Pianka dodająca włosom objętości - do Grażynki i innych wizażanek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-05-14, 17:42   #1
WioletaM
Zakorzenienie

Pianka dodająca włosom objętości - do Grażynki i innych wizażanek

Przetestowałam już kilka kosmetyków do stylizacji włosów. Obecnie używam Taft i Sunsilk Volume +. Zamówiłam sobie też serum z Avonu. Może polecicie mi coś jeszcze? Może coś z zakładów fryzjerskich, ale nie drogie. Mam przetłuszczające się i cienkie włosy, które muszę codziennie myć. KW oczywiście przejrzałam.
WioletaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-14, 18:15   #2
Anchela
Zadomowienie

GG do Anchela
Re: Pianka dodająca włosom objętości - do Grażynki i innych wizażanek

Polecam piankę do włosów Loreal Professional, dostepna w sklepach fryzjerskich. Ja mam dużo, gęstych włosów, które są na dodatek ciężkie. Kupiłam podnoszącą włosy u nasady i efekt jest super. Występuje także zwiekszająca objętość włosów. Ceny w różnych sklepach wahają się od 34 do 48 zł (różnica między dwoma sklepami oddalonymi od siebie o 200 matrów) za 250 ml. No i dodam, że jest bardzo wydajna-mi starczyła na 3 miesiące (3-4x na tydzień)
Stary 2004-05-15, 20:01   #3
WioletaM
Zakorzenienie

Grażynko proszę o odpowiedź

Stary 2004-05-18, 23:13   #4
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga
Re: Grażynko proszę o odpowiedź

wella , goldwell loreal, w salonach fryzjerskich, napewno dostaniesz , i oczywiscie dobiora ci do rodzaju wlosow, na KW jest bardzo duzo propozycji, napewno dobrze przejzalas?
Stary 2004-05-19, 00:07   #5
WioletaM
Zakorzenienie

Zanim poproszę o poradę, to najpierw przeglądam KW. Jest tego dużo, więc poprosiłam o poradę. Podane przez Ciebie propozycje przejrzałam, ale dalej szukam. Dziękuję.

Pozdrawiam
Stary 2004-05-19, 09:51   #6
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

Kakusia!
ja nie znam wszystkich srodkow, nazw i firm,i nie jest to mozliwe zebym znala, wiec podalam Ci firmy ktore napewno je posiadaj, ja jestem edukatorem firmy Renee Blanche, i pacuje 100% na ich produktach, ma tyle srodkow ze nie potrzebuje szukac zastepczych, dlatego nie znam nazw srodkow innych innych firm,to nic dziwnego gdyz stylisci-szkloeniowcy innych profesjonalnych firm nie znaja ich rowniez, zawsze sloze swoja pomoca, ale nie zawsze znam na wszystkie pytania odpowiedz,stąd czsem moje sugestie, a na Kw mozna czasem cos ominac, gdyż jest tak duzo produkow
mozna tez poszperac w archiwum, osrodkach ponoszacych u nasady (od skory) czy zwiekszajacych objetosc , moze tam znajdziesz cos dla siebie

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości