Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-04-29, 15:20   #1981
jaa_
Przyczajenie

Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Pogubilam sie juz w tym wszytskim:/ jest tyle ofert roznych prostownic do wlosow...
ale teraz mam do Was tylko jedno konkretne pytanie: jakie prostownice sa najlepsze?
-ceramiczne
-tytanowe
-lustrzane
-szklane
czy jeszcze jakies inne?
nie chodzi mi o konkretne firmy.. chce tylko wiedziec, ktore plytki najmniej niszcza wlosy i sa najbradziej skuteczne
z gory dzieki za kazda odp
jaa_ jest offline  
Stary 2006-04-30, 13:05   #1982
MaRtUhA
Zadomowienie

GG do MaRtUhA

nie jestem wielkim ekspertem ale wydaje mi się, że najlepsze są jednak prostownice ceramiczne, czytałam ze włosy podczas prostowania takową prostownicą są mniej narazone na zniszczenie oraz fryzurka nią uzyskana jest trwalsza.ja od około 2 miesiecy mam prostownice ceramiczną vidal sassoon i jestem bardzo z niej zadowolona, choć zaznaczam ze włoski mam raczej proste,lekko faluja tylko przy twarzy, nie wiem tylko czy produkty vidal sassoon są dostepne u nas.
Stary 2006-05-01, 11:29   #1983
pegisu
Przyczajenie

Czesc dziewczyny! Zamierzam sobie kupic profesionalna prostownice za ok 200 zl i mam do was pytanko: Czy ktoras z was slyszala o prostownicach PBM albo je uzywa??? Sa dwa modele: jeden z termostatem analogowym a drugi z cyfrowym... Prosze o opinie na temat tych prostownic! Zamierzalam zakupic Tondeo ale widze ze maja one troche niedociagniec a za taka cene chyba tak nie powinno byc... Pozdrawiam!
pegisu jest offline  
Stary 2006-05-01, 13:04   #1984
Maripossa
Zakorzenienie

Hm, widze tu same Profesjonalne nazwy w waszych rozmowach ja chcialabym abrdzo wyprostowac sobie wlosy, zobaczyc jak bede wygladala w dlugich prostych a nie kreconych sianowatych... Mam juz jedna prostownice, ale stara i okropna, moze wlosy i prostuje, ale efekt "siana" na wlosach pozostaje, tragedia!! Czy moze sa jakies dobre TANIE prostownice, ktore wygładzą CAŁKIEM moje wlosy?? niestety nie mam pieniedzy na prostownice o ktorych piszecie, musialabym naprawde dlugo zbierac, za zalezy mi na czasie (wiosna juz...lato idzie ).
Czy mozecie polecic cos takiego niedrogiego???
Maripossa jest offline  
Stary 2006-05-01, 21:48   #1985
anakonda
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Bettinah_77
A wiec przed chwilka skonczylam ukladac sobie wlosy na krem sunsilk fioletowy z napisem iron effect i wystarczy tylko szczotka i suszarka zeby wyprostowac wlosy.Sprobuj moze tak bez kupowania prostownicy.Jesli efekt Cie zadowoli to super.Ja jestem zadowolona i teraz bede rzadziej uzywac prostownicy.Zaoszczedze cierpienia wloskom Aha i nakoniec po suszeniu wmasowalamwewlosy serum po prostowaniu ijest ok.
pzdr
Dzięki za wszelkie odpowiedzi dziewczyny.
Wiesz co, mnie jakoś nie satysfakcjonuje prostowanie włosów suszarką. Po pierwsze: bardziej niszczy włosy, bo trzeba włosy dobrze nagrzać, żeby były efekty, po drugie zajmuje mase czasu(kiedyś juz eksperymentowałam z takim prostowaniem suszarką, ale okropnie zniszczyło to włosy i zajmowało mi nięcej niz godzinę, a wtedy uzywałam do tego jako "bonus" żelaznej prostownicy - skutki tego nie były zaciekawe) A czy ten Sunsil bedzie chronił włosy przed temperaturą? Mozecie polecić mi jakies inne kosmetyki chroniace przed prostowaniem, takie, które bede mogła kupić w dość prosty sposób? Jak juz wspominałam jestem ciemna masa w tych sprawach, więc bardzo się nie orientuję.
Dzx za wszelkie pomoce.

anakonda jest offline  
Stary 2006-05-01, 22:01   #1986
nataliacz
Rozeznanie

GG do nataliacz

anakondaPolecam mleczko Hot Liss Loreala, chroni przed temp i pomaga prostować włoski
nataliacz jest offline  
Stary 2006-05-01, 22:11   #1987
tutusia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Maripossa
Hm, widze tu same Profesjonalne nazwy w waszych rozmowach ja chcialabym abrdzo wyprostowac sobie wlosy, zobaczyc jak bede wygladala w dlugich prostych a nie kreconych sianowatych... Mam juz jedna prostownice, ale stara i okropna, moze wlosy i prostuje, ale efekt "siana" na wlosach pozostaje, tragedia!! Czy moze sa jakies dobre TANIE prostownice, ktore wygładzą CAŁKIEM moje wlosy?? niestety nie mam pieniedzy na prostownice o ktorych piszecie, musialabym naprawde dlugo zbierac, za zalezy mi na czasie (wiosna juz...lato idzie ).
Czy mozecie polecic cos takiego niedrogiego???
Oczywiście, że są takie prostownice! Poszukaj na allegro. jest tam bardzo duzy wybór prostownic ceramicznych już za 30 pare zł! Może nie jest to sprzęt tej klasy, co mają dziewczyny, ale jak się nie ma kasy to cóż. Zresztą moja fryzjerka powiedziała, że tak naprawde nie ma między nimi takich różnic, a nieprawidłowo używaną i najdroższą spalisz włosy. Poradziła, żebym sie nie wygłupiała i kupiła tańszą. Ja jestem zadowolona i sądzę, że Ty też będziesz.
Pozdrawiam!
tutusia jest offline  
Stary 2006-05-02, 09:34   #1988
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tutusia
Oczywiście, że są takie prostownice! Poszukaj na allegro. jest tam bardzo duzy wybór prostownic ceramicznych już za 30 pare zł! Może nie jest to sprzęt tej klasy, co mają dziewczyny, ale jak się nie ma kasy to cóż. Zresztą moja fryzjerka powiedziała, że tak naprawde nie ma między nimi takich różnic, a nieprawidłowo używaną i najdroższą spalisz włosy. Poradziła, żebym sie nie wygłupiała i kupiła tańszą. Ja jestem zadowolona i sądzę, że Ty też będziesz.
Pozdrawiam!
Oooooo to mnie pocieszylas widzialam wlasnie takie tanie na Allegro, ale sie zastanawialam czy to aby nie jakies dziadostwo...
Jakiej firmy ty masz prostownice?
Maripossa jest offline  
Stary 2006-05-02, 09:53   #1989
anakonda
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez nataliacz
anakondaPolecam mleczko Hot Liss Loreala, chroni przed temp i pomaga prostować włoski
Dzx, a gdzie to mogę kupić? W normalnym sklepie? W jakiej jest cenie?

http://osemka.perfumeria.pl/x_C_I__P...7-7010001.html
Chodzi o to?

Edytowane przez anakonda
Czas edycji: 2006-05-02 o 12:09
anakonda jest offline  
Stary 2006-05-02, 10:52   #1990
tutusia
Rozeznanie

Oj.. mój zbiór prostownic jest spory Pierwszy, tragiczny zakup: prostownico-karbownica Babyliss. Nigdy więcej. :P
Drugi: p[rostownica z allegro Eurolux: prostuje bardzo dobrze, ale ma aluminiowe wkładi, więc niszczy włosy.
trzeci: w sumie to nie moja, ale siostry, z której jak przyjezdza do domu (studiuje w innym miescie) korzystam: zachwalany tu efalock - dobrze prostuje, chyba nie niszczy
no i najnowszy zakup: Euromax z allegro za 40zl. uzywana na razie raz, bo mam do dyspozycji jak na razie efalocka, ale wyprostowala dobrze. Pozyzylam teraz kuzynce z bardzo kreconych wlosach. napisze pozniej co ona o niej sadzi.
Pozdrawiam!
tutusia jest offline  
Stary 2006-05-02, 12:29   #1991
Kadunia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anakonda
Dzx, a gdzie to mogę kupić? W normalnym sklepie? W jakiej jest cenie?

http://osemka.perfumeria.pl/x_C_I__P...7-7010001.html
Chodzi o to?
W każdej drogerii powinnas dostac

Kadunia jest offline  
Stary 2006-05-02, 15:35   #1992
anakonda
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kadunia
W każdej drogerii powinnas dostac
Do drogerii raczej nie pójdę, bo mieszkam w mikroskopowej miejscowości i ludzie nie znjają tu czegoś takiego jak "drogeria", ale jeszcze zobaczymy, czy znajde to na tej mojej wsi. (szacuneczek dla Żelechowa).

anakonda jest offline  
Stary 2006-05-02, 19:45   #1993
Maripossa
Zakorzenienie

Wiec mam pytanko do ciebie Tutusiu i oczywiscie reszty Wizazanek:
czy z tych tanszych prostownic lepsza by byla ta: http://allegro.pl/item101292419_pros...um_plates.html
czy tez moze ta: http://allegro.pl/item100127413_pros...jonizator.html
albo ta :http://allegro.pl/item99220481_prost...warancja_.html
Ktora z nich najlepiej wyprostuje moje SIANOWATE, falowano-krecone wlosy??
Maripossa jest offline  
Stary 2006-05-02, 21:39   #1994
anakonda
Zadomowienie

Maripossa - gdybym ja miała wybierac w tych trzech napewno nie wybrłabym tej tytanowej (z tego co wiem, najbardziej niszczy włosy). Nie wiem jak ta szklana, bo nigdy nie słyszałam opinii osób uzywających taką prostownicę, wiec najodpowiedniejszą wydaje mi się ceramiczna, w dodatku masz włosy identyczne jak ja. Ale posłuchajmy jeszcze wypowiedzi innych, bo ja też jestem ciekawa, co myslą.
Chociarz jak ja miałabym kupować na allegro, pewnie kupiłabym tą:
http://www.allegro.pl/item98783566_nowosc_cena_ hit_prostownica_remington _cs_5000.html
W dodatku dziewczyny ja zachwalaja. Ja jakoś nie moge przekonać się do tych tanich prostownic. Mam wrażenie, że takie bardziej zniszczą mi włosy, które sa bardzo delikatne, chciałabym, żeby prostownica była porządna (czyt. od teraz do śmierci ). W końcu, gdy kupuje ta droższą zawsze za coś płacę - bedzie pewnie lepsza od tej tańszej (nie mam na mysli ludzi podnoszących ceny praktycznie po to, aby zarobić). Ale patrząc na prostownice, które nam pokazujesz wydają sie niczego sobie. Kiedyś miałam juz do czynienia z taką właśnie tanią, i z tego co pamietam rozpadła się o jakimś czasie uzywania. Ale to jeszcze było za czasów, gdy o ceramicznej, profesjonalnej prostownicy mogliśmy jedynie pomarzyć.

anakonda jest offline  
Stary 2006-05-02, 22:00   #1995
tutusia
Rozeznanie

Hmm... Na temat szklanej tez się nie wypowiem, bo po prostu nie wiem.. Ale wydaje mi się to podobne ponieważ ceramika=porcelana czyli w pewnym sensie szkło... A jak maja byc podobne to chyba lepiej taka z jonizacją, bo ona zapobiega elektryzowaniu i milimalizuje niszczenie.. Więc chyba ceramicna z jonizacją. A co do tytanu, to się zgadzam, że nie. Te płytki są po prostu trwalsze od ceramicznych, ale bardziej niszczą. A taka tanią ceramiczną moja przyjaciólka uzywa od roku. Jest w świetnym stanie (pomijając przebarwienia na obudowie, ale to już wina mojej kumpeli, która zostawiła ją na pół dnia włączoną)
tutusia jest offline  
Stary 2006-05-02, 22:12   #1996
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anakonda
Maripossa - gdybym ja miała wybierac w tych trzech napewno nie wybrłabym tej tytanowej (z tego co wiem, najbardziej niszczy włosy). Nie wiem jak ta szklana, bo nigdy nie słyszałam opinii osób uzywających taką prostownicę, wiec najodpowiedniejszą wydaje mi się ceramiczna, w dodatku masz włosy identyczne jak ja. Ale posłuchajmy jeszcze wypowiedzi innych, bo ja też jestem ciekawa, co myslą.
Chociarz jak ja miałabym kupować na allegro, pewnie kupiłabym tą:
http://www.allegro.pl/item98783566_nowosc_cena_ hit_prostownica_remington _cs_5000.html
W dodatku dziewczyny ja zachwalaja. Ja jakoś nie moge przekonać się do tych tanich prostownic. Mam wrażenie, że takie bardziej zniszczą mi włosy, które sa bardzo delikatne, chciałabym, żeby prostownica była porządna (czyt. od teraz do śmierci ). W końcu, gdy kupuje ta droższą zawsze za coś płacę - bedzie pewnie lepsza od tej tańszej (nie mam na mysli ludzi podnoszących ceny praktycznie po to, aby zarobić). Ale patrząc na prostownice, które nam pokazujesz wydają sie niczego sobie. Kiedyś miałam juz do czynienia z taką właśnie tanią, i z tego co pamietam rozpadła się o jakimś czasie uzywania. Ale to jeszcze było za czasów, gdy o ceramicznej, profesjonalnej prostownicy mogliśmy jedynie pomarzyć.
Dzieki za wyczerpujaca wypowiedz domyslam sie, ze ta ktora mi przedstawilas bedzie lepsza...natomiast tez wiem, ze rzeczy profesjonalnych powinni raczej uzywac profesjonalisci bo my to tylko mozemy sobie krzywde zrobic - niby nie spali bo kosztowala 200zl. a jednak czesto nie przez wade produktu, ale wlasna nieuwage robimy kuku a ja wole miec cos, z czym sobie poradze i w razie czego nie bede zalowala tej kasy...Raz juz kupilam dosc drogi (!) produkt i okazal sie straszna klapa musialam po jakims czasie sprzedac na Allegro i to za polowe ceny
Skoto mowisz ze ta tytanowa to dziadostwo, to zastanawia mnie ta cermaiczna z jonizatorem ma jeszcze przystepna dosc cene...Nooo, chyba ze w jakims niedlugim czasie wygram w Totka czy cos, to sie zastanowie nad inna
pozdrawiam i czekam na inne opinie
Maripossa jest offline  
Stary 2006-05-02, 22:20   #1997
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tutusia
Hmm... Na temat szklanej tez się nie wypowiem, bo po prostu nie wiem.. Ale wydaje mi się to podobne ponieważ ceramika=porcelana czyli w pewnym sensie szkło... A jak maja byc podobne to chyba lepiej taka z jonizacją, bo ona zapobiega elektryzowaniu i milimalizuje niszczenie.. Więc chyba ceramicna z jonizacją. A co do tytanu, to się zgadzam, że nie. Te płytki są po prostu trwalsze od ceramicznych, ale bardziej niszczą. A taka tanią ceramiczną moja przyjaciólka uzywa od roku. Jest w świetnym stanie (pomijając przebarwienia na obudowie, ale to już wina mojej kumpeli, która zostawiła ją na pół dnia włączoną)
aha A jak tam z ta kuzynka? pytalas jak jak prostownica zadzialala na jej krecone wlosy??
Ja kiedys mialam takie fajne, naprawde krecone, a teraz to malo gdzie mam loczek jakies fale zostaly z sianem..ehh, do tego dlugie, bo prawie do pasa...
Maripossa jest offline  
Stary 2006-05-03, 21:03   #1998
tutusia
Rozeznanie

No zdanie kuzynki wkleje na dniach, bo dopiero jutro (prawdopododnie) będzie używać, więc jeszcze odczekam jak długo jej się efekt utrzyma. Ona też ma porównanie z efalockiem i tą moją aluminiową (tamta owszem prostowała jej włosy, ale przy wilgoci na dworze następnego dnia miała kręcone), więc jak już będę wiedzieć dam znać.
A co do moich włosków.. Jak byłam mała miałam idealnie proste, baaaardzo jasne włosy.. Teraz mam średni blond (znaczy mam jasny brąz, ale farbowane:P) i takie nijakie. Jak zaczęl się kręcić, zaczęłam prostować i niszczyć i przestałam lubić swoje włosy. Jakiś czas temu odkryłam, że jak użyje pianki i dyfuzora to mam ładne loki, a jak wyprostuje to ładne proste włosy i juz się przekonałam, że nawet fajnie mieć takie włosy
Pozdrawiam!
tutusia jest offline  
Stary 2006-05-05, 12:45   #1999
Gonia
Zakorzenienie

Smile Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Mam pytanie . znalazłam zachwalaną przez Was prostownice Efalock Eflat Champ w sklepie internetowym za 214 zł.... czy to duzo czy normalna cena?
Gonia jest offline  
Stary 2006-05-05, 14:14   #2000
Kadunia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gonia
Mam pytanie . znalazłam zachwalaną przez Was prostownice Efalock Eflat Champ w sklepie internetowym za 214 zł.... czy to duzo czy normalna cena?
chyba normalna

Kadunia jest offline  
Stary 2006-05-05, 19:16   #2001
anakonda
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tutusia
Ona też ma porównanie z efalockiem i tą moją aluminiową (tamta owszem prostowała jej włosy, ale przy wilgoci na dworze następnego dnia miała kręcone), więc jak już będę wiedzieć dam znać.
Właśnie, apropo Efalocka. Widziałam ja niedawno na allegro za chyba 60.00 zł z jonizacją. Tak sie zastanawiałam nad Efalockiem a Remingtonem, który dziewczyny mi niedawno poleciły. Teraz Ty mówisz, że po Efalocku włosy skręcają sie przy wilgoci.Pytanie do posiadaczek Remingtona: A jak na to reaguje na wilgoć Remington? I jeszcze jedno: Widziała któraś z Was na allegro Remingtona z jonizacją, czy takich nie produkują?

Cytat:
Napisane przez tatusia
Jak zaczęl się kręcić, zaczęłam prostować i niszczyć i przestałam lubić swoje włosy. Jakiś czas temu odkryłam, że jak użyje pianki i dyfuzora to mam ładne loki, a jak wyprostuje to ładne proste włosy i juz się przekonałam, że nawet fajnie mieć takie włosy
Pozdrawiam!
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, ale mówisz, ze po użyciu tej pianki włosy lepiej wyglądają po prostowaniu? A co to za pianka?

anakonda jest offline  
Stary 2006-05-05, 19:18   #2002
anakonda
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Maripossa
Dzieki za wyczerpujaca wypowiedz
Ohh, nie ma za co.
Polecam się na przyszłość.

anakonda jest offline  
Stary 2006-05-05, 19:19   #2003
anakonda
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Maripossa
Dzieki za wyczerpujaca wypowiedz
Ohh, nie ma za co.
Polecam się na przyszłość.

Przepraszam za dubel.

anakonda jest offline  
Stary 2006-05-06, 10:28   #2004
tutusia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez anakonda
Właśnie, apropo Efalocka. Widziałam ja niedawno na allegro za chyba 60.00 zł z jonizacją. Tak sie zastanawiałam nad Efalockiem a Remingtonem, który dziewczyny mi niedawno poleciły. Teraz Ty mówisz, że po Efalocku włosy skręcają sie przy wilgoci.Pytanie do posiadaczek Remingtona: A jak na to reaguje na wilgoć Remington? I jeszcze jedno: Widziała któraś z Was na allegro Remingtona z jonizacją, czy takich nie produkują?

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, ale mówisz, ze po użyciu tej pianki włosy lepiej wyglądają po prostowaniu? A co to za pianka?
Nie zrozumiałyśmy się ani w jednym ani w drugim pisałam, że się jej skręcają włosy po tej mojej taniej.. po efalocku też, ale dużo mniej, ale ona ma cieniutkie kręcone włosy, a takie najtrudniej utrzymać bez puszenia (nawet po fryzjerze nie dały rady do następnego mycia). A mojej koleżance z grubymi kręconymi włosami, która tez ma efalocka, nie rusza nawet mżawka!! i po grubo ponad pół roku stosowania po kazdym myciu nie ma prawie wogóle ich zniszczonych.

Na piankę tylko kręcę włosy, prostuję na Hot Lissa.

A co do opinii kuzynki o Euromaxie.:
Lepsza od tej aluminiowej.
Wyprostowane dobrze, również następnego dnia (ale teraz nie ma wilgoci w powietrzu). Ogólnie niezła.
tutusia jest offline  
Stary 2006-05-06, 13:34   #2005
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tutusia
Nie zrozumiałyśmy się ani w jednym ani w drugim pisałam, że się jej skręcają włosy po tej mojej taniej.. po efalocku też, ale dużo mniej, ale ona ma cieniutkie kręcone włosy, a takie najtrudniej utrzymać bez puszenia (nawet po fryzjerze nie dały rady do następnego mycia). A mojej koleżance z grubymi kręconymi włosami, która tez ma efalocka, nie rusza nawet mżawka!! i po grubo ponad pół roku stosowania po kazdym myciu nie ma prawie wogóle ich zniszczonych.

Na piankę tylko kręcę włosy, prostuję na Hot Lissa.

A co do opinii kuzynki o Euromaxie.:
Lepsza od tej aluminiowej.
Wyprostowane dobrze, również następnego dnia (ale teraz nie ma wilgoci w powietrzu). Ogólnie niezła.
Dzieki za odpowiedz jak uzbieram jakas kaske, to moze kupie tego z jonizacja, albo moze nawet tego Remingtona za 96zl.
pozdrawiam
Maripossa jest offline  
Stary 2006-05-06, 14:58   #2006
Elficzka
Raczkowanie

Witam wszystkich! Wczoraj zamówiłam u na ALLEGRO u użytkownika grabcia78 który posiada własną stronę z profesjonalnym sprzętem fenomenalną prostownice GAMA - jest ona na współrówni z TONDEO ponieważ jest to ten sam producent. Zapłaciłam 220 zł z rabatem i otrzymałam dodatkowo preparat -osis z welli-. Raz miałam tak idelanie proste włosy-jak wyszłam od fryzjera Zastanawiałam się nad prostownicą TONDEO z aktywną JONIZACJA- ale cena - 299 zł(jest ona przeznaczona dla włosów elektryzujących się). Cieszę się z wyboru ponieważ satysfakcjonuje mnie w 100 % Swoją max temperaturę osiąga po 10 sekundach W rankingu jednak zwyciężyła prostownica EFALOCK (25 głosów) na GAME zaledwie 4.
Myślę że warto dorzucić 40 zł do GAMY i mieć pewność że płytka ceramiczna nie będzie nam schodzić (na co skarżyły się posiadaczki EFALOCK)

P O Z D R A W I A M
Elficzka jest offline  
Stary 2006-05-06, 17:24   #2007
anakonda
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez anakonda
Pytanie do posiadaczek Remingtona: A jak na to reaguje na wilgoć Remington? I jeszcze jedno: Widziała któraś z Was na allegro Remingtona z jonizacją, czy takich nie produkują?

Pomoże mi ktoś?
Mam pytanie: Remington CS 5000 nie posiada tegulacji temperatury, wiec do ilu stopni C się nagrzewa?

anakonda jest offline  
Stary 2006-05-06, 19:28   #2008
natka_pietruszki
Zakorzenienie

A czy Tondeo z aktywną jonizacją ma także swój tańszy odpowiednik?
Stary 2006-05-06, 21:52   #2009
Elficzka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez natka_pietruszki
A czy Tondeo z aktywną jonizacją ma także swój tańszy odpowiednik?
Proponuję porozmawiać z profrsjonalistką Panią Anią - konto na Allegro - grabcia78 - nr gg 5165821. Myślałam że z moimi włosami poradzi sobie tylko TONDEO z jonizacją, ale GAMA wystarcza. Określisz swój rodzaj włosów i Pani Ania doradzi i dobierze w 100 % .

POZDRAWIAM
Elficzka jest offline  
Stary 2006-05-07, 10:54   #2010
bethi
Raczkowanie

Tak naprawde to sciema ze wlosy po tondeo z aktywna jonizacja sie nie elektryzuja.Ja z tym problemu nie mam,ale pozyczylam ostatnio prostownice komus kto ma z tym problemy i jak sie elektryzowaly tak elektryzowaly:P Moim zdaniem moja tondeo jest minimalnie lepsza od gamy bez regulacji(wspollokatorka ma),ale to juz moja subiektywna opinia
bethi jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości