy na nia reaguja
bethi jest offline  
Stary 2006-03-01, 20:48   #1829
joskaj
Przyczajenie

M@rt@ ... ja nie mam tego problemu. Wydaje mi się, że przyczyną elektryzowania się może być kondycja włosów, nie ujmując nic Twoim włoskom.... Ja do prostowania używam mleczka Loreal i czasami tez biosilka, a ponadto często nakładam różne maseczki (przede wszystkim taką z apteki) no i standardowo po każdym myciu odżywkę pantene Radzę Ci spróbować jakiegos specyfiku do prostowania i wtedy zobaczysz, jak się zachowają Twoje włoski Tym bardziej, że zima zawsze daję sie we znaki naszym czuprynkom
joskaj jest offline  
Stary 2006-03-02, 17:49   #1830
M@RT@
Raczkowanie

Podsumowując GA.MA z reg.temp. spisuje sie bardzo dobrze. Dzisiaj pierwszy raz prostowałam nią umyte włoski i spisała sie cudnie. Wystarczy raz przejechać (góra dwa) i włoski są prościuteńkie. Nic nie haczy, nie wyrywa włosków. Jest poręczna i leciutka. Nadal troszke mi sie włoski elektryzują, ale mniej. Jednak nie wiadomo czyja to wina , bardziej włosków niż prostownicy. Chciałam kupić Hot lissa, ale w Poznaniu, widziałam go tylko w Piotrze i Pawle i to za 30zł., wiec chyba wole zainwestowć w coś profesjonalnego, tym bardziej ze ceny są podobne.
M@RT@ jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości