Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-02-22, 21:37   #3631
MalaArielka
Wtajemniczenie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Chardon, jakim szamponem oczyszczającym myjesz włosy? Może też powinnam spróbować...
Xyolax, dziękuję bardzo
Widać u Ciebie dużą różnicę w wyglądzie włosków. Teraz wyglądają naprawdę super, są takie gęste... No i na pewno dłuższe od moich Do którego miejsca masz odrost( bo nie widzę)?
MalaArielka jest offline  
Stary 2011-02-22, 21:45   #3632
xyolax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Chardon, jakim szamponem oczyszczającym myjesz włosy? Może też powinnam spróbować...
Xyolax, dziękuję bardzo
Widać u Ciebie dużą różnicę w wyglądzie włosków. Teraz wyglądają naprawdę super, są takie gęste... No i na pewno dłuższe od moich Do którego miejsca masz odrost( bo nie widzę)?
Sama widzę różnicę po zaprzestaniu rozjaśniania

Moje odrosty można zobaczyć tu http://wizaz.pl/forum/attachment.php...2&d=1298026229 Muszę się posłużyć zdjęciem, bo ciężko mi zdefiniować jedno miejsce, włosy rosną jak chcą :P Także na zdjęciu widać mniej więcej długość odrostów jak przedziałek jest z boku
Stary 2011-02-22, 21:49   #3633
MalaArielka
Wtajemniczenie

Xyolax, dobrze, że masz niewielką różnicę w kolorze.
MalaArielka jest offline  
Stary 2011-02-22, 22:03   #3634
xyolax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Xyolax, dobrze, że masz niewielką różnicę w kolorze.
Różnica w kolorze jest spora, ale nie ma drastycznego przejścia i zmienia się stopniowo Z jednej strony to na szczęście, ale z drugiej nie widać dokładnie gdzie się odrost kończy

Kurcze, skończył mi Kallos latte i Biovax, muszę się zaopatrzyć w jakąś maskę, bo coś czuję, że moje włosy długo bez maski nie pociągną
Stary 2011-02-22, 23:50   #3635
AngelkaMorelka
Raczkowanie

Śliczne te wasze włosiska ! Zazdroszcze takich prostych

A co do masek to wczoraj sie zaopatrzylam w kallosa latte, w glorie i emulsje Gloria ktora umylam wczoraj wloski i bylam w szoku normalnie. Megaaa gladkie, mile w dotyku, i ten blask
Szkoda tylko ze tak duzo jej idzie na mycie... sprobuje moze uzywac jako odzywki ;P No i zamowilam Amle Gold bo wkoncu wyczytalam ze Amla Jasmine srednia jest... No i kupie Jantar i musze sie opanowac z zakupami dla wloskow bo jestem zrujnowana (w sensie moj portfel) A i myslalam nad olejkiem Himalaya... ale rozne sa opinie i nie wiem
Stary 2011-02-22, 23:55   #3636
agaa91
Rozeznanie

ja nie mam żadnej maski do włosów, ale chyba się zaopatrzę w tą kallos latte bo dobre opinie ma a z innymi specyfikami muszę się niestety wstrzymać, bo w portfelu pusto niestety a o tylu fajnych rzeczach dziewczyny na wizażu piszą

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline  
Stary 2011-02-23, 08:32   #3637
srebrna_smuga
Wtajemniczenie

MalaArielka śliczne włosy
Teraz ja mam kryzys jak patrze na wasze włosy.

Chciałam dodać zdjęcie ku przestrodze moich włosów całych ale są tak ohydne, że nawet nie chce ich tu wstawiać

Kładę WAXA i kłade olejek, efekt jest tylko na tych naturalnych. Nareszcie się błyszczą.

Wczoraj nawet mój mąż połozył głowe na mojej i ciągle się do czubka głowy przytulał, takie naturalki miękkie

Czuję już potrzebe ścięcia tych włosów...

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline  
Stary 2011-02-23, 10:21   #3638
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Dziewczyny, mogę się dopisać, potrzebuję wsparcia
Rozjaśniałam włosy ponad 2 lata, ale za namową tżta wróciłam powoli do naturalnego kloru włosów, są teraz zdrowe, naturalne, wszystko jest ok, ale mój problem jest taki, że ja chcę z powrotem rozjasniać. Wiem, że szkoda, ale marzą mi się z powrotem białe włoski nawrzeszczcie na mnie to może mi przejdzie

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-02-23, 10:52   #3639
sikoreczka111
Zakorzenienie

GG do sikoreczka111

ja też przechodzę kryzys... nie pamiętacie pewnie, ale zapragnełam wrócić do naturalnych wlosów, aby na ślubie być blondynką. Teraz mam włosy jak rozpuszczę je to do zapięcia stanika ( nie pamiętam ile cm mają...coś koło 45 chyba) odrost póki co jest mały bo tylko ok 3-4 cm.
No i problem w tym, że data ślubu już ustalona, a z moich wyliczeń wychodzi, że nie zdążę ...że same naturelki będą za krótkie muszę mieć jakiś "plan działania" i nie wiem co zrobić ...a wolę mieć długie włosy i farbowane niż krótkie i swoje ...bo moja wymarzona fryzura wymaga długich włosów...

ehh i co tu robić

iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline  
Stary 2011-02-23, 11:04   #3640
Patisha87
Raczkowanie

a jakbyś w dzień ślubu poszamponetkowała włosy? ale tą szamponetką na 2-6 myć z Joanny?
Patisha87 jest offline  
Stary 2011-02-23, 11:20   #3641
agaa91
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
ja też przechodzę kryzys... nie pamiętacie pewnie, ale zapragnełam wrócić do naturalnych wlosów, aby na ślubie być blondynką. Teraz mam włosy jak rozpuszczę je to do zapięcia stanika ( nie pamiętam ile cm mają...coś koło 45 chyba) odrost póki co jest mały bo tylko ok 3-4 cm.
No i problem w tym, że data ślubu już ustalona, a z moich wyliczeń wychodzi, że nie zdążę ...że same naturelki będą za krótkie muszę mieć jakiś "plan działania" i nie wiem co zrobić ...a wolę mieć długie włosy i farbowane niż krótkie i swoje ...bo moja wymarzona fryzura wymaga długich włosów...

ehh i co tu robić
przede wszystkim - nie farbuj! w zimie włosy rosną wolniej, na wiosnę i w lecie szybciej - więc nie ma co obliczać jakiej długości będą za rok jak odpowiednio o nie dbasz to na pewno Ci się odwdzięczą ja na Twoim miejscu bym nie farbowała, czekałabym i obserwowała jak rosną moje włoski - może akurat urosną tyle ile trzeba, a nawet jeśli nie to (uwaga, dziewczyny nie bijcie, że o tym pisze na tym wątku) ostatnią rzeczą, która bym zrobiła to pofarbowanie włosów przed ślubem a nie teraz (przynajmniej będą zdrowsze niż jakbyś je miała farbować już teraz). Ale pamiętaj, nie śpiesz się z taką decyzją, włosy rosną szybko

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline  
Stary 2011-02-23, 11:23   #3642
Chardon
Zadomowienie

Arielko używam głównie szamponu Eva Naturia z rzepą (taki czarny) wymiennie z Evą dla blondynek (żółte opakowanie) albo Joanną Z Apteczki Babuni ze skrzypem i rozmarynem. Naprawdę dobrze oczyszczają włosy, czuję po umyciu, że są taki skrzypiące aż, ale nie plączą się na szczęście. Do tego po Evie z rzepą szybciej rosną

Ja ostatnio mam wielką chrapkę na maskę Leo z wyciągiem z cytrusów. Podobno zakwasza i wygładza włosy Jest na KWC o tu: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,37593,cytrusowa-zakwaszajaca-maska-do-wlosow.html&next=1

Bayka szkoda zaprzepaścić swoje piękne naturalne włosy! Tym bardziej, że tak ważna osoba jak TŻ uważa Cię za śliczną w naturalnym kolorze

Sikoreczko ja też myślę, że lepiej by było dla Twoich włosów żebyś na razie zapuszczała je przez ten rok. Myj je oczyszczającym szamponem, do masek dodawaj trochę cytryny i zobaczysz, że czerń się spierze. A wtedy tak jak radzi Patisha najwyżej w dzień ślubu użyjesz szamponetki i będzie pięknie

Edytowane przez Chardon
Czas edycji: 2011-02-23 o 11:30
Chardon jest offline  
Stary 2011-02-23, 11:57   #3643
sikoreczka111
Zakorzenienie

GG do sikoreczka111

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
przede wszystkim - nie farbuj! w zimie włosy rosną wolniej, na wiosnę i w lecie szybciej - więc nie ma co obliczać jakiej długości będą za rok jak odpowiednio o nie dbasz to na pewno Ci się odwdzięczą ja na Twoim miejscu bym nie farbowała, czekałabym i obserwowała jak rosną moje włoski - może akurat urosną tyle ile trzeba, a nawet jeśli nie to (uwaga, dziewczyny nie bijcie, że o tym pisze na tym wątku) ostatnią rzeczą, która bym zrobiła to pofarbowanie włosów przed ślubem a nie teraz (przynajmniej będą zdrowsze niż jakbyś je miała farbować już teraz). Ale pamiętaj, nie śpiesz się z taką decyzją, włosy rosną szybko
do ślubu zostało 14 miesięcy wiec musiały by mi rosnąć ok 3 - 3,5 centymetra średnio w miesiącu, żeby mieć upragnioną długość ... mam nadzieję, że te wszystkie sposoby przyspieszające porost coś dadzą...no i może kolor mi zblaknie na tyle, że odrosty będę np, lekko rdzawe...taki odrost bym zniosła , bo teraz, po 2 miesiącach od ostatniej farby kolor z czarnego zrobił się ciemno brązowy i zrobi się też rdzawy refleks ... nawet tż powiedział, że moge kupować co chcę, aby te włoski były DŁUGIE NA ŚLUBIK i jasne ...

tak czy siak narazie farbować nie będę ... ale boję się, że nie da rady ich całych zapuścić

iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline  
Stary 2011-02-23, 12:41   #3644
Exquise
Zadomowienie

MAŁA ARIELKA należą Ci się ! Śliczne włosy, tak pięknie błyszczą są takie zdrowe, dłuuuuuuuuuugie! 19-mcy to kawał czasu Zamierzasz je ściąć kiedyś czy zapuszczasz odrost do swojej wymarzonej długości ?

ANNGELI ale fajne grubaski ! Naprawdę gęste masz włosy

SIKORECZKA111 nie farbuj, nie farbuj Dopalacze na włosy i może urosną akurat a ten ciemny kolor na pewno się jeszcze spierze, przeciwłupieżowe szampony podobno są dobre na wypłukiwanie się farby

W moich włosach denerwuje mnie coś takiego jak to na dole, żółto-rude sprane g**** Co prawda nie widać tego aż tak bardzo, bo bardziej rzeczywistyczne zdjęcie jest to pierwsze, a to drugie bardziej ocieplone, nie wiem czemu takie wyszło Z tyłu mam już prawie swoje, a z przodu ... włosy cały czas rosną a to żółte ciągle na swoim miejscu...
Tak czy inaczej mam troszkę jeszcze inny kolor niż na zdjęciach tylko tego już nie zobaczycie, bo aparat (wybaczcie że z tel.) oszukuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Nat.Wł.jpg (35,3 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Naat.Wł.jpg (35,9 KB, 38 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-02-23 o 16:25 Powód: post pod postem
Exquise jest offline  
Stary 2011-02-23, 16:16   #3645
moniczka_90
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

sikoreczka 111 ja na Twoim miejscu bym nie farbowała włosów do ślubu, w ogóle to jeśli zrobisz tak jak dziewczyny Ci radza to uznam Cię za odważną kobietę ja bym w zyciu nie zafarbowała włosów w dniu slubu, a jak kolor nie wyjdzie ? Jest to troche ryzykowne..
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-02-23, 16:23   #3646
karmela41
Raczkowanie

Dziewczyny !!!! Szczeka mi dziś o podłogę uderzyła, kiedy prowadzący zwrócił się dziś do mnie: "Pani o naturalnym kolorze włosów" a do koleżanki: "Pani farbowana". Tak mi się ciepło na sercu zrobiło. Tym bardziej, że przecież nie mam jeszcze całkowicie swoich włosków. Dodaje zdjęcie co prawda, już trochę nie aktualne bo podcięłam to sianko na dole, ale fajnie widać na nim ile już mam tego odrostu. A drugie to już tylko naturalne.

PS. Nie pytajcie dlaczego się tak zwrócił, bo sama się zastanawiam może tak bardzo kontrastowały mu moje włosy z koleżanki mocno rudym..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg page.jpg (26,8 KB, 54 załadowań)

Edytowane przez karmela41
Czas edycji: 2011-03-15 o 15:12
karmela41 jest offline  
Stary 2011-02-23, 16:38   #3647
moniczka_90
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez karmela41 Pokaż wiadomość
Dziewczyny !!!! Szczeka mi dziś o podłogę uderzyła, kiedy prowadzący zwrócił się dziś do mnie: "Pani o naturalnym kolorze włosów" a do koleżanki: "Pani farbowana". Tak mi się ciepło na sercu zrobiło. Tym bardziej, że przecież nie mam jeszcze całkowicie swoich włosków. Dodaje zdjęcie co prawda, już trochę nie aktualne bo podcięłam to sianko na dole, ale fajnie widać na nim ile już mam tego odrostu. A drugie to już tylko naturalne.

PS. Nie pytajcie dlaczego się tak zwrócił, bo sama się zastanawiam może tak bardzo kontrastowały mu moje włosy z koleżanki mocno rudym..
Gratuluję ! Jak widać taki mały gest a tak cieszy aż chce sie dalej zapuszczac swoje nauturalne włoski. Swoja droga... zabiłabym zataką długość wosów jak Ty masz... ja już chce długie !
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-02-23, 18:56   #3648
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

Wszystkie macie piękne odrosty!! i jakie śliczne błyszczące i zdrowe, zazdroszczę i gratuluje
Skarb90 jest offline  
Stary 2011-02-23, 18:56   #3649
Exquise
Zadomowienie

Chciałabym żeby ktoś też zauważył mój kolor i tak się zwrócił jak do Ciebie
KARMELA41 Naturalne piękne ! I długi nietylko odrost ale i w ogóle są całe długie

Exquise jest offline  
Stary 2011-02-23, 19:21   #3650
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Bayka szkoda zaprzepaścić swoje piękne naturalne włosy! Tym bardziej, że tak ważna osoba jak TŻ uważa Cię za śliczną w naturalnym kolorze

taaaak, ale teraz on mnie namawia do rozjaśnienia, co się pokrywa z tym co ja chcę, bo stwierdził, że moje naturalne są ciemniejsze niż myśał, i że ładniej mi w jaśniutkich no i fakt, ze naturalne kolory są zazwyczaj nudne, mi też jakoś nudno w moim...

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-02-23, 19:23   #3651
Kalunia94
Zadomowienie

Witam Wizażanki
Naturalnie mam ciemny blond włosy. Od jakiego czasu zaczęłam je farbować najpierw troszkę ciemniejszy potem jaśniejszy potem znów ciemniejszy z czego wyszedł mi rudy ehh.. i teraz znów mam jaśniejszy ale zastanawiam się czy nie powrócić do naturalnego koloru ale kusi w stronę już ciemnych włosów. Nie wiem co robić włosy mam trochę dłuższe niż do ramion i maja już odrosty tak na 5 cm. I widać je ehh.. nie wiem czy zafarbować na kolor bliski mojemu naturalnemu zęby tych odrostów nie było tak widać czy w ogóle na ciemny się zrobić czy zostawić tak jak jest.

Edytowane przez Kalunia94
Czas edycji: 2011-02-23 o 19:30
Kalunia94 jest offline  
Stary 2011-02-23, 19:25   #3652
Exquise
Zadomowienie

To zabrzmiało jak "idę rozjaśnić włosy" tylko zdanie inaczej zbudowane.
Przemyśl to jeszcze, szkoda naturalnych potraktować chemią...
Naturalne wcale nie są nudne

Exquise jest offline  
Stary 2011-02-23, 19:29   #3653
MalaArielka
Wtajemniczenie

Exquise, ładny masz odrościk- kolor farbowany jest podobny do mojego, też mam taki rudawy, żółtawy
Karmela41, ile już miesięcy zapuszczasz?
MalaArielka jest offline  
Stary 2011-02-23, 19:31   #3654
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
To zabrzmiało jak "idę rozjaśnić włosy" tylko zdanie inaczej zbudowane.
Przemyśl to jeszcze, szkoda naturalnych potraktować chemią...
Naturalne wcale nie są nudne

to była odpowiedz dla mnie? hehe tak to zabrzmiało, że idę rozjaśniać? ja sama nie wiem, chciałabym, ale z drugiej strony szkoda mi jak diabli, bo tyle czasu poświęciłam na dbanie o włosy a teraz znów wszystko od początku?? nie wiem...

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-02-23, 19:35   #3655
Exquise
Zadomowienie

Witaj, my tu preferujemy wracanie do naturalnych poprzez nic nierobie z nimi i chodzenie z odrostem ale czasem można sobie pomóc zafarbować na kolor podobny do naturalnego, łatwiej jest wtedy wrócić bo różnica jest mniej widoczna.
Najważniejsze to dotrwać do celu

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
to była odpowiedz dla mnie? hehe tak to zabrzmiało, że idę rozjaśniać? ja sama nie wiem, chciałabym, ale z drugiej strony szkoda mi jak diabli, bo tyle czasu poświęciłam na dbanie o włosy a teraz znów wszystko od początku?? nie wiem...
Tak, tak to było do Ciebie. Niezdecydowana jesteś a to znaczy, że później możesz żałować swojej dezycji.

Exquise jest offline  
Stary 2011-02-23, 19:37   #3656
Kalunia94
Zadomowienie

ja właśnie nie za bardzo wiem jak wyglądają moje naturalne włosy i boje się efektu ale wiem ze będą na pewno lepiej wyglądały niż moje dzisiejsze bo teraz są bardzo zniszczone i przesuszone..
Nie wiem co robić z jednej strony kusi ten ciemny ale teraz naprawdę ciemny brać bym chciała zrobić taki zęby nie było możliwości na rudy a z drugiej żeby zostawć tak jak jest i się nie przejmować a z trzeciej żeby przefarbować na podobny..
Kalunia94 jest offline  
Stary 2011-02-23, 19:41   #3657
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Witaj, my tu preferujemy wracanie do naturalnych poprzez nic nierobie z nimi i chodzenie z odrostem ale czasem można sobie pomóc zafarbować na kolor podobny do naturalnego, łatwiej jest wtedy wrócić bo różnica jest mniej widoczna.
Najważniejsze to dotrwać do celu

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Tak, tak to było do Ciebie. Niezdecydowana jesteś a to znaczy, że później możesz żałować swojej dezycji.

a to ja pasuję, bo zafarbowałam ostatni raz ponad rok temu na kolor bardzo podobny do mojego naturalnego, tylko trochę za ciemny mi wyszedł ale spłukał się i od tego czasu już ie farbuję odrost mam w związku z tym ogromny, choć prawie nie widać, gdzie jest odrost, a gdzie te włosy, które były kiedyś farbowane. Ja uważam, że może mam chwilowy kryzys, dlatego myślę o pofarbowaniu....wy czasem tak nie macie, że macie dość i bobiegłybyście do fryzjera? Ja też zdecydowałam się wrócić do naturalnego koloru i już ponad rok wytrwałam, także jestem jedną z was tylko, że coś się łamię ostatnio

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-02-23, 19:44   #3658
Kalunia94
Zadomowienie

Hehe mam tak samo
Tylko odnoszę wrażenie ze moje włosy robią się takie kurczakowate nie podoba mi się mój teraźniejszy kolor =/
Kalunia94 jest offline  
Stary 2011-02-23, 19:48   #3659
Exquise
Zadomowienie

To już nie łam się "nasza" dziewczynko
Kryzys...kryzys każda miała/ma/będzie mieć dopóki nie wróci do swoich włosów.
Ja na razie wyleczona z kryzysów, bo jestem zakochana w swoich włosach

Aaaaa włosy bardzo zniszczone - pod nóż...

Exquise jest offline  
Stary 2011-02-23, 19:50   #3660
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
To już nie łam się "nasza" dziewczynko
Kryzys...kryzys każda miała/ma/będzie mieć dopóki nie wróci do swoich włosów.
Ja na razie wyleczona z kryzysów, bo jestem zakochana w swoich włosach

Aaaaa włosy bardzo zniszczone - pod nóż...

ale ja nie mam w planach obcinać jak mi odrost dość urośnie, bo to bedzie chyba trwac 20 lat

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowanie, kręcone, naturalny kolor, rozjasniacz, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości