Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-07-29, 13:03   #511
Exquise
Zadomowienie

Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

MEADOW nie ma sensu malować się i psuć sobie cerę; więcej wielbicieli mam gdy jestem niewymalowana

Exquise jest offline  
Stary 2010-07-29, 13:08   #512
GirlOfDeath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karolajna_ Pokaż wiadomość
No mam nadzieję że u mnie też wkrótce się skończy bo mam tego już dosyć No ale skoro mówisz że przestały to mam nadzieje że u mnie tez tak będzie biorąc pod uwagę że jest to moje pierwsze farbowanie prawdziwą farba
Teraz zastanawiam się nad podcięciem włosów by je trochę odciążyć nie wiem czy to ma jakis sens? Jak myślicie?
Pewnie, że jest sens. A i samopoczucie lepsze.

mysia m odgoń jak najszybciej te myśli o farbie ! I nie poddawaj się. Trzymam kciuki.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
karolajna_, ja podcinam co 3 miesiące, bo mam pewne partie włosów bardzo zniszczone, ale ostatnio zauważyłam na bluzie swojego TŻ włos, który sądząc po tym, że posiadał odrost i ogólną długośc jak ja był mój i się złamałam... rozdwojony był wolno mi rosną w porównaniu do niektórych włosy i nie chcę podcinać wcześniej a do fryzjera się z tym boję iść bo z tymi fryzjerkami to ja nigdy nie zapuszczę, za dużo ścinają i nie wiem co robić... a włosy mam krótkie niestety
Co prawda to nie do mnie, ale co tam. Może zrób tak jak ja, najpierw pozbycie się farbowańców, a dopiero potem zapuszczanie zdrowych, naturalnych włosków ?

A już niedługo... ZDJĘCIA !
Stary 2010-07-29, 15:24   #513
MalaArielka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez GirlOfDeath Pokaż wiadomość

Czekamy z niecierpliwością.
MalaArielka jest offline  
Stary 2010-07-29, 17:05   #514
Exquise
Zadomowienie

Ja już dodawałam fotki 2 dni temu więc nie będę tego powtarzać ale bardzo jestem ciekawa Waszych postępów

Lepiej mieć odrosty widoczne i patrzeć na każdy cm, który urósł czy mieć odrosty niewidoczne, cieszyć się tym, że nie ma różnicy między farbowanymi i naturalnymi ???

Exquise jest offline  
Stary 2010-07-29, 17:46   #515
karolcia2106
Raczkowanie

Stanowczo odrosty niewidoczne Przynajmniej, tak jak w moim przypadku teraz, nie byłoby takiej różnicy między naturalnymi a farbowańcami. I mogłabym zapuszczać z powrotem długie włosy

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me

karolcia2106 jest offline  
Stary 2010-07-29, 18:35   #516
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

a mnie to wszystko jedno czy widać czy nie
Meadow jest offline  
Stary 2010-07-29, 18:51   #517
GirlOfDeath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Czekamy z niecierpliwością.
A ja czekam na wasze. Koniec miesiąca się zbliża.

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Lepiej mieć odrosty widoczne i patrzeć na każdy cm, który urósł czy mieć odrosty niewidoczne, cieszyć się tym, że nie ma różnicy między farbowanymi i naturalnymi ???
Hmm i jedno i drugie. Pierwsze - większa satysfakcja. Drugie - nie rzuca się w oczy.
Stary 2010-07-29, 20:41   #518
rockandrollqueen
Zadomowienie

I ja sobie Was po cichu poczytuję. I przyznaję się - pofarbowałam włosy! Kurczaczek przykryty odcieniem gołębim z Palette zaczął wychodzić na wierzch, nie wyglądało to zbyt dobrze. Ot, żółtko i pomarańcz. Uparłam się, że nie dam włosom spokoju dopóki nie pozbędę się ciepłego odcienia(niecierpię) i nie uzyskam popielu, aby odrosty nie były aż tak widoczne. W ruch poszła farba rozjaśniająca i gołębi popiel z Joanny. Farbka ładnie rozjaśniła pomarańcz, a to co zostało zopalizowało się do takiego beżopopielu. O niebo lepiej. Włosy w miarę dobrym stanie(jak na to co przeszły): nic nie wypada, nie kruszy się, nie łamie, nie ciągnie itp. ew lekkie wysuszenie. Także nie żałuję.

W ogóle jestem bardzo ciekawa zdjęć. Szczególnie mysich/popielatych blondów. W realu w ogóle ich nie wyduję. Naprawdę! Zawsze wydawało mi się, że to bardzo rzadki odcien i że tylko ja mam tylko takie szare włosy, a wszyscy inni kolorowe. A na wizażu twierdzą, że to najpopularniejszy odcień wśród Polek - szok! Czyżby wszystkie się farbowały?

Znalazłam jakieś zdjęcia swoich naturalsów. Mało ich mam, a żadne nie oddaje dobrze kolorku, który w rzeczywistości jest wręcz szaro-bury. No, ale oświetlenie robi swoje

1,2 naturalsy
3 mój świeżo ufarbowany chełm

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2010-08-21 o 23:51
rockandrollqueen jest offline  
Stary 2010-07-29, 21:46   #519
kinpatsu
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Ja już dodawałam fotki 2 dni temu więc nie będę tego powtarzać ale bardzo jestem ciekawa Waszych postępów

Ja osobiście chciałabym totalnie niewidoczne. Czułabym się bardziej komfortowo sama w sobie, przez te odrosty czuję się zaniedbana, nigdy nie miałam tak dużego odrostu, nie podoba mi się to u mnie, ale staram się nie myśleć i jakoś z nimi żyję i staram się cieszyć każdym milimetrem

rockandrollqueen, Twój naturalny kolor - po prostu piękny

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline  
Stary 2010-07-29, 22:11   #520
uca
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Fakt, dziewczyny tutaj mają ładne, zadbane odrosty, u mnie jednak jest spora różnica w odcieniu i czuję, że wyglądam w tym nieestetycznie, nawet w najbardziej zadbanych >.< Poza tym, zawsze bardziej podobało mi się jak ktoś schodził z ciemniejszych na swoje jaśniejsze niż odwrotnie, tak jak u mnie niestety.
Mój odrost bynajmniej nie należał do zadbanych, ale jakoś w międzyczasie, po tym jak pozbyłam się większości farbowanych włosy doszły do siebie . I popieram Mysię m: jasny odrost przy włosach farbowanych na ciemny kolor wygląda strasznie: jak łysina. Z ciemnym odrostem jakoś naturalniej to wygląda.
A w ogóle to naszła mnie taka myśl że jesteśmy odważne: żeby sprzeciwić się lansowanemu kanonowi urody i wrócić do mysich włosów. Kiedyś wpisałam sobie 'mysi blond' w Google i naprawdę nie znalazłam żadnej pozytywnej informacji, jedynie wskazówki co do farbowania .
Na koniec żeby was pocieszyć wstawiam zdjęcie moich okropnych włosów rok temu, kontrast bynajmniej nie był mały, możecie teraz zobaczyć że i ja się porządnie nacierpiałam, dużo ścięłam i ostro regenerowałam.

Edytowane przez uca
Czas edycji: 2010-07-30 o 08:29 Powód: błędy
uca jest offline  
Stary 2010-07-30, 08:30   #521
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Pewnie, że jest sens. A i samopoczucie lepsze.

mysia m odgoń jak najszybciej te myśli o farbie ! I nie poddawaj się. Trzymam kciuki.

Co prawda to nie do mnie, ale co tam. Może zrób tak jak ja, najpierw pozbycie się farbowańców, a dopiero potem zapuszczanie zdrowych, naturalnych włosków ?

nie dałam się. Wyrzuciłam wszytskie farby! nie farb, nie ma pokusy. a kolorek naturalny z kazdym milimetrem coraz bradzije mi się podoba. Za miesiac wrzucę fotkę postępow, myśle, ze bedzie miał juz prawie 4cm.

kiedys obciełam sie na zapałke, własciwie nie ja, tylko fryzjer.. z włosów za ramiona obciął mnie na 'niewiadomo co'. Dekoloryzowałam u niego włosy i spalił je tak strasznie, ze okazało sie, ze nie ma czego ratowac. 2 lata to zapuszcząłam do normalnej długosci farbujac na ciemne brązy. Zdekoloryzowałam sama we wrzesniu 2009 i od tej pory walcze o utzymanie zdrowych włosów. Po 10 miesiącach walki z odrostami uznałam, ze mam dosc. Chce byc oryginalna. Wzsyscy sie farbują, a ja będe mysia

Cytat:

wiesz to bardzo dobre pytanie. odrosty w zblizonym odcieniu nie zwracaja uwagi i łatwiej sie je zapuscza, a te odróżniajace sie, to przykład naprawde silnej woli.

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
I ja sobie Was po cichu poczytuję. I przyznaję się - pofarbowałam włosy! Kurczaczek przykryty odcieniem gołębim z Palette zaczął wychodzić na wierzch, nie wyglądało to zbyt dobrze. Ot, żółtko i pomarańcz. Uparłam się, że nie dam włosom spokoju dopóki nie pozbędę się ciepłego odcienia(niecierpię) i nie uzyskam popielu, aby odrosty nie były aż tak widoczne. W ruch poszła farba rozjaśniająca i gołębi popiel z Joanny. Farbka ładnie rozjaśniła pomarańcz, a to co zostało zopalizowało się do takiego beżopopielu. O niebo lepiej. Włosy w miarę dobrym stanie(jak na to co przeszły): nic nie wypada, nie kruszy się, nie łamie, nie ciągnie itp. ew lekkie wysuszenie. Także nie żałuję.

W ogóle jestem bardzo ciekawa zdjęć. Szczególnie mysich/popielatych blondów. W realu w ogóle ich nie wyduję. Naprawdę! Zawsze wydawało mi się, że to bardzo rzadki odcien i że tylko ja mam tylko takie szare włosy, a wszyscy inni kolorowe. A na wizażu twierdzą, że to najpopularniejszy odcień wśród Polek - szok! Czyżby wszystkie się farbowały?

Znalazłam jakieś zdjęcia swoich naturalsów. Mało ich mam, a żadne nie oddaje dobrze kolorku, który w rzeczywistości jest wręcz szaro-bury. No, ale oświetlenie robi swoje

1,2 naturalsy
3 mój świeżo ufarbowany chełm
wiesz takie farbowanie, to błedne koło. Za miesiac znów bedziesz miała wypłukany nieciekawy kolor. gołebi szybko zmienia sie w żółty. A naturalne masz piekne!
Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
Mój odrost bynajmniej nie należał do zadbanych, ale jakoś w międzyczasie, po tym jak pozbyłam się większości farbowanych włosy doszły do siebie . I popieram Mysię m: jasny odrost przy farbowanych na ciemny kolor wygląda strasznie: jak łysina. Z ciemnym odrostem jako naturalniej to wygląda.
A w ogóle to naszła mnie taka myśl ze jesteśmy odważne: żeby sprzeciwić się lansowanemu kanonowi urody i wrócić do mysich włosów. Kiedyś wpisałam sobie 'mysi blond' w Google i naprawdę nie znalazłam żadnej pozytywnej informacji, jedynie wskazówki co do farbowania .
Na koniec żeby was pocieszyć wstawiam zdjęcie moich okropnych włosów rok temu, kontrast bynajmniej nie był mały, możecie teraz zobaczyć ze i ja się porządnie nacierpiałam, dużo ścięłam i ostro regenerowałam.
zgadzam sie- wszedzie pisza o tym jak 'podkreslic' 'rozświetlic' naturalny kolor, ze mysie kolory to są bure i be. A ja naturalne włosy to znam tylko z podstawówki. I te farby podkreslaja- z jasnego blondu robia jasny braz a z ciemnego satynowego czerwoną czern.. co za bezsens.

bardzo podoba mi sie na tym watku, oj tak.

długą droge przeszłas Uca. Włoski faktycznie były w kiepskiej kondycji delikatnie mówiąc. a naturalny kolorek masz aż zielony taki zimny. cudowny!!!

Dodaję zdjecia odrostu - zrobione przed chwilą. Pierwsze zdjęcie jest przy zamknietej rolecie a drugie juz w oświetleniu światłem dziennym. Wyadje mi się, ze kolor naprawde jest ciekawy. Nie mam siwych włosów, one sa takie błyszczące na srebrno. Włosy farbowane nie są rude, tylko takie jasny blond popielaty z cieplejszymi refleksami. Macie czarno na białym, że nprawde wytrzymałam. Traktuje to jak wytrzymanie, bo od jutra jade na wakcje do rodziny, ktora mnie pol roku nie widziała i zawsze chciałam wygldac 'perfekcyjnie' a teraz jade z odrostem

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-09-06 o 13:36
mysia m jest offline  
Stary 2010-07-30, 10:06   #522
mysia m
Zakorzenienie

a i w ogole przestałam sie nim przejmowac! nawet jest na odwrót- jestem z niego dumna.
---
ojej nie dopisało się.. prosze moderatora o połączenie!
Stary 2010-07-30, 10:57   #523
villeemoo
Przyczajenie

Cześć dziewczyny - też chciałabym się do Was przyłączyć
Farbuję włosy z jakieś już 10 lat, od blondu po czarne i jak się domyślacie moje włosy są w OKROPNYM stanie. Naturalny kolorek miałam kiedyś bardzo ładny - jasny blond - ale było to dawno, teraz odrosty są raczej ciemne. Nie farbuję od dwóch miesięcy i odrost już widać i co mnie najbardziej martwi to pojawiło mi się kilka siwych włosów na czubku głowy Myślicie, że wyrywanie tych kilku włosków zda egzamin czy jednak powinnam porzucić marzenia o zdrowych, naturalnych włosach?
  • akcja odchudzanie 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54
villeemoo jest offline  
Stary 2010-07-30, 11:05   #524
mysia m
Zakorzenienie

ja w ogóle nie rozumiem tego, ze siwe włosy sa niby jakies straszne czy brzydkie. Nawet bardzo młode dziewczyny miewają pojedyńcze siwe włosy. Utarło się, ze siwe włosy nalezy farbowac.. ale z jakiej racji? Moja teściowa ma całkowicie siwe włosy, calutkie srebrne, przepiękne, z granatowym połyskiem. Kilka razy próbowała farbowac i wygladała okropnie!!! A w naturalnych, chociaz siwych wcale nie wygląda, ze tak napisze staro- wszyscy myślą ze jest znacznie młodsza niz ma lat. No wiec do czego zmierzam, zostaw te włosy w spokoju! Wyrwiesz pierwszych kilka, pojawią sie kolejne. A to nie jest żadna skaza. Pochwal sie 2miesiecznym odrostem!
Stary 2010-07-30, 11:38   #525
Meadow
Wtajemniczenie

uca, dużą poprawę widzę z tym odrostem który masz temat już widać że się do końca nie poddasz

mysia m, pisałaś, że trzeba mieć silną wolę... to teraz wiem dlaczego mi odrost nie przeszkadza, bo ja mam niesamowicie silną
i gratuluję odrzucenia farby pomimo posiadania jej w domu

villeemoo
, ja pierwszych siwych zakrywać nie będę jak się pojawią, tak się zastanawiam czy w ogóle kiedyś zafarbuję... siwe to natura, ja wracam do natury to teoretycznie do siwych w przyszłości też a jeśli masz mało tych siwych to na prawdę nie jest się czym przejmować
Meadow jest offline  
Stary 2010-07-30, 11:53   #526
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:

Jak dla mnie zdecydowanie niewidoczne i cieszyć się, że nie ma różnicy między farbowanymi i naturalnymi

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
rockandrollqueen, Twój naturalny kolor - po prostu piękny
Dziękuję
Żałuję, że nia mam żadnych zdjęć w innym oświetleniu. Od słońca włosy bardzo mi jaśniały i nabierały takiego cieplejszego, słomianego odcienia. A w zwykłym świetle megapopielate, podobne bardziej do tych farbowanych. No włosy jak kamelon!

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
A w ogóle to naszła mnie taka myśl że jesteśmy odważne: żeby sprzeciwić się lansowanemu kanonowi urody i wrócić do mysich włosów. Kiedyś wpisałam sobie 'mysi blond' w Google i naprawdę nie znalazłam żadnej pozytywnej informacji, jedynie wskazówki co do farbowania .
Popieram. Wczoraj też chciałam znaleźć coś na temat mysiego blondu w googlach i pierwsze, co wyskoczyło to 'jak go farbować?'. Nie wiem co niby jest w nim takiego złego, aby tylko farbowanie miało wchodzić w gre. Ja swój powafbowałam na ciemno jakieś 4 razy i szybko mi się tego odechciało.

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
wiesz takie farbowanie, to błedne koło. Za miesiac znów bedziesz miała wypłukany nieciekawy kolor. gołebi szybko zmienia sie w żółty. A naturalne masz piekne!
Wiem, wiem;]. I spodziewam się tego, że popiel zacznie się wypłukiwać. Ale trudno - żółty jeszcze jakoś zniosę. Przede wszystkim zależało mi na tym, żeby pozbyć się pomarańczorudego po brązie. I chyba się udało

Mysiu bardzo podoba mi się Twój odrost. Pasuje do nicku

Czas edycji: 2010-07-30 o 11:55
Stary 2010-07-30, 12:10   #527
villeemoo
Przyczajenie

Cytat:
ja w ogóle nie rozumiem tego, ze siwe włosy sa niby jakies straszne czy brzydkie. Nawet bardzo młode dziewczyny miewają pojedyńcze siwe włosy. Utarło się, ze siwe włosy nalezy farbowac.. ale z jakiej racji? Moja teściowa ma całkowicie siwe włosy, calutkie srebrne, przepiękne, z granatowym połyskiem. Kilka razy próbowała farbowac i wygladała okropnie!!! A w naturalnych, chociaz siwych wcale nie wygląda, ze tak napisze staro- wszyscy myślą ze jest znacznie młodsza niz ma lat. No wiec do czego zmierzam, zostaw te włosy w spokoju! Wyrwiesz pierwszych kilka, pojawią sie kolejne. A to nie jest żadna skaza. Pochwal sie 2miesiecznym odrostem!
Cytat:
villeemoo, ja pierwszych siwych zakrywać nie będę jak się pojawią, tak się zastanawiam czy w ogóle kiedyś zafarbuję... siwe to natura, ja wracam do natury to teoretycznie do siwych w przyszłości też a jeśli masz mało tych siwych to na prawdę nie jest się czym przejmować
Dzięki, jesteście kochane
Trochę załapałam doła, przez te siwki, ale w sumie pocieszające jest, że jest ich na razie tylko kilka, kilkanaście i akurat po przeciwnej stornie niż noszę przedziałek , więc i tak są przykryte włosami

Ok, wklejam zdjęcia swoich odrostów
  • akcja odchudzanie 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54
villeemoo jest offline  
Stary 2010-07-30, 12:20   #528
mysia m
Zakorzenienie

villeemoo, jak Tobie musza szybko włoski rosnąc! 2 miesiace i taaki duzy odrost! Bardzo ładnie! Zadnych siwych nie widac, wiec nie panikuj jak bedzie wiecej, będziesz mówic, ze to balejaz

Odrost w ogóle nie rzuca się w oczy, bo masz taką samą tonację- ciepłą. Niespotykane- ciepły truskawkowy blondzik u Polki. Super!

rockandrollqueen hihi dzięki
doszłam kiedys do wniosku, że skoro w internecie wszyscy sa bezosobowi, to nick powinien wyrazac osobowosc, albo byc choc jej kiełkiem

meadow, dlatgeo jestem na tym wątku, żeby gdy mi tej silnej woli zabraknie, to żeby ktoś mi użyczył swojej i tak elegancko zdzielił nią po łbie
Stary 2010-07-30, 14:42   #529
MalaArielka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez villeemoo Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny - też chciałabym się do Was przyłączyć
Farbuję włosy z jakieś już 10 lat, od blondu po czarne i jak się domyślacie moje włosy są w OKROPNYM stanie. Naturalny kolorek miałam kiedyś bardzo ładny - jasny blond - ale było to dawno, teraz odrosty są raczej ciemne. Nie farbuję od dwóch miesięcy i odrost już widać i co mnie najbardziej martwi to pojawiło mi się kilka siwych włosów na czubku głowy Myślicie, że wyrywanie tych kilku włosków zda egzamin czy jednak powinnam porzucić marzenia o zdrowych, naturalnych włosach?
Heh masz fajnie, bo możesz na nowo odkryć swój kolor włosów Po zdjęciach nie mogę wywnioskować jaki masz swój kolor, bo jest za krótki odcinek
Dawaj znać w miarę zapuszczania włosów
MalaArielka jest offline  
Stary 2010-07-30, 17:33   #530
Exquise
Zadomowienie

UCA jesteś już po dobrej stronie, Twoje odrosty rzeczywiście były dość widoczne, teraz możesz już o nich zapomnieć

VILLEEMOO nie przejmuj się siwymi, mi też czasem wyszły białe włoski, te widoczne wyrywałam, bo mi akurat siwe włosy się nie podobają. Na razie mimo tego nie farbuje.

no MYŚKA odrościki ładne

ROCKANDROLL ładniutki masz ten kolorek wcale nie szary.

Widziałam dziś małolaty - "15-tki", oczywiście pofarbowane, a ich włosy... gorzej niż siano, zniszczone, lekko wygolone, sklejone od lakierów czy czegoś... Albo ja już jestem za stara i odstaje od społeczeństwa albo te młode siksy są "dziwne", pomijając fakt, że łeb pofarbowany, co jeden to gorzej, to 2 kolczyki na buzi (ciekawe gdzie jeszcze), ubrane "na chłopaka", z papierosem...szły ulicą bujając się, jakby miały się przewrócić. Rozumiem są gusta, guściki, no ale jakieś granice powinny być, tym bardziej, że to dopiero podstawówke skończyło... aż boję się o swoje dzieci...

Exquise jest offline  
Stary 2010-07-30, 19:26   #531
AngelkaMorelka
Raczkowanie

villeemoo ale Ci włoski rosną szybciutko !
A co do małolat to macie racje że coraz mlodsze dziewuszki sie farbują... U mnie to nawet na trzepak wychodzą wymalowane... a co druga ma już tlenione włosy;/

Nie wiem dziewczynki czy tez tak macie ale ja kazda chwile wolna poswiecam teraz na pielegnacje mojego odrosciku ;D I wlasnie przegladam fryzurki bo jak beda juz mialy 10 cm to ide mocno scieniowac i ściasc tą wierzchnia warstwe moich pomaranczowych kłaczków )))) AAAAA mam manie :P Juz pomijam fakt ze odwracam sie za kazdymi ladniejszymi wloskami na ulicy az ostatnio moj TŻ zapytal co ja wyprawiam

No i wlasnie poje pokrzywke Wasze zdrowko

Edytowane przez AngelkaMorelka
Czas edycji: 2010-07-30 o 19:41
AngelkaMorelka jest offline  
Stary 2010-07-30, 20:45   #532
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
ROCKANDROLL ładniutki masz ten kolorek wcale nie szary.
Ojj uwierz mi, że naprawdę są szare. No chyba, że poświeci na nie słoneczko.
Raz zdarzyło mi się coś takiego u fryzjera, że: fryzjerka zaczyna jakoś dziwnie przyglądać się moim włosom i zaraz słyszę - 'ale to włosy są szare!?'. Haha, bardzo uprzejma była.

A jak już wcześniej pisałam - mam bardzo mało zdjęć i wrzuciłam to, co było (czyli wersję bright&shine). Poza kompem mam trochę 'tradycyjnych' zdjęć(niestety skanera brak) i dziwnie niefotogenicznie te moje włosy, raz ciemne, raz jasne, raz ciepłe, raz zimne. To już sama nie wiem jakie.
Zawsze wydawało mi się, że średni popielaty blond (nie tak jasny i ciepły jak na zdjęciach).
Jak wyjdzie mi jakiś widoczny odrost to wtedy będę się mogła się naprawdę pochwalić.

Cytat:
Widziałam dziś małolaty - "15-tki", oczywiście pofarbowane, a ich włosy... gorzej niż siano, zniszczone, lekko wygolone, sklejone od lakierów czy czegoś... Albo ja już jestem za stara i odstaje od społeczeństwa albo te młode siksy są "dziwne", pomijając fakt, że łeb pofarbowany, co jeden to gorzej, to 2 kolczyki na buzi (ciekawe gdzie jeszcze), ubrane "na chłopaka", z papierosem...szły ulicą bujając się, jakby miały się przewrócić. Rozumiem są gusta, guściki, no ale jakieś granice powinny być, tym bardziej, że to dopiero podstawówke skończyło... aż boję się o swoje dzieci...

heh
Co do takich małolat to ja mam dziwne spaczenie, że jak takie widzę - nie myślę sobie od razu, że mają 15lat i już takie straszne rzeczy(farbowanie, palenie itp.). Tylko, że może są starsze, ale młodo wyglądają (taa, ale jestem wyrozumiała). Sama wyglądam bardzo młodziusieńko, jak sweet sixteen. Nieraz biorą mnie za wiele młodszą, mimo że 21 niedawno stuknęło. I niezbyt to fajne Bez dowodu się ruszyć nie idzie!

Czas edycji: 2010-08-02 o 00:42
Stary 2010-07-30, 21:09   #533
MalaArielka
Wtajemniczenie

Cytat:
A ja czekam na wasze. Koniec miesiąca się zbliża.
Ja chyba poczekam jeszcze z miesiąc do pokazania fotek, bo od czasu wstawienia przeze mnie fotki włosy prawie nic nie urosły i nie widać żadnej różnicy na zdjęciach.
MalaArielka jest offline  
Stary 2010-07-30, 21:12   #534
Exquise
Zadomowienie

Tylko, że te dziewuchy naprawdę miały 15, góra 16...
Mnie też biorą za młodszą, ale to dobrze. Nie chciałabym mieć 15 lat i wyglądać na 20 a taką dziewczynkę akurat znam... Nie chcę nawet jej sobie wyobrażać jak będzie wyglądać za 20 lat...

ANGELKA moja obsesja na pkt włosków troszkę się zmniejszyła, patrzę na włosy innych, ale już z mniejszym zachwytem, bo ładne to one są, ale gdzie nie spojrzę to zniszczone... Ja pielęgnuję wszystkie włoski, nie tylko odrościki, pofarbowane również zasługują na pieszczoty

Czekam z niecierpliwością aż mi te włosy urosną i będą wreszcie długie..

Exquise jest offline  
Stary 2010-07-30, 22:01   #535
Meadow
Wtajemniczenie

o kurczę, to ja lepiej nie zdradzę ile mam lat...
Meadow jest offline  
Stary 2010-07-30, 22:36   #536
GirlOfDeath
Zakorzenienie

Cytat:
nie dałam się. Wyrzuciłam wszytskie farby! nie farb, nie ma pokusy. a kolorek naturalny z kazdym milimetrem coraz bradzije mi się podoba. Za miesiac wrzucę fotkę postępow, myśle, ze bedzie miał juz prawie 4cm.

Dodaję zdjecia odrostu - zrobione przed chwilą. Pierwsze zdjęcie jest przy zamknietej rolecie a drugie juz w oświetleniu światłem dziennym. Wyadje mi się, ze kolor naprawde jest ciekawy. Nie mam siwych włosów, one sa takie błyszczące na srebrno. Włosy farbowane nie są rude, tylko takie jasny blond popielaty z cieplejszymi refleksami. Macie czarno na białym, że nprawde wytrzymałam. Traktuje to jak wytrzymanie, bo od jutra jade na wakcje do rodziny, ktora mnie pol roku nie widziała i zawsze chciałam wygldac 'perfekcyjnie' a teraz jade z odrostem
Za to, że się nie poddałaś dostaniesz ode mnie kwiatka.
A naturalny kolor masz bardzo ciekawy. Nie farbuj, bo jest na co czekać.

villeemoo witaj.

Cytat:
Napisane przez AngelkaMorelka Pokaż wiadomość
No i wlasnie poje pokrzywke Wasze zdrowko
I Twoje zdrówko również. Niech Ci odrost rośnie śliczny i zdrowy.

Cytat:
heh
Co do takich małolat to ja mam dziwne spaczenie, że jak takie widzę - nie myślę sobie od razu, że mają 15lat i już takie straszne rzeczy(farbowanie, palenie itp.). Tylko, że może są starsze, ale młodo wyglądają (taa, ale jestem wyrozumiała). Sama wyglądam bardzo młodziusieńko, jak sweet sixteen. Nieraz biorą mnie za wiele młodszą, mimo że 21 niedawno stuknęło. I niezbyt to fajne Bez dowodu się ruszyć nie idzie!
Ja za to mam odwrotnie. Nie mam jeszcze 18stki, a dają mi zawsze dużo więcej.

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Ja chyba poczekam jeszcze z miesiąc do pokazania fotek, bo od czasu wstawienia przeze mnie fotki włosy prawie nic nie urosły i nie widać żadnej różnicy na zdjęciach.
W sumie racja. Ja fotki na pewno dodam. Jak nie jutro, to za parę dni.
Stary 2010-07-30, 23:25   #537
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
Tylko, że te dziewuchy naprawdę miały 15, góra 16...
Mnie też biorą za młodszą, ale to dobrze. Nie chciałabym mieć 15 lat i wyglądać na 20 a taką dziewczynkę akurat znam... Nie chcę nawet jej sobie wyobrażać jak będzie wyglądać za 20 lat...
Ano, i takie bywają, co w wieku 15 wyglądają na 20.
W sumie nie jest tak źle wyglądać młodo. Chociaż uważam, że najlepiej po prostu wyglądać na swój wiek. Ani starzej, ani młodziej. Ale kto wie - może dzięki młodemu wyglądowi za 20lat będziemy 30stki a nie 40stki.

Tak w ogóle to ja na brąz pofarbowałam się żeby wyglądać trochę starzej, co teraz uważam za straszną głupotę. Efekt w sumie i był, ale minimalny. A biorąc pod uwagę to, jak farba niszczy włosy i to, że robienie z blondynki szatynki/brunetki może wyglądać nienaturalnie(a bo blada cera, jasna oprawa oczu - trzeba było jakoś to dopasować) to stwierdzam, że nie było to wszystko warte zachodu. I ciesze się, że teraz mam blond zbliżony do naturalnego - mimo że farbowany. Jest o wiele lepiej.
Mimo wszystko myślę, żeby zmienić coś w fryzurze/ubiorze. Chyba czas zlikwidować prostą grzywkę, którą noszę już od kilku lat, bo ona potrafi bardzo odmłodzić. Ale ciemnej farby już nie tykam .

Cytat:
o kurczę, to ja lepiej nie zdradzę ile mam lat...
A tam, chyba nie jest aż tak źle?

Cytat:
Ja za to mam odwrotnie. Nie mam jeszcze 18stki, a dają mi zawsze dużo więcej.
Bardzo dużo?
Stary 2010-07-31, 00:05   #538
Meadow
Wtajemniczenie

rockandrollqueen, zależy co masz na myśli mówiąc źle...

mnie się wydaje, że prosta grzywka również mnie odmładza, ale aktualnie zapuszczam bo mnie denerwuje, nie te włosy i brzydko wygląda. A ludzie przeważnie dają mi rok więcej niż mam, nie wiem czy to dobrze czy źle
Meadow jest offline  
Stary 2010-07-31, 00:38   #539
GirlOfDeath
Zakorzenienie

Cytat:
Bardzo dużo?
Na szczęście nie aż tak znowu dużo. Ok 2 lata. Ale irytuje mnie to. W wieku 16 lat myślano, że już jestem po 18stce.
Stary 2010-07-31, 01:33   #540
uca
Rozeznanie

Mysia M, Villeemoo świetnie wam idzie!
Koniec z tą fryzjerską dyktaturą: mysie = piękne ! Nie potrzebują ani pasemek, ani rozjaśniania, ani ciemnej farby, ani innych zabiegów po których ma się siano na głowie a nie włosy!
Czy któraś z was tez ma zielonkawe włosy? A i jeszcze mam zielone oczy do kompletu .
Rockandrollqueen rozumiem cię doskonale: w tym roku mi stuknie 23 lata a dają mi max. 17 (to i tak postęp, jak miałam 18-20 to dawali mi 15), oczywiście ze to ma dobre strony , ale i źle: np. zapraszają cię na spotkanie w sprawie pracy i ten moment konsternacji (zaraz, zaraz czy to nie pomyłka... czy ty aby na pewno jesteś pełnoletnia?). Ogólnie 23 lata już jestem dorosła a zdarza się że ktoś traktuje mnie jak dziecko . Kiedyś miałam sytuację na poczcie: poszłam odebrać jakiś list polecony z urzędu i pani w okienku powiedziała mi: 'kochanie, to jest polecony, mamusia sama musi przyjść odebrać' a ja na to że to do mnie i wyciągam dowód, urzędniczce mało co oczy z orbit nie wyleciały .
uca jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowanie, kręcone, naturalny kolor, rozjasniacz, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości