Fioletowy szamp. + OX + blue farb. = ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-05-28, 21:57   #1
jaktozrobic
Raczkowanie

Fioletowy szamp. + OX + blue farb. = ?

Hej, wczoraj farbowałam włosy (usiłuję wrócić do naturalnego koloru, sama- sama, gdyż u każdego fryzjera u którego byłam, było jeszcze gorzej niż po moich nieudanych próbach), jednak wracając do tematu:
miałam farbowane o ton jaśniejsze od naturalnych (naturalne moje to b.b. ciemny blond, właściwie jasny brąz, popielaty), jednak po wielu farbowaniach włosy były spłukane, z rudawym odcieniem. Zafarbowałam je mieszając trzy farby subriny: niebieski, fioletowy i 17 + ox 4%. Wyszłoby ok, gdybym nie dała fioletu.
Fiolet zamiast ściągnąć żółć, jak planowałam, nadał po prostu fioletowy połysk, kasztan- czego nie cierpię, chcę mieć NATURALNY kolor!

Nie chcę znowu dzisiaj ich tonować samym niebieskim, jednak zastanawiam się, co by było gdybym myjąc włosy do szamponu fioletowego z Joanny dodała oxyd. 3% + 1:1 niebieskiego mixtonu?
Jak zadziała farba z ox w szamponie? Czy może po takim zabiegu zadziać się coś drastycznego na moich włosach?

Help!
jaktozrobic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 21:39   #2
jaktozrobic
Raczkowanie

Dot.: Fioletowy szamp. + OX + blue farb. = ?

up
jaktozrobic jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości