Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-04-03, 22:58   #4711
laudik
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Zazdroszczę. Ja nie mam takiego szczęścia i nie jestem naturalną blondynką.
No i mi do 40-ki brakuje dokładnie tyle samo. Jestem z lipca 72.
ja tez z lipca 72

Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2011-04-03 o 23:01
laudik jest offline  
Stary 2011-04-04, 13:00   #4712
ImmortalLover
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Mam wrażenie, że te moje naturalne sie starsznie szybko przetłuszczają;/

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".

ImmortalLover jest offline  
Stary 2011-04-04, 13:28   #4713
Arrasando
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
ja mam tak samo..
farbowane włosy myłam co 3 nawet 4 dni i były w świetnym stanie.
Naturalne natomiast już na drugi dzień po umyciu nie są za ładne i muszę spinać tak więc myje co 2 dzień...
..`
Arrasando jest offline  
Stary 2011-04-04, 14:09   #4714
ImmortalLover
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
ja mam tak samo..
farbowane włosy myłam co 3 nawet 4 dni i były w świetnym stanie.
Naturalne natomiast już na drugi dzień po umyciu nie są za ładne i muszę spinać tak więc myje co 2 dzień...
Ja codziennie wieczorem

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".

Stary 2011-04-04, 15:09   #4715
andzelika666
BAN stały

GG do andzelika666

Cytat:
Moje również Muszę je codziennie myć w innym wypadku wyglądam jak straszydło...
andzelika666 jest offline  
Stary 2011-04-04, 15:13   #4716
Exquise
Zadomowienie

Hmm a ja nie zauważyłam szybszego przetłuszczania...
Farbowane to włosy przeważnie suche dlatego później się przetłuszczają. Naturalne są mięciutkie i ciężko ich nie dotykać, a przez częste głaskanie przetłuszczają się szybciej.

Exquise jest offline  
Stary 2011-04-05, 08:41   #4717
Lenka_1987
Zadomowienie

Hej Dziewczyny. Wczoraj patrzę sobie na moje włoski, te naturalne, w lustrze i co widzę? Jakieś siwe włosy Może to słońce tak padało i taki połysk miały niektóre włoski, bo zauważyłam, że każdy włos ma inny połysk. A może to przez serię JOANNA ULTRA COLOR? Używam już od ponad miesiąca, jak myślicie, ta seria mogła sprawić, że włoski stały się siwawe? A może rzeczywiście już siwieję Ratunku!!! Za młoda jestem na siwienieMam nadzieję, że to przez tą serię i jak ją odstawię to moje włoski będą miały swój dawny kolor, bez siwych włosów...
Lenka_1987 jest offline  
Stary 2011-04-05, 12:26   #4718
Kasia_s1201
BAN stały

Lightbulb Włosy z odrostem- co mam zrobić ???

Witam dziewczyny.

Mam problem z włosami, ponieważ bardzo chciałabym powrócić do mojego naturalnego koloru ( jestem szatynką)

Zaczęło się od tego, że farbnęłam się na czarno. Póżniej , gdy kolor się wymył wielokrotnie farbowałam się kolejno na rudy, potem orzechowy, niezliczona ilość brązów. ...

W końcu zaczęłam przygodę z pasemkami, po jakimś czasie znów przefarbowałam się na czarno, aż w końcu ( zeszłe wakacje) zrobiłam dekoloryzację u fryzjera i stałam się blondynką. Kobieta zmienną jest więc we wrześniu nałożyłam na włosy ciemny brąz welli ( doprawiłam to jeszcze henną) i już nic nie robiłam z włosami oprócz tego, że myłam i myję do dzisiaj szamponem przeciwłupieżowym. Odrost mam już spory, lecz różni się on od mojego prawdziwego naturalnego koloru...... ( jednak to prawda, że po licznych farbowaniach naturalny kolor już nigdy nie będzie taki sam )

Mam strasznie suche włosy, zniszczone również, zazwyczaj chodzę w kitce, gdy mam rozpuszczone odrost jest bardziej widoczny. Te odrosty są to zdrowe lśniące włosy.

Ogólnie chciałabym się Was poradzić: Planuję kupić farbę ( i tu liczę na Was jaka by była najlepsza)

Następnie zafarbuję włosy ( od odrostu w dół) po to aby wyszedł mi na głowie jak najbardziej "jednolity "kolor.

Myślałam też o jakimś chłodnym, srebrnym brązie ( jeśli wiecie o co mi chodzi) i tu ewentualnie odrosty też mogłabym pokryć tylko obawiam się ze wyjdą one innego koloru...

Za wszelkie porady, sugestie będę niezmiernie wdzięczna !!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00711.jpg (44,2 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00715 modified.jpg (55,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00714.jpg (42,0 KB, 71 załadowań)
Kasia_s1201 jest offline  
Stary 2011-04-05, 15:36   #4719
Namietne_Usta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny. Wczoraj patrzę sobie na moje włoski, te naturalne, w lustrze i co widzę? Jakieś siwe włosy Może to słońce tak padało i taki połysk miały niektóre włoski, bo zauważyłam, że każdy włos ma inny połysk. A może to przez serię JOANNA ULTRA COLOR? Używam już od ponad miesiąca, jak myślicie, ta seria mogła sprawić, że włoski stały się siwawe? A może rzeczywiście już siwieję Ratunku!!! Za młoda jestem na siwienieMam nadzieję, że to przez tą serię i jak ją odstawię to moje włoski będą miały swój dawny kolor, bez siwych włosów...

Mi się wydaję,że to przez szampon Joanny. Codziennie go używasz? Jeśli tak - to napewno przez niego
Wiem, bo sama używałam. Natomiast ja stosowałam go tak dwa razy w tygodniu (myjąc włosy codziennie) - właśnie po to,żeby nie przesadzić z siwym odcieniem.
Zacznij go rzadziej używać a wszystko będzie ok.

(Co do siwych - jestem w Twoim wieku a już mam kilka siwych )

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Dziewczyny,
trzymajcie za mnie kciuki - idę dziś do mojej fryzjerki i muszę być twarda,żeby nie skusić się na farbowanie
Idę tylko i wyłącznie na podcięcie. Fragmenty włosów mam niczym piórka - rzadkie, wysuszone. Niby mi urosły i mam zapuszczać, ale wolę pozbyć się takich niezdrowych włosów. Problem w tym,że z moich 27cm włosów, ok 17cm to włosy totalnie zniszczone Nie pomaga im ani olejowanie, ani maski. Muszę je ściąć,ale jednak nie mam odwagi ciachnąć za jednym razem do długości 10cm.. więc tak ścinam stopniowo.
Niewiem,kiedy osiągnę wymarzoną długość - chyba na 30 urodziny (mam rocznikowo 24)

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline  
Stary 2011-04-05, 15:37   #4720
Namietne_Usta
Zakorzenienie

Dot.: Włosy z odrostem- co mam zrobić ???

Zapraszamy do wątku dotyczącego zapuszczania naturalnych włosów

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=435703

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Stary 2011-04-05, 15:38   #4721
moniczka_90
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez Namietne_Usta Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
trzymajcie za mnie kciuki - idę dziś do mojej fryzjerki i muszę być twarda,żeby nie skusić się na farbowanie
Idę tylko i wyłącznie na podcięcie. Fragmenty włosów mam niczym piórka - rzadkie, wysuszone. Niby mi urosły i mam zapuszczać, ale wolę pozbyć się takich niezdrowych włosów. Problem w tym,że z moich 27cm włosów, ok 17cm to włosy totalnie zniszczone Nie pomaga im ani olejowanie, ani maski. Muszę je ściąć,ale jednak nie mam odwagi ciachnąć za jednym razem do długości 10cm.. więc tak ścinam stopniowo.
Niewiem,kiedy osiągnę wymarzoną długość - chyba na 30 urodziny (mam rocznikowo 24)
trzymam kciuki i wstaw fotki jak wrócisz na pewno bedzie dobrze, nic się nie martw, lepiej scinac systematycznie te zniszczone niz na siłe zapuszczac ;]
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-04-05, 15:43   #4722
blue_mysecka
Zakorzenienie

Namiętne_Usta masz moje kciuki będzie dobrze
Stary 2011-04-05, 15:43   #4723
ImmortalLover
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
trzymam kciuki i wstaw fotki jak wrócisz na pewno bedzie dobrze, nic się nie martw, lepiej scinac systematycznie te zniszczone niz na siłe zapuszczac ;]
Dokładnie, wychodzę z tego samego założenia

Stary 2011-04-05, 15:47   #4724
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Dokładnie, wychodzę z tego samego założenia
ja mam włosy własciwie do ramion no i tak sobie mysle ze jaki jest w moim przypadku sens zapuszczania na siłe skoro pod tym ciemnym kolorek który mam teraz mam chyba kolory tęczy no i kondycja niby jest dobra ale jednak nie zachwyca, jak się pozdbędziemy tych farbowańców to wtedy będziemy zapuszczac !
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-04-05, 15:52   #4725
blue_mysecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
ja mam włosy własciwie do ramion no i tak sobie mysle ze jaki jest w moim przypadku sens zapuszczania na siłe skoro pod tym ciemnym kolorek który mam teraz mam chyba kolory tęczy no i kondycja niby jest dobra ale jednak nie zachwyca, jak się pozdbędziemy tych farbowańców to wtedy będziemy zapuszczac !
dokładnie!
też mam włoski do ramion, no może troszkę już dłuzsze nawet i myslę że jeszcze troche odrosną i znowu się zetnę do ramion i tak aż w końcu pozbede sie farbowanych (no chyba ze coś mi do łba strzeli i obetnę krócej to szybciej bedą całe naturalne)
Stary 2011-04-05, 16:06   #4726
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
dokładnie!
też mam włoski do ramion, no może troszkę już dłuzsze nawet i myslę że jeszcze troche odrosną i znowu się zetnę do ramion i tak aż w końcu pozbede sie farbowanych (no chyba ze coś mi do łba strzeli i obetnę krócej to szybciej bedą całe naturalne)
ja mam minimalnie za ramiona ale dosłownie mini mini i wymysliłam sobie, ze będę obcinać włoski co ok. pol roku czyli ok. wakacji i ok grudnia-stycznia i tak do czasu moich naturalnych a jak już będę miała zdrowsze i swoje to raz na rok ale przy włosach trzeba mieć dużą cierpliwosc... masakra
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-04-05, 16:15   #4727
blue_mysecka
Zakorzenienie

ech mnie tej cierpliwości czasem brakuje jak tak patrzę w lustro.....
Stary 2011-04-05, 16:21   #4728
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
ech mnie tej cierpliwości czasem brakuje jak tak patrzę w lustro.....
mnie tez dlatego zaczne chyba patrzyc w lustro tylko rano a potem chyba zaczne ignorować moje odbicie
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-04-05, 17:31   #4729
introwertyczka
Raczkowanie

Wiekopomna chwila - umówiłam się na 12 kwietnia do fryzjera!*boi się* Ścinam włoski na krótko (nie radykalnie na chłopaka!), ale w końcu będę się cieszyć samymi zdrowymi i naturalnymi blond kłaczkami. Jeszcze przed studiami będą miały przyzwoitą długość. A przez wakacje sobie pojaśnieją na słoneczku. Już nic mnie nigdy nie podkusi, żebym pofarbowała włosy!

Powodzenia i wytrwałości, dziewczyny.
introwertyczka jest offline  
Stary 2011-04-05, 18:38   #4730
ImmortalLover
Zakorzenienie

Też mam włosy do ramion, może trochę dłuższe,ale na szczęście nie widać mi aż tak odrostu. Więc obcinam je dla zdrowia ale chciałabym mieć już takie jak ma ta dziewczynka, którą mam w av

Stary 2011-04-05, 20:07   #4731
Lenka_1987
Zadomowienie

Cytat:
Mi się wydaję,że to przez szampon Joanny. Codziennie go używasz? Jeśli tak - to napewno przez niego
Wiem, bo sama używałam. Natomiast ja stosowałam go tak dwa razy w tygodniu (myjąc włosy codziennie) - właśnie po to,żeby nie przesadzić z siwym odcieniem.
Zacznij go rzadziej używać a wszystko będzie ok.
Codziennie nie, ale każdorazowo myłam nim włosy. A do tego miałam jeszcze odżywkę, a ostatnio przeholowałam z czasem trzymania odżywki może, bo trzymałam ją od pół godziny do trzech nawet. Wczoraj go odstawiłam, bo to była taka moja miesięczna "przejściówka", żeby zobaczyć ile mi włosy w miesiąc urosną bez "przyspieszaczy". Teraz mam zamiar przyspieszyć tępo wzrostu moich włosów, kolor naturalnych mam ok, zobaczymy jak farbowańce się zachowają po odstawieniu JOANNY, ale przemęczę się z nimi, a JOANNĘ trzymam na specjalne okazje A teraz planuję codziennie ALPECIN C1. Do tego WAX co trzecie mycie. Więcej czasu na słonku może też pomoże mi na kolor. A jak włosy przyspieszą ze wzrostem, to nie będę się martwić już odrostami...

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

A ja tak myślę, żeby moich farbowańców na razie nie ruszać. Coraz więcej osób mi mówi, że nie widać różnicy między naturalnymi, a farbowanymi, zwłaszcza jak mam kręcone, gorzej jest jak wyprostuję, wtedy różnica w kolorach bardziej rzuca się w oczy, ale rzadko farbuję. Nie będę ruszać włosów do puki mam zdrowe końcówki. Jak końcówki zaczną mi się rozdwajać to podetnę troszeczkę, tyle ile to konieczne. Zobaczę jak kolor się zachowa na tych farbowanych, bo jeśli będzie coraz brzydszy to zetnę, ale jeśli będzie ładny to zaczekam, aż będę miała długie włosy, a później jak mnie najdzie ochota na zmiany to ciachnę te farbowane po całości...
Lenka_1987 jest offline  
Stary 2011-04-06, 11:10   #4732
Namietne_Usta
Zakorzenienie

Hmm,widzę,że wątek zmierza ku końcowi - tzn. dobijamy do 5000postów.
Kurcze, ta część była założona 6 lat temu i nadal się nie skończyła
Czyżby to oznaczało,że tak mało osób chce zapuszczać naturalne włosy?

Powiem Wam,że mam kryzys - byłam wczoraj u fryzjera na podcięciu i nasłuchałam się,jakie to fajne farby są teraz, bez amoniaku itp, więc po co zapuszczać szary,mysi kolor bez wyrazu

Poza tym czytam wciąż o koloryzacji henną itp.. kusi, oj kusi.

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Stary 2011-04-06, 11:11   #4733
seige
Raczkowanie

Wpadam, żeby powiedzieć, że mój odrost staje się coraz bardziej widoczny i co za tym idzie coraz więcej widać moje siwulki. Ostatnio był nawet program w DDTVN o tym, że coraz częściej siwieją kobiety około 20tki. Ja dobijam do 26 wiosny i zastanawiam się jak bardzo będę siwa za rok, jak już przejdę całkowicie na swoje włoski. Najgorsze jest jednak to, że siwe włosy mają odcień bardzo zimny, a moje farbowańce wręcz odwrotnie - wpadają w rudości Ale przetrzymam to, będę twardka

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60
seige jest offline  
Stary 2011-04-06, 11:26   #4734
Namietne_Usta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez seige Pokaż wiadomość
Wpadam, żeby powiedzieć, że mój odrost staje się coraz bardziej widoczny i co za tym idzie coraz więcej widać moje siwulki. Ostatnio był nawet program w DDTVN o tym, że coraz częściej siwieją kobiety około 20tki. Ja dobijam do 26 wiosny i zastanawiam się jak bardzo będę siwa za rok, jak już przejdę całkowicie na swoje włoski. Najgorsze jest jednak to, że siwe włosy mają odcień bardzo zimny, a moje farbowańce wręcz odwrotnie - wpadają w rudości Ale przetrzymam to, będę twardka

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Stary 2011-04-06, 14:00   #4735
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Hmm,widzę,że wątek zmierza ku końcowi - tzn. dobijamy do 5000postów.
Kurcze, ta część była założona 6 lat temu i nadal się nie skończyła
Czyżby to oznaczało,że tak mało osób chce zapuszczać naturalne włosy?

Powiem Wam,że mam kryzys - byłam wczoraj u fryzjera na podcięciu i nasłuchałam się,jakie to fajne farby są teraz, bez amoniaku itp, więc po co zapuszczać szary,mysi kolor bez wyrazu

Poza tym czytam wciąż o koloryzacji henną itp.. kusi, oj kusi.
Trzeba będzie założyć nowy wątek niedługo i patrzac tak na moje znajome to wszytskie sa farbowane i sie ciagle dziwia jak ja moge nie farbowac itp wiec wg. mnie mało osób w dzisiejszych czasach chce zapuścić swoje włosy.
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-04-06, 18:17   #4736
Naur
Raczkowanie

To prawda, że mało jest chetnych do porzucenia farby, ale ja z podziwem zawsze patrzę na cudne, naturalne włosy
W dodatku mój TŻ też uwielbia naturalne, więc jak najabrdziej mnie wspiera
Ja ścinam włosy po trochu, tzn. ostatnio obcięłam nawet do 20cm, bo mocno pocieniowałam, a z długości ok. 10cm i mam teraz do łopatek najdłuższe a najkrótsze ok. 15cm. Odrostu mam ze 4cm, więc zostało mi w sumie z 10-15cm farbowanych, czyli do końca roku mam szansę być blisko sukcesu
No i już widzę jak słonko nadaje moim naturalnym odrostom blasku, a to mnie najlepiej motywuje

ps. przerażacie mnie z tym siwieniem w tak młodym wieku! Ja na szczęście nie mam ani jednego, ale własnie mi wybiła 30 więc obym zdążyła się nacieszyć naturalnymi zanim zacznę siwieć

Edytowane przez Naur
Czas edycji: 2011-04-06 o 18:19
Naur jest offline  
Stary 2011-04-06, 19:24   #4737
inny nick
Raczkowanie

Cześć dziewczynki
Jakiś czas temu pisałam u Was,bo chciałam się przyłaczyć do zapuszczania naturalnych włosów.Mój odrost był prawie czteromiesieczny,miałam dołączyć fotki itd...ale,no własnie teraz to
Skusiłam się,poddałam,załamałam,pę kłam
Była promocja,chwila słabości...chciałam delikatne tylko refleksy,a efekt taki,że fryzjer potraktował rozjaśniaczem prawie całe moje włosy,na górze platyna,pasma nierówne,szkoda gadać.
Podczytuje wasz watek i widze,że niektóre z Was mają chwile słabości i chcą się złamac.DZIEWCZYNY nie warto.Ja jestem tego najlepszym przykładem.Włosy mam kruche i słabe a ostatnio podkurowałam je i pielęgnowałam najlepiej jak mogłam.Gdybym mogła cofnąć czas zrobiłabym to bez zastanowienia.
Nie dajcie się,nie warto,hodujcie naturalki,a będziecie miały 100 problemów mniej.
Dziasiaj patrząc w lustro nie przeszkadzałyby mi nawet siwe ale naturalne włosy.
Trzymajcie się
inny nick jest offline  
Stary 2011-04-06, 20:18   #4738
Chardon
Zadomowienie

inny nick oj szkoda, że nie wytrzymałaś. Ale rozumiem, że po tej nauczce z rozjaśnianiem już zostaniesz na stałe z nami?

Ja coraz częściej idąc po ulicy patrzę na włosy mijanych dziewczyn i rzadko która z farbowanymi ma naprawdę ładny kolor. W większości są wyblakłe albo nierówne... Coraz bardziej się cieszę, że zdecydowałam się na powrót do naturalek.
I mam mojego cudnego narzeczonego, który powtarza, że nic go tak nie cieszy jak to, że wracam "do tego ślicznego, jasnego blondu, który go we mnie urzekł jak się poznaliśmy" Myślę, że te z nas, które mają takiego osobistego motywatora są szczęściarami, prawda Naur?

Eh, tyle piszecie o ścinaniu włosów... A ja sobie postanowiłam, że nie podetnę ani centymetra dopóki grzywka nie sięgnie mi brody żebym mogła wtedy ściąć włosy na równo, bo dość mam tego cieniowania... Tylko, że teraz moje włosy są I wiem, że jeśli teraz je zetnę na krótko to wprawdzie będę mieć już całe swoje, ale za to nigdy nie zapuszczę ich tak jak chcę...
Stary 2011-04-06, 20:37   #4739
xyolax
Zakorzenienie

Cytat:
To się chyba tyczy mnie

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
inny nick oj szkoda, że nie wytrzymałaś. Ale rozumiem, że po tej nauczce z rozjaśnianiem już zostaniesz na stałe z nami?

Ja coraz częściej idąc po ulicy patrzę na włosy mijanych dziewczyn i rzadko która z farbowanymi ma naprawdę ładny kolor. W większości są wyblakłe albo nierówne... Coraz bardziej się cieszę, że zdecydowałam się na powrót do naturalek.
I mam mojego cudnego narzeczonego, który powtarza, że nic go tak nie cieszy jak to, że wracam "do tego ślicznego, jasnego blondu, który go we mnie urzekł jak się poznaliśmy" Myślę, że te z nas, które mają takiego osobistego motywatora są szczęściarami, prawda Naur?

Eh, tyle piszecie o ścinaniu włosów... A ja sobie postanowiłam, że nie podetnę ani centymetra dopóki grzywka nie sięgnie mi brody żebym mogła wtedy ściąć włosy na równo, bo dość mam tego cieniowania... Tylko, że teraz moje włosy są I wiem, że jeśli teraz je zetnę na krótko to wprawdzie będę mieć już całe swoje, ale za to nigdy nie zapuszczę ich tak jak chcę...
Takie wsparcie podnosi na duchu i napewno ułatwia zapuszczanie
A co do ścięcia to też się hamuję, z jednej strony powinnam to zrobić, bo widzę, że moje włosy tego potrzebują ale z drugiej to od taaaaak dawna nie miałam takich długachnych włosów, że mi szkoda
Stary 2011-04-06, 20:58   #4740
blue_mysecka
Zakorzenienie

Cytat:
ja w tym roku 23 kończe i na razie siwych nie zauwazylam i mam nadzieje ze nie pojawią sie zbyt szybko

inny nick kurcze, szkoda tych 4-miesiecznych odrostów.... a teraz od nowa będziesz naturalki chodowac?

Tagi
blond, farbowanie, kręcone, naturalny kolor, rozjasniacz, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości