Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-03-25, 21:54   #1891
oKarola
Raczkowanie

Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

To ta TONDEO w koncu co?
Bo nie rozumiem tego co napisała Kicia_87 cyt.:"A pomimo prostowania fajne loczki nią wychodzą"...
Marli i Kicia jak bardzo macie kręcone włosy?

„Jedno jest w życiu szczęście: kochać i być kochanym.”
George Sand

oKarola jest offline  
Stary 2006-03-25, 22:24   #1892
anita216
Raczkowanie

GG do anita216

A ja polecam EFALOCKA-jest naprawde dobry. Moj pierwszy zakup okazal sie kompletnym niewypalem,kupilam urzadzenie do "prostowania" (czytaj do palenia wlosow) za 35 zl i wyrzucilam po miesiacu. Spalilam wlosy i bardzo zalowalam tego zakupu. Druga prostownice,rzekomo ceramiczna kupilam na Allegro za 59 zl. Prostowala dosc dobrze ( przy moich krecacych sie koncowkach) ale po 6 miesiacach uzytkowania plytki pekly a sprzedawca ma juz dawno zawieszone konto na Allegro . W koncu sie wkurzylam i po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi kochanych Wizazanek,ktore potrafia pomoc "zacofanemu " czlowiekowi czyli mnie i kupilam prostownice Efalock Flat Master z regulacja temperatury. I nie zaluje tego zakupu. W koncu do 3x sztuka Prostownica wygladza moje dosc niesforne wloski przy najnizszej temperaturze co okazalo sie najlepszym trafem w moim zyciu. Mialam wielokrotnie prostowane wlosy zarowno w domu jak i salonach fryzjerskich. Dopiero po uzyciu Efalocka uzyskalam to co chcialam. Stosuje przy tym jakis kremik Sunsilk do prostowania i efekt jest szokujacy Polecam Efalocka ktory cieszy sie wielkim uznaniem wsrod wielu Wizazanek Pozdrawiam cieplutko i zycze trafnego wyboru
anita216 jest offline  
Stary 2006-03-26, 08:31   #1893
rozchwytywana
Przyczajenie

Smile Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez oKarola
To ta TONDEO w koncu co?
Bo nie rozumiem tego co napisała Kicia_87 cyt.:"A pomimo prostowania fajne loczki nią wychodzą"...

Kici_87 zapewne chodzilo o to,ze Tondeo ma fajnie zaokraglone plytki na koncu,dzieki czemu mozna wloski wywijac do srodka,na zewnatrz lub tez krecic.I oczywiscie przede wszystkim prostowac ;p
rozchwytywana jest offline  
Stary 2006-03-26, 11:04   #1894
o000agus
Zadomowienie

pewnie chodziło jej nie o "pomimo" tylko o "ponadto"
bo prostownica tondeo można ponadto zakręcić włoski
o000agus jest offline  
Stary 2006-03-26, 13:55   #1895
enessi
Przyczajenie

GG do enessi

o000agus, Rozchwytywana dziekuje za odpowiedź ale szukałam jeszcze hurtowni z art. fryzjerskimi w Katowicach i u mnie w Tychach podzwoniłam wszędzie i okazało się, że u mnie w mieście jednak jest dostępna prostownica Ga.ma także już we wtorek wybieram się po nią, strasznie się ciesze tylko jeszcze musze przeszukać ten wątek bo zastanawiam się czy wybrać z regulacją temp. czy bez w sumie za te ok 40zł które dopłaciłabym do prostownicy z regulacją temp. mogłabym kupić jakiś kosmetyk wspomagający prostownice i tak się bije z myślami i nie wiem co zrobić

Pozdrawiam
enessi jest offline  
Stary 2006-03-26, 16:34   #1896
FELIMENA
Przyczajenie

GG do FELIMENA

Witam

czytam czytam i ciagle mam dylemat- Babyliss Pro Efalack- a jesli Efalock to Champ czy Master?? Poradzcie

Kiedys mialam prostownice z Rowenty- dalam za nia kupe kasy a efekt prostowania byl tak marny ze nawet kolezanki z generalnie prostymi wlosami mialy z nia problem. Teraz chce wydac trosze pieniedzy i chce wiedziec ze to wlasciwy wybor. A moze macie jakiegos sprawdzonego sprzedawce na alegro? ciagle pojawia sie grabcia 78! Warty polecenia sprzedawca???

licze na pomoc

pozdrawiam
FELIMENA jest offline  
Stary 2006-03-26, 16:51   #1897
DARIOSS
Raczkowanie

GG do DARIOSS

Witam ja z zona nik gaga sprzedajemy na allegro prostownice ale tylko BABYLISSA PRO link do naszej strony jest na 1 stronie pytania do fryzjerki tam gdzie pisze Opiekun forum wiem ze grabcia ma BABYLISSA tylko prosze sie zapytac co z gwarancja bo oni sprowadzaja prostownice z Niemiec
DARIOSS jest offline  
Stary 2006-03-27, 09:19   #1898
rozchwytywana
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez DARIOSS
Witam ja z zona nik gaga sprzedajemy na allegro prostownice ale tylko BABYLISSA PRO link do naszej strony jest na 1 stronie pytania do fryzjerki tam gdzie pisze Opiekun forum wiem ze grabcia ma BABYLISSA tylko prosze sie zapytac co z gwarancja bo oni sprowadzaja prostownice z Niemiec

Ja kupowalam na allegro prostownice od Grabci i jestem zachwycona.

Dostalam podbita karte gwarancyjna, instrukcje obslugi po polsku oraz paragon.

Poza tym nie zrozumialysmy sie tak do konca z zamowieniem ,poniewaz chcialam jeszcze jakis srodek do prostowania i przez zamieszanie w okresie bozonarodzeniowym nie dogadalysmy sie , w skutek czego Grabica wziela cala wine na siebie.

Pierwsza przysylka srodek nie przyszedl ,natomiast za dwa dni otrzymalam paczuszke z tym srodkiem (+ z gratisem !!!) przeslana,lacznie z kosmetykami, na koszt Grabci

Dlatego tez polecam Grabcie,bo jest naprawde profesjonalnym sprzedawca i przede wszystkim uczciwym.

Edytowane przez rozchwytywana
Czas edycji: 2006-03-27 o 09:56
Stary 2006-03-27, 11:51   #1899
anita216
Raczkowanie

GG do anita216

Ja mam EFALOCKA FLAT MASTER i jestem bardzo zadowolona. Mam wlosy niesforne i zadna z dotychczas uzywanych prostownic nie dala mi tak fantastycznego efektu jak EFALOC. Swoja kupowalam u sprzedawcy "TICs" i jestem bardzo zadowolona.Przesylka byla u mnie na drugi dzien,dobrze zabezpieczona,podbita gwarancja,instrukcja obslugi. Jedynym minusem jest tylko polroczna gwaranacja na w/w produkt. Ale odpukac-mam nadzieje ze sie nie zepsuje.Pozdrawiam Buzka
anita216 jest offline  
Stary 2006-03-27, 18:56   #1900
nafie
Wtajemniczenie

GG do nafie

a ja jestem wsciekla sluchajcie ! mialam sporo miesiecy (w czerwcu mija rok) prostownice Wigo 57 mm= ta szersza.. spisywala sie po prostu FANTASTYCZNIE !!!rzadnych smug na plytkach, zadnego scierania ceramiki, nic ! byula po prostu genialna !!!
i nagle.. pewnego dnia.. jak HUKLO!!!!!!!!! wywalilo mi korki w calym domu!
rozwalilo kabel ! okazalo sie ze bylo cos nie tak w tym kablu... no i dalam ja do reklamacji.. oddali.. z pieknym nowym kabelkiem(wspomne tylko ze jestem z Poznania a reklamacji dokonywalam w Warszawie) wzielam ja do domu...
zaczynam prostowac wloski...
a tu nagle zaczyna cos "chrupac" i "trzeszczec" i czuje smrod spalenizny !!!!
i znow swiatelko zgaslo i przestala dzialac !!
w tej chwili moja prostownica znow jest w Warszawie.. .do czerwca mam gwarancje...

ale jestem zalamana !! dla mnie 180 zl to duzo a tyle za nia wtedy dalam..
czy ktoras z Was moze przezyla cos podobnego ?

????????????????????????? ?

Henry Miller

nafie jest offline  
Stary 2006-03-27, 18:59   #1901
agamech
Przyczajenie

Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja mam prostownice Cutek Wahl,kupiłam ją w salonie fryzjerskim za 210 zł i jestem bardzo zadowolona.Jak miałam zamiar kupić ją to czytałam na forum że elektryzuje troche włosy-to prawda ale kupiłam serum na zniszczone końcówki z Avonu i jest ok.Bardzo szybko się nagrzewa i jest naprawde dobra.
agamech jest offline  
Stary 2006-03-27, 19:40   #1902
Mondzia
Zadomowienie

Witajcie, ja posiadam prostownicę ELDOM, o której było już tu wspomniane, jedna wizażanka ją gorąco zachwalała a ja w klejam foteczki jak ona radzi sobie z moimi włosami, dodam iż po umyciu mam kope siana na głowie i powywijane końce we wszystkie strony

Nie zwracajcie uwagi na moją bladość to wina lampy i wogóle zero makijażu
Mondzia jest offline  
Stary 2006-03-27, 19:50   #1903
Mondzia
Zadomowienie

mały kłopot ze zdjęciami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2252.JPG (41,0 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_2256.jpg (49,3 KB, 115 załadowań)
Mondzia jest offline  
Stary 2006-03-27, 20:02   #1904
marli
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez oKarola
To ta TONDEO w koncu co?

Ja sama się zastanawiałam co Kicia miała na myśli pisząc o tych loczkach .
Jeśli chodzi o mnie imoja prostownicę to służy mi ona do prostowania, a nie robienia loczków...
marli jest offline  
Stary 2006-03-27, 20:18   #1905
marli
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez rozchwytywana
Kici_87 zapewne chodzilo o to,ze Tondeo ma fajnie zaokraglone plytki na koncu,dzieki czemu mozna wloski wywijac do srodka,na zewnatrz lub tez krecic.I oczywiscie przede wszystkim prostowac ;p
aaaa.. chyba że tak. Ale podkręcić końcówki to chyba da się każdą prostownicą? I właśnie dlatego prostownica to taki świetny wynalazek
marli jest offline  
Stary 2006-03-28, 08:21   #1906
rozchwytywana
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez marli
aaaa.. chyba że tak. Ale podkręcić końcówki to chyba da się każdą prostownicą? I właśnie dlatego prostownica to taki świetny wynalazek

Kazda to chyba niee...
Kiedys kupilam sobie taka za 20 zl,ktora nawet wyprostowac sie nie dalo,nie mowiac o podkrecaniu
Stary 2006-03-30, 02:19   #1907
Izabela Pielka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez biamilka
A ja od 2 lat używam małej zgrabnej prostownicy ceramicznej firmy Eurolux,kupilam ja na allegro,jest tania,mała wygodna w uzyciu,i jak dla mnie niezawodna! Pamietajcie jedno,to ze droższa wcale nie musi oznaczac ze jest lepsza!
który model wybrałaś? Nie mam zamiaru wydać ponad 300zł a ta jest naprawde tania.
Izabela Pielka jest offline  
Stary 2006-03-30, 12:23   #1908
bejbii
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1
GG do bejbii

Ja kupiłam na allegro prostownicę Holden PR-41 (44zł) i jestem b. zadowolona, super prostuje i na długo.
No i podczas prostowania wydobywa się para a to podobno dobrze
Pozdrawiam
b.
bejbii jest offline  
Stary 2006-03-30, 13:10   #1909
Bartuss
Przyczajenie

Ja mam krótkie włosy i uzywam ceramicznej prostownicy BaByliss PRO o grubości płytek 25,4mm. Mam lekko kręcone-falowane włosy i już po pierwszym przeciągnieciu są proste. Dodatkowo można ją stosować na wilkotne włosy bez rozdwajania końcówek a co za tym idzie ze wszelkiego rodzaju preparatami i odżywkami do prostowania.
Bartuss jest offline  
Stary 2006-03-31, 11:14   #1910
Skruczuś
Raczkowanie

Question Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez bejbii
Ja kupiłam na allegro prostownicę Holden PR-41 (44zł) i jestem b. zadowolona, super prostuje i na długo.
No i podczas prostowania wydobywa się para a to podobno dobrze
Pozdrawiam
b.
Ja też zastanawiałam się nad tą prostownicą, ale jak się pytałam to nikt mi nie odpowiadał...Więc mam do ciebie pare pytań:
A długo ją masz??
Niszczy włosy...?
Czy włosy po wyprostowaniu elektryzują się?
Czy sa takie miłe w dotyku, sypkie i błyszczące...(tak jak po tych prostownicach za 300 zł)?
I czy po wyprostowaniu jest szopa na głowie (bo ja mam takie siano...big szope :/)? To chyba było by na tyle...będe Ci bardzo wdzięczna za odpowiedź...
Stary 2006-04-01, 18:54   #1911
bejbii
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1
GG do bejbii

Cytat:
Napisane przez Skruczuś
Ja też zastanawiałam się nad tą prostownicą, ale jak się pytałam to nikt mi nie odpowiadał...Więc mam do ciebie pare pytań:
A długo ją masz??
Niszczy włosy...?
Czy włosy po wyprostowaniu elektryzują się?
Czy sa takie miłe w dotyku, sypkie i błyszczące...(tak jak po tych prostownicach za 300 zł)?
I czy po wyprostowaniu jest szopa na głowie (bo ja mam takie siano...big szope :/)? To chyba było by na tyle...będe Ci bardzo wdzięczna za odpowiedź...
Hey
Mam prostownicę od ok. 2 tygodni, używałam ją 4 razy dopiero.
Moje włosy po prostowaniu nie elektryzują się, są milusie w dotyku i sypkie, ale dlatego z używam wspomagacza w postaci HOT LISSa z L'oreala, używam go bo każda prostownica niszczy włosy, a on temu w jakimś stopniu zapobiega.
Polecam. Ja bestem bardzo bardzo zadowolona, tym bardziej, że zapłaciłam 44zł. Przed kupnem dowiadywałam się o opinie innych osób z allegro i były też zadowolone.
ładnie prostuje i szybciutko sie nagrzewa. Porównanie mam tylko z blaszanym badziewiem, nie wiem jakie są te drogie prostownice.
Pozdrawiam i życze udanych zakupów
Jak coś to pytaj
bejbii jest offline  
Stary 2006-04-02, 11:51   #1912
Skruczuś
Raczkowanie

Badzo Ci dziękuje bejbii
Stary 2006-04-02, 18:47   #1913
Jovifan
Raczkowanie

http://www.allegro.pl/item95183969_a...remington.html >> To Remington s 1032 ... co sądzicie?? bo chcę ją kupić na dniach i nie wiem za bardzo czy się opłaci.... proszę o pomoc.
Stary 2006-04-03, 10:27   #1914
Bartuss
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez rozchwytywana
Ja kupowalam na allegro prostownice od Grabci i jestem zachwycona.

Dostalam podbita karte gwarancyjna, instrukcje obslugi po polsku oraz paragon.

Poza tym nie zrozumialysmy sie tak do konca z zamowieniem ,poniewaz chcialam jeszcze jakis srodek do prostowania i przez zamieszanie w okresie bozonarodzeniowym nie dogadalysmy sie , w skutek czego Grabica wziela cala wine na siebie.

Pierwsza przysylka srodek nie przyszedl ,natomiast za dwa dni otrzymalam paczuszke z tym srodkiem (+ z gratisem !!!) przeslana,lacznie z kosmetykami, na koszt Grabci

Dlatego tez polecam Grabcie,bo jest naprawde profesjonalnym sprzedawca i przede wszystkim uczciwym.
Absolutnie sie zgadzam z tym co napisała koleżanka. Jezeli BaByliss, jezeli na allegro to tylko od grabcia78, 100% profesionalizmu zreszta komentarze mówia same za siebie.
Bartuss jest offline  
Stary 2006-04-03, 11:28   #1915
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

tez kupowalam u grabci Jestem zadowlona

Babyliss pro jest swietny, gdyby nie ten zamsz, na ktory wszystko sie klei... wlosow prostownica mi nie zniszczyla .. jedynie ciut przesuszyla,ale na to mam ampulki kerastase
psycha jest offline  
Stary 2006-04-03, 11:33   #1916
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

ale musze wam cos pokazac
Siora jechala kilka dni temu za granice i kupila sobie na szybko prostownice za 30 zł na allegro. Euromax Jak rozpakowala paczuszke, myslalam ze posikam sie ze smiechu... zrobilam wam scan'a opisow na opakowaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Scan0001.jpg (57,3 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Scan0003.jpg (73,3 KB, 127 załadowań)
psycha jest offline  
Stary 2006-04-03, 11:55   #1917
o000agus
Zadomowienie

buahahahahaha to sie nadaje do tej akcji organizowaner przez "trójkę" :P oni takie właśnie kwiaty polskie wyłapują :P tylko nie wiem czy to jeszcze aktualne
o000agus jest offline  
Stary 2006-04-03, 12:37   #1918
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Te prostownice sprzedaja sie im jak swieze buleczki Za 30 zl taka prostownica na daleka podroz,czy do okazyjnego uzytku sie oplaci, lecz jesli ktos prostuje czesto wlosy,radze byc ostroznym...
Plytki tej prostownicy byly biale, w dotyku przypominaly plastik..farba na nich nierownomiernie rozprowadzona... ja bym sie bala...
psycha jest offline  
Stary 2006-04-03, 14:58   #1919
Olisek
Przyczajenie

Ja mam Efaloca flat master i używam jej od ok 7 miesięcy, bez specjalnych środków do stylizacji a efekt jest wspaniały. Włosy wyglądają zdrowo i są sypkie.
Olisek jest offline  
Stary 2006-04-03, 15:49   #1920
Jovifan
Raczkowanie

http://www.allegro.pl/item95183969_absolutny_hi t_nowosc_prostownica_remi ngton.html >> To Remington s 1032 ... co sądzicie?? bo chcę ją kupić na dniach i nie wiem za bardzo czy się opłaci.... proszę o pomoc. >> To dla mnie istotne...

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości