Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-08-14, 12:05   #2341
Mariola13
Zakorzenienie

Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez aneta_live
Właśnie Tindeo z regulacją kosztuje ok. 280 a Ga.Ma ok. 270
Ale z tymi nazwami jest mieszanka. Nby GA.MA i TONDEO to jedno i to samo, a ceny ich są różne.
Podaję linka do regulowanej TONDEO za 230 zł
http://www.allegro.pl/item119045428_prostownica _ceramiczna_tondeo_od_sev i10_okazja_.html

Co do WAHL CUTEK to w opisie jest napisane, że to profesjonalna prostownica z ceramiczną powłoką. Dzwoniłam do dobrego zakładu fryzjerskiego w moim mieście i powiedzieli, że taką mają i jest b.dobra, a o GA.MA czy TONDEO to nie słyszeli

CHANEL - BOY, OLD MEDIUM, cavior, black, shrw

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2006-08-14, 12:31   #2342
o000agus
Zadomowienie

Cenami z allegro lepiej sie nie sugerować - tam jak wiadomo różnie się w tymi cenami dzieje -raz jest taniej raz drożej. wogóle prostownice ciągle tanieją - pamiętam jak swoją kupiłam to wtedy ta z regulacją kosztowała z 280 zł chyba. (a z akrywna jonizacja 300 zł)
o000agus jest offline  
Stary 2006-08-14, 12:57   #2343
magdalenaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez o000agus
Cenami z allegro lepiej sie nie sugerować - tam jak wiadomo różnie się w tymi cenami dzieje -raz jest taniej raz drożej. wogóle prostownice ciągle tanieją - pamiętam jak swoją kupiłam to wtedy ta z regulacją kosztowała z 280 zł chyba. (a z akrywna jonizacja 300 zł)
Ci i teraz ta z jonizacją tez kosztuje 300 z tego co ja widze na allegro chyba, ze ktoś widzi tansza to prosze wklejcie mi linka do aukcji.
Stary 2006-08-14, 13:23   #2344
magdalenaa
Zadomowienie

http://www.allegro.pl/item121137638_...0_nowosc_.html

słyszeliscie cos o tej prostownicy?
Stary 2006-08-14, 13:43   #2345
ewelinka92
Raczkowanie

GG do ewelinka92 Send a message via Skype™ to ewelinka92

http://www.allegro.pl/item120178260_...e_ceramic.html
czy ktoś ma tą prostownicę? Jak prostuje włosy? Niszczy je? Prosze o szybką odpowiedz zastanawiam się nad zakupem

a i jeszcze pytanko do prostownic ceramicznych vidal sasoon włosy sa po nich idealne proste? błyszczą się? Bo jeśli tak to z chęcią taką kupie ;p
Stary 2006-08-14, 13:47   #2346
o000agus
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez magdalenaa
Ci i teraz ta z jonizacją tez kosztuje 300 z tego co ja widze na allegro chyba, ze ktoś widzi tansza to prosze wklejcie mi linka do aukcji.
tu kupiłam - i tu już potaniała
http://www.**********.pl/index.php?a...cff8a1912c184f

cuż nie da się wysyłąć linków niestety - ale to jest ta z aktywna jonizacja i kosztuje 285zł
o000agus jest offline  
Stary 2006-08-14, 14:03   #2347
magdalenaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez o000agus

cuż nie da się wysyłąć linków niestety - ale to jest ta z aktywna jonizacja i kosztuje 285zł

A mozesz powiedziec cos o tej prostownicy? Czy jestes zadowolona?
Stary 2006-08-14, 16:51   #2348
Mariola13
Zakorzenienie

a wiecie może dlaczego wiele z oferowanych na allegro prostownic GA.MA czy TONDEO mają tylko pół roczną gwarancję ???? Już miałam sobie kupić, ale mąż mnie ostudził mówiąc, że chyba na głowę upadłam wywalając taką sumę 230-280-zł na niby nowy, profesjonalny sprzęt z gwarancją 6 miesięcy ! Że coś musi być nie tak i nie warto ryzykować. Lepiej już chyba dać kilka złotych więcej i mieć gwarancję 24 miesiące lub conajmniej 12 miesięcy, bo podobno już takie są standardy. Pomyślałam sobie, że chyba ma rację. W końcu nawet najlepszy sprzęt może się zepsuć, więc 6 miesięcy to zbyt krótka gwarancja. Na tyle czasu zwykle dostaje się przedłużenie gwarancji w razie naprawy pogwarancyjnej.

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2006-08-14, 23:11   #2349
o000agus
Zadomowienie

z mojej prostownicy jestem zadowolona - mam pół roku, prostuję lub kręcę nią włosy regularnie po każdym użyciu i włosy wyglądają nieźle - ciągle błyszczą. troche popaliłam końce ale to moja wina gdyż nie używałam odpowiednich preparatów.
włosy jak mi się puszyły na wilgoci tak teraz nawet nie próbują .
nagrzewa się błyskawicznie prostuje błyskawicznie i efekt trzyma się do następnego mycia (w moim przypadku 2 dni)
jednak gdy wypróbowałam ją na koleżance która ma gęste grube włosy nie było tak pięknie .

jednym słowem - prostownica idealna dla delikatnych włosków

a co do gwarancji - mozliwe ze osoba prywatna nakupila czas gwarancji już mijał a ona ciągle nie sprzedała i teraz zostało tylko pół roku. ja kupiłam w sklepie internetowym żeby mieć pewność że z gwarancją będzie OK i jest - mam 2 lata gwarancji.
o000agus jest offline  
Stary 2006-08-15, 11:24   #2350
aguss_s
Raczkowanie

No to teraz na temat prostownicy wypowiem sie ja.

ok półtora roku uzywalam wielkiej, ciezkiej i bardzo nieporecznej prostownicy MPM z metalowymi plytkami. skatowalam wlosy i w pazdzierniku ubieglego roku powiedzialam - DOŚĆ. od tego czasu uzywam Efalocka flat mastera. Przy wyborze kierowalam sie zarowno opiniami z forum jak i rozmową na gg z Grabcią od ktorej prostownicę kupowałam.

Mam grube, niesforne, podatne na wilgoć i kręcone włosy ( dlatego prostownicy nie uzywam do krecenia wlosow ). Efalock okazał sie zbawieniem. jedno "przejechanie" prostownicą i pasmo wlosów proste.. No i sie nie niszcza, choc temperature musze miec ustawioną dosc wysoką by poskromic loki..
Odpukac, z powloką nic sie nie dzieje.

Podsumowaując polecam Efalocka. - z pewnoscia do grubych i kreconych, niesfornych wlosow

Piękno, które jest gładkie i gorące nazywa się Kobietą...
aguss_s jest offline  
Stary 2006-08-15, 11:32   #2351
aneta_live
Raczkowanie

GG do aneta_live

Mam pytanie do użytkowniczek prostownicy Tondeo eco cerion z reg. temp.
W tym tygodniu chcę zamówić na allegro tą właśnie prostownicę. Z tego co czytałam to jest najlepsza (mam gęste,falowane, sianowate włosy). Mam już pieniądze(mam ok.300zł z 18stki) i całą kwotę przeznaczam na zakup prostownicy rezygnując z innych rzeczy, chciałam zapytać czy te prostownice naprawde są tak świetne i warte swojej ceny, proszę o radę.
Z góry baardzo dziękuję
aneta_live jest offline  
Stary 2006-08-15, 11:41   #2352
kasiaa89
Przyczajenie

po długim namyśle własnie zamówiłam prostownice Ga.ma bez regulacji temperatury
kasiaa89 jest offline  
Stary 2006-08-15, 12:10   #2353
Dotii
Przyczajenie

Dziewczyny pomózcie mi!!! Ostatnio kolzanka prostowała mi włoski swoja prostownica ceramiczna ale zwykła, nieprofesjonalna babyliss, ale moja włosy mimo iz sie wyprostowały to były sianowate, wystarczy ze poruszyłam lekko głowa a robiła sie wielka szopa!!!!! Prosze powiedzcie mi czy prostownica Tonedo z aktywna jonizacja poradzi sobie z moimi włoskami??? Mam, włosy rozjasniane, zniszczone, poprostu sianko, nie chce wydac tyle kaski na cos co bedzie bezuzyteczne, co byscie mi doradziły?
Dotii jest offline  
Stary 2006-08-15, 12:16   #2354
magdalenaa
Zadomowienie

Dziewczyny ktora prostownica jest lepsza:

-Babyliss pro new tech 35 mm

-Tondeo z aktywna jonizacją

-Tondeo z regulacją temperatury

Dodam, że moje włosy są rozjaśniane, kręcone, puszyste.
Ktorą byscie wybraly?
Stary 2006-08-15, 13:08   #2355
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiaa89
po długim namyśle własnie zamówiłam prostownice Ga.ma bez regulacji temperatury
Kasiu, daj znać jak ją tylko wyprobujesz-jestem strasznie ciekawa bo też taką chcę zamówić. Jestem strasznie ciekawa Twojej oceny.

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2006-08-15, 14:13   #2356
ewelinka92
Raczkowanie

GG do ewelinka92 Send a message via Skype™ to ewelinka92
Exclamation Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez ewelinka92
http://www.allegro.pl/item120178260_...e_ceramic.html
czy ktoś ma tą prostownicę? Jak prostuje włosy? Niszczy je? Prosze o szybką odpowiedz zastanawiam się nad zakupem

a i jeszcze pytanko do prostownic ceramicznych vidal sasoon włosy sa po nich idealne proste? błyszczą się? Bo jeśli tak to z chęcią taką kupie ;p
może ktoś jednak odpowie na moje pytania?
Stary 2006-08-15, 14:55   #2357
o000agus
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Dotii
Dziewczyny pomózcie mi!!! Ostatnio kolzanka prostowała mi włoski swoja prostownica ceramiczna ale zwykła, nieprofesjonalna babyliss, ale moja włosy mimo iz sie wyprostowały to były sianowate, wystarczy ze poruszyłam lekko głowa a robiła sie wielka szopa!!!!! Prosze powiedzcie mi czy prostownica Tonedo z aktywna jonizacja poradzi sobie z moimi włoskami??? Mam, włosy rozjasniane, zniszczone, poprostu sianko, nie chce wydac tyle kaski na cos co bedzie bezuzyteczne, co byscie mi doradziły?
z opisu masz takie włosy jak moja siostra - u niej active cerion sobie poradzila z tym ze wloski mialy problemy z utrzymaniem prostosci jak je np wlozyla za uszy (po farbowaniu ma bardzo zniszczone wlosy które chłoną wodę z powietrza jak gąbka). w kazdym razie byla zadowolona z efektu. tylko nei spodziewaj sie ze twoje wlosy beda blyszczec jak na rekamach - blond wlosy z reguly mniej blyszcza niz ciemne.
o000agus jest offline  
Stary 2006-08-15, 15:06   #2358
o000agus
Zadomowienie

zamieszczalam to juz kiedys ale jeszcze raz pokaze - oto efekt po tondeo active cerion http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1142207160
o000agus jest offline  
Stary 2006-08-15, 15:18   #2359
Dotii
Przyczajenie

Dziekuje o000agus , Twoje włoski na tym zdjęciu wygladaja cudownie!!! Ale moje sa jeszcze z natury krecone... i bardzo zniszczone... A tak marze o prostych włoskach, a czy Twojej siostrze długo ten efekt sie utrzymuje? I czy ta prostownica nie zniszczyła jej jeszcze bardziej włosków? (moje włosy sa tak suche ze nawet jak dosłownie oblepie je olejkiem rycynowym to i tak nie sa później obciazone, wygladaja wówczas na troche zdrowsze...)
Dotii jest offline  
Stary 2006-08-15, 15:38   #2360
Mariola13
Zakorzenienie

o000agus jestem zachwycona Twoimi włosami !! są prześliczne. Te po użyciu prostownicy Tondeo to kolor Twój czy farbowane ??? A z natury jakie masz włosy, raczej miękkie, skłonne do falowania i kręcenia ?? Czy masz gruby-okrągły włos ???

Przymierzam się do zakupu GA.MA by Tondeo i nie wiem zatem czy efekt po niej byłby taki jak po Twojej ???
NIECH KTOŚ ZAŁĄCZY SWOJE ZDJĘCIA PRZED I PO ZASTOSOWANIU GA.MA by Tondeo, please !!!!

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2006-08-15, 23:52   #2361
o000agus
Zadomowienie

Dotii - siostra używa jej od czasu do czasu (nie chciała się ze mną składać to co się będę dzielić :P). ma swoją metalową i tym też popaliła sobie włosy. jej efekt trzyma się całkiem długo i włosy po wyprostowaniu wyglądały zdrowiej (jednak zaznaczam że z natury ma całkiem proste włosy - wywijają jej się końce). oczywiscie ta prostownica tez niszczy (fryzjerka na pierwszy rzut oka wiedziała że prostuję włosy).

Mariola13 - kolory na zdjęciu (obydwa) są po farbie- to była czarna aktualnie mam ciemny brąz .
Z natury mam włosy lekkie, cieniutkie, delikatne, takie że najlżejszy wiaterek robi z moją fryzurą cos strasznego. dodatkowo skręcają się końce a jak nie uczeszę ich podczas suszenia do nawet niektóre robią się w sprężynki. (ale tylko niektóre ). a jak zrobiłam sobie raz grzywkę... to się skręcały w literę "s" i żaden żel ani pianka nie dawały im rady - za to tondeo radzi sobie świetnie

kurcze - jak siebie czytam to brzmię trochę jak reklama ale co tam - naprawdę pokochałam tę prostownicę - o ile łatwiejsze jest z nią życie.. ach... jak pierwszy raz pokazałam się w moim włosach w szkole to koleżanki zrobiły tak a pozniej polowa zadeklarowala chec zakupu takiej prostownicy :P. a ile sie nasluchalam komplementow - ze mam wloski ajk z reklamy - to naprawde poprawia samoocene

btw - dziękuję za komplementy
o000agus jest offline  
Stary 2006-08-16, 08:09   #2362
kasiaa89
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Mariola13
Kasiu, daj znać jak ją tylko wyprobujesz-jestem strasznie ciekawa bo też taką chcę zamówić. Jestem strasznie ciekawa Twojej oceny.

okej napisze
kasiaa89 jest offline  
Stary 2006-08-16, 11:42   #2363
mafda
Zadomowienie

Czy ktos posiada taką prostownice?? Co o niej sądzicie??http://allegro.pl/item119935168_hit_...onizacja_.html
Stary 2006-08-16, 13:15   #2364
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez o000agus

Napisz proszę nazwę tego linka, gdzie kupiłaś swoją prostownicę, bez wpisywania www. Też chcę kupić i skoro dają pełną gwarancję to myślę, że warto.

A komplementy Twoich włosów są jak najbardziej zasłużone- bo wygłądają na mocne, zdrowe, lśniące..dosłownie jak z reklamy. Chyba wygląd Twoich włosów mówi sam za siebie o jakości tej prostownicy

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2006-08-16, 14:44   #2365
o000agus
Zadomowienie

.
o000agus jest offline  
Stary 2006-08-16, 14:45   #2366
o000agus
Zadomowienie

ok - to ten sklep - a samą prostownicę to sobie już tam znajdziesz. Z tego co wiem to jest to samo co na allegro (znaczy ze od Grabci) tylko ze w sklepie.
********** (dodaj www i pl)wczodzisz w prostownice i tam już sobie znajdziesz.
niestety nie da rady wyslac nawet nazwy sklepu...
pro - sprzet bez odstepow - na poczatku www a na koncu pl
o000agus jest offline  
Stary 2006-08-16, 16:03   #2367
Mariola13
Zakorzenienie

a to ten, to go widziałam tak, on rzeczywiście należy do Grabci z allegro i ona mieszka zaledwie 15 km ode mnie Mówisz, że ma normalną gwarancję ? na ile ??

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2006-08-16, 17:13   #2368
aneta_live
Raczkowanie

GG do aneta_live

Moze jutro zamówię Tondeo eco cerion tylko zastanwiam się jeszcze nad jedną rzeczą - z tego co czytałam do zwykły model nagrzewa się chyba do 200 stopni, myślicie że ta bez regulacji poradziłaby sobie z baaardzo gęstymi, sianowatymi włosami, czy jednak lepiej kupić tę z regulacją?
aneta_live jest offline  
Stary 2006-08-17, 07:46   #2369
aneta_live
Raczkowanie

GG do aneta_live

Już się zdecydowałam na tondeo eco cerion z reg. temp. i wygrałam licytację. Kupuję ją za 250zł, dzisiaj wpłacę pieniądze na konto więc najwcześniej będę ją mieć w sobotę. Jak tylko wypróbuję napiszę o efektach.
aneta_live jest offline  
Stary 2006-08-17, 08:02   #2370
madziaa100
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aneta_live
Moze jutro zamówię Tondeo eco cerion tylko zastanwiam się jeszcze nad jedną rzeczą - z tego co czytałam do zwykły model nagrzewa się chyba do 200 stopni, myślicie że ta bez regulacji poradziłaby sobie z baaardzo gęstymi, sianowatymi włosami, czy jednak lepiej kupić tę z regulacją?
Moim zdaniem lepiej zamówić tę bez regulacji, bo skoro i tak masz zamiar prostować na najwyższej temperaturze to po co Ci z regulacją? Regulacja jest dla tych, którzy mają cienkie włosy i nie chcą ich sobie popalić zbyt wysoką temperaturą i ustawiają mniejszą moc.
A mam jeszcze pytanko, jak myślicie która prostownica byłaby dla mnie lepsza (mam włosyc cienkie delikatne i raczej sianko bez prostowania,tzn szybko po wyprostowaniu robi sie nich sianko :/)- babyliss pro new tech 35 mm z regulacją czy ga.ma bez regulacji? bo są w podobnej cenie. Z tego co napisałam wyżej powinnam sama wywnioskować ze lepsza jest w moim przypadku prostownica z regulacją, ale podobno gama jest delikatniejsza dla włosów, czy to prawda? bardzo się różnią babyliss pro new tech i gama??

właśnie zamówiłam sobie Babyliss pro new tech 35 mm :P mam nadzieję, że to był dobry wybór

Edytowane przez madziaa100
Czas edycji: 2006-08-17 o 09:42
madziaa100 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości