Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-09-13, 09:50   #2671
*majka*
Zakorzenienie

Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Dziewczyny,ale im wyzsza temperatura,to tym gorzej dla zniszczonych wlosow... Chcecie je jeszcze bardziej zniszczyc?Nie rozumiem...
Stary 2006-09-13, 09:59   #2672
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny,ale im wyzsza temperatura,to tym gorzej dla zniszczonych wlosow... Chcecie je jeszcze bardziej zniszczyc?Nie rozumiem...
chcemy je wyprostowac a na niskich temperaturach ciężko...ciężko... ja w efalocku prostuje na najwyzszej a i tak sie męczę z tym
iwona200 jest offline  
Stary 2006-09-13, 10:04   #2673
*majka*
Zakorzenienie

Ja mam mojego efalocka na 5 i za kazdym razem idealnie proste wlosy
Stary 2006-09-13, 10:06   #2674
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Ja mam mojego efalocka na 5 i za kazdym razem idealnie proste wlosy
widocznie masz inne wloski
iwona200 jest offline  
Stary 2006-09-13, 10:07   #2675
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

*majka*:

Jeśli odpowiednio się dba o włosy, używa się kosmetyków termoochronnych, to włosy się nie zniszczą. Ja zeczęłam prostować włosy efalokiem jak miałam bardzo zniszczone, wypadające i popalone włosy nieudanym rozjaśnianiem i pomimo tego że prostowałam włosy co drugi dzień na max temperaturze, po roku czasu moje włosy są w bardzo dobrej kondycji, nawet moja fryzjerka była zdziwiona.
madzia.a jest offline  
Stary 2006-09-13, 10:12   #2676
*majka*
Zakorzenienie

Niech Wam bedzie
Pozdrawiam
Stary 2006-09-13, 10:28   #2677
Kaathee
Przyczajenie

Już dłuższy czas śledzę ten wątek, bo chciałabym kupić dobrą prostownicę, ale nie chcę też wywalić pieniędzy w błoto
Też miałam zamiar licytować tondeo u trifinder'a i byłam przekonana, że to ta z regulacją Przez przypadek ominęłam jednak licytację...
Byłam przekonana, że jest tańsza bo ma 25 Watt, bo widziałam tondeo eco-ceiron zarówno 170 Watt jak i 25 Watt. Spytałam sprzedawcę jak to jest, a on stwierdził, że obydwie to tondeo eco-ceiron i jeśli chcę ją używać w domu to 25 Watt'owa mi wystarczy.
Już sama w końcu nie wiem jak to jest i co ja mam kupować
Kaathee jest offline  
Stary 2006-09-13, 11:31   #2678
kicia187
BAN stały

iwona 200 a ty jaka masz chyb ezme ta z regulacja ale jak sie okaze ze z jonizajaca jest lepsza to bedzie kicha
kicia187 jest offline  
Stary 2006-09-13, 11:35   #2679
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kicia187 Pokaż wiadomość
iwona 200 a ty jaka masz chyb ezme ta z regulacja ale jak sie okaze ze z jonizajaca jest lepsza to bedzie kicha
narazie mam efalock flat master ale chce miec TONDEO z regulacją nie mam mozliwosci sprawdzenia ktora lepsza dla mnie: active cerion czy eco cerion wiec biore w ciemno ta eco cerion ma tez jonizacje ale ta active cerion ma jakas aktywną za to nie ma regulacji
iwona200 jest offline  
Stary 2006-09-13, 11:37   #2680
kicia187
BAN stały

do madzia.a Ada a ty jestes zadowlona ze swojej prostownicy Tondeo czy jest wielka roznica pomiedzy nia a champem ,czy zalujesz zakupu??
kicia187 jest offline  
Stary 2006-09-13, 11:41   #2681
kicia187
BAN stały

do iwona200 mozesz sie odezwac na moje gadu gadu 2593840 chcialabym przed zakupem jeszcze porozmawiac z toba
kicia187 jest offline  
Stary 2006-09-13, 11:46   #2682
sylwia.gda
Wtajemniczenie

Cytat:
Mam bardzo wazne pytanie ktora prostownica jest lepsza Tondeo z aktywna jonizacja czy z regulacja temperatury9eco -cerion)???bo moja kuzynka ma problemy z wyboremA tak na marginesie bardzo lubie ta stronke tylko nie wiem czemu te mdoeratorki sa dla mnie takie niemile i chyba sie na mnie uwziely
A my lubimy jak użytkownicy czytają regulamin...ot dlaczego.
sylwia.gda jest offline  
Stary 2006-09-13, 11:54   #2683
kicia187
BAN stały

a jak dziewczyny sie wyzywaja pomiedzy soba to nie reagujecie ale jak ktos sie zapomi i napsize cos nieprawidlowego to odrazu bana chcecie wstawiac ..chore to
kicia187 jest offline  
Stary 2006-09-13, 12:16   #2684
sylwia.gda
Wtajemniczenie

Myślę że modka tego forum chętnie wyjaśni "chore"-wg Ciebie zachowanie moderatorek...już zgłosiłam jej potrzebę tegoż wyjaśnienia.
sylwia.gda jest offline  
Stary 2006-09-13, 12:24   #2685
kicia187
BAN stały

dziekuje Sylwio a czy prawidlowe jest grozic mi? to ze jestes moderetorem to nie mysl ze wszystko ci wolno ale ja tego nigdzie nie zglosze a wiesz dlaczego?bo mam troszke wiecej rozumu niz ty
kicia187 jest offline  
Stary 2006-09-13, 12:26   #2686
kicia187
BAN stały

Pozatym zawsze mi wydawalo ze moderator to osboa kompetentna ,ktora summienie wypelnia swoje obowizaki i jest przedewszystkim od tego aby utrzymac porzadek na froum a nie od czepiania sie i okazywania swojej wladzy innym byc moze sie pomylilam
kicia187 jest offline  
Stary 2006-09-13, 12:56   #2687
madzia.a

Cytat:
do madzia.a Ada a ty jestes zadowlona ze swojej prostownicy Tondeo czy jest wielka roznica pomiedzy nia a champem ,czy zalujesz zakupu??

Ja z tondeo jestem bardzo zadowolona i teraz na pewno nie zamieniłabym ją na zadną inną! Uważam, że jest znacznie lepsza od champa i mastera. Obecnie prostuje na temp 200 stopni, tak jak to robiłam w efalocku, a efekty są lepsze (włosy są prostrze i nie zaczynaja się falowac tak szybko jak po efalocku)! I mam jeszcze 20 stopni w zapasie
madzia.a jest offline  
Stary 2006-09-13, 13:22   #2688
Kaathee
Przyczajenie

Dziewczyny, czy któraś z Was wie jak to jest z tymi watt'ami w tondeo eco-ceiron??
Ile watt mają wasze - 25 czy 170??
Kaathee jest offline  
Stary 2006-09-13, 14:12   #2689
o000agus
Zadomowienie

Cytat:
Pozatym zawsze mi wydawalo ze moderator to osboa kompetentna ,ktora summienie wypelnia swoje obowizaki i jest przedewszystkim od tego aby utrzymac porzadek na froum a nie od czepiania sie i okazywania swojej wladzy innym byc moze sie pomylilam
moderatorki wizażowe to też ludzie i też mają prawo się zdenerwować - sama ze 2 razy miałam spięcia z moderatorkami (przez złe zrozumienie) ale przecież można się zawsze dogadać, wystarczy trochę uprzejmości na codzień i wszystko się staje proste.
i nie zauważyłam żadnej groźby ze strony sylwii.gda. moderatorka tegoż forum chce Ci jedynie wyjaśnić to czego nie rozumiesz, a ponieważ opiekunem tego podforum jest ktoś inny, sylwia.gda zgłosiła ten fakt (to że przydało by Ci się wytłumaczenie dlaczego moderatorki postępują tak a nie inaczej) osobie w której obowiązku to leży.
o000agus jest offline  
Stary 2006-09-13, 14:30   #2690
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
...A tak na marginesie bardzo lubie ta stronke tylko nie wiem czemu te mdoeratorki sa dla mnie takie niemile i chyba sie na mnie uwziely
Cytat:
a jak dziewczyny sie wyzywaja pomiedzy soba to nie reagujecie ale jak ktos sie zapomi i napsize cos nieprawidlowego to odrazu bana chcecie wstawiac ..chore to
Cytat:
dziekuje Sylwio a czy prawidlowe jest grozic mi? to ze jestes moderetorem to nie mysl ze wszystko ci wolno ale ja tego nigdzie nie zglosze a wiesz dlaczego?bo mam troszke wiecej rozumu niz ty
Cytat:
Jako moderator tego forum udzielam wyjątkowo ostrzeżenia przed przyznaniem kolejnych punktów karnych.
Sylwia jest odpowiedzialnym i znakomitym moderatorem i nie pozwalam na publiczne podważanie jej kompetencji przez podobne wypowiedzi. Zrobiła bardzo dobrze zwracając Ci uwagę .
Odsyłam do uważnego przeczytania regulaminu i po raz ostatni proszę o zaprzestanie takich komentarzy

agabil1 jest offline  
Stary 2006-09-13, 14:43   #2691
Jelonek
Zakorzenienie

Cytat:
Nie reagujemy? Poproszę o wątki, w których nie było reakcji.
Zawsze można skorzystać z opcji "zły post", wtedy na pewno ktoś z nas zareaguje.
Cytat:
I za to dostajesz upomnienie. Przeczytałaś regulamin? Na gazecie.pl nie jesteś.
Zamiast wziąć sobie do serca słowa moderatora, który zwrócił Ci uwagę, bo złamałaś regulamin!, Ty igrasz dalej i dziwisz się, że pamiętnik się zapełnia
Cytat:
I właśnie Sylwia.gda jest osobą spełniającą w/w cechy. Sumienna, kompetentna, utrzymuje porządek na forum, zajmującą się rzetelnie osobami łamiącymi regulamin i ubliżającymi innym użytkownikom.
Jelonek jest offline  
Stary 2006-09-13, 19:02   #2692
trufelek001
Przyczajenie

Mam wloski lekko krecone i strasznie wywijaja sie na koncach. Do tej pory uzywalam zwyklej prostownicy nie dalam za nia wiecej niz 50 zl no i efekt nie byl w sumie zaden:/ juz po godzinie koncowki wywijaka sie kazdy w inna strone. Pisalyscie ze dobre sa prostownice Babyliss Pro wiec znalazlam jedna na allegro i to nawet nie taka droga. Tylko doradzcie mi moze ktoras z was jej uzywa lub uzywala? Bo chcialabym zeby moje wlosy byly prosciutkie chociarz jeden dzien bez wywinietych koncowek....a oto ta prostownica http://www.allegro.pl/search.php?str...a+babyliss+Pro. Z gory dziekuje i czekama na odpowiedz
trufelek001 jest offline  
Stary 2006-09-13, 19:25   #2693
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl

Wpisy w blogu: 7

Cytat:
Napisane przez baby_girl Pokaż wiadomość
hej dziewczyny jest ktoras moze z was zainteresowana cienka ceramiczna prostownica GAMA ale uzywana? bo mam do sprzedania po baaaardzo niskiej cenie. Zainteresowanych prosze o kontakt mailowy.
Otrzymujesz 2 pkt karne i ostrzeżenie za łamanie zakazu sprzedaży...
zlosliwiec jest offline  
Stary 2006-09-13, 20:44   #2694
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Ja z tondeo jestem bardzo zadowolona i teraz na pewno nie zamieniłabym ją na zadną inną! Uważam, że jest znacznie lepsza od champa i mastera. Obecnie prostuje na temp 200 stopni, tak jak to robiłam w efalocku, a efekty są lepsze (włosy są prostrze i nie zaczynaja się falowac tak szybko jak po efalocku)! I mam jeszcze 20 stopni w zapasie
a utzrymuja ci sie do nasteponego mycia? jesli nie to ile?
iwona200 jest offline  
Stary 2006-09-13, 20:46   #2695
kicia187
BAN stały

Dobrze ,przyznaje sie torszkie mnie poniosło jestem bardzo impulsywna osobą szybko sie denerwuje i nie lubie jak ktos zwaraca mi uwagi.Pragne przeprosic wszystkich moderatorow za moje brzydkie zachowanie,obiecuje sie poprawicmam nadzieje ,ze nie dostalam zadnych punktow karnych.Z natury nie lubie sie klocic,ale jak ktos mi zwraca uwage zazywczaj wybucham.Wiem ,ze zlamalam regulamin,ale obiecuje sie poprawicpozdrawiam wszystkich moderatorkow i administratorka
kicia187 jest offline  
Stary 2006-09-13, 20:49   #2696
sylwia.gda
Wtajemniczenie

Cytat:
Dobrze ,przyznaje sie torszkie mnie poniosło jestem bardzo impulsywna osobą szybko sie denerwuje i nie lubie jak ktos zwaraca mi uwagi.Pragne przeprosic wszystkich moderatorow za moje brzydkie zachowanie,obiecuje sie poprawicmam nadzieje ,ze nie dostalam zadnych punktow karnych.Z natury nie lubie sie klocic,ale jak ktos mi zwraca uwage zazywczaj wybucham.Wiem ,ze zlamalam regulamin,ale obiecuje sie poprawicpozdrawiam wszystkich moderatorkow i administratorka
Owszem, Jelonek przyznał Ci dodatkowy, kolejny już pkt karny. Następny poskutkuje przyblokowaniem.
Na nerwy polecam suplementację magnezu.
pzdr
sylwia.gda jest offline  
Stary 2006-09-13, 20:53   #2697
kicia187
BAN stały

Biore juz Filomag B6 biore juz dawno i nie skutkuje
kicia187 jest offline  
Stary 2006-09-13, 20:54   #2698
sylwia.gda
Wtajemniczenie

Polecam Maglek B6-biorę podwójną dawkę i u mnie skutkuje
sylwia.gda jest offline  
Stary 2006-09-13, 21:00   #2699
kicia187
BAN stały

nerwy to w konserwy hihihih
kicia187 jest offline  
Stary 2006-09-14, 09:18   #2700
madzia.a

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
a utzrymuja ci sie do nasteponego mycia? jesli nie to ile?
Trudno jest mi ocenić, czy wlosy utrzymują się do nastepnego mycia, bo zazwyczaj myje codziennie. Myśle, że duzo zalezy od wlosów i od pogody. Mogę natomiast z całą pewnością stwierdzić, że na pewno efekt wyprostowanych włosów utrzymuje się znacznie dłużej niż po efalocku!
madzia.a jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości