Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-02-17, 16:37   #3511
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Mnie zaczynają denerwować blond pasemka ii nie wiem co z nimi zrobić ;o

nie rób nic
Skarb90 jest offline  
Stary 2011-02-17, 16:40   #3512
anngeli
Zadomowienie

Też mam parę pasemek...ale cóż mogę zrobić czekać aż odrosną mi naturalki i mając już długie włosy podcinać co pare miesięcy. We wtorek pozbyłam się ponad 7 cm, więc starczy na długi długi czas. Zależy mi na długich, ale musiałam ze względu że się kruszyły. A teraz są mmm...
Możesz spróbować same pasemka ufarbować zawijając w pazłotko, ale ja bym nie ryzykowała ubabrania odrostu i w ogóle... wiadomo farba kusi

A dziś ranko skoro świt, zdałam prawo jazdy

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2011-02-17, 16:43   #3513
ImmortalLover
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
nie rób nic
farbować nie będę, bo raz już farbowałam włosy na rudo i kolor się sprał...

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".

ImmortalLover jest offline  
Stary 2011-02-17, 16:44   #3514
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Też mam parę pasemek...ale cóż mogę zrobić czekać aż odrosną mi naturalki i mając już długie włosy podcinać co pare miesięcy. We wtorek pozbyłam się ponad 7 cm, więc starczy na długi długi czas. Zależy mi na długich, ale musiałam ze względu że się kruszyły. A teraz są mmm...
Możesz spróbować same pasemka ufarbować zawijając w pazłotko, ale ja bym nie ryzykowała ubabrania odrostu i w ogóle... wiadomo farba kusi

gratuluje!!
Skarb90 jest offline  
Stary 2011-02-17, 16:59   #3515
xyolax
Zakorzenienie

Cytat:
Moje gratulacje !

W ogóle patrzcie jak mój odrost dziwnie wygląda, ja nie wiem czy te włosy tak nierówno rosną czy co
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg qe.jpg (8,4 KB, 80 załadowań)

Edytowane przez xyolax
Czas edycji: 2011-02-17 o 17:01
xyolax jest offline  
Stary 2011-02-17, 17:53   #3516
Patisha87
Raczkowanie

Piękne włoski Xyolax!! takie lsniące <3 wszystkie macie takie łądne a ja takie okropne cieńkie,mało ich dzisiaj mnie wkurzyły,będę musiała je jednak podciąć Tak strasznie sie elektryzują! Naturalne takie przyległe,a te rozjaśnione napuszone i odstająće wrrrrrrr to chyba wszystko przez ten szampon do dzieci z rossmana,strasznie sie po nim włosy rozczesują :S Myśle,że będę je podcinać dopóki mi nie odrosną naturalne,w sumie żeby mieć całe swoje włoski brakuje mi 14 centymetrów,jakbym sie teraz podcięła 4 cm to tylko 10 cm by zostało mmmm
Patisha87 jest offline  
Stary 2011-02-17, 19:47   #3517
jo4nna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Tak trzymaj

Ja nie wierze,ze szamponetki zmywaja sie w 100% no ale moze to tez od wlosów zalezy...Wiem jedno: nawet,gdybym sama miala teraz brac slub,to nie zafarbowalabym wlosów nawet szamponetka-dla mnie to po prostu byloby niewytrwanie w postanowieniu,które jest dla mnie bardzo wazne...Wiem,ze da sie zrobic taka fryzure (oczywiscie przy dluzszych wloskach),która sprawilaby,ze odrost nie rzucalby sie az tak w oczy Ja wszelkim farbom,szamponom,szampone tkom mowie stanowcze nie
Oczywiscie to jest tylko i wylacznie moje zdanie-to ja sie tego trzymam
A ja myślę, że skoro nie rusza się odrostu, to nie ma to nic wspólnego z nietrwaniem w postanowieniu, bo w naturalki nie ingerujesz farbą. Włosy i tak były kiedyś pofarbowane, nie są Twoimi naturalnymi, więc skoro pofarbowanie ich trwale czy też nie na kolor bardziej zbliżony do natury pomoże do niej całkowicie wrócić, to uważam to za świetny pomysł i popieram A szamponetki Joanny spłukują się CAŁKOWICIE- użyłam raz i nie było po niej śladu po pierwszym myciu
jo4nna jest offline  
Stary 2011-02-17, 20:00   #3518
MsTseTse
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Marion...
-
Wogóle Ci się nie sprał Marion?
ile już myć minęło? Jaki miałaś kolor?
Ja miałam półroczny odrost i walnęłam mariona (ciemny blond wyszedł ciemnoczerwony) i jestem przerażona, boję się, że nie zejdzie

MsTseTse jest offline  
Stary 2011-02-17, 20:35   #3519
agaa91
Rozeznanie

Cytat:
brawo! gratuluję
Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
W ogóle patrzcie jak mój odrost dziwnie wygląda, ja nie wiem czy te włosy tak nierówno rosną czy co
jejku ale masz śliczne włosy! i odrost praktycznie wcale nie różni się od farbowańców
Cytat:
Napisane przez Patisha87 Pokaż wiadomość
Piękne włoski Xyolax!! takie lsniące <3 wszystkie macie takie łądne a ja takie okropne cieńkie,mało ich dzisiaj mnie wkurzyły,będę musiała je jednak podciąć Tak strasznie sie elektryzują! Naturalne takie przyległe,a te rozjaśnione napuszone i odstająće wrrrrrrr to chyba wszystko przez ten szampon do dzieci z rossmana,strasznie sie po nim włosy rozczesują :S Myśle,że będę je podcinać dopóki mi nie odrosną naturalne,w sumie żeby mieć całe swoje włoski brakuje mi 14 centymetrów,jakbym sie teraz podcięła 4 cm to tylko 10 cm by zostało mmmm
a używasz też po tym szamponie jakiejś odżywki? ja jestem właśnie w trakcie używania babydream-u i bez odżywki nie byłoby szans żebym rozczesała włosy, ale po odżywce nie mam z tym problemu a na elektryzowanie się włosów mi chyba pomogło olejowanie, ale głowy nie dam sobie uciąć, że to akurat tego zasługa

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline  
Stary 2011-02-17, 20:37   #3520
ImmortalLover
Zakorzenienie

Mnie się Marion zaraz zmył...

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".

ImmortalLover jest offline  
Stary 2011-02-17, 20:55   #3521
Exquise
Zadomowienie

ANNGELI gratuluję prawka

Exquise jest offline  
Stary 2011-02-17, 21:39   #3522
MikiCziki
Raczkowanie

Hejka DZIEWCZYNY!!!! klaski:
xyolax- dziękuje Co moja Droga, za wstawienie foteczki po szamponetce cappucino. Wyszła Ci rewelka. Myślę, że to może być takie Twoje S.O.S przed ważnym wyjściem! A jeszcze zapytam: kolorek Ci już zszedł? Czy planujesz powtórkę? 10 miesięcy bez farby- zazdroszczę ja dopiero 5 miechów....
ImmortalLover- nie zły odrościkTrzymaj tak dalej!
Natalisis- odważna z Ciebie babeczka. Ale masz zarąbiste te włoski!!!!!
ladyEn- życzę wytrwałości w postanowieniu
Exquise- Jak Ty to zrobiłaś, że w ogóle nie widać granicy kolorów. Jaka to sztuczka? Muszę wiedzieć. Masz taki miodowy, złocisty kolor, a wcześniej rozjaśniałaś czy jak? 17 m-cy bez farbowania- nie jedna laseczka wypalana blondyneczka powiedziałaby o Tobie że JESTEŚ HARDKOREM!!!!!! Ale ja Ci osobiście GRATULUJE!!!! Bravoooo
jo4nna- rzeczywiście miałaś cud miód włosy.. A co z nimi zrobiłaś, rozjaśniałaś? Za trzy latka myślę że za 1,5 będziesz miała ładne
Kitty_91- schodź śmiało z tego rudego!!! Nie ma co dłużej trzymać tego dziadostwa rudego na głowie. Raz dwa trzy i będziesz miała 5 cio cm odrościk!! 3mam kciuki!
anngeli- ale masz zdrowe te włoski u lala! Warto było je ciachnąć. Włosy są takie zwarte, jednolite na końcach. Gratulacje dla świeżo upieczonego kierowcy!
Skarb90- Dobre cięcie, masz ciekawe włosy a przy tym nie widać żadnych granic odrostu.. prosimy o lepsze zdjęcie w jaśniejszym pomieszczeniu, oświetleniu. W końcu warto się koleżankom pochwalić po takim cięciu!! A dokładnie nie widzimy na fotkach
trihomonas- Moja Droga. Wow gratuluje 7 cm odrostu. Jesteś taka wytrwała. Schodzisz z jaśniutkiego blondu (podobnie jak ja). Na do datek nie idziesz na łatwiznę i NIE popierasz nawet szamponetek! Prosimy o foteczki, muszę zobaczyć Twoje naturelki i jak to wygląda. Pewnie niedługo będę miała coś podobnego na główce do Ciebie. Ale tymczasem muszę Cię troszkę dogonić

sikoreczka111- widzę, że martwisz się na zapas. Jak przyjdzie wesele to może jednak zrobisz sobie u fryzjera... EKSTRA FARBĘ? ( Żartuję oczywiści hihihi ) Myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie dla Ciebie np. jakiś fantazyjny KOK z subtelnym wpiętym kwiatkiem. Odrost nie będzie widoczny a z szamponetką to różnie może być... HM?

Dziewczyny!
Porwała mnie do reszty ta Wasza akcja: PODCINAMY WŁOSY. KTO ILE MOŻE I CHCE TO ŚCINA. Dziś jestem lżejsza o 7 cm ( patrzcie na foto). Nie mogłam się powstrzymać i oczywiście wdałam się w małą pogadankę z fryzjerką. Słuchajcie tego: babeczka nie pogardziła moim postanowieniem i celem powrotu do natury. Sama miała takie ładne naturalne włosy koloru blond. Ale zaalarmowała mi żebym zafarbowała całe włosy na jakiś ciemniejszy kolor i z niego dopiero schodziła...Ręce mi opadły. Przecież mam już 5 cm odrost i co miałabym znowu wchodzić w to GÓWNO farbowania... Powiedziałam jej że rzeczywiście może byłoby to bardziej estetycznie, ale i tak musiałabym brnąć w tym samym, osłabiając włosy. A dumnie powiedziałam, że w koku nie rzuca się to tak w oczy, bo w końcu schodzę z jasnego blondu na naturalny, więc jest to subtelne. Ale ona powiedziała, że w pewnym momencie nie dam radu jak odrost będzie na wysokości oka. Jeszcze dodała, że będę musiała zapuszczać z 4 lata... ale mnie to zdołowało Muszę kupić belissę, ktoś z Was łyka? Jak myślicie? Jak na moich włosach wyszłaby szamponetka capuccino Joanny? Pytam tak, bo może przyjdzie ten czas o którym mówiła mi dziś fryzjerka... Wolałabym poratować się taką szamponetką niż ****** znowu na włosy farbę

Na fotkach
1) podcięte włosy
2) długie naturalne włosy
3) aktualne odrosty

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wsdc.jpg (14,3 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loveMyhair.jpg (16,1 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dd.jpg (16,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ee.jpg (16,5 KB, 30 załadowań)
MikiCziki jest offline  
Stary 2011-02-17, 21:46   #3523
agaa91
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez MikiCziki Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Porwała mnie do reszty ta Wasza akcja: PODCINAMY WŁOSY. KTO ILE MOŻE I CHCE TO ŚCINA. Dziś jestem lżejsza o 7 cm ( patrzcie na foto). Nie mogłam się powstrzymać i oczywiście wdałam się w małą pogadankę z fryzjerką. Słuchajcie tego: babeczka nie pogardziła moim postanowieniem i celem powrotu do natury. Sama miała takie ładne naturalne włosy koloru blond. Ale zaalarmowała mi żebym zafarbowała całe włosy na jakiś ciemniejszy kolor i z niego dopiero schodziła...Ręce mi opadły. Przecież mam już 5 cm odrost i co miałabym znowu wchodzić w to GÓWNO farbowania... Powiedziałam jej że rzeczywiście może byłoby to bardziej estetycznie, ale i tak musiałabym brnąć w tym samym, osłabiając włosy. A dumnie powiedziałam, że w koku nie rzuca się to tak w oczy, bo w końcu schodzę z jasnego blondu na naturalny, więc jest to subtelne. Ale ona powiedziała, że w pewnym momencie nie dam radu jak odrost będzie na wysokości oka. Jeszcze dodała, że będę musiała zapuszczać z 4 lata... ale mnie to zdołowało Muszę kupić belissę, ktoś z Was łyka? Jak myślicie? Jak na moich włosach wyszłaby szamponetka capuccino Joanny? Pytam tak, bo może przyjdzie ten czas o którym mówiła mi dziś fryzjerka... Wolałabym poratować się taką szamponetką niż ****** znowu na włosy farbę

Na fotkach
1) podcięte włosy
3) aktualne odrosty

o spory już masz odrost a jakie włoski błyszczące no i wcale nie wyglądają na zniszczone

agaa91 jest offline  
Stary 2011-02-17, 21:55   #3524
MsTseTse
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Mnie się Marion zaraz zmył...
Uff...
A jaki kolor miałaś?
Ja na blondzie walnęłam "ciemny blond" i wyszedł bordowy

MsTseTse jest offline  
Stary 2011-02-17, 21:55   #3525
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

Cytat:
xyolax- dziękuje Co moja Droga, za wstawienie foteczki po szamponetce cappucino. Wyszła Ci rewelka. Myślę, że to może być takie Twoje S.O.S przed ważnym wyjściem! A jeszcze zapytam: kolorek Ci już zszedł? Czy planujesz powtórkę? 10 miesięcy bez farby- zazdroszczę ja dopiero 5 miechów....
ImmortalLover- nie zły odrościkTrzymaj tak dalej!
Natalisis- odważna z Ciebie babeczka. Ale masz zarąbiste te włoski!!!!!
ladyEn- życzę wytrwałości w postanowieniu
Exquise- Jak Ty to zrobiłaś, że w ogóle nie widać granicy kolorów. Jaka to sztuczka? Muszę wiedzieć. Masz taki miodowy, złocisty kolor, a wcześniej rozjaśniałaś czy jak? 17 m-cy bez farbowania- nie jedna laseczka wypalana blondyneczka powiedziałaby o Tobie że JESTEŚ HARDKOREM!!!!!! Ale ja Ci osobiście GRATULUJE!!!! Bravoooo
jo4nna- rzeczywiście miałaś cud miód włosy.. A co z nimi zrobiłaś, rozjaśniałaś? Za trzy latka myślę że za 1,5 będziesz miała ładne
Kitty_91- schodź śmiało z tego rudego!!! Nie ma co dłużej trzymać tego dziadostwa rudego na głowie. Raz dwa trzy i będziesz miała 5 cio cm odrościk!! 3mam kciuki!
anngeli- ale masz zdrowe te włoski u lala! Warto było je ciachnąć. Włosy są takie zwarte, jednolite na końcach. Gratulacje dla świeżo upieczonego kierowcy!
Skarb90- Dobre cięcie, masz ciekawe włosy a przy tym nie widać żadnych granic odrostu.. prosimy o lepsze zdjęcie w jaśniejszym pomieszczeniu, oświetleniu. W końcu warto się koleżankom pochwalić po takim cięciu!! A dokładnie nie widzimy na fotkach
trihomonas- Moja Droga. Wow gratuluje 7 cm odrostu. Jesteś taka wytrwała. Schodzisz z jaśniutkiego blondu (podobnie jak ja). Na do datek nie idziesz na łatwiznę i NIE popierasz nawet szamponetek! Prosimy o foteczki, muszę zobaczyć Twoje naturelki i jak to wygląda. Pewnie niedługo będę miała coś podobnego na główce do Ciebie. Ale tymczasem muszę Cię troszkę dogonić

sikoreczka111- widzę, że martwisz się na zapas. Jak przyjdzie wesele to może jednak zrobisz sobie u fryzjera... EKSTRA FARBĘ? ( Żartuję oczywiści hihihi ) Myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie dla Ciebie np. jakiś fantazyjny KOK z subtelnym wpiętym kwiatkiem. Odrost nie będzie widoczny a z szamponetką to różnie może być... HM?

Dziewczyny!

Na fotkach
1) podcięte włosy
3) aktualne odrosty

wstawie niebawem, sliczne masz wlosy i odrost jaki
Skarb90 jest offline  
Stary 2011-02-17, 22:18   #3526
Natalisis
Raczkowanie

MikiCziki ja od miesiąca znów biorę Belissę. Już kiedyś jak zapuszczałam włosy to wchłonęłam 3 opakowania (czyli 150 tabletek) i faktycznie szybciej mi wtedy rosły włosy (normalnie 1 cm, a podczas brania 2 cm, może minimalnie więcej). Chociaż od razu zaznaczam, że stosowałam też inne cudowne mikstury i nie do końca wiem na ile ten efekt to była zasługa właśnie samej Belissy, ale wydaję mi się że i tak jakiś tam udział w tym wszystkim miała. Dlatego myślę, że warto spróbować i się przekonać. Może na Ciebie podziała jakoś oszałamiająco, czego Ci życzę.
Natalisis jest offline  
Stary 2011-02-17, 22:46   #3527
agaa91
Rozeznanie

właśnie mierzyłam swój odrost mniej więcej w tym samym miejscu co miesiąc temu i co, przyrost tylko na 1 cm zwątpiłam w to wszystko chwilowo, ale przypomniałam sobie, że na efekty trzeba poczekac min 3 msc-e a nie tylko 1. tak czy siak i tak troszkę humoru straciłam, mogłoby pokazać troszkę więcej

przez to, że przyrost taki mały to zdjęć nie mam co wstawiać, bo różnicy na zdjęciach z zeszłego msc-a i z dzisiaj na zdjęciach widać nie będzie, ba, nawet ja u siebie na żywo tej różnicy nie widzę

agaa91 jest offline  
Stary 2011-02-17, 22:55   #3528
trihomonas
Zadomowienie

Cytat:

Piekne Widac,ze oliwienie im sluzy Tylko mam jedno pytanie:gdzie Ty masz ten odrost-ja naprawde nie widze

Cytat:
Napisane przez jo4nna Pokaż wiadomość
A ja myślę, że skoro nie rusza się odrostu, to nie ma to nic wspólnego z nietrwaniem w postanowieniu, bo w naturalki nie ingerujesz farbą. Włosy i tak były kiedyś pofarbowane, nie są Twoimi naturalnymi, więc skoro pofarbowanie ich trwale czy też nie na kolor bardziej zbliżony do natury pomoże do niej całkowicie wrócić, to uważam to za świetny pomysł i popieram A szamponetki Joanny spłukują się CAŁKOWICIE- użyłam raz i nie było po niej śladu po pierwszym myciu
Rozumie Cie-kazdy postawil sobie jakis cel..Mój to:zapuszczenie wlosów naturalnych z wlacznym zakonczeniem ich jakiejkolwiek koloryzacji,wiec nawet gdybym zafarbowala tylko farbowance,to dla mnie byloby to juz zlamaniem danego sobie slowa
Cytat:
Dziekuje Fotki juz tu pare razy wklejalam Troche odczekam,zeby mi bardziej odrosly,aby bylo widac róznice...Masz piekne wloski a odrost chyba mamy identyczny (kolor)
trihomonas jest offline  
Stary 2011-02-18, 08:52   #3529
mysia m
Zakorzenienie

mikicziki, nie przejmuj się fryzjerką. To normalne, ze chce Ci farbe wcisnąc, bo dla niej to nieestetycnzie wygląda. Woli farbowane niz z poł naturalnym odrostem. Mnie pomaga ogladanie fotek z ombre hair- czesc gwiazd nosi zwyczajnie swoj odrost, a czesc robi. Wyglada to efektownie i własnie od wysokosci oka Popatrz w goglach. Dla mnie bomba.

Naturalny kolorek jest śliczny!
I jakie 4 lata, za 2 bedziesz miec tej długosic, jak bedzies zo nie dbac. Ja w 5 miesiecy zapusciłam 12cm włosów(tylko podciełam te 2-3 cm), czyli w rok byłoby juz 24cm, czyli długosc troche za brode. Źle? To patrz, dwa lata daje az 50cm włosy!

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

osobiscie chce popróbowac na tą bardziej zołta reszte fioletowego szmaponu, ktory nadaje chłodny odcien- nie jest to ani farba ani szmaponetka, a jednka kolor powinien sie oziebic. Dam znac jak efekty
Stary 2011-02-18, 08:58   #3530
sikoreczka111
Zakorzenienie

GG do sikoreczka111

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
mikicziki, nie przejmuj się fryzjerką. To normalne, ze chce Ci farbe wcisnąc, bo dla niej to nieestetycnzie wygląda. Woli farbowane niz z poł naturalnym odrostem. Mnie pomaga ogladanie fotek z ombre hair- czesc gwiazd nosi zwyczajnie swoj odrost, a czesc robi. Wyglada to efektownie i własnie od wysokosci oka Popatrz w goglach. Dla mnie bomba.

Naturalny kolorek jest śliczny!
I jakie 4 lata, za 2 bedziesz miec tej długosic, jak bedzies zo nie dbac. Ja w 5 miesiecy zapusciłam 12cm włosów(tylko podciełam te 2-3 cm), czyli w rok byłoby juz 24cm, czyli długosc troche za brode. Źle? To patrz, dwa lata daje az 50cm włosy!

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

osobiscie chce popróbowac na tą bardziej zołta reszte fioletowego szmaponu, ktory nadaje chłodny odcien- nie jest to ani farba ani szmaponetka, a jednka kolor powinien sie oziebic. Dam znac jak efekty
a widziałaś gwiazdę farbowaną na czarno z blond odrostami ??? Jak tak to poproszę o fotkę bo ja takiego zestawu znaleźć nie mogę ...

iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline  
Stary 2011-02-18, 09:09   #3531
mysia m
Zakorzenienie

hmmm... ja miałam na mysli- ombre hair, a wiec ciemna gora, jasny dół. Takie jets załozenie tego trendu.

Ale Drew Barrymore- miała na jakąs gale zrobione czarne włosy od ucha i blond gora. I jeszcze jakas laska-Katie Shillingford
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ombre drew barrymore.jpg (24,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ombre4czarny doł drew.jpg (21,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ombre3-czarny dół.jpg (13,7 KB, 25 załadowań)

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2011-02-18 o 09:18
mysia m jest offline  
Stary 2011-02-18, 09:19   #3532
sikoreczka111
Zakorzenienie

GG do sikoreczka111

no0 własnie i moja "kompozycja" wygląda ochydnie moim zdaniem....

iskierka zgasła...
Stary 2011-02-18, 10:21   #3533
mysia m
Zakorzenienie

pamietam, jak miałam włosy farbowane na granatowa czern i jak odrost miał te 1,5cm, to czułam sie łysa. Jak sie tak źle czujesz, to moze zdekoloryzuj włosy, połoz cos jasniejszego i tak zapuszcaj?
Stary 2011-02-18, 10:23   #3534
anngeli
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
gratuluje!!

Cytat:
Moje gratulacje !

Piękne masz te włosy! A włosy faktycznie rosną w różnych miejscach szybciej, wolniej, też tak mam, nie przejmuj się

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
brawo! gratuluję

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
ANNGELI gratuluję prawka

Cytat:

Dziewczyny!
Dzięki
A co do Twoich włosów, to są piękne! Może faktycznie w kryzysowym momencie lepiej trzasnąć szamponetką z joanny, tym cappuccino albo naturalnym blondem. Ale nie słuchaj fryzjerek... znam tylko jedną w miarę rozsądną która robi to co ma robić i nie truje 5 razy o farbowaniu czy o ścinaniu na siłę. Masz już 5 cm! To bardzo dużo. Pomyśl że jeszcze trochę i będziesz miała aż 10 cm, a gdybyś teraz się poddała to zaczynasz od zera... No i wiadomo każde farbowanie trwałe niszczy włosy w jakimś tam stopniu, nawet jeśli na początku nie jest to widoczne. Też ścięłam jakieś 7 cm witaj w klubie

Dziewczyny pokazmy wszystkim jakie jesteśmy silne i bezwzględne!
Nie dajmy się farbom i fryzjerom Pomyślmy tak : jak się teraz przemęczymy, to potem będziemy z siebie dumne- to po 1, będziemy miały ogromną satysfakcję zwłaszcza chwaląc się pięknymi naturalkami przed tymi którzy w nas nie wierzyli, no i na koniec - mało jest kobiet z naturalnymi włosami, a przecież te są najpiękniejsze, są zdrowe, mają połysk
A dziewczynom którym fryzjerzy mówili : nie zapuści pani, będzie ciężko, to mozolne 4 lata srutu tutu pęczek z drutu... Czy nie fajnie byłoby iść kiedyś do tej fryzjerki na uczesanie czy coś takiego i powiedzieć "no i nie miała pani racji, udało mi się i to dużo szybciej "

Bye

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2011-02-18, 10:27   #3535
sikoreczka111
Zakorzenienie

GG do sikoreczka111

Cytat:
pamietam, jak miałam włosy farbowane na granatowa czern i jak odrost miał te 1,5cm, to czułam sie łysa. Jak sie tak źle czujesz, to moze zdekoloryzuj włosy, połoz cos jasniejszego i tak zapuszcaj?
ja mam pomysł taki, że na razie będę zapuszczać, a jak minie z pół roku od ostatniego farbowanie, to wtedy pomyślę o jakimś wyjściu ...

bo czytam o dekoloryzacji i tyle opinii jest, że już sama nie wiem co robić ... boję się, że zniszczę włoski zbytnio ...

w ogóle mam jeszcze jeden probem mam wlosy długości 45-50 cm i uwielbiam je ...ale gdy nosze je rozpuszczone strasznie mi sie plączą ... da się coś na to zaradzić ??

iskierka zgasła...
Stary 2011-02-18, 10:36   #3536
mysia m
Zakorzenienie

ja dekoloryzowałam i dobrze wygladały, mimo z eje potem wiele razy jeszze rozjasniałam do docelowego jasniutkiego blondu. Ale potem jednak musiałam obciac.

No, ale jak jestes 100% pewna, ze chcesz naturalki, to ta restza i tak pojdzie pod noz, troche szkoda kasy na dekolor. Ja bym rozwazyła jakies mega radykalne ciecie w takim wypadku. Nawet jak lubisz siebie w dłuzszych.

Włosy sie placza jak sa przesuszone, polecma pielegnacje CG i metody dla kreconowłosych.
Stary 2011-02-18, 10:41   #3537
sikoreczka111
Zakorzenienie

GG do sikoreczka111

Cytat:
ja dekoloryzowałam i dobrze wygladały, mimo z eje potem wiele razy jeszze rozjasniałam do docelowego jasniutkiego blondu. Ale potem jednak musiałam obciac.

No, ale jak jestes 100% pewna, ze chcesz naturalki, to ta restza i tak pojdzie pod noz, troche szkoda kasy na dekolor. Ja bym rozwazyła jakies mega radykalne ciecie w takim wypadku. Nawet jak lubisz siebie w dłuzszych.

Włosy sie placza jak sa przesuszone, polecma pielegnacje CG i metody dla kreconowłosych.
ale ja za rok ślub mam i nie chce wtedy krótkich

właśnie muszę poczytać o piellęgnacji włosów kręconych ... bo kiedyś mi się kręciły - falowały ...może znów zaczną ...

a co to jest CG??

iskierka zgasła...
Stary 2011-02-18, 10:56   #3538
mysia m
Zakorzenienie

za duzo by pisac, zajrzyj do faq i pigułki na dziale dla zakreconych- tam masz absolutnie wsyztsko na ten temat.

tez mam falujace włosy, ale ukłądam na prosto, bo tak lubie. mam krósze niz Ty, ale nic tam mi się nie plącze i raczje nie bedzie

ja do swojego ślubu obcięłam na krótko- na pare dni przed z włosów za ramiona na takie poczochrane. Nie przeszkodizło mi to ani w ładnym wygladaniu ani w upieciu welonu.
Stary 2011-02-18, 11:50   #3539
xyolax
Zakorzenienie

Patisha87,
Dziękuję
Ja też mam cieniutkie włosy Szczególnie jak je potraktuję prostownicą, jak nie to nie rzuca się to tak w oczy
Może spróbuj intensywnej regeneracji olejami? Mi naprawdę pomogła, bo włosy miałam zniszczone m.in. wieloletnim rozjaśnianiem i miałam tak samo jak Ty, naturalki fajne gładziutkie a te włosy rozjaśniane odrazu odbijały się od reszty włosów, były bardzo przesuszone i napuszone, olejowanie może nie zniewelowało tego wszystkiego w 100%, ale naprawdę widzę ogromną poprawę!

agaa91,
Dziękuję
Wrzucam trochę rozjaśnione zdjęcie, bo może i ciężko się dopatrzeć na tamtym foto różnicy w kolorach, ale naprawdę widać

I spokojnie Ja nie wiem jak to jest ale też często miałam wrażenie, że odrost jest ciągle taki sam, a po długości widziałam, że włoski coś urosły Ale zdjęcia i tak możesz dać, dla motywacji

MikiCziki,
Tak, tak. Kolor mi zszedł po hmm 2-3 myciach. Byłam bardzo zadowolona, mimo że spodziewałam się mocniejszego efektu Powtórkę zapewne kiedyś tam planuję, bo nakupowałam kiedyś tych szamponetek i w sumie szkoda mi ich wyrzucać, a jak się wypłuczę to się chyba skuszę

Widzę, że fryzjerka próbowała Ci wcisnąć pofarbowanie włosów ehh... U mnie wręcz przeciwnie, jak odrost miałam już na wysokości oka to dumnie z nim chodziłam (wtedy jeszcze było widać dużą różnicę między farbowańcami a naturalkami). Myślę, że to cappuccinko fajnie Ci wyjdzie, farbowańce napewno przyciemni, choć jasny masz ten naturalny więc i leciutko może Ci go chwycić... Nie namawiam, ale myślę, że będzie ok

W ogóle ładne masz te włoski I odrost super!
A co do Belissy, hmm... Jeśli jeszcze nie kupiłaś to kup może Vitapil, Ha-Pantoten, Merz Special, mają bogatsze składy i czytałam wiele pochlebnych opinii o nich. Mi osobiście przypasowały drożdże z biotyną firmy Lewitan, mam mega mocne paznokcie po nich! Na włosy niestety nie zauważyłam żadnego wpływu biorąc jakiekolwiek suplementy, no ale na każdego dobre co innego

trihomonas,
Dziękuję
Choć naturalek nie olejuję
Wrzucam zdjęcie rozjaśnione, na którym bardziej widać różnicę w kolorach i na drugim zdjęciu pozaznaczałam mniej więcej jak on się prezentuje czerwoną kreską... Trochę jakość się zepsuła, bo zapisywałam w paint'cie

anngeli,
Dziękuję
Kurcze i później są takie nierówne a pierwsze co to myślę, że się kruszą...
Właśnie jak ja zaczynałam zapuszczanie naturalek i poszłam do fryzjera u którego się rozjaśniałam na podcięcie włosów, było pełne zdziwienie z ich strony i oczywiście też nakłanianie na zrobienie odrostu, ale nie dałam się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg qe.jpg (8,4 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odrosty.JPG (8,0 KB, 74 załadowań)
Stary 2011-02-18, 12:03   #3540
Exquise
Zadomowienie

MIKICZIKI żadna sztuczka po prostu farba mi się nie trzymała za bardzo, spierała się i prawie nie zostało nic A robiłam kolor czekolada lub jasna czekolada już nawet nie pamiętam dokładnie;/

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

XYOLAX o teraz to ja widzę włoski Twoja gładkość włosów mnie zachwyca Długieeee !

MIKICZIKI Długie i śliczne włosy odrościk już całkiem spory, ładny i zadbany, pięknie błyszczy

Exquise jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowanie, kręcone, naturalny kolor, rozjasniacz, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości