Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-07-31, 09:08   #541
Archiwalna
Raczkowanie

Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Dziewczyny, co poradzilybyście mnie - farbuję włosy na czarno, w chwili obecnej są długości do brody, a swój naturalny kolor mam bardzo jasny... Wiadomo, że jasne odrosty wyglądają paskudnie przy czarnych włosach. Co tu robić?

angielski&rosyjski&włoski
Archiwalna jest offline  
Stary 2010-07-31, 10:03   #542
MalaArielka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez GirlOfDeath Pokaż wiadomość
W sumie racja. Ja fotki na pewno dodam. Jak nie jutro, to za parę dni.
Heh, poczekam jeszcze miesiąc żeby zrobić piorunujące wrażenie.
Archiwalna, ja na Twoim miejscu bym co jakiś czas koloryzowała włosy szamponetką taką na 4-8 myć Delii, Marion lub Joanny. One nie niszczą włosów, a zawsze trochę zamaskują różnicę. No i zejdą w całości.
MalaArielka jest offline  
Stary 2010-07-31, 10:38   #543
Exquise
Zadomowienie

MEADOW czytając Twoje wypowiedzi stwierdzam, że na pewno masz więcej niż 15 .

UCA rozbawiłaś mnie swoją historią Mnie ostatnio zaczęło irytować to, że już nie chcą ode mnie dowodu, patrzą na buzię i sprzedają alkohol... Chyba się starzeję

Mnie jeszcze do niedawna pytali się kiedy mam 18-stkę a przecież już jestem 4 lata po... Jak miałam 18 myśleli, że chodzę do gimnazjum. Osoby, które mnie znały, ale nie wiedziały dokładnie ile mam lat, myśleli, że miałam rok mnie niż mam w rzeczywistości.
Jak ktoś się mnie pyta ile mam lat, odpowiadam : "Tyle na ile wyglądam"
Nie wiem jak powinno się wyglądać na 22-latkę, trudno jest określić, dziewczyny teraz tak się zmieniają w szybkim tempie, że może to nie dziwne, że my nie wyglądamy na swój wiek.
Uważam, że powinno wprowadzić się zakaz farbowania włosów do lat 30 wtedy nie byłoby, że małolatka wygląda na starszą od 20-tki
Gdy farbowałam włosy nigdy nie myślałam o tym, aby się odmłodzić albo postarzeć.

Exquise jest offline  
Stary 2010-07-31, 10:52   #544
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Exquise, tak, mam więcej niż 15
no to już niech Wam będzie - mam 16, ale za jakąś siksę (rozbawiło mnie to słowo ) się nie uważam, ale wiem o dziewczyny jakiego typu chodziło
a w farbowaniu też nigdy nie myślałam żeby się odmładzać/postarzać

Mam duże zmarszczki od uśmiechu, nie chcę wiedzieć jak to będzie wyglądało za parę lat

Jeśli chodzi o sprzedawanie alkoholu to ja z tym problemu nie będę miała, bo... nie piłam, nie piję i mnie do tego nie ciągnie, abstynencja się rodzi

Archiwalna, nie wiem czy w tej części czy w poprzedniej, ale wizażanka o nicku Hermit też farbowała na czarno, odrosty miała bardzo długie i też jasne, ale oczywiście jeśli nie chcesz chodzić z odrostami na wierzchu to tak jak MalaArielka napisała, możesz użyć szamponetki

Dzisiaj myjąc włosy zauważyłam, że skrzypią mi włosy... to źle, dobrze czy raczej nic?

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2010-07-31 o 10:54
Meadow jest offline  
Stary 2010-07-31, 11:23   #545
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
rockandrollqueen, zależy co masz na myśli mówiąc źle...

mnie się wydaje, że prosta grzywka również mnie odmładza, ale aktualnie zapuszczam bo mnie denerwuje, nie te włosy i brzydko wygląda. A ludzie przeważnie dają mi rok więcej niż mam, nie wiem czy to dobrze czy źle

Wg mnie dobrze, bo rok to żadna różnica
A co do grzywki to mi właśnie też zaczęła przeszkadzać, taką ma niefajną długość, że nachodzi mi na oczy i za długa jest żeby leżeć prosto na czole, a za krótka żeby coś z nią zrobić. A w lato to już w ogóle przeszkasza, bo czoło się bardziej poci. Nie chcę jej zapuszczć na długość równą włosom, ale chciałabym taką długą na bok

Cytat:
Napisane przez GirlOfDeath Pokaż wiadomość
Na szczęście nie aż tak znowu dużo. Ok 2 lata. Ale irytuje mnie to. W wieku 16 lat myślano, że już jestem po 18stce.
A to spoko, dwa lata to nie taka duża różnica . Gdyby mnie odmładzali tylko o tyle to bym się cieszyła

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
Rockandrollqueen rozumiem cię doskonale: w tym roku mi stuknie 23 lata a dają mi max. 17 (to i tak postęp, jak miałam 18-20 to dawali mi 15), oczywiście ze to ma dobre strony , ale i źle: np. zapraszają cię na spotkanie w sprawie pracy i ten moment konsternacji (zaraz, zaraz czy to nie pomyłka... czy ty aby na pewno jesteś pełnoletnia?). Ogólnie 23 lata już jestem dorosła a zdarza się że ktoś traktuje mnie jak dziecko . Kiedyś miałam sytuację na poczcie: poszłam odebrać jakiś list polecony z urzędu i pani w okienku powiedziała mi: 'kochanie, to jest polecony, mamusia sama musi przyjść odebrać' a ja na to że to do mnie i wyciągam dowód, urzędniczce mało co oczy z orbit nie wyleciały .
No to pani na poczcie musiała mieć zonka
Mi też zdarzają się podobne sytuacje. Najbardziej śmieszy mnie jak niektórzy potrafią długo wpatrywać się w mój dowód - jakby nie mogli uwierzyć, albo sprawdzali, czy prawdziwy.

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Gdy farbowałam włosy nigdy nie myślałam o tym, aby się odmłodzić albo postarzeć.
Cytat:
no to już niech Wam będzie - mam 16, ale za jakąś siksę (rozbawiło mnie to słowo ) się nie uważam, ale wiem o dziewczyny jakiego typu chodziło
No to chyba tylko ja jestem taka śmieszna
rockandrollqueen jest offline  
Stary 2010-07-31, 12:11   #546
kanjri
Raczkowanie

GG do kanjri

Ja nie farbuję już od października 2009 i właśnie kusiły mnie ostatnio bardzo farby w drogeriach, boję się że następnym razem nie wytrzymam weszłam tu i czytam... jeszcze w tym wątku nie byłam. Aha podkreślam jeszcze że ostatnio od kiedy częściej "olejuje"włosy rosną w zawrotnym tempie ! w czerwcu podcinałam końcówki, a już włosy wydają mi się dłuższe niż przed cięciem takie wzmocnione włosy trochę motywują do kupienia farby :/

170cm/52 kg
Przydało by się + 6 kg

kanjri jest offline  
Stary 2010-07-31, 15:14   #547
GirlOfDeath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Archiwalna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co poradzilybyście mnie - farbuję włosy na czarno, w chwili obecnej są długości do brody, a swój naturalny kolor mam bardzo jasny... Wiadomo, że jasne odrosty wyglądają paskudnie przy czarnych włosach. Co tu robić?
Też farbowałam na czarno, mam włosy średni blond (teraz od słońca jeszcze jaśniejsze) i żyję z odrostami.

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
A to spoko, dwa lata to nie taka duża różnica . Gdyby mnie odmładzali tylko o tyle to bym się cieszyła
Wiem, wiem. Ale troszkę mnie to irytuję.
Stary 2010-07-31, 18:15   #548
niebieski BoMbel
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

dzisiaj koniec miesiąca więc dorwałam aparat i obiecane fotki
włosy są po spięciu gumką nierozczesane więc przepraszam za jakość .
Obecnie zle sie czuje w takiej dlugości bo zawsze miałam włosy do łopatek.
Na zdjeciach zauwazyłam ze zostaly mi jeszcze jaśniejsze same koncówki
teraz ZAPUSZCZAM

Mozecie mi powiedziec co to za kolor??? bo nigdy nie umiem go określić ..

powróciłam do naturalek : 18.07.2010

Matura 2011

19.08.2010 - ZDAŁA PRAWKO ZA PIERWSZYM RAZEM! to bziuuum...

Edytowane przez niebieski BoMbel
Czas edycji: 2010-07-31 o 18:16
niebieski BoMbel jest offline  
Stary 2010-07-31, 19:06   #549
Exquise
Zadomowienie

NIEBIESKI BOMBEL -ku już określam: Twój kolor jest ... PIĘKNY : love: na moje oko to brąz... jasny zdrowe, błyszczące włoski i naturalne. Opuszczasz Nas...
Gratuluję powrotu mam nadzieję, że więcej nie będziesz farbować, masz piękny kolor, niejedna (w tym ja) mogłaby Ci go pozazdrościć.
Napisz ile dokładnie miesięcy wracałaś do naturalnego.
Chyba teraz żadna nie będzie miała wątpliwości, że warto pochodzić z odrostami przez rok aby mieć takie cuda na głowie.

Kurde, wakacje i dziewczyny zaczynają Nas opuszczać, bo mają już swoje naturalsy, oczywiście bardzo się cieszę z Waszego szczęścia, ale smutno będzie bez Waszych komentarzy. Przyzwyczaiłam się do Was - "wirtualne koleżanki".

p.s: mam taką samą szkatułkę z muszelek jak Ty (pozwoliłam sobie zobaczyć co masz na półce)

KANJRI jeśli jeszcze nie jesteś do końca przekonana do powrotu do naturalnych zobacz na zdjęcia koleżanki powyżej, która wróciła i ma piękne swoje włosy.

Exquise jest offline  
Stary 2010-07-31, 19:46   #550
karolcia2106
Raczkowanie

Po pierwsze- Niebieski BoMbel-u jeszcze raz gratuluję powrotu
Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę, ale wiem, że swoje "wycierpiałaś" by wrócić do naturalnych. I mimo, że jestem tu krótko, to mogę powiedzieć, że jestem dumna, że Ci się udało i wytrwałaś Aż chcę się znosić odrost, gdy widzi się takie śliczne naturalne włoski
I jak na moje oko to jest brąz z poblaskami jakiegoś rudego- takiego wiśniowego
Piękne włosy

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me

karolcia2106 jest offline  
Stary 2010-07-31, 19:52   #551
villeemoo
Przyczajenie

wooow dziewczyny, niezłe jesteście, tyle już wpisów...

co do Waszych włosków to gratuluje wytrwałości, jesteście dla mnie mobilizacją do powrotu do natury

powiem Wam, że teraz mnie dorwała obsesja - gdziekolwiek jestem poszukuje właścicielek naturalnych włosów. Na razie zbyt wiele ich nie znalazłam, a jak już są jakieś to zazwyczaj młode dziewczyny, które pewnie niebawem zaczną przygodę z farbowaniem. Ehh, jak ja żałuje, że sama zaczęłam farbować

a co do wieku.. ja osiemnastkę miałam już wiele, wiele lat temu a ostatnio zapukała do moich drzwi jakaś kobieta, otwieram jej a ona do mnie: a czy ktoś z dorosłych jest w domu?
  • akcja odchudzanie 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54
villeemoo jest offline  
Stary 2010-07-31, 20:08   #552
GirlOfDeath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez niebieski BoMbel Pokaż wiadomość
dzisiaj koniec miesiąca więc dorwałam aparat i obiecane fotki
włosy są po spięciu gumką nierozczesane więc przepraszam za jakość .
Obecnie zle sie czuje w takiej dlugości bo zawsze miałam włosy do łopatek.
Na zdjeciach zauwazyłam ze zostaly mi jeszcze jaśniejsze same koncówki
teraz ZAPUSZCZAM

Mozecie mi powiedziec co to za kolor??? bo nigdy nie umiem go określić ..
Piękny naturalny kolor. Zazdroszczę Ci, że już masz swoje i teraz już tylko zapuszczasz.

Cytat:
Kurde, wakacje i dziewczyny zaczynają Nas opuszczać, bo mają już swoje naturalsy, oczywiście bardzo się cieszę z Waszego szczęścia, ale smutno będzie bez Waszych komentarzy. Przyzwyczaiłam się do Was - "wirtualne koleżanki".
Ojj ja tak szybko Was nie opuszczę. Także jeszcze trochę się pomęczycie ze mną.

Cytat:
Napisane przez villeemoo Pokaż wiadomość
powiem Wam, że teraz mnie dorwała obsesja - gdziekolwiek jestem poszukuje właścicielek naturalnych włosów. Na razie zbyt wiele ich nie znalazłam, a jak już są jakieś to zazwyczaj młode dziewczyny, które pewnie niebawem zaczną przygodę z farbowaniem. Ehh, jak ja żałuje, że sama zaczęłam farbować
Ja też żałuję. Bardzo, bardzo...
Stary 2010-07-31, 20:20   #553
karolcia2106
Raczkowanie

Ostatnie zdjęcia dodawałam 7 lipca, ale ponieważ pojutrze wyjeżdżam, kolejne wrzucę teraz. Ostanie zdjęcie przedstawia co się dzieje całościowo na mojej głowie
Odrost- stan na dziś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 31.07 5.jpg (94,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 31.07 4.jpg (118,3 KB, 5 załadowań)

Edytowane przez karolcia2106
Czas edycji: 2011-02-11 o 18:03
Stary 2010-07-31, 20:47   #554
Meadow
Wtajemniczenie

świetne macie odrosty dziewczyny! mojemu jak zwykle do Waszych brakuje... kompletnie zapomniałam, że miałam wstawić zdjęcie i zrobiłam dopiero przed chwilą
przepraszam za to jak zdjęcie wygląda, ale niestety zrobiłam w łazience, więc musiałam zamazać, tam najlepsze światło o tej porze, chociaż i tak nie oddaje kolorów dobrze, ociepliło trochę kolor moich naturalnych, natomiast farbowane wydają się na nim bardziej popielate niż są, postaram się zrobić lepsze zdjęcie jutro przy oknie którego nie będę musiała tak okropnie zamazywać

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2010-07-31 o 20:49
Meadow jest offline  
Stary 2010-07-31, 22:28   #555
Lynsey Wells
Przyczajenie

o ile wpisów ale fajnie
  • karolcia2106 tak mi się zdaje po zdj., że mam b. podobny kolor zresztą te naturalne masz bardzo gładziutkie i ładne- super.
  • niebieski BoMbel ja też uważam, że masz piękny brązik i za to osiągnięcie należą się gratulacje i.
Cytat:
heh nigdy bym się nie spodziewała, że jesteś taka młoda
  • a któraś z wizażanek tu pisała, że żałuje, że zaczęła farbować. a ja właśnie uważam, że nie ma czego załować, bo przynajmniej teraz jest się w stanie docenić te swoje naturalne, no i można było się przekonać czy matka natura się nie pomyliła i czy w innym kolorze jest nam lepiej/gorzej
  • aaaa i proszę niech mi ktoś powie jaką ma metodę na olejowanie, jeśli stosuje; tzn. czy pozostawia włosy do wyschnięcia wraz z olejem czy trzyma je w folii i ręczniku i na jak długo. z góry dziękuję za wszelkie wskazówki
  • aa i moje wstawiam zdj. z góry mam krótszy odrost niż od spodu, bo ost. pasemka były robione tylko z góry- stąd ta róznica.

Edytowane przez Lynsey Wells
Czas edycji: 2010-07-31 o 22:35
Lynsey Wells jest offline  
Stary 2010-07-31, 23:11   #556
karolcia2106
Raczkowanie

Lynsey Wells -zdjęcie przedstawiające włosów od spodu- kolor niemal identyczny jak mój
Wierzchnia warstwa- Twoje naturalne wydają mi się jaśniejsze. Odrost coraz pokaźniejszy- oby tak dalej
Meadow- Twój także ładnie rośnie
Jjestem ciekawa jak będzie wyglądać a naturalnym świetle- bo ten kolor bardzo mi się podoba

Stary 2010-08-01, 01:50   #557
rockandrollqueen
Zadomowienie

jeju, jakie długie macie te odrosty szał!

Cytat:
Napisane przez Lynsey Wells Pokaż wiadomość
  • aaaa i proszę niech mi ktoś powie jaką ma metodę na olejowanie, jeśli stosuje; tzn. czy pozostawia włosy do wyschnięcia wraz z olejem czy trzyma je w folii i ręczniku i na jak długo. z góry dziękuję za wszelkie wskazówki
Ja robię tak, że nakładam na noc i w nic nie zawijam, bo nie potrafię zasnąć z czymś na głowie. Tylko kładę ręcznik na poduszkę, żeby się nie pobrudziła. Rano myję włosy i już .

W ogóle wczoraj odkryłam bardzo fajne połączenie oliwa z oliwek + miód. Włosy są po tym świetne!.

Cytat:
Napisane przez Lynsey Wells Pokaż wiadomość
  • aa i moje wstawiam zdj. z góry mam krótszy odrost niż od spodu, bo ost. pasemka były robione tylko z góry- stąd ta róznic
A ja tu w ogóle nie mogę się dopatrzeć, gdzie są farbowane, a gdzie naturalne.

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2010-08-02 o 01:16
Stary 2010-08-01, 10:27   #558
Meadow
Wtajemniczenie

Dziękuję Dzisiaj wstawiam w świetle dziennym. Jakość zdjęć marna, bo telefonem zrobiłam obydwa, ale za to widać kolory, chociaż wydaje mi się, że w lustrze naturalny mam lekko ciemniejszy... ale z tego co widzę to telefon przejaśnił, przynajmniej nie muszę zamazywać twarzy
Ten bałagan na biurku to wysypane cukierki i chaotycznie leżące kartki, wybaczcie

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2010-08-01 o 10:31
Meadow jest offline  
Stary 2010-08-01, 11:27   #559
wobbly
Zadomowienie

piękne no ! po prostu cudowne odrosty
trzymam kciuki cały czas.
cel: 60kg

don't want nothing less cause i’m sure you’re the best..
11.07.13r.
wobbly jest offline  
Stary 2010-08-01, 14:35   #560
MalaArielka
Wtajemniczenie

Gratuluję Wam wszystkim odrościków
MalaArielka jest offline  
Stary 2010-08-01, 15:13   #561
kinpatsu
Rozeznanie

Meadow, nie mogę uwierzyć jak przepięknie lśnią Twoje naturalne włosy Na prawdę nie dziwię się w ogóle dlaczego chcesz do nich wrócić, tak pięknie wyglądających, zdrowych i błyszczących naturalek mogę Ci tylko zazdrościć Życzę Ci porostu 4cm na miesiąc i jeszcze bardziej silnej woli

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline  
Stary 2010-08-01, 16:13   #562
Lynsey Wells
Przyczajenie

Cytat:
Ja robię tak, że nakładam na noc i w nic nie zawijam, bo nie potrafię zasnąć z czymś na głowie. Tylko kładę ręcznik na poduszkę, żeby się nie pobrudziła. Rano myję włosy i już .

W ogóle wczoraj odkryłam bardzo fajne połączenie oliwa z oliwek + miód. Włosy są po tym świetne!..
Dzięki za odp jutro idę po oliwę!
czasem spię w nocy w folii i z czapką, jak wcieram rycynę, ale nie ukrywam, że nie jest mi wybitnie wygodnie, więc przestawię się na Twój sposób

Cytat:
A ja tu w ogóle nie mogę się dopatrzeć, gdzie są farbowane, a gdzie naturalne.
dobrze mi fryzjerka dopasowała farbę, szkoda tylko, że z tych wierzchnich wartsw tak szybko się wymyła...a nie chce już męczyć mamy przykrywaniem tych górnych farbowańców.
Lynsey Wells jest offline  
Stary 2010-08-01, 16:42   #563
Meadow
Wtajemniczenie

kinpatsu, dziękuję nie mam pojęcia czemu tak błyszczą, zdjęcie bez lampy, bo jak już pisałam telefonem robione, ale na pewno są dużo zdrowsze, jak dotknę są bardzo gładkie, a te farbowane strasznie suche...
Meadow jest offline  
Stary 2010-08-01, 20:20   #564
niebieski BoMbel
Raczkowanie

Bardzo Wam dziękuje
Co do szkatulki to byla kupiona dobre 10 lat temu jak bylam nad morzem z rodzicami.
Odrosty hodowałam od 1 wrzesnia 2009 czyli dokladnie dzisiaj mija 11 miesiecy.
Nie bede was opuszczac bo wiem jak bardzo czasami potrzebne jest wsparcie ktore tutaj od was otrzymalam
sliczne macie odrosty i pewnie niedlugo beda tak dlugie jak moje albo i dluzsze
ide olejowac włosy

powróciłam do naturalek : 18.07.2010

Matura 2011

19.08.2010 - ZDAŁA PRAWKO ZA PIERWSZYM RAZEM! to bziuuum...
niebieski BoMbel jest offline  
Stary 2010-08-01, 22:09   #565
Exquise
Zadomowienie

Dziewczyny Wasze wszystkie odrosty po prostu superowe są widać, że są zdrowsze niż te farbowane.

MEADOW naprawdę pięknie lśnią

A wiedziałam, że jak dziś wejdę na wątek to zobaczę piękne zjawiska - Wasze włosy.

Exquise jest offline  
Stary 2010-08-02, 00:54   #566
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
Dziewczyny Wasze wszystkie odrosty po prostu superowe są widać, że są zdrowsze niż te farbowane.

MEADOW naprawdę pięknie lśnią

A wiedziałam, że jak dziś wejdę na wątek to zobaczę piękne zjawiska - Wasze włosy.

Bardzo ładne i lśniące te wasze odrościki. Motywujecie! Kurczę, mnie myśli o farbie do tej pory jeszcze trochę nawiedzały(początki są najtrudniejsze), ale teraz jestem już pewna, że swoje zapuszczam. Udało mi się wypatrzeć maleńki, kilkumilimetrowy odrościk. Ma trochę ponad tydzień . Ostatnie farbowanie 24.07.10

Zaopatrzyłam się w pokrzywkę, bo niedawno się skończyła, będę sobie popijać. Poza tym drożdze(z kostką rosołową są w miarę znośne), no i przydałoby się kupić jakąś skrzypovitę, albo belissę. Nie wiem która lepsza. Jak myślicie? Ja niedawno brałam tą drugą - niby nie było źle, bo włosy w ogóle nie wypadały, ale jakiegoś szczególnie szybszego przyrostu nie zauważyłam.

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2010-08-02 o 10:48
Stary 2010-08-02, 01:00   #567
GirlOfDeath
Zakorzenienie

Łaaał, właśnie tego nie mogłam się doczekać - zdjęcia. Wszystkie macie śliczne odrościki - i te duże i te mniejsze też. Moje fotki będą jutro - obiecuję.

Cytat:
Napisane przez niebieski BoMbel Pokaż wiadomość
Bardzo Wam dziękuje
Co do szkatulki to byla kupiona dobre 10 lat temu jak bylam nad morzem z rodzicami.
Odrosty hodowałam od 1 wrzesnia 2009 czyli dokladnie dzisiaj mija 11 miesiecy.
Nie bede was opuszczac bo wiem jak bardzo czasami potrzebne jest wsparcie ktore tutaj od was otrzymalam
sliczne macie odrosty i pewnie niedlugo beda tak dlugie jak moje albo i dluzsze
ide olejowac włosy
Kurczę, teraz tak sobie myślę, że zapuszczam odrosty dłużej od Ciebie, a nie mam jeszcze całych swoich. Pewnie to kwestia podcinania. No ale zaraz po weselu brata idę odważnie podciąć. Także mam nadzieję, że nie będzie tak źle.

Dobranoc.
Stary 2010-08-02, 03:55   #568
uca
Rozeznanie

Niebieski Bobmbel rewelacyjne loczki i śliczny kasztanowy brąz!
Karolcia, Medow Lynsey niezły przyrost, świetnie wam idzie .
Mam wrażenie ze u mnie trochę włosy przyspieszyły po olejowaniu .
Lynsey Wells, ja nakładam olej na suche włosy (zazwyczaj już nadające się do mycia - przetłuszczone trochę), zawijam włosy w folie i na to jeszcze ręcznik i trzymam godzinkę albo 2, zmywam szamponem myjąc 2 razy żeby je dobrze odtłuścić.
uca jest offline  
Stary 2010-08-02, 13:08   #569
Exquise
Zadomowienie

A ja nakładam olejek na suche włosy, na to czapkę zimową i idę tak spać

Widziałam dzisiaj dziewczynki do lat 10 z pofarbowaną grzywką na pomaranczowo i fioletowo, chyba jakas nowa moda się zaczęła.

Exquise jest offline  
Stary 2010-08-02, 13:59   #570
Ombligo
Zadomowienie

Cytat:

Zaopatrzyłam się w pokrzywkę, bo niedawno się skończyła, będę sobie popijać. Poza tym drożdze(z kostką rosołową są w miarę znośne), no i przydałoby się kupić jakąś skrzypovitę, albo belissę. Nie wiem która lepsza. Jak myślicie? Ja niedawno brałam tą drugą - niby nie było źle, bo włosy w ogóle nie wypadały, ale jakiegoś szczególnie szybszego przyrostu nie zauważyłam.
Polecam Vitapil

Ombligo jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowanie, kręcone, naturalny kolor, rozjasniacz, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości