Lakiery Bell - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-01-04, 16:28   #571
szugarbejb
Zakorzenienie

Dot.: Lakiery Bell

Dziewczyny, te zdjęcia poglądowe są do , 518 to jest dokładny dupe Paradoxala, żaden tam jasny róż, jak na zdjęciu, tylko ciemny szaro-fioleto-zieleń.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 16:35   #572
skarpetta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez capuccino Pokaż wiadomość
Nazwa, ale firmy nie bylo I myślałam, że to jakieś zagraniczne lakiery

Aaaaa, fakt, pomyliło mi się

Fajne lakiery (podoba mi się "jesienny blues", "szał ciał" i "panna z mokrą głową" ), ale nie wiecie, czy zawierają formaldehyd i toluen? Mam z barbra 2 lakiery, ale kupione ponad rok temu, w starej szacie. Na opakowaniu nic mi nie pisze... Najwyżej zadam pytanie firmie
Chyba kiedyś czytałam skład i z tego co pamiętam to miał, ale nie jestem pewna.
skarpetta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 16:47   #573
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Chyba kiedyś czytałam skład i z tego co pamiętam to miał, ale nie jestem pewna.

Zadałam pytanie do sklepu, zobaczymy, co odpiszą Jeśli będzie zawierał, to zostaję przy Bell "GW". Niedawno kupiłam jakieś 2 lakiery i tak strasznie capiły, że pokoju nie mogłam dowietrzyć...

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

capuccino jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 16:58   #574
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:
Nazwa, ale firmy nie bylo I myślałam, że to jakieś zagraniczne lakiery
w linku podanym przeze mnie była i marka i nazwa, ale nie ważne przecież, już wszystko jasne

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Zdjęcia już pooglądałam
Szkoda tylko, że u mnie w takich kiepskich miejscach są te drogerie, nie zdążę dziś przed 18 podjechać

Ale i tak powinnam się cieszyć, że je mam I Bell jest u mnie łatwo dostępny Czuje się taka szcześliwa
szczęściara
u mnie Bell jest, ale tylko to "oficjalne" a nie mam takich stoisk jak tu były pokazywane

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Dziewczyny, te zdjęcia poglądowe są do , 518 to jest dokładny dupe Paradoxala, żaden tam jasny róż, jak na zdjęciu, tylko ciemny szaro-fioleto-zieleń.
ojoj to to troszkę przesada są dużo lepsze podróby. Ten z Bell może i podobny, ale wg mnie wcale nie dupe bardziej błyszczący i w ogóle.
Zresztą zieleń w Paradoxalu? nie widziałam...

AnulaPPP jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 17:00   #575
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ojoj to to troszkę przesada są dużo lepsze podróby. Ten z Bell może i podobny, ale wg mnie wcale nie dupe bardziej błyszczący i w ogóle.
Zresztą zieleń w Paradoxalu? nie widziałam...
Na mnie, 2 warstwy pokryte sechem są takie same, może Bell lekko ciemniejszy. Zielony jest, widzę go

W każdym razie zdjęcia tragiczne strasznie, 501 jest jaśniejsza i perłowa, 503 też jest o wiele ciemniejszy ...

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2011-01-04 o 17:02
szugarbejb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 17:05   #576
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Na mnie, 2 warstwy pokryte sechem są takie same, może Bell lekko ciemniejszy. Zielony jest, widzę go

W każdym razie zdjęcia tragiczne strasznie, 501 jest jaśniejsza i perłowa, 503 też jest o wiele ciemniejszy ...
Hmm ja zieleni nie widzę, ale widocznie każdy widzi co innego

co do drugiego zgadzam się, zdjęcie jest tragicznie i nie ma co się nim sugerować, bo można nieźle się zdziwić

Stary 2011-01-04, 17:07   #577
Maliniarka
Zakorzenienie

kawko pod naklejką CA jest lista i są oba...i jeszcze pełno innych świństw
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 17:16   #578
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:

Zadałam pytanie do sklepu, zobaczymy, co odpiszą Jeśli będzie zawierał, to zostaję przy Bell "GW". Niedawno kupiłam jakieś 2 lakiery i tak strasznie capiły, że pokoju nie mogłam dowietrzyć...
swoją drogą podziwiam że potrafisz zrezygnować z lakieru bo np ma taki skład ja jak się uprę na kolor to mnie skład nie zniechęci a szkoda

Stary 2011-01-04, 18:01   #579
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
kawko pod naklejką CA jest lista i są oba...i jeszcze pełno innych świństw

szkoda strasznie spodobał mi się ten jesienny blues...

Cytat:
swoją drogą podziwiam że potrafisz zrezygnować z lakieru bo np ma taki skład ja jak się uprę na kolor to mnie skład nie zniechęci a szkoda
Ja też kiedyś nie patrzyłam, myślałam że w lakierach nie ma nic dziwnego... Tylko, że czasem właśnie po użyciu lakieru czuję się jakby zmęczona, jakoś mam taką "ciężką" głowę... Niektóre wydaje mi się (chyba nie wydaje?) śmierdzą bardziej, jak się maluje paznokcie, to aż tak to "odurza". Może ja jestem jakaś wrażliwa? Czytałam, że to jakiś gaz, więc może to powodować u niektórych (wdychamy te "opary" przy malowaniu paznokci). Też pewno zależy, jak długo ktoś maluje paznokcie Pisałam na którymś wątku, że spośród moich lakierów jedynie Bell (Glam&Sexy) ma wypisany z tyłu skład (i nie widziałam tych szkodliwych składników)...Rimmele (które przeważają w moim kuferku), Joko składu nie mają podanego. Bell zauważyłam, że na stronie z "Glam Wear" się chwali tym, że nie stosuje właśnie tych składników.

Tak więc to czyjś osobisty wybór

A jeszcze odnośnie śmierdzących lakierów- mój ojciec zawsze krzyczy, że "co tu tak śmierdzi"

*
*

Edytowane przez capuccino
Czas edycji: 2011-01-04 o 18:02
Stary 2011-01-04, 18:08   #580
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:

Ja też kiedyś nie patrzyłam, myślałam że w lakierach nie ma nic dziwnego... Tylko, że czasem właśnie po użyciu lakieru czuję się jakby zmęczona, jakoś mam taką "ciężką" głowę... Niektóre wydaje mi się (chyba nie wydaje?) śmierdzą bardziej, jak się maluje paznokcie, to aż tak to "odurza". Może ja jestem jakaś wrażliwa? Czytałam, że to jakiś gaz, więc może to powodować u niektórych (wdychamy te "opary" przy malowaniu paznokci). Też pewno zależy, jak długo ktoś maluje paznokcie Pisałam na którymś wątku, że spośród moich lakierów jedynie Bell (Glam&Sexy) ma wypisany z tyłu skład (i nie widziałam tych szkodliwych składników)...Rimmele (które przeważają w moim kuferku), Joko składu nie mają podanego. Bell zauważyłam, że na stronie z "Glam Wear" się chwali tym, że nie stosuje właśnie tych składników.

A jeszcze odnośnie śmierdzących lakierów- mój ojciec zawsze krzyczy, że "co tu tak śmierdzi"
ja się z tym wszystkim zgadzam niestety na pewno takie wdychanie nie jest zdrowe ani korzystne, ale co zrobić... Jest wiele lakierów b3f, ale to niestety większość tych droższych, w tańszych też się znajdzie, ale już chyba nie tak łatwo.
A ja się nie umiem powstrzymać jak mi się coś podoba, więc jeśli się truję to sama jestem sobie winna

Stary 2011-01-04, 18:10   #581
rzyrafka
Zakorzenienie

Cytat:
Na wzorniku takim z paznokciami (rzyrafka wklejała, robiła je w sklepie), też jakoś granatowy nie wygląda jak ten, który wklejała Maliniarka (brokatu nie widać w ogóle, jakbym nie zobaczyła zdjęć w tym wątku, to miałabym później "zdziwko").

O, byłabym bardzo, bardzo wdzięczna . Chciałam lada dzień zamawiać ten granat (już od innego sprzedawcy), to od razu mogłabym wziąć 540, gdybym się miło rozczarowała i kolor nie byłby tak ciemny, jak na wzorniku sklepowym od rzyrafki
Bo to nie jest taki brokat prawdziwy

Moje fotki można sobie trochę rozjasnić, starałam się dopasować programem zwłaszcza odcienie do rzeczywistych
Cytat:
no niby tak bo glitter to chyba właśnie brokat, chociaż z drugiej strony dzisiaj kupiła sobie topcoat z essence i jest napisane glitter, a to są własnie takie miękkie niebrokatowe i nieszorstkie drobinki podobne do tych w 421

chyba to za trudne
Ja to nazywam iskierkami- jak na shimmer stanowczo za duże, jak na brokat za małe
Cytat:
Ja się nigdy nie wczytywałam, ale teraz zdaje się większość marek robi lakiery bez tych 3 najgroźniejszych syfów?

Niedługo będę robić fotki wszystkich moich kosmetyków, zrobię też wszystkie Bellki jakie mam
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 18:15   #582
capuccino
z innej bajki

Ponoć nawet te drogie marki (niektóre) to wciepują do swoich lakierów... Parę dziewczyn to pisało na którymś z forum, że sprawdzały i były...To tak samo jak czytam nieraz składy drogich kremów, a tam niekończąca się lista (i to nie wyciągów roślinnych itd).

No nic, dziś zamawiam Bell- granat z tymi drobinkami, które nie wiadomo jak nazwać i kawke z mlekiem 540

*
*

Edytowane przez capuccino
Czas edycji: 2011-01-04 o 18:16
Stary 2011-01-04, 18:26   #583
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość

Ja to nazywam iskierkami- jak na shimmer stanowczo za duże, jak na brokat za małe
Ja się nigdy nie wczytywałam, ale teraz zdaje się większość marek robi lakiery bez tych 3 najgroźniejszych syfów?

Niedługo będę robić fotki wszystkich moich kosmetyków, zrobię też wszystkie Bellki jakie mam
hmm ja bym powiedziała że ma malutkie drobinki, inaczej nie wiem jak go określić

ja wiem czy większość... no na pewno coraz więcej firm, ale w tych tańszych markach to chyba jednak jeszcze w większości są te syfy..
ale też się nie wczytuję w składy

Stary 2011-01-04, 18:47   #584
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Ponoć nawet te drogie marki (niektóre) to wciepują do swoich lakierów... Parę dziewczyn to pisało na którymś z forum, że sprawdzały i były...To tak samo jak czytam nieraz składy drogich kremów, a tam niekończąca się lista (i to nie wyciągów roślinnych itd).

No nic, dziś zamawiam Bell- granat z tymi drobinkami, które nie wiadomo jak nazwać i kawke z mlekiem 540
ja to mam to wszystko gdzieś, najbardziej mnie boli glowa od zmywacza , a na coś trzeba umrzeć

kawko a Ty nie mówiłaś, że chcesz granat bez drobinek wcześniej? na pewno by się znalazł jakiś
540
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2011-01-04 o 18:53
Stary 2011-01-04, 19:01   #585
sabbatha
Zakorzenienie

ie tam co wy, prawie wszystkie lakiery teraz są bf3, nawet nie trzeba za bardzo szukać ;-)

sabbatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 19:04   #586
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
to zacznij od bellów

zrobiam foto składu Colour Alike, ale to offtop więc nie wiem, może wstawię na tamtym wątku
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Czas edycji: 2011-01-04 o 19:12
Stary 2011-01-04, 19:39   #587
capuccino
z innej bajki

Cytat:
ja to mam to wszystko gdzieś, najbardziej mnie boli glowa od zmywacza , a na coś trzeba umrzeć

kawko a Ty nie mówiłaś, że chcesz granat bez drobinek wcześniej? na pewno by się znalazł jakiś
540
Ja sobie kupiłam zmywacz waniliowy. Co prawda i tak śmierdzi, ale jak wyschnie to paznokcie mi pachną olejkiem do ciasta . Tylko i tak muszę umyć po tym dłonie, bo mam taki biały nalot jakby .

Ten z drobinkami też może być- trochę mi "ożywi" stroje (kupuję z myślą o np szarych i beżowych bluzkach).

Tak w ogóle, to zawsze bałam się ciemniejszych lakierów- używałam takich bladoróżowych, kremowych, beżowych, robiłam french. W wakacje użylam po raz pierwszy ciemniejszego (wlasnie Bell ) i od tamtej pory stalam się posiadaczką kilku takich. Teraz jak pomaluje np na kremowo, to mi się to nie podoba zbytnio- spaskudziłam się.

*
*

Stary 2011-01-04, 19:49   #588
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Tak w ogóle, to zawsze bałam się ciemniejszych lakierów- używałam takich bladoróżowych, kremowych, beżowych, robiłam french. W wakacje użylam po raz pierwszy ciemniejszego (wlasnie Bell ) i od tamtej pory stalam się posiadaczką kilku takich. Teraz jak pomaluje np na kremowo, to mi się to nie podoba zbytnio- spaskudziłam się.
mnie ostatnio jak miałam beżowe pazury, to Pan Sylwestrowy powiedział, żebym na tak nie malowała, bo sa bez wyrazu
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Stary 2011-01-04, 20:06   #589
ewalucja
Zakorzenienie

GG do ewalucja

dziewczyny próbuje przekopać sie przez cały wątek w poszukiwaniu miejsc w warszawie gdzie kupie(najlepiej jak najtaniej) lakiery bell. Któras z was zaopatruje sie w stolicy?
ewalucja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 20:08   #590
antii
Zakorzenienie

Cytat:
mnie ostatnio jak miałam beżowe pazury, to Pan Sylwestrowy powiedział, żebym na tak nie malowała, bo sa bez wyrazu
zauważyłam, że wciągnęły Cię lakiery

antii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 20:09   #591
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
dziewczyny próbuje przekopać sie przez cały wątek w poszukiwaniu miejsc w warszawie gdzie kupie(najlepiej jak najtaniej) lakiery bell. Któras z was zaopatruje sie w stolicy?
Duży wybór Bell jest w drogerii "Donna" przy Żelaznej (bliżej Alei Solidarności niż Placu Starynkiewicza). Byłam tam ze 3 miesiące temu, więc nie dam głowy, czy coś się nie zmieniło. Glam Wearów masa, Bell Fashion - zero... Z kolei Sezam przy Marszałkowskiej, gdzie jest szafa Bell - bida z nędzą, trzy lakiery na krzyż...

No i jest taka mała drogeria w podziemiach Dworca Centralnego, ale szczerze mówiąc, nie potrafię wyjaśnić dokładnie, jak tam dojść... chodzę na "czuja", bo to istny labirynt jest.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655

Edytowane przez Aggie125
Czas edycji: 2011-01-04 o 20:10
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 20:16   #592
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
zauważyłam, że wciągnęły Cię lakiery
strasznie bardzo okropnie i w ogóle ratunku (ciekawe czy to rpzez wyjście z nałogu... )

(i blogi :x)

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
No i jest taka mała drogeria w podziemiach Dworca Centralnego, ale szczerze mówiąc, nie potrafię wyjaśnić dokładnie, jak tam dojść... chodzę na "czuja", bo to istny labirynt jest.
nie jestem w Wawy, ale świetnie to ujęłaś
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Czas edycji: 2011-01-04 o 20:15
Stary 2011-01-04, 20:51   #593
antii
Zakorzenienie

Cytat:
strasznie bardzo okropnie i w ogóle ratunku (ciekawe czy to rpzez wyjście z nałogu... )

(i blogi :x)

na ratunek to za późno

antii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 21:48   #594
ewalucja
Zakorzenienie

GG do ewalucja

Dziekuje za pomoc ciekawi mnie to coś w labiryncie podziemi pokrąże i poszukam ale tak na oko to ma to jakies charakterystyczne elementy?
ewalucja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 22:54   #595
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Cytat:
nie jestem w Wawy, ale świetnie to ujęłaś
Raz wracałam pociągiem ze Szczecina i jechałam w jednym przedziale z chłopakiem, wybierającym się na koncert do Stodoły. Chłopak pierwszy raz jechał do Warszawy, więc zaoferowałam się go przeprowadzić przez ten cholerny labirynt na Centralnym i podprowadzić do metra. Po wyjściu z labiryntu chłopak stwierdził, że opatrzność boska kazała mi usiąść z nim w jednym przedziale, bo sam to by się na pewno zgubił. Nie chcę nic mówić, ale mi po kilku miesiącach regularnego chodzenia tymi podziemiami do pracy też się zdarzało troszkę zabłądzić...
Cytat:
Dziekuje za pomoc ciekawi mnie to coś w labiryncie podziemi pokrąże i poszukam ale tak na oko to ma to jakies charakterystyczne elementy?
Tak na oko? To mały sklepik. Usytuowany mniej więcej po stronie bliższej Alei Jerozolimskich (zakładając, że stoimy w podziemiach, mając po prawo Aleje Jerozolimskie, a po lewo Palac Kultury). Stojąc w ten sposób wyobraź sobie, że stoisz zwpoziomym korytarzu, tzn. na linii Jerozolimskie-Pałac Kultury. No więc sklepik powinnaś mieć przed sobą, nie za plecami. Jest on bardziej w okolicy wyjścia pod Marriott. Co do samej witryny, to jest na niej dużo kosmetyków markowych do włosów, sporo L'Oreali, trochę Matrixów. A jak zaglądasz przez szybę, to powinnas zobaczyc dokładnie na wprost, na ladzie, małą gablotkę z lakierami.

Belle są też w innej drogeryjce w podziemiach, przy wejściu od strony ul. Chałubińskiego. Gdybyś szła od strony Chałubińskiego, to sklepik jest po lewej stronie. To mały lokalik, załadowany kosmetykami. Patrząc przez szybe, to po lewej stronie jest spora gablotka z lakierami.

Ewalucja, a kiedy będziesz w Warszawie? Jeśli na dniach, to jutro spróbuję się przejść podziemiami i dokładnie sprawdzić trasę.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 00:01   #596
rzyrafka
Zakorzenienie

Cytat:
to zacznij od bellów

zrobiam foto składu Colour Alike, ale to offtop więc nie wiem, może wstawię na tamtym wątku
Zobaczę jak się będę jutro czuła- rozłożyło mnie choróbsko :/
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 12:44   #597
czesterka
Zakorzenienie

GG do czesterka

Cytat:

Jakbym słyszała mojego ojca
Tylko czy taka mała porcja rzeczywiście może tak szkodzić? W sumie nigdy się nad tym nie zastanawiałam W końcu tyyyle chemii znajdziemy w innych kosmetykach (np. na twarz), więc już tymi paznokciami się nie przejmuje aż tak Oczywiście to osobisty wybór, jak napisała cappucino

Aha, jeszcze co do zapachów - mnie bardziej denerwuje smród zmywacza Dlatego idę do łazienki zmywać paznokcie

W ogóle to mama wczoraj kupiła jakiś biały shimmer Bellowski Muszę iść podejrzeć co to za lakier
Aha, obejrzałam wczoraj te limitówkę Bella
arkusz
czesterka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 13:10   #598
MoniaK
Zakorzenienie

Zmywacze zdecydowanie bardziej śmierdzą niż lakiery
MoniaK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 13:25   #599
Organzza
Zakorzenienie

Cytat:
stoisko Bell jest też w CH Wileńska
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 13:41   #600
sleepy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Tylko czy taka mała porcja rzeczywiście może tak szkodzić? W sumie nigdy się nad tym nie zastanawiałam
ja też się nie zastanawiałam nad szkodliwością lakierów ale gdy dopadło mnie paskudne uczulenie(głównie na skórze twarzy, karku i dłoni) to moja dermatolog od razu zasugerowała farbę do włosów lub lakier do paznokci właśnie
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości