EUROWIZJA I X TENSO - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-05-16, 17:03   #1
Quinn
Zakorzenienie

EUROWIZJA I X TENSO

Czy któraś z was oglądała Eurowizję?? Ta dziewczyna z Ukrainy, która zwyciężyła miała takie piękny kolor własów. Taki brąz ale w zimnym odcieniu, popielaty czy jakś. Czy wiecie jak się ten kolor nazywa? Czy są pianki koloryzujące o tym kolorze? Bo mam brązowe włosy, to chyba nie muszę normalnej farbki uzyć, żeby takie mieć? Aha, jeśli bym zmieniła kolor włosów, to lepiej przed, czy po zabiegu
x tenso (ten prostujący)?
pozdrawiam
Stary 2004-05-16, 17:11   #2
nenvena
Zadomowienie

Re: EUROWIZJA I X TENSO

Znalazłam zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1d.jpg (76,3 KB, 15 załadowań)
nenvena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 17:12   #3
nenvena
Zadomowienie

Nie wiem, jaka pianka będzie najbardziej podobna, ale powinna wystarczyć, jeżeli zamierzasz je przyciemnić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6d.jpg (79,1 KB, 5 załadowań)
nenvena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 23:21   #4
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

naprawde nie jest mozliwe zeby ustalic jaki ma kolor wlosow dziewczyna z Ukrainy!!
ale jak juz to ustalisz, to napewno najpierw trezba zrobic zabieg prostowania wlosow!
Stary 2004-05-20, 22:35   #5
megi31
Raczkowanie

Witaj, Quinn ja też oglądałam Eurowizję i jestem zachwycona tym kolorem włosów Ukrainki. Osobiście mam mysi blond (teraz ufarbowany na beż), ale w najbliższym czasie chcę przyciemnić, bo te beże i inne się zmywają. Ostatnio często oglądam w sklepach rozmaite palety farb, droższych i tańszych, bo chcę w końcu trafić na mój wymarzony kolor, którego jeszcze co prawda nie widziałam - a jest to ciemny beż w odcieniu popielu (taki wpadający w zimny jasny brąz)-
i niestety nic. Niedawno też przeglądałam opinie wizażanek (najlepsza farba do włosów) i tam wśród opinii dot. Bell Color jedna dziewczyna z zachwytem się rozpisywała o tym, że brązy z Bell Color są super i ona długo szukała brązu w zimnym odcieniu i tu znalazła - jasny szatyn nr 20 - ale wiesz, ja tego nie sprawdzałam i nie wiem, czy mogę ci to polecić - to nie moja opinia. Oglądałam próbki - no jest to jakiś ciemny kolor, ale nie wiem... Może ktoś jeszcze podchwyci ten temat... Aha, napisz jakim jestes typem urody, jakie masz oczy i karnację, bo jestem raczej zbyt blada na takie jasne blondy (jak widać), może mi coś poradzisz...pozdrawiam cieplutko
megi31 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości