dlaczego każdy zawsze omija ten temat?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-05-21, 10:02   #1
*Natalia*
Raczkowanie

dlaczego każdy zawsze omija ten temat??

Cześć Dziewczyny!! Chcialabym wiedzieć w jaki sposób mam pokręcić włosy, żeby powstały lekkie fale, a ogólnie cała fryzura przypominała artystyczny nieład?? Chciałam znależć coś w wyszukiwarce, ale jeszcze nie działa...
*Natalia* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-21, 10:19   #2
koko
Zakorzenienie

GG do koko
Re: dlaczego każdy zawsze omija ten temat??

Ja omijam ten temat, bo nie znam odpowiedzi , a w zasadzie to omijałabym , gdybym go kiedykolwiek zauważyła, ale teraz widzę go pierwszy raz, a na wizażu siedzę duuużo.
koko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-21, 10:41   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Re: dlaczego każdy zawsze omija ten temat??- juz odpowiadam

Natalio nie wiem jakiej masz długości włoski. Bo na długich to bardzo ładne fale wychodzą po zapleceniu grubego warkocza.
Inną metodą na fale jest użycie specjalnej lokówki. Ma ona kształt takiej dwururki. ( jak dwie złączone ze sobą lokówki); Widziałam taką ostatnio w Warszawie w sklepie dla fryzjerów na Koszykowej. Ceny niestety nie pamiętam.

Serdecznie pozdrawiam

AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-21, 12:36   #4
*Natalia*
Raczkowanie

Dziękuję bardzo za odpowiedź!! Włosy mam do ramion. Jeżeli zrobiłabym sobie warkcza to fale rozpoczynałyby się dopiero od pewnego miejsca, a ja chciałabym mieć skręt od nasady-tak, żeby to w miarę naturalnie wyglądało. Agnieszko, zaiteresowałaś mnie tą lokówką. Wiesz może w jaki sposób nawija się na nią włosy, bo jakoś nie umię sobie wyobrazić
*Natalia* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-21, 12:43   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Ich się nie nawija tylko traktuje jak gofrownicą. Bierzesz pasmo ( najlepiej delikatnie nawilżone jakimś lotionem do utrwalania) i zaciskasz jak klipsem. Cała filozofia

Pozdrowionka

AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości