Jak to jest z tym Waxem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-05-21, 13:07   #1
kasbie
Raczkowanie

Jak to jest z tym Waxem?

Ostatnio miałam strasznie przesuszone włosy, ale najbardziej przeszkadzało mi to, że przy czesaniu i nie tylko strasznie się elektyzowały. Uznałam, że czas je podleczyć. Tymbardziej, że używam sporo lakieru i pianki. Chciałam użyć jakiejś dobrej maski (ale niezbyt drogiej) i zmniejszyć ilość lakieru i pianki.
Nio i kupiłam Henna Treatment Wax ten do ciemnych włosów (mam oczywiście włosy farbowane). No i totalne rozczarowanie. Użyłam tego specyfiku już 3 razy - żadnej poporawy. Elektryzują się niemiłosiernie, włosy jakieś bez życia, fakt - miekkie, ale aż za bardzo. Jak piórka.
Proszę o radę dziewczyny, które używały tego wosku, czy uzbroić się w cierpliwość, czy dać sobie spokój, bo to może po prostu nie dla mnie.
Dodam, że używam go zgodnie z opisem. A może coś innego? Chodzi mi o to, żeby się tak nie elektryzowały- wiem mogę użyć pianki i po kłopocie, ale to zamknięte koło, wtedy się przesuszają i jak jej nie użyję to każdy stoi jak po solidnej dawce prądu.
Błagam o radę. Kasia
kasbie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-21, 13:18   #2
młodaa
Wtajemniczenie

Re: Jak to jest z tym Waxem?

Ojj nie tylko Ty masz problem z Waxem. Ja tez liczylam na cud po przeczytaniu opinii na KW. Rozczarowalam sie troche na poczatku, a pozniej bylam bardzo zla, bo moje wlosy nagle zaczely sie elekteryzowac (a nigdy nie mialam z tym problemu). Choc ja jestem zadowolona z tego, ze wlosy sa mieciutkie
Polecam odzywke z zoltek-mi pomoglai zadnego problemu z elektryzowaniem sie wlosow nie ma.
Aha, Henne uzylam teraz od czasu do czasu z nadzieja ze jednak zobacze efekty

pozdaraiwam
młodaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-21, 14:53   #3
kasbie
Raczkowanie

A jaka sklepowa odżywka czy maska jest dobra na to elektryzowanie - może ktoś wie?
Bo po przeczytaniu Twojego postu jakoś jednak zaczynam tracić wiarę w ten Wax.
Pozdrówka.
kasbie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-21, 15:18   #4
młodaa
Wtajemniczenie

Sa preparaty specjalnie przygotowane na elektryzujace sie wlosy-poszukaj w archiwum, watek byj juz poruszany.
Z mojej strony polecam GlissKur (np 3-minutowa odzywka regeneracyjna), maseczke Wella (mala w pomaranczowym pudeleczku) lub Karites (ew.Pantene)-po tych kosmetykach mi wlosy nie elektryzowaly sie, wiec moze i Ty sprobuj

pozdrawiam
młodaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-21, 19:07   #5
Sanara
Raczkowanie

ja tam uzywam Wax do wlosow blond na zniszczenie wlosow i mi pomoglo juz po 4 razach teraz zrobilam przerwe a czy na elektryzowanie dziala nie wiem? ja uzywalam maski tej pod worek foliowy a na to recznik zeby bylo cieplej i sa efekty jestem zadowolona
Sanara jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości