Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-03-08, 20:47   #4171
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Meadow jak dobrze, że jednak jesteś Nie wiem z czego ten "żart" wyniknął, ale jak pewnie zauważyłaś żadna z nas się nie śmiała
wyniknął z zemsty młodych smarków... nie będę się rozpisywać, bo pewnie i tak mało kogo to obchodzi, ale strasznie mi głupio przez to
Meadow jest offline  
Stary 2011-03-08, 20:54   #4172
milagrosa
Raczkowanie

a ja nie wiem o jaki post chodzi... ale dobrze że się wyjaśniło

Dziewczyny ja wyjeżdżam jutro i będę dopiero w sobotę (czyli 12-stego) to dopiero wstawię fotkę żebyście podziwiały mój odrost hehe

bo na wyjeździe będę odcięta od neta

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline  
Stary 2011-03-08, 20:56   #4173
Chardon
Zadomowienie

Najważniejsze, że jesteś i będziesz nas odwiedzać Ja się nie gniewam, raczej kamień spadł mi z serca, że to było "nieporozumienie", a nie coś poważnego.
Stary 2011-03-08, 22:44   #4174
agaa91
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Bardzo przepraszam za problem, dowiedziałam się o tamtym niepoważnym poście dzisiaj i jest mi bardzo przykro, że musiałyście czytać ten "żart".
Nie był on mojego autorstwa i wcześniej nie wiedziałam, że takowy się tu pojawił, a ostatnio jakiś czas nie miałam dostępu do internetu także nie zaglądałam na wizaż i nic o tym nie wiedziałam.
JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM ZA KŁOPOT
ufff.. ulżyło nam
Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Maskę Stapiz też miałam i mnie nie zachwyciła swoim działaniem, włosy były takie jak zwykle po zwykłym szamponie, w ogóle to każda maska tak na mnie działa bez efektu

10-go fociaki - ok

Kocham swoje włosy, codziennie się do nich coraz bardziej przekonuję i przyzwyczajam Czy Wy też swoje tak mocno kochacie ? hehe
ja swoje kocham, zresztą już kilka razy to pisałam hehe
Cytat:
Napisane przez daniell119 Pokaż wiadomość
Ja swoje kocham z każdym dniem bardziej oczywiście te naturalne. To 1o-tego tak a i chciałabym Wam życzyć wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet i owocnego przyrostu naturalnych kłaczków
dziękuję i życzę tego samego ;D ja mam takie szczęście, że świętuję i dzisiaj i jutro
Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Fotki 10go? Zobaczę co się da zrobić. Tylko wiecie co? Dzisiaj spojrzałam w lustro i miałam wielkie załamanie. Ale nie o odrosty, ja je kocham i nie pofarbuję. To ta długość włosów mnie dobija - wyglądam jak idź i nie wracaj
ee tam na pewno nie jest tak źle jak Ci się wydaje na pewno to tylko chwilowe

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline  
Stary 2011-03-09, 08:27   #4175
xyolax
Zakorzenienie

Meadow, jak dobrze, że to tylko nieporozumienie
Stary 2011-03-09, 08:57   #4176
agata456
Zakorzenienie

Cześć dziewczyny,mam problem...po 6 latach farbowania włosów na czarno postanowiłam wrócić do nauralnych.Nie farbuję włosów od września,mój problem jest taki,że strasznie wolno mi włosy rosnąod ostatniego farbowania minęło ponad pół roku a mój odrost to jakieś 3cm myję włosy ziołowymi szamponami,używam domowych maseczek żadnej chemii,żadnego drogeryjnego badziewia ostatnio kupiłam w aptece jakiś miodowo mleczny kompres do włosów zniszczonych,staram się dobrze odżywiać.Przez pewien czas piłam pokrzywę jednak przestałam bo strasznie zaczęły wyskakiwać mi wypryski na buzi.Powinnam mieć przecież ok.6cm odrostu po takim czasie...nie wiem co się dzieje,już nawet kupiłam farbę ale nie chcę jej używać tak naprawdę...po prostu w takim tempie,to do naturalnych wrócę za parę lat:/wątpię,że będę miała tyle cierpliwościpomóżcie proszę.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-03-09 o 09:01
agata456 jest offline  
Stary 2011-03-09, 09:16   #4177
moniczka_90
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,mam problem...po 6 latach farbowania włosów na czarno postanowiłam wrócić do nauralnych.Nie farbuję włosów od września,mój problem jest taki,że strasznie wolno mi włosy rosnąod ostatniego farbowania minęło ponad pół roku a mój odrost to jakieś 3cm myję włosy ziołowymi szamponami,używam domowych maseczek żadnej chemii,żadnego drogeryjnego badziewia ostatnio kupiłam w aptece jakiś miodowo mleczny kompres do włosów zniszczonych,staram się dobrze odżywiać.Przez pewien czas piłam pokrzywę jednak przestałam bo strasznie zaczęły wyskakiwać mi wypryski na buzi.Powinnam mieć przecież ok.6cm odrostu po takim czasie...nie wiem co się dzieje,już nawet kupiłam farbę ale nie chcę jej używać tak naprawdę...po prostu w takim tempie,to do naturalnych wrócę za parę lat:/wątpię,że będę miała tyle cierpliwościpomóżcie proszę.
Ciesz się tymi 3 cm, mi przez ponad pół roku włosy nie urosły nawet 2mm a 1 cm był moim marzeniem ! Myslę, że pokrzywa również miała negatywny wpływ w moim przypadku.
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-03-09, 09:48   #4178
xyolax
Zakorzenienie

Cytat:
Oj nie ma co się martwić a zapas, włosy w okresie jesienno-zimowym rosną zazwyczaj wolniej. Może jak się zrobi naprawdę cieplutko włosy ruszą z kopyta No i powinnaś się cieszyć, że w ogóle rosną
A co do pokrzywy, nie powinnaś jej odstawiać jak miałaś wysyp, to okres przejściowy i świadczy o tym, że pokrzywa działa, bo oczyszcza organizm z toksyn, co się objawia właśnie wysypem. I naprawdę większość wizażanek pijących pokrzywę tak miała Mi się fartło, tfu tfu tfu!

Ale nie używaj farby, tak jak pisałam na początku wstrzymaj się jeszcze trochę, jak się zrobi cieplutko włosy może faktycznie ruszą i tylko niepotrzebnie je zafarbujesz
Stary 2011-03-09, 10:04   #4179
moniczka_90
Zakorzenienie

Własnie ! Nie farbuj włosów !
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-03-09, 10:38   #4180
agata456
Zakorzenienie

dzięki dziewczyny pocieszyłyście mnieok,jeszcze zaczekam może macie rację,że to przez ten okres jesienno zimowy.Ale myślałam,ze normalne jest,że włosy rosną 1cm miesięcznie,a mi 1 cm na 2miesiące;/a co do pokrzywy to nie widziałam,że tak działa,bo wysypało mnie na buzi strasznie jak zaczełam ją pić ale w takim razie wrócę do niej.Strasznie dziękuję wam za radya czy bierzecie jakieś witaminy,skrzyp?ja mam skrzyp do picia ale jeszcze nie zaparzałam.Wiem,że pewnie dużo o tym było w wątku ale ciężko mi przejrzeć na raz tyle stron więc wybaczcie.
agata456 jest offline  
Stary 2011-03-09, 10:43   #4181
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Ciesz się tymi 3 cm, mi przez ponad pół roku włosy nie urosły nawet 2mm a 1 cm był moim marzeniem ! Myslę, że pokrzywa również miała negatywny wpływ w moim przypadku.

Pokrzywa miała negatywny wpływ? A w jakim sensie?
Stary 2011-03-09, 10:50   #4182
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Pokrzywa miała negatywny wpływ? A w jakim sensie?
W takim sensie, ze włosy mi się zatrzymały w miejscy na ponad pół roku i nie ruszyły z miejsca nawet na milimetr, zadowonola piłam sobie dalej 2 kubki pokrzywy no bo przeciez myslałam, ze to nie możliwe, że to od niej skoro wszytskie wizażanki piją i wam włosy rosnął normalnie, odkąd jej jednak nie piję widzę, że zaczęły powolutku ale jednak wracać do siebie i mam już odrościk którego wcześniej nie było. Tak więc radzę uważać z tą pokrzywą.
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-03-09, 11:01   #4183
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
W takim sensie, ze włosy mi się zatrzymały w miejscy na ponad pół roku i nie ruszyły z miejsca nawet na milimetr, zadowonola piłam sobie dalej 2 kubki pokrzywy no bo przeciez myslałam, ze to nie możliwe, że to od niej skoro wszytskie wizażanki piją i wam włosy rosnął normalnie, odkąd jej jednak nie piję widzę, że zaczęły powolutku ale jednak wracać do siebie i mam już odrościk którego wcześniej nie było. Tak więc radzę uważać z tą pokrzywą.
hmm...może w moim przypadku też tak było...piłam jakieś 3 miesiące po 2 kubki dziennie,a włosy straszliwie wolno rosły nigdy tak nie miałam.Nie pomyślała bym,że to wina pokrzywy ale skoro miałaś podobny problem to już sama nie wiem czy do niej wrócić.
agata456 jest offline  
Stary 2011-03-09, 11:06   #4184
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
hmm...może w moim przypadku też tak było...piłam jakieś 3 miesiące po 2 kubki dziennie,a włosy straszliwie wolno rosły nigdy tak nie miałam.Nie pomyślała bym,że to wina pokrzywy ale skoro miałaś podobny problem to już sama nie wiem czy do niej wrócić.
Też nigdy tak nie miałam, w LO włosy mi rosły jak szalone, nawet po zniszczeniu włosów blondem dość szybko mi odrastały i spokojnie mogłam co miesiąc chodzić do fryzjera na ścinanie sianka ale to teraz to była masakra, nigdy w zyciu nie byłam tak załamana no bo coś jest nie halo skoro włosy ponad 6 miesięcy nie rosnął ani centymetra ale przestałam ją pić i wszytsko wraca powolutku do normy także zaczynam wierzyć, że może być dobrze, nie wiem może jestem jakiś skrajnym przypadkiem
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-03-09, 11:24   #4185
Exquise
Zadomowienie

Na mnie pokrzywa bardzo szybko działała, po kilku dniach już widziałam zmianę na twarzy (miałam ładną cerę), a włosy nietylko na głowie, ale wszędzie szybko rosły, nawet ręce mi trochę obrosły Przerażona pożegnałam pokrzywę, bo choć zależało mi na szybkim wzroście włosów to jednak nie chciałam być cała owłosiona. Piłam ją z miesiąc...może troszkę więcej, po 2 kubki.

Piękną mamy pogodę dziewuszki - słoooneczko i tak cieplutko

Exquise jest offline  
Stary 2011-03-09, 11:37   #4186
moniczka_90
Zakorzenienie

u mnie 5 stopni C mam nadzieje, ze juz zimniej w tym roku nie będzie
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-03-09, 11:43   #4187
Exquise
Zadomowienie

U mnie na termometrze już 9,5 stopnia podobno ma być 11

Exquise jest offline  
Stary 2011-03-09, 12:01   #4188
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
U mnie na termometrze już 9,5 stopnia podobno ma być 11

no u mnie 10
Skarb90 jest offline  
Stary 2011-03-09, 12:48   #4189
blue_mysecka
Zakorzenienie

u mnie też cieplutko

rozrobiłam wreszcie płyn rozmarynowy z BU - w końcu wybrałam się dzisiaj po spirytus, bo wlasnie tego składnika mi brakowało śmierdzi ten płyn, ale mam nadzieje ze cos podziała i włoski będą mocniejsze
w ogole to muszę pochwalić ten olej monoi - świetny jest, włosy po nim miękkie i nawilzone i jeszcze ten śliczny zapach
Stary 2011-03-09, 13:06   #4190
Lenka_1987
Zadomowienie

Muszę się Wam pożalić. Przyszła do mnie siostra wczoraj. Spojrzała na mnie pod światło, a raczej na moje włosy i zapytała kiedy w końcu mam zamiar pomalować włosy, bo już nie może się patrzeć na ten mój żółty kolor Stwierdziła, że mój kolor włosów jest okropny i powinnam coś z nim zrobić jak najszybciej, bo straszę
Lenka_1987 jest offline  
Stary 2011-03-09, 13:09   #4191
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Muszę się Wam pożalić. Przyszła do mnie siostra wczoraj. Spojrzała na mnie pod światło, a raczej na moje włosy i zapytała kiedy w końcu mam zamiar pomalować włosy, bo już nie może się patrzeć na ten mój żółty kolor Stwierdziła, że mój kolor włosów jest okropny i powinnam coś z nim zrobić jak najszybciej, bo straszę
A jaki masz odrost ? tzn. ile cm tak na oko ?
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-03-09, 13:37   #4192
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:

Wiesz co, wybacz, nie chcę być niemiła, ale sądzę,że to jest niemożliwe żeby od ziół, jakichkolwiek zatrzymał się porost włosów. Myślę,że zwyczajnie się poddałaś i znalazłaś sobie takie wytłumaczenie, w które też sama uwierzyłaś. Albo Ci się końcówki łamały, albo była jakaś inna przyczyna, ale w pokrzywę , możesz mnie pokroić -nie uwierzę.
Nie gniewaj się.
Stary 2011-03-09, 13:46   #4193
Exquise
Zadomowienie

Cytat:
To ona tak stwierdziła, ale Ty nie musisz tak myśleć o swoich włosach, (mam nadzieję, że uważasz inaczej niż siostra)
Nie farbuj tylko dlatego, że komuś nie podoba się Twój kolor.

Exquise jest offline  
Stary 2011-03-09, 13:48   #4194
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
ostatnio spotkałam znajomą i też powiedziała,że się "pousnęłam" i chyba przestałam dbać o siebie bo te włosy mam takie nijakie
agata456 jest offline  
Stary 2011-03-09, 13:52   #4195
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

Cytat:
ostatnio spotkałam znajomą i też powiedziała,że się "pousnęłam" i chyba przestałam dbać o siebie bo te włosy mam takie nijakie

taa.. ja tez usłyszałam parę dni temu ze mam szary kolor.. ale wole miec zdrowe wlosy niz wieczne sianko
Skarb90 jest offline  
Stary 2011-03-09, 13:57   #4196
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Wiesz co, wybacz, nie chcę być niemiła, ale sądzę,że to jest niemożliwe żeby od ziół, jakichkolwiek zatrzymał się porost włosów. Myślę,że zwyczajnie się poddałaś i znalazłaś sobie takie wytłumaczenie, w które też sama uwierzyłaś. Albo Ci się końcówki łamały, albo była jakaś inna przyczyna, ale w pokrzywę , możesz mnie pokroić -nie uwierzę.
Nie gniewaj się.
Tak mi się końcówki łamały, ze widac ich nie było, długość włosów mi się nie skracała i zerowy odrost też sobie wymyśliłam ? Jakbym miała odrost a długość by się nie zmieniała to logoczne, ze by się łamały ale nie rób ze mnie jakiejś idiotki 14letniej... ciekawe, ze przestały rosnąć jak zaczełam ją systematycznie codziennie pić i zaczeły jak przestałam ?! Skoro od ziół może się zwiększyć porost to najwidoczniej może się też zmniejszyć... pokrzywa niedziałała na mnie moczopędnie i nie zrobiła wysypu na mojej twarzy także jak widać nie na każdego działa tak samo. I proszę Cię nie mam 14 lat żeby sobie wmawiac jakies dziwne rzeczy i wymyslac głupoty. Brak odrostu równa się nierośnięcie włosów a nie łamanie się końcówek.
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-03-09, 14:15   #4197
blue_mysecka
Zakorzenienie

Lenka_1987 nie łam się to że ktoś uważa że masz nijakie czy brzydkie włosy to jego rzecz, najwazniejsze, żebyś ty wiedziała, że masz ładne naturalne włoski i że takie będą zdrowe i piękne
Stary 2011-03-09, 14:27   #4198
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Tak mi się końcówki łamały, ze widac ich nie było, długość włosów mi się nie skracała i zerowy odrost też sobie wymyśliłam ? Jakbym miała odrost a długość by się nie zmieniała to logoczne, ze by się łamały ale nie rób ze mnie jakiejś idiotki 14letniej... ciekawe, ze przestały rosnąć jak zaczełam ją systematycznie codziennie pić i zaczeły jak przestałam ?! Skoro od ziół może się zwiększyć porost to najwidoczniej może się też zmniejszyć... pokrzywa niedziałała na mnie moczopędnie i nie zrobiła wysypu na mojej twarzy także jak widać nie na każdego działa tak samo. I proszę Cię nie mam 14 lat żeby sobie wmawiac jakies dziwne rzeczy i wymyslac głupoty. Brak odrostu równa się nierośnięcie włosów a nie łamanie się końcówek.
ja Ci wierzę,sama mam problem,że włosy rosną mi baaaardzo wolniutko.Odrost praktycznie ledwo widoczny marne nie całe 3cm przez ponad 6 misięcy...:/mnie wysypało bo pokrzywie ale przez 3 miesiące picia nie zauważyłam,żeby miała jakiś pozytywny wpływ na włosy.Widać na każdego działa to inaczej.
agata456 jest offline  
Stary 2011-03-09, 14:37   #4199
Lenka_1987
Zadomowienie

Cytat:
A jaki masz odrost ? tzn. ile cm tak na oko ?
Kiedyś jak mierzyłam mój odrost, całkiem niedawno, to wyszło mi od 13 do 15 cm. Zmierzyłam przed chwilą, bardzo dokładnie, przy dziennym świetle, pod światło w kilku miejscach (z tyłu głowy pod włosami, na środku, tak w połowie ucha, na czubku od tyłu, grzywka, po bokach i jeszcze kilka losowo wybranych pasemek) i nie wiem, czy wtedy zmierzyłam niedokładnie (pogoda była nie bardzo, a mój odrost fakt faktem gubi się w naturalnych, a dodatkowo wtedy mierzyłam na kręconych włosach, a dziś mam wyprostowane), czy podświadomie dodałam sobie kilka cm, a może moje włosy zamiast rosnąć "wchodzą mi w głowę", bo dziś jak je zmierzyłam bardzo dokładnie i skrupulatnie, bez dodawania żadnych cm, z dokładnie wyznaczoną linią między naturalnymi o farbowanymi wyszło mi 10 cm tych naturalnych!!!!!
Lenka_1987 jest offline  
Stary 2011-03-09, 14:59   #4200
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Kiedyś jak mierzyłam mój odrost, całkiem niedawno, to wyszło mi od 13 do 15 cm. Zmierzyłam przed chwilą, bardzo dokładnie, przy dziennym świetle, pod światło w kilku miejscach (z tyłu głowy pod włosami, na środku, tak w połowie ucha, na czubku od tyłu, grzywka, po bokach i jeszcze kilka losowo wybranych pasemek) i nie wiem, czy wtedy zmierzyłam niedokładnie (pogoda była nie bardzo, a mój odrost fakt faktem gubi się w naturalnych, a dodatkowo wtedy mierzyłam na kręconych włosach, a dziś mam wyprostowane), czy podświadomie dodałam sobie kilka cm, a może moje włosy zamiast rosnąć "wchodzą mi w głowę", bo dziś jak je zmierzyłam bardzo dokładnie i skrupulatnie, bez dodawania żadnych cm, z dokładnie wyznaczoną linią między naturalnymi o farbowanymi wyszło mi 10 cm tych naturalnych!!!!!
10cm to bardzo duzo ! Ciekawił mnie Twój odrost no bo wiesz jak masz ciemne naturalne a farbowałaś na np. blond to rzeczywiście może to wyglądac różnie i jakbyś miała np. 3cm to mogłabyś zafarbowac na kolor zblizony ddo naturalnego i nikt by Ci słowa złego nie powiedział, ale 10cm to szkoda teraz marnowac na farbowanie do zblizonego koloru ! Nie przejmuj się innymi i zapuszczaj dalej !

Cytat:
ja Ci wierzę,sama mam problem,że włosy rosną mi baaaardzo wolniutko.Odrost praktycznie ledwo widoczny marne nie całe 3cm przez ponad 6 misięcy...:/mnie wysypało bo pokrzywie ale przez 3 miesiące picia nie zauważyłam,żeby miała jakiś pozytywny wpływ na włosy.Widać na każdego działa to inaczej.
Dzieki Agatko Nie to żebym komyś zyczyła czegoś takiego bo wiadomo czym dla kobiety sa włosy ale jakoś mi się na sercu cieplej zrobiło, że nie jestem z tym sama. Życzę Ci żeby teraz po tym wolnym rośnięciu Twoje włoski ruszyły z kopyta !
moniczka_90 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowanie, kręcone, naturalny kolor, rozjasniacz, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości