Lakiery Bell - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-01, 18:15   #61
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1
Dot.: Lakiery Bell

Moniu, jeszcze nie dostałam od nich maila. Na razie napisałam ze mamy fajne pomysły i czy są zainteresowani gdyż nam zależy by wypromować Bell. By nie zignorowali mojego pojedynczego maila Wy popieracie go swoimi by zobaczyli że sporo osób jest tym zainteresowanych.

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 19:04   #62
Kiciunia88
Raczkowanie

No teraz pozostaje czekać i mieć nadzieję
Kiciunia88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 09:14   #63
AnnaBarbara
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sjero Pokaż wiadomość
kochane, a gdzie można kupić ich produkty? tylko małe drogerie, czy w większych, markowych też można? bo nie rzuciły mi się w oczy nigdzie, a lakiery fajowe, inne rzeczy też mnie zaciekawiły
Ja kupiłam Bell'ki na allegro
AnnaBarbara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 15:39   #64
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Moniu, jeszcze nie dostałam od nich maila. Na razie napisałam ze mamy fajne pomysły i czy są zainteresowani gdyż nam zależy by wypromować Bell. By nie zignorowali mojego pojedynczego maila Wy popieracie go swoimi by zobaczyli że sporo osób jest tym zainteresowanych.
Poszedł mail do Bell. Szczerze mówiąc jeszcze żadnego lakieru od nich nie mam, ale chyba taki stan długo się nie utrzyma
Ja marzyłabym o jakieś rozbielonej brzoskwini, kremowej i kolorze popielatym, jak jedna warstwa Mirror Mirror - dwie robią się ciemne, więc chyba mogłoby być wykończenie jelly Ach, marzenia...

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 15:46   #65
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Właśnie. Kremowy, kryjący popielaty oraz ciemna szarość, także kremowa...

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 17:12   #66
Kiciunia88
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Poszedł mail do Bell. Szczerze mówiąc jeszcze żadnego lakieru od nich nie mam, ale chyba taki stan długo się nie utrzyma
Ja marzyłabym o jakieś rozbielonej brzoskwini, kremowej i kolorze popielatym, jak jedna warstwa Mirror Mirror - dwie robią się ciemne, więc chyba mogłoby być wykończenie jelly Ach, marzenia...
Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Właśnie. Kremowy, kryjący popielaty oraz ciemna szarość, także kremowa...

Ja coś banalniejszego zaproponuję- bardzo, bardzo ciemna czerwień, prawie czarna. Niby firmy oferują takie lakiery, ale dla mnie są one za jasne i zbyt wpadają w brąz. A jeżeli już coś się takiego pojawi, to ma drobinki, które dodają tej "czerwoności", a mnie chodzi o lakier kremowy.
Stary 2010-06-02, 17:23   #67
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kiciunia88 Pokaż wiadomość

Ja coś banalniejszego zaproponuję- bardzo, bardzo ciemna czerwień, prawie czarna. Niby firmy oferują takie lakiery, ale dla mnie są one za jasne i zbyt wpadają w brąz. A jeżeli już coś się takiego pojawi, to ma drobinki, które dodają tej "czerwoności", a mnie chodzi o lakier kremowy.

Taaaak, taka jak ciemnoczerwone, dobrze dojrzałe wiśnie, prawie czarne...

Stary 2010-06-02, 18:10   #68
Kiciunia88
Raczkowanie

Cytat:
Taaaak, taka jak ciemnoczerwone, dobrze dojrzałe wiśnie, prawie czarne...
Otóż to

Za chwilę całą kolekcję na jesień wymyślimy
Stary 2010-06-02, 18:22   #69
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Skoro jesteśmy przy czerwieniach, to optowałabym za czerwienią, ale strażacką, jasną i bardzo oczoj**ną, potocznie mówiąc. Taka, która z daleka dawalaby po oczach. I za brzoskwinią, kremowa, ale kryjącą.

Wydaje mi się też, że powodzeniem mogłaby się cieszyc pastelowa, jasna lawenda.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
Stary 2010-06-02, 18:23   #70
emememsik
po prostu Em :)

Aggie125, ja mam taką czerwień z Essence Multi Dimension.
Stary 2010-06-02, 18:27   #71
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kukałam na lakiery Essence, ale jasną czerwień widzialam tylko z Colour & Go. Do dziś wspominam lakier Inglota, który kupiłam sobie jeszcze w liceum i którego zużyłam kilka buteleczek pod rząd. Idealna, strażacka czerwień Ale nie kojarzę, aby w mojej Naturze była taka czerwień z Multi Dimension, a byłam tam wczoraj...

Stary 2010-06-02, 18:30   #72
emememsik

Zrobię zdjęcia jak będę mogła.
Stary 2010-06-02, 18:45   #73
Kiciunia88
Raczkowanie

Cytat:
Glam Girl nr 29?

Pastelowa lawenda? Hmm...miałabym na taką ochotę, ale żeby miała taki trochę szary odcień... tzn. nie taki czysty fiolecik. Ale to moje widzimisię, bo ja pasteli to tak raczej nie bardzo...

Taką ciemną czerwień jak napisałam, to kupiłabym bez zastanawiania się. Chociaż, patrząc po dłoniach Polek, to takie ciemne kolorki raczej nie idą, najczęściej widuję krwistą czerwień/frencha/pastele.
Stary 2010-06-02, 18:46   #74
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

A może seria owocowa?

Malina, jagoda, dojrzała wiśnia, czerwone jabłuszko?

Lub mała seria w rodzaju "Dziewczyna Quentina", czyli wzorowana na bohaterkach filmów Tarantino. Metaliczna czerwień, metaliczny brąz, klasyczna czerń? Takie male trio? Do tego stand z młodą modelką o typie urody zbuntowanej nastolatki i krotkich paznokciach (żadne wymanikiurowane cudeńka, ot, taka zbuntowana, niegrzeczna nastolatka).

Edytowane przez Aggie125
Czas edycji: 2010-06-02 o 18:49
Stary 2010-06-02, 18:51   #75
emememsik

Nie wiem, sprawdzę nr jak będę w domu.
Stary 2010-06-02, 18:53   #76
Kiciunia88
Raczkowanie

Cytat:
A może seria owocowa?

Malina- coś jak słynne Miami Beet? (Miałam "zamiennik" z Salon use, to nr 31 bodajże, ładne, ale dla mnie za ciemne, wolałabym coś ciut jaśniejszego i bardziej intensywnego)

Jagoda- może ciemny, nasycony fiolet, prawie czarny z niebieskimi drobinkami? czy raczej kremowy?

Dojrzała wiśnia- no ja bym tu widziała kremową ciemną czerwień o której pisałam- wiem powtarzam się, ale śnię po nocach o takim kolorze

Czerwone jabłuszko- i tutaj oczorypna czerwień, kremowa, jak rozumiem?

Może jakaś żółć/pomarańcz do tego? Wspominana wcześniej kryjąca, jasna, kremowa brzoskwinka/ morelka?

Cytat:
Nie wiem, sprawdzę nr jak będę w domu.
Ja mam czerwień z MD i chyba z tej serii nie ma innej czerwieni. W każdym razie kolor jak dla mnie jest bardzo ładny

Dziewczyna Quentina? Fajne

Zbuntowana? Takie "Anarchy in the PL"? Klasyczna czerń to standard, a jak by wyglądała metaliczna czerń? Chociaż ja mam coś w podobie...
Metaliczna czerwień coś jak Thunderbird China glaze ? Takie ciemne? Może metaliczna zieleń?

Aha- tak mi przyszło do głowy...ale nie jestem do końca przekonana, jak to by się u nas przyjęło...może kolekcja inspirowana następującymi paniami- Marlene Dietrich, Rita Hayworth, Marilyn Monroe? Monroe- blondynka, Rita- rudowłosa, ale Marlene- też blondynka a brunetka by się przydała...niestety brunetki nie kojarzę z tego okresu...

Edytowane przez Kiciunia88
Czas edycji: 2010-06-02 o 19:33
Stary 2010-06-02, 19:40   #77
AnulaPPP
Zakorzenienie

fajne pomysły w większości się mogę podpisać, ale ostatnio stwierdziłam że niewiele jest takich czystych granatów, nie chodzi mi o kobalt, chaber, ani granat wpadający w czerń, tylko o czysty granat - ciemny ale żeby było widać że czarny, no i absolutnie kremowy

AnulaPPP jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 21:56   #78
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie

Ja też przesłałam poparcie
Z Bell mam Fashion Colour 304, 305, 307, 311, a z Glam Wear 411. Wszystkie są genialne
ksiezniczkaa87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 22:13   #79
Migdał
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
fajne pomysły w większości się mogę podpisać, ale ostatnio stwierdziłam że niewiele jest takich czystych granatów, nie chodzi mi o kobalt, chaber, ani granat wpadający w czerń, tylko o czysty granat - ciemny ale żeby było widać że czarny, no i absolutnie kremowy
tak, tak Ostatnio mi sie marzy lakier taki jak calypso blue i bermuda break China glaze. Piękne kremowe granaty I takie kolory jak mieta, szarość, brudny zszarzały niebieski

Co do pomarańczy, to Bell ma naprawdę ładną drobinkową pomarańcz , tak samo ma drobinkowy błękit (podobny do Caribbean Blue ChG). Kremowa malina też mi się rzuciła dzisiaj w oczy, ale głowy nie dam, bo tylko zerknęłam. Najlepszy wybór mają chyba z fioletów i róży.

Generalnie szkoda, że na stronie nie ma zaktualizowanych wszystkich kolorów i nie mają dobrych zdjęć i zbliżeń. Bo tak to głupio pisać do firmy o wprowadzenie nowych kolorów, jak nie znamy wszystkich, które wypuścili.

W ogóle ten bell mnie kusi i kusi, ostatnio też widziałam taki ładny kremowy beż
Migdał jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 09:25   #80
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Migdał Pokaż wiadomość
tak, tak Ostatnio mi sie marzy lakier taki jak calypso blue i bermuda break China glaze. Piękne kremowe granaty I takie kolory jak mieta, szarość, brudny zszarzały niebieski

Co do pomarańczy, to Bell ma naprawdę ładną drobinkową pomarańcz , tak samo ma drobinkowy błękit (podobny do Caribbean Blue ChG). Kremowa malina też mi się rzuciła dzisiaj w oczy, ale głowy nie dam, bo tylko zerknęłam. Najlepszy wybór mają chyba z fioletów i róży.

Generalnie szkoda, że na stronie nie ma zaktualizowanych wszystkich kolorów i nie mają dobrych zdjęć i zbliżeń. Bo tak to głupio pisać do firmy o wprowadzenie nowych kolorów, jak nie znamy wszystkich, które wypuścili.

W ogóle ten bell mnie kusi i kusi, ostatnio też widziałam taki ładny kremowy beż
z tych dwóch to bardziej bermuda jak dla mnie bo jest ciut jaśniejszy właśnie o takim myslałam

no i racja z tym że nawet nie wiemy co oni w tych kolekcjach mają dokładnie...

AnulaPPP jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 09:26   #81
Kiciunia88
Raczkowanie

To co piszemy to takie nasze luźne przemyślenia jak na razie

Bell ma mocny róż, mnie chodziło o coś ciemniejszego. Pomarańcz jest, ale czy to brzoskwinia? Pisałyśmy o kremowej, bez drobinek, mocno kryjącej. Dwa niebieskie też mają- widziałam na stronie Klubu Lakierowego.

Ja na stoisku z Bell byłam jakiś czas temu już, więc możliwe, że mają jakieś nowości, bo też czytałam, że strona Bell nie jest zaktualizowana i część odcieni nie jest wymieniona.

Ale fakt, najwięcej jest czerwieni/róży i odcieni takich, jak do frencha, bo takie się chyba najlepiej sprzedają. Takie, które trafiły w mój gust to bardzo ciemny fiolet 424, gorzka czekolada 414, chętnie kupiłabym bardzo ciemną czerwień, bardzo ciemną zieleń i granat bardzo ciemny, jakąś szarość też. Wszystkie odcienie- bez drobinek.

Cytat:
Mnie kusi gorzka czekoladka, którą mam zamiar nabyć. Z chęcią dałabym się skusić na więcej, ale czerwień i róż na paznokciach to nie do końca moje kolory

Aha- co myślicie o dzieleniu odcieni na kolekcje? Podobnie jak czyni to np. OPI?

Edytowane przez Kiciunia88
Czas edycji: 2010-06-03 o 09:27
Stary 2010-06-03, 09:40   #82
czesterka
Zakorzenienie

GG do czesterka

Cytat:
A może seria owocowa?

Lub mała seria w rodzaju "Dziewczyna Quentina", czyli wzorowana na bohaterkach filmów Tarantino. Metaliczna czerwień, metaliczny brąz, klasyczna czerń? Takie male trio? Do tego stand z młodą modelką o typie urody zbuntowanej nastolatki i krotkich paznokciach (żadne wymanikiurowane cudeńka, ot, taka zbuntowana, niegrzeczna nastolatka).

Aggie - zaraz Cie tam zatrudnią
czesterka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 11:44   #83
emememsik

Wspominana przeze mnie strażacka czerwień Essence to 29 Glam Girl.
Stary 2010-06-03, 13:33   #84
martaboy
Zakorzenienie

A mi właśnie zamarzyły się wszystkie ciemne odcienie zieleni - szmaragdowy, sosnowy lekko brudny i zszarzały, taki jak skórka od arbuza, butelkowy, liści drzewek cytrusowych... ach... wszystkie oczywiście w kremie, bez drobinek i perły i szczególnie bez niebieskiej opalizacji...

Stary 2010-06-03, 16:21   #85
Kiciunia88
Raczkowanie

Cytat:
Wspominana przeze mnie strażacka czerwień Essence to 29 Glam Girl.
Powtórzę się- piękna czerwień

Cytat:
A mi właśnie zamarzyły się wszystkie ciemne odcienie zieleni - szmaragdowy, sosnowy lekko brudny i zszarzały, taki jak skórka od arbuza, butelkowy, liści drzewek cytrusowych... ach... wszystkie oczywiście w kremie, bez drobinek i perły i szczególnie bez niebieskiej opalizacji...
Też się piszę na takie.
Stary 2010-06-04, 18:24   #86
anonyme
Zadomowienie

Również bardzo lubię lakiery Bell Ja bym chciała od nich: greige http://www.wizaz.pl/Makijaz/Trendy/N...pozadany-kolor, zimny szary, morelowy, granat, łososiowy, turkus i top coata matującego

Edytowane przez anonyme
Czas edycji: 2010-06-04 o 18:27
anonyme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 11:45   #87
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Bell milczy-co robimy?

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 14:03   #88
Kiciunia88
Raczkowanie

Cytat:
Bell milczy-co robimy?
Wykupujemy to co jest dostępne... i pokornie czekamy na więcej kolorków? Może na jesień planują wprowadzić jakieś nowe odcienie?

Mnie ostatnio wzięło na delikatne, frenchowe kolorki i nabyłam Bell French manicure nr. 012...co ciekawe, kolory na stronie z tej serii kończą się na 007...
Stary 2010-06-08, 14:26   #89
Migdał
Rozeznanie

Cytat:
Bell milczy-co robimy?
jak nic nie odpisali, to nieładnie no chyba że ich zamurowało chwilowo Można po prostu indywidualnie im sugerować, jakich kolorów nam brakuje. Mam jednak nadzieję, że się odezwą.
Migdał jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 15:17   #90
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kiciunia88 Pokaż wiadomość
Wykupujemy to co jest dostępne... i pokornie czekamy na więcej kolorków? Może na jesień planują wprowadzić jakieś nowe odcienie?

Cytat:
jak nic nie odpisali, to nieładnie no chyba że ich zamurowało chwilowo Można po prostu indywidualnie im sugerować, jakich kolorów nam brakuje. Mam jednak nadzieję, że się odezwą.
Myślę, że możemy jeszcze chwilę poczekać, po jakimś czasie powtórzyć akcję, ale dodając kolory, które byśmy chciały zobaczyć na stoiskach

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości