fryzury - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-05-19, 18:27   #1
jolka123
Przyczajenie

fryzury

witam przegladam to forum ale w pomocy doboru fryzur przewarzaja te same zdjecia chcialabym sie dowiedziec czy wszyscy majatak wygladac a gdzie sa fryzyry bardziej klasyczne przeciez nie wszyscy czuja sie dobrze w tak wyskubanych fryzurach pozdrawiam i prosze o opinie
jolka123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-19, 19:21   #2
Hexa
Raczkowanie

Re: fryzury

Hmmm... te zdjęcia to często sugestia, efekt końcowy nie musi być taki jak na zdjęciach - może np. tylko jakiś detal takiej fryzury komuś wpadnie w oko... A tak wogóle to proszące o poradę najczęściej są zadowolone, więc myślę że nie ma co szukać dziury w całym.
Jak ktoś chce klasyczną fryzurę to najczęściej taka osoba nie ma problemu żeby wytłumaczyć fryzjerowi w czym rzecz, a jeśli ktoś chce coś takiego jak na tamtych zdjęciach, to myślę że trudo by było wytłumaczyć o co chodzi, dlatego prosi o poradę i przykłady.
Takie fryzurki są terz modne, jak ktoś chce to się tak obetnie, jak nie to nie.
Dla mnie jedno ze zdjęć na tym forum również było inspiracją i jestem za to wdzięczna, bo często nie mamy pomysłu na siebie. Całe szczęscie że mamy wizaż
I jeszcze jedno. Nigdy nie będziemy wyglądały tak samo, bo każda z nas jest niepowtrzalna.

Pozdrowionka!
Hexa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-19, 21:07   #3
Moluś
Raczkowanie

BRAWO HEXA!!!
Moluś jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-19, 22:25   #4
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

Hexa! popieram Twoje zdanie!
Ewa!
jezeli masz nowe fotki to prosze przyslij!!
jezeli masz nowe stronki z fryzurani to przyslij i podziel sie z nami!!
bardzo chetnie je poogladamy!
jezili masz sugestie dla dziewczyn proszacych o porade to napewno chetnie ja przyjma!
generalnie , zdjecia fryzur sa podobne ,w katlogach , czasopismach, my doradzmy i sugerujemy, jak juz wspomniala Hexa, i do tej pory nie spotkalysmy sie z niezadowoleniem,
z czego bardzo sie cieszymy!!
fryzury, jak to okreslasz wyskubane sa bardzo odmladzjace i bardzo dziewczece i bardzo modne w tym sezonie, a o ile sie orientuje, to nasze dziewczyny chca byc modne
oczywiscie przypominam sobie tez ze doradzałysmy w kwestii fryzur klasycznych,i to kilka razy, na zyczenie, tak wiec wydaje mi sie ze jednak nie dokladnie przejzalas to forum
i rzeczywistosc jest taka ze nie takich samych kobiet , kazda nawet w tym samym scieciu, tym samym kolorze bedzie wygladala inaczej zalezy to od stylisty,
a tak na marginesie .. jak myslisz (bo mniemam , ze sie znasz na doborze fryzur , skoro taki temat pojelas)ile w tym sezonie jest modnych fryzur i kolorow?
pozdrawiam
GAGA

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości