Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-02-10, 11:08   #3271
Yattamanka
Zakorzenienie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez MikiCziki Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo Was proszę o wsparcie Napiszcie co sądzicie o moim kolorze... Chodzi mi po głowie szamponetka joanny perłowy blond, aby przyciemnić te jasne włosy i ujednolicić kolor... Czy warto, ktoś używał joanny perłowy blond na jasne włosy w celu przyciemnienia?????? Bardzo proszę o radę bądź wybicie mi tego pomysłu z główki!!!!!

Wstawiam fotki. Pierwsza fota to mój naturalny na całej długości kolor i właśnie do niego zmierzam.

3mam za Was kciuki i odezwę się niebawem
Ja używałam szamponetki 02 piaskowy blond, a miałam prawie białe włosy.. ale w efekcie włosy miały kolor buraka.. i wyglądało to strasznie.. a potem zrobiłam 03 naturalny blond - i dopiero to przyciemniło mi włosy i faktycznie był to kolor coś koło takiego średniego blondu ale - wyglądał mega sztucznie. I nie prawdą jest, że to się zmyje po 2-3 myciach.. Tak więc nie polecam..
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-02-10, 11:24   #3272
xyolax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja używałam szamponetki 02 piaskowy blond, a miałam prawie białe włosy.. ale w efekcie włosy miały kolor buraka.. i wyglądało to strasznie.. a potem zrobiłam 03 naturalny blond - i dopiero to przyciemniło mi włosy i faktycznie był to kolor coś koło takiego średniego blondu ale - wyglądał mega sztucznie. I nie prawdą jest, że to się zmyje po 2-3 myciach.. Tak więc nie polecam..
A napewno używałaś Joanna Multi Color Effect?
Używałam już napewno powyżej 10 tych szamponetek i ZAWSZE kolor się spłukiwał. Sama przed kupnem tej szamponetki czytałam opinie na wizażu na różnych wątkach i KWC i naprawdę mało kto pisał, że mu się nie spłukała.

U mnie naturalny blond z kolei wyglądał bardzo naturalnie

Edytowane przez xyolax
Czas edycji: 2011-02-10 o 11:25
xyolax jest offline  
Stary 2011-02-10, 11:36   #3273
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
A napewno używałaś Joanna Multi Color Effect?
Używałam już napewno powyżej 10 tych szamponetek i ZAWSZE kolor się spłukiwał. Sama przed kupnem tej szamponetki czytałam opinie na wizażu na różnych wątkach i KWC i naprawdę mało kto pisał, że mu się nie spłukała.

U mnie naturalny blond z kolei wyglądał bardzo naturalnie
Na pewno Nie napisałam, że w ogóle się nie spłukał ale dosyć długo się utrzymywał na włosach i zdecydowanie były to więcej niż 3 mycia

A to jeszcze zależy na jaki kolor kładłaś Ja kładłam na prawie białe włosy - a ta szamponetka ma taki kolor buraczkowo brązowy - to i efekt był właśnie taki
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-02-10, 11:42   #3274
xyolax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Na pewno Nie napisałam, że w ogóle się nie spłukał ale dosyć długo się utrzymywał na włosach i zdecydowanie były to więcej niż 3 mycia

A to jeszcze zależy na jaki kolor kładłaś Ja kładłam na prawie białe włosy - a ta szamponetka ma taki kolor buraczkowo brązowy - to i efekt był właśnie taki
Zależy pewnie też od włosa Ja kładłam wtedy na platynę i naprawdę 2 mycia i po kolorze nie było śladu, chyba że kawowy brąz zrobiłam, to kolor trzymał się troszkę dłużej

No ale najlepiej niech MikiCziki poczyta opinie na KWC i sama się zastanowi czy się szamponetkować czy nie
Stary 2011-02-10, 11:59   #3275
ImmortalLover
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Idę zaraz po odżywkę z Joanny cytryna+miód. Zawsze pomaga na moje sianko

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".

ImmortalLover jest offline  
Stary 2011-02-10, 12:08   #3276
xyolax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Idę zaraz po odżywkę z Joanny cytryna+miód. Zawsze pomaga na moje sianko
Hmm, mówisz?
Muszę się jej dokładniej przyjrzeć, bo nigdy nie używałam, a moje końce od kilku dni są strasznie przesuszone... Nie mam pojęcia dlaczego, czyżby oleje tak na nie działały
Stary 2011-02-10, 12:24   #3277
AngelkaMorelka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez karolcia2106 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj u fryzjer, żeby podciąć sobie końce na których zostało jeszcze trochę farby Wrzucam zdjęcie
Piękne ! Jakie proste ! Kurcze powiem Ci że też mam tak obcięte mniej więcej włoski i jeszcze ze 3 cm farby No i powykręcane w kazda strone wiec bez prostownicy nie rozpuszcze...

mysia m masz racje czytałam wczoraj całe forum o Amli i niektórym nie to że zielenieją włosy a przyciemnia ale Ambla z Jaśminem jest dla blondynek więc nic sie nie powinno dziać Ja sie troche czaje na
Bhringraj .
Stary 2011-02-10, 12:27   #3278
xyolax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AngelkaMorelka Pokaż wiadomość
Piękne ! Jakie proste ! Kurcze powiem Ci że też mam tak obcięte mniej więcej włoski i jeszcze ze 3 cm farby No i powykręcane w kazda strone wiec bez prostownicy nie rozpuszcze...

mysia m masz racje czytałam wczoraj całe forum o Amli i niektórym nie to że zielenieją włosy a przyciemnia ale Ambla z Jaśminem jest dla blondynek więc nic sie nie powinno dziać Ja sie troche czaje na
Bhringraj .
Ja jak jeszcze miałam platynę na głowie używałam amli, ale nie zauważyłam jakiejkolwiek zmiany koloru Lubiłam ją
Stary 2011-02-10, 13:54   #3279
mysia m
Zakorzenienie

Cytat:

Bhringraj .
Amla jest na bazie zielonych ziól i źle wypłukana moze z czasem pozostawiac na ciemnych włoskach taki odcien- pisały dziewczyny na watku o AMli. I z lekka mnie to przeraziło.. ale niektórzy twierdzili, ze po oliwie z oliwek tez moga byc zielone.. a ja uzywam od dawna i nie są Ale ta z jaśminem brzmi interesująco! Bhringraj jest do włosów od ciemnego blondu po czarne- chyba na helfach tak pisali? Ale jak cos wiecej bedziesz wiedziec o tej jasminowej, to daj cynk

Cytat:
Ja jak jeszcze miałam platynę na głowie używałam amli, ale nie zauważyłam jakiejkolwiek zmiany koloru Lubiłam ją
bo ona wpływa na naturalne.. podobno. Ale wiecie, to tak jak mi fryzjerka powiedziała, ze wsyztsko przyciemnia włosy blond- i miod i czarna rzepa, no wsyztsko.. takie tam gadanie, zebym tylko farbę nałożyła.

oliwa wpływa usztywniajaco na włosy, wiec jak masz dosc sztywne, to lepiej zaaplikowac odzywki emolientowe. bo inaczej konce moga sie zaczac kruszyc.
Stary 2011-02-10, 13:59   #3280
agaa91
Rozeznanie

wróciłam od fryzjera właśnie, kobieta uwaliła mi jakieś 8cm włosów (!!!), ale mówię sobie, że to dobrze dla moich włosów, że może przestaną się tak rozdwajać i że będą lepiej wyglądać. Nie wiem czy to tylko ja tak mam, że prawie nigdy nie wracam zadowolona od fryzjera czy Wy tez tak macie.. tylko raz byłam zadowolona - przed moją studniówką, bo naprawdę świetnie upięła mi włosy.
No i nie obyło się bez komentarzy na temat moich odrostów - "ale tu widzę odrosty!", a ja na to, że nie zamierzam nic z nimi robić, bo wracam do naturalek. Się zdziwiła kobieta ale pocieszyła mnie, gdy powiedziała, że wcale nie mam zniszczonych tych rozjaśnianych (a może to olejowanie już tak na nie wpłynęło? ). powiedziała też, że jak nie chcę chodzić z odrostami na pół głowy to żebym co jakiś czas używała szamponetki, która nie zniszczy włosów, bo nie zawiera przeciwutleniaczy (czy coś takiego) i że powoli wrócę do swoich. Tylko jakoś nie chce mi się wierzyć, że na rozjaśnianych kolor się utrzyma, bo same pisałyście, że kolor do 2-3 myć. Już miałam lecieć ją kupić a tu zaglądam na wizaż i akurat rozmowa nt. szamponetek Joanny i już zgłupiałam

i przede wszystkim - właśnie siedzę zakokosowana i zarycynowana

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline  
Stary 2011-02-10, 14:14   #3281
xyolax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
bo ona wpływa na naturalne.. podobno. Ale wiecie, to tak jak mi fryzjerka powiedziała, ze wsyztsko przyciemnia włosy blond- i miod i czarna rzepa, no wsyztsko.. takie tam gadanie, zebym tylko farbę nałożyła.

oliwa wpływa usztywniajaco na włosy, wiec jak masz dosc sztywne, to lepiej zaaplikowac odzywki emolientowe. bo inaczej konce moga sie zaczac kruszyc.
aha, no to chyba że tak o wiesz co może przyciemnić ale farbowańce?

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
wróciłam od fryzjera właśnie, kobieta uwaliła mi jakieś 8cm włosów (!!!), ale mówię sobie, że to dobrze dla moich włosów, że może przestaną się tak rozdwajać i że będą lepiej wyglądać. Nie wiem czy to tylko ja tak mam, że prawie nigdy nie wracam zadowolona od fryzjera czy Wy tez tak macie.. tylko raz byłam zadowolona - przed moją studniówką, bo naprawdę świetnie upięła mi włosy.
No i nie obyło się bez komentarzy na temat moich odrostów - "ale tu widzę odrosty!", a ja na to, że nie zamierzam nic z nimi robić, bo wracam do naturalek. Się zdziwiła kobieta ale pocieszyła mnie, gdy powiedziała, że wcale nie mam zniszczonych tych rozjaśnianych (a może to olejowanie już tak na nie wpłynęło? ). powiedziała też, że jak nie chcę chodzić z odrostami na pół głowy to żebym co jakiś czas używała szamponetki, która nie zniszczy włosów, bo nie zawiera przeciwutleniaczy (czy coś takiego) i że powoli wrócę do swoich. Tylko jakoś nie chce mi się wierzyć, że na rozjaśnianych kolor się utrzyma, bo same pisałyście, że kolor do 2-3 myć. Już miałam lecieć ją kupić a tu zaglądam na wizaż i akurat rozmowa nt. szamponetek Joanny i już zgłupiałam

Oj takie cięcie napewno dobrze zrobiło włoskom
Ja to różnie, zależy od moich oczekiwań po wizycie u fryzjera, czasem wychodzę zadowolona, czasem nie
Stary 2011-02-10, 14:37   #3282
mysia m
Zakorzenienie

no niestety, fryzjerki tak mają, trzeba byłow ziac ze soba centymetr krawiecki ja tak kiedys zrobiłam i choc babka wybałuszyła oczy, obciełą tyle ile wtedy chciałam

A włoski na pewno zadowolone

szamponetki dobre na jedno wyjscie i tez nie zawsze kolor wychodzi jak trzeba, spróbowac mozesz, bo nic nie tracisz. I tak się zmyje. zobaczysz jak Twoje włosy się z nimi lubia.
Stary 2011-02-10, 14:38   #3283
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

Cytat:

fryzjerki juz tak maja.. zawsze prosilam o 1/2 cm koncowek a wracalam z wlosami do ramion ale to sciecie tylko na dobre Ci wyjdzie mi siostra bedzie podcinac wlosy... z szamponetkami tez sie bawilam.. ale uwazaj moga cie zgubic... ;/ poza tym nie warto.. zmywaja sie po 2 myciach
Skarb90 jest offline  
Stary 2011-02-10, 14:48   #3284
sikoreczka111
Zakorzenienie

GG do sikoreczka111

ja w szamponetki zamierzam się bawić na święta... potem w czerwcu na wesele, a potem na kolejne wesele w październiku ( o ile do tego czasu nie zrobić coś z nimi np obetnę )

mam jednak nadzieję, że w ekspresowym tempie urosną mi ...

już widzę różnicę, od ostatniego mierzenia jest ich 2 x tyle juz nie mogę się doczekać aż będę je mierzyć

od wczoraj łykam skrzypovitę .... masuję się też masażerem ze skrzypovity -- super uczucie , mam nadzieję, że coś da

iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline  
Stary 2011-02-10, 14:57   #3285
Arrasando
Rozeznanie

Dziewczyny przyłączam się
Ostatni raz farbowałam w kwietniu.
Aktualnie mam 11 cm odrostu zobaczymy jak długo jeszcze wytrzymam
..`
Arrasando jest offline  
Stary 2011-02-10, 15:11   #3286
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
Dziewczyny przyłączam się
Ostatni raz farbowałam w kwietniu.
Aktualnie mam 11 cm odrostu zobaczymy jak długo jeszcze wytrzymam

witamy wowww dlugo juz
Skarb90 jest offline  
Stary 2011-02-10, 15:23   #3287
agaa91
Rozeznanie

też chyba szamponetek będę używać tylko na jakieś wyjścia, bo jakoś nie mam do nich przekonania, mimo że fryzjerka powiedziała że nie niszczą włosów to i tak samo opakowanie mnie przeraża

mierzenia też się już doczekać nie mogę, cały czas mam ochotę wziąć centymetr i je zmierzyć, ale juz poczekam do 17-tego, chociaż i tak wydaje mi się, że dużo ich nie przybyło, bo o włosy dbam niecały miesiąc

Arrasando witamy

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline  
Stary 2011-02-10, 15:39   #3288
AngelkaMorelka
Raczkowanie

Arrasando witamy Już tak długo hodujesz naturalnki że napewno dasz rade)

A co do Amli to najchetniej bym uzyla tej zwyklej ale panicznie sie boje przyciemnienia wlosow albo o zgrozo zielonego koloru ;D
Pod koniec miesiaca jak wroce do Krakowa to ide kupic tą Jaśminową bo znalazlam namiary na pewien sklepik gdzie dziewczyny pisza że mają takie olejki

Ostatnio mam taki busz na głowie że nie moge nic zrobic z tymi wlosami Jest ich mega duzo az tyle ze chyba sie nie beda miescily na glowie ;P A tu jeszcze baby mi rosna heheh
Stary 2011-02-10, 15:45   #3289
Patisha87
Raczkowanie

Arrasando witaj,witaj...11cm gratuluje A skąd taki nick? Bo mam pewne skojarzenie
Patisha87 jest offline  
Stary 2011-02-10, 15:49   #3290
ImmortalLover
Zakorzenienie

Cytat:
Hmm, mówisz?
Muszę się jej dokładniej przyjrzeć, bo nigdy nie używałam, a moje końce od kilku dni są strasznie przesuszone... Nie mam pojęcia dlaczego, czyżby oleje tak na nie działały
na mnie działa akurat ale nie znalazłam jej dziś nigdzie;/

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

zrobiłam dziś fotki moich odrostów,ale niestety włosy wygladają jakby nie były myte przez tydzień

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".

Stary 2011-02-10, 16:35   #3291
Arrasando
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
witamy wowww dlugo juz
Cytat:
Arrasando witamy
Cytat:
Arrasando witamy Już tak długo hodujesz naturalnki że napewno dasz rade)

A co do Amli to najchetniej bym uzyla tej zwyklej ale panicznie sie boje przyciemnienia wlosow albo o zgrozo zielonego koloru ;D
Pod koniec miesiaca jak wroce do Krakowa to ide kupic tą Jaśminową bo znalazlam namiary na pewien sklepik gdzie dziewczyny pisza że mają takie olejki
a co to za sklep?

Cytat:
Napisane przez Patisha87 Pokaż wiadomość
Arrasando witaj,witaj...11cm gratuluje A skąd taki nick? Bo mam pewne skojarzenie
Z czym?
wymyśliłam na szybkiego kiedyś gdzieś słyszałam i tak mi utkwiło w pamięci

dzięki dziewczyny
będzie trudno bo jednocześnie zapuszczam włosy na szczęście odrost bardzo nie różni się od farbowanych.
..`
Arrasando jest offline  
Stary 2011-02-10, 16:53   #3292
AngelkaMorelka
Raczkowanie

Na Krupniczej w bramie gdzieś, a sklepik sie nazywa "Naturalny Sklepik". Dziewczyny pisaly że Amle tam można dostać więc podejzewam ze inne olejki może też bo podobno fajnie zaopatrzony
Stary 2011-02-10, 17:32   #3293
Chardon
Zadomowienie

Dziewczyny ja przestrzegam przed zapachem Amli Jasmine... Jeśli macie bardzo czuły węch to proponuję przed zakupem gdzieś ją wąchnąć u kogoś, bo możecie się jak ja niemiło rozczarować. Do mnie Amla Jasmine doszła dokładnie wczoraj, nałożyłam ją na włosy i... Pfle! To jest najobrzydliwszy, najbardziej duszący zapach jaki kiedykolwiek czułam.
Stary 2011-02-10, 18:17   #3294
discodiva
Przyczajenie

Witam wszystkie Panie
Jestem tu po raz pierwszy w formie zalogowanej, bo dotychczas czytałam wszystko z boku. Ale zdecydowałam, że chcę należec do grona kobiet z naturalnymi włoskami. Mam dośc farbowania, niszczenia prostownicą. Mam nadzieję, że z Wami uda mi się znieśc psychicznie czas do odrośnięcia i powrócenia do naturalności. Trzymam kciuki za każdą z Was!
discodiva jest offline  
Stary 2011-02-10, 19:07   #3295
Chardon
Zadomowienie

Hej discodiva Im nas więcej tym raźniej!
Stary 2011-02-10, 21:02   #3296
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

Cytat:
Napisane przez discodiva Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie
Jestem tu po raz pierwszy w formie zalogowanej, bo dotychczas czytałam wszystko z boku. Ale zdecydowałam, że chcę należec do grona kobiet z naturalnymi włoskami. Mam dośc farbowania, niszczenia prostownicą. Mam nadzieję, że z Wami uda mi się znieśc psychicznie czas do odrośnięcia i powrócenia do naturalności. Trzymam kciuki za każdą z Was!

Hej powodzenia
Skarb90 jest offline  
Stary 2011-02-10, 21:04   #3297
ImmortalLover
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Hej discodiva Im nas więcej tym raźniej!
dokładnie

Stary 2011-02-10, 21:07   #3298
Exquise
Zadomowienie

Ale się naoglądałam ładnych włosów, które dołączyłyście. Kolory nieziemskie - oczywiście te naturalne
Dzisiaj wystawiłam na piękne słoneczko swoje włosy, tak cudnie grzało słonko i tak pięknie mi włosy błyszczały w nim, że mówię Wam - szok uwielbiam słoneczko na włoskach

Zaolejkuje włosy, muszę pokonać swoje lenistwo, w końcu to tylko 10 minut nakładania bo na noc z czepkiem będę spać...

Exquise jest offline  
Stary 2011-02-10, 21:16   #3299
Muffka_
Zakorzenienie

No wlasnie ja to taki leniuch ostatnio jestem....tylko raz nalozylam odzywke i olejowalam w tamtym tygodniu Ale od piatku i wolne to sie wezme za siebie i Wy tez babki

Muffka_ jest offline  
Stary 2011-02-10, 21:23   #3300
Chardon
Zadomowienie

Eh, ja dzisiaj po raz drugi nałożyłam Amlę Jasmine i siedzę i przekonuję samą siebie, że nie śmierdzi
Jakby któraś z Was sceptycznie podchodziła do tych moich lamentów co do odoru tego olejku: nałożyłam ją na włosy po kąpieli. Pół godziny później tato był w łazience. Wyszedł, przyszedł do mnie i mówi: "Czy Ty jakiś nowy kosmetyk testujesz..? Bo wiesz, strasznie śmierdzi w łazience..."

Exquise brawo za motywację

Edytowane przez Chardon
Czas edycji: 2011-02-10 o 21:25
Chardon jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowanie, kręcone, naturalny kolor, rozjasniacz, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości