Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-08-02, 14:18   #571
niebieski BoMbel
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
Polecam Vitapil

Co do vitapilu to łykalam go 3 miesiace i nie polecam dla osob zwrazliwym zoladkiem . mnie codziennie mdlilo po tych tabletkach wiec teraz kupilam nowa skrzypowite-geste wlosy. zobacze jak efekty

powróciłam do naturalek : 18.07.2010

Matura 2011

19.08.2010 - ZDAŁA PRAWKO ZA PIERWSZYM RAZEM! to bziuuum...
niebieski BoMbel jest offline  
Stary 2010-08-02, 14:51   #572
talkative2
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez niebieski BoMbel Pokaż wiadomość
Co do vitapilu to łykalam go 3 miesiace i nie polecam dla osob zwrazliwym zoladkiem . mnie codziennie mdlilo po tych tabletkach wiec teraz kupilam nowa skrzypowite-geste wlosy. zobacze jak efekty
to chyba wszytsko kwestia organizmu. Ja kiedyś łykałam codziennie Belissę. Wprawdzie nic nie działo mi się z żołądkiem, ale czułam się po niej strasznie osłabiona, cały czas chciało mi się spać i byłam generalnie nie do życia. Niby delikatne, ziołowe tabletki, a jednak mają duży wpływ.
Obecnie pochłaniam magiczne działanie wszelkich "zielsków" w innej postaci - tzn op prostu piję herbatkę z pokrzywy i od czasu do czasu herbatkę ze skrzypu
Zastanawiam się też nad olejowaniem... Mam w domu jedynie olejek rycynowy . Będę musiała poprzeglądać informacje o tym zabiegu na WIZAŻu. A może któraś z Was szczególnie poleca jakiś olejek?

talkative2 jest offline  
Stary 2010-08-02, 15:16   #573
niebieski BoMbel
Raczkowanie

kazdy takie tabletki musi przetestowac na sobie
ja robie raz w tyg maseczke z olejku rycynowego zoltka i cytryny. podobno slyszalam ze olej kokosowy jest dobry ale jeszcze nie mialam okazji probowac.
znacie jakies dobre kosmetyki ktore chronia przed stylizacja np suszenie czy prostowanie? bo ostatnio kupilam mgielke z dove ale skleja ona wlosy i moje wysuszyla dlatego z niej rezygnuje.

Matura 2011

Stary 2010-08-02, 16:30   #574
kinpatsu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się też nad olejowaniem... Mam w domu jedynie olejek rycynowy . Będę musiała poprzeglądać informacje o tym zabiegu na WIZAŻu. A może któraś z Was szczególnie poleca jakiś olejek?
Jestem maniaczką olejowania od niedawna, na efekty trzeba niekiedy długo poczekać, ja pierwsze zmiany zauważyłam po 3 tygodniach regularnego olejowania. Było to trwałe zmiękczenie włosów, nawilżenie i wzmocnienie. Polecam przede wszystkim olej kokosowy, cudownie działa na mnie także oliwa z oliwek. Odkryłam też ostatnio jak świetne włosy mam po wysmarowaniu ich śluzem z ziaren siemienia lnianego. Ja ograniczam się póki co do tych trzech, żeby nie przedobrzyć, ale jest mnóstwo różnych olei więc polecam przejrzeć wątek o nich i dobrać coś odpowiedniego dla siebie

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline  
Stary 2010-08-02, 16:54   #575
Exquise
Zadomowienie

Używałam olejku rycynowego z żółtkiem i cytrynką, ale zrezygnowałam z niego, ponieważ już przedobrzyłam chyba, miałam przesuszone troszkę włoski i nie dawał już super efektów. Po tym olejku szybko rosły włosy.
Zamówiłam potem olejek kokosowy, po kilku razach włosy bardzo ładne, ale po pewnym czasie nie było już takich efektów jakie były wcześniej, olejowałam ok. 4 miesięcy, raz w tygodniu na noc. Dobrze za to działał na skórę głowy i cebulki. Pozbyłam się łupieżu.
Teraz mam olejek z korzenia łopianu, użyłam go raz a porządnie tzn na noc, efekt: miękkie włosy i błyszczące, jak działa na cebulki włosów i skórę głowy jeszcze trudno ocenić po pierwszym razie. Nie oczekuję po olejku cudów bo mam zdrowe włosy, gładkie i błyszczące Nic na dzień dzisiejszy im nie brakuje, ale raz w tygodniu będę używała olejku dla lepszej ich pielęgnacji.

Exquise jest offline  
Stary 2010-08-02, 17:42   #576
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
Polecam Vitapil
Cytat:
Napisane przez niebieski BoMbel Pokaż wiadomość
Cytat:
to chyba wszytsko kwestia organizmu. Ja kiedyś łykałam codziennie Belissę. Wprawdzie nic nie działo mi się z żołądkiem, ale czułam się po niej strasznie osłabiona, cały czas chciało mi się spać i byłam generalnie nie do życia. Niby delikatne, ziołowe tabletki, a jednak mają duży wpływ.
Obecnie pochłaniam magiczne działanie wszelkich "zielsków" w innej postaci - tzn op prostu piję herbatkę z pokrzywy i od czasu do czasu herbatkę ze skrzypu
A ja jednak kupiłam Skrzypovitę, była promocja w Rossmanie . 15zł /80 tabletek
Stary 2010-08-02, 21:06   #577
talkative2
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Jestem maniaczką olejowania od niedawna, na efekty trzeba niekiedy długo poczekać, ja pierwsze zmiany zauważyłam po 3 tygodniach regularnego olejowania. Było to trwałe zmiękczenie włosów, nawilżenie i wzmocnienie. Polecam przede wszystkim olej kokosowy, cudownie działa na mnie także oliwa z oliwek. Odkryłam też ostatnio jak świetne włosy mam po wysmarowaniu ich śluzem z ziaren siemienia lnianego. Ja ograniczam się póki co do tych trzech, żeby nie przedobrzyć, ale jest mnóstwo różnych olei więc polecam przejrzeć wątek o nich i dobrać coś odpowiedniego dla siebie
a jak często stosujesz to olejowanie? raz tygodniu, czy cześciej?

talkative2 jest offline  
Stary 2010-08-02, 21:09   #578
kinpatsu
Rozeznanie

Cytat:
a jak często stosujesz to olejowanie? raz tygodniu, czy cześciej?
Kochana, ja mogłabym codziennie Ale staram się tak jak myję włosy czyli raz na dwa dni. Nakładam olej wieczorem, śpię w tym, rano myję głowę.

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline  
Stary 2010-08-03, 08:53   #579
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Dziękuję Wam wszystkim
moja siostra wróciła do naturalnych prawie, ścięłam jej włosy do pasa do ramion, bo miała je w okropnym stanie i zostało jej może z kilka cm farby, ale chciała się poszamponetkować na ciemno i kupiłam jej ciemny brąz z delii, ale wyszedł bardzo naturalnie i nie jakoś specjanie ciemny odrostów już raczej nie będzie widać jak sie spłucze, troche jej zazdroszczę, ma też dużo gęstsze włosy ode mnie, ale nie czarujmy się, moje lepiej wyglądać nie mogły po tym co z nimi robiłam
Meadow jest offline  
Stary 2010-08-03, 12:47   #580
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

o rety aleście się rozpisały.. nie było mnie 5 czy 6 dni a tu tyyyyle tesktu!

dlatego nie bede pisac 'osobowo' bo nie pamietam która zwas, co do mnie napisała, przepraszam, nie gniewajcie się, ale ogolnie bardzo dziekuje za oklaski i kciuki! Trzymam się dzielnie cały czas i macie racje- jest na co czekac, kolor jest bardzo dziwny, inny. W niektórym oświetleniu mam zielone jak UCa a w innym wręcz błekitnoszare. Zadna sklepowa farba nie da mi takiego efektu. Chce miec lśniace, gładkie, zdrowe swoje włosiska i juz.

Co do wieku.. hmm.. to ja jestem najstarsza na wąteczku? W październiku zacznę trzydziestkę... a wziełam sie za zapuszczanie, mozna powiedziec, ze na mnie czas najwyższy hehe

meadow, myślałam ze jestes starsza, ale nie patrzac po fotkach, tylko po wypowiedziach.

ja tez pielegnuje i stare włosy i nowe, bo nie chce starych obcinac, zalezy mi teraz na długości, bo na razie to tak skróciłam, ze porzadnego ogona zrobic nie moge, bo najkrotsze włoski z szyi mi uciekają i musze wsuwkami je łapac a mnie to wnerwia niemiłosiernie. Lubie chodzic w zwiazanych na codzien a rozpuszczonych od świeta

---
na razie tyle, zaraz doczytam ostatnią strone
a w ogole własnie siedze z oliwą z oliwek na głowie.. rodzina patrzy na mnie z ukosa, ze jedzenie marnuję

----
belissa tez na mnie działa z lekka osłabiajaco, wolę vitapil, bo ma drożdze i biotyne a nie 'syntetyczne' witaminy, ale po vitapilu brakowało mi czegos, bo ciągle miałam zajady.

najgenialniejsze efekty daje wg mnie połaczenie oliwy z oliwek z żółtkiem.. no ale ja nie umiem tego zmyc tak, żeby mi włosy nie śmierdziały jajem. Nie wiem czemu tak jest, bo samo zołtko, póki jest na głowie nie śmierdzi..

a te nastolatki w wieku lat 14, 13 a nawet 12 z tlenionym sianem na głowie, w szpilach, wymalowane.. no bez komentarza, to wygląda dramatycznie. dlatego wiele razy na tym forum namawiałam młode dziewczyny, ktore tu szukaja zmiany wizerunku, zeby nie robiły z seibie emo i innych potworków, żeby zostały sobą, zeby nie niszczyły włosów, urody i nie traciły swojej osobowosci na rzecz mody i głupoty innych.

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-08-03 o 12:57
mysia m jest offline  
Stary 2010-08-03, 14:59   #581
villeemoo
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam wszystkim
moja siostra wróciła do naturalnych prawie, ścięłam jej włosy do pasa do ramion, bo miała je w okropnym stanie i zostało jej może z kilka cm farby, ale chciała się poszamponetkować na ciemno i kupiłam jej ciemny brąz z delii, ale wyszedł bardzo naturalnie i nie jakoś specjanie ciemny odrostów już raczej nie będzie widać jak sie spłucze, troche jej zazdroszczę, ma też dużo gęstsze włosy ode mnie, ale nie czarujmy się, moje lepiej wyglądać nie mogły po tym co z nimi robiłam
to tylko pozazdrościć siostrze! zdrowe, długie, naturalne włosy
a co do Twoich to tak pięknie lśnią, że aż tak takiej wielkiej krzywdy to im nie zrobiłaś :P

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ja tez pielegnuje i stare włosy i nowe, bo nie chce starych obcinac, zalezy mi teraz na długości, bo na razie to tak skróciłam, ze porzadnego ogona zrobic nie moge, bo najkrotsze włoski z szyi mi uciekają i musze wsuwkami je łapac a mnie to wnerwia niemiłosiernie. Lubie chodzic w zwiazanych na codzien a rozpuszczonych od świeta
no ja właśnie z długich do łopatek skróciłam do takich gdzieś jak Ty, kucyk mam jak jakaś dwulatka ale zaczynam się zastanawiać czy nie skrócić jeszcze bardziej. ughhh, zaczynam łapać obsesje w pozbywaniu się farbowańców
  • akcja odchudzanie 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54

Edytowane przez villeemoo
Czas edycji: 2010-08-03 o 15:01
villeemoo jest offline  
Stary 2010-08-03, 15:22   #582
kinpatsu
Rozeznanie

Mój odrost osiągnął w niektórych miejscach już 2,9cm Wczoraj siedziałam w łazience z centymetrem i lupą, mój mąż ma niezły ubaw ze mną, cała łazienka zapchana jest w kosmetykach i olejach, dziwię się, że jeszcze nic mi nie powiedział Piękne te moje odrosty Tzn z całością póki co prezentują się fatalnie, ale kiedy skupiam się tylko na nich wydają się śliczne, a mąż mówi, że mam srebrne włoski [popielaty, zimny blondzik] jak postać z fantasy i że cudne są Słodziak Co z tego, że cały świat powie mi 'co za nudny, mysi blond' skoro ukochana osoba widzi je jako najpiękniejsze włoski na świecie ^^

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline  
Stary 2010-08-03, 17:02   #583
Exquise
Zadomowienie

Właśnie, najważniejsze że Nam i Naszym facetom się podoba kolor naturalnych włosów My dziewczyny to chyba wpadłyśmy w samouwielbienie

Ja się bez przerwy prawie głaszcze po głowie

Exquise jest offline  
Stary 2010-08-03, 17:08   #584
niebieski BoMbel
Raczkowanie

ja mam od roku obsesje włosową
Fajnie ze mamy takie forum bo przynajmniej mamy swiadomosc ze nie meczymy sie same ale jest nas conajmniej kilka

Matura 2011

Stary 2010-08-03, 18:10   #585
siiesta
Rozeznanie

WITAM WSZYSTKIE WIZAŻANKI ;-) Musze przyznac ze to moj pierwszy komentarz odkad zalogowalam sie na stronie kilka miesiecy temu
Jezeli chodzi o temat rozmowy to juz tlumacze swoja "straszna" przeszlosc!
WLOSY zaczelam farbowac w wieku 17 lat (mam 24)- bylo wszystko od platynowych blond po kruczo - czarne. W maju 2009 ostatni raz farbowalam wlosy i od tamtej pory STARAM sie o nie jakos dbac ale przyznam sie ze BARDZO mnie kusilo zafarbowanie ich z powrotem gdy w grudniu 2009 znalazlam swojego pierwszego siwego wlosa!!!!
A zdjecia pomiedzy 05.2009- 07.2010 juz w nastepnej wiadomosci!
siiesta jest offline  
Stary 2010-08-03, 19:06   #586
mi.a
Zakorzenienie

pozwolicie dziewczyny, że się przyłączę
droga będzie najprawdopodobniej długa i męcząca zważywszy na to, jaki cel chcę osiągnąć. ;(

przez większą część życia miałam długie i niefarbowane włosy, jednakże zaczęłam trochę z nimi eksperymentować (wiadomo, każdy potrzebuje zmian), ale ostatecznie, po ok. półtora roku różnych krótszych (i farbowanych) fryzur, chciałabym powrócić do moich naturalnych kłaczków, które długie, nie wymagają ode mnie praktycznie w ogóle wysiłku, natomiast krótkie muszę często układać i dużo bardziej o nie dbać (nie mam też kasy na fryzjera co 2-3 tygodnie, a włosy rosną mi szybko i fryzura musi być często odświeżana)

wklejam pozycję wyjściową, czyli krótkie i rozjaśniane włosy, jakie miałam ostatnio (są ciut dłuższe i z widocznym odrostem, ale nie mam zdjęć z dzisiaj) oraz moje 'stare' naturalne włosie (zawsze lekko ciemniejsze od spodu, bo szybko mi jaśnieją od słońca), do którego chciałabym bardzo powrócić i na samą myśl tęsknię za przeczesywaniem włosów palcami

miałam już chwilę załamania i kupiłam nawet farbkę do pofarbowania wszystkiego oprócz odrostów (wątpię, aby mi to wyszło), ale ostatecznie stwierdziłam, że odrosty mi delikatnie jaśnieją od słońca i chyba (?) nie wygląda to tak tragicznie...mam nadzieję przynajmniej :P

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL

Edytowane przez mi.a
Czas edycji: 2010-08-03 o 19:09
mi.a jest offline  
Stary 2010-08-03, 19:14   #587
Exquise
Zadomowienie

MI.A nie wierzę... jak mogłaś rozjaśnić coś co już było jasne ??? W ogóle jak mogłaś tak piękny naturalny kolorek zniszczyć jakąś farbą bleee !!!
Miałaś piękne włosy, długie i zdrowe!
Życzę Ci wytrwałości w dążeniu do celu długa droga ale do pokonania

SIIESTA witaj czekamy na zdjęcia.

Exquise jest offline  
Stary 2010-08-03, 19:32   #588
alutka0
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 12
GG do alutka0

witam w drugiej czesci watku. kurcze, jak mnie tu dlugo nie bylo , nawet nie wiedzialam ze powstala 2 czesc. a wiec opowiem Wam co dzialo sie przez ten czas z moimi wlosami - oczywiscie rosly, nie farbowalam ich, nie eksperymentowalam. rosna sobie juz prawie rok, dokladnie za 15 dni sama w to nie wierze ze juz pierwsza rocznica zapuszczania odrostow. wiecie , ze nosze nawet rozpuszczone wlosy bo odrost nie rzuca sie w oczy mimo ze ma az 20 cm? swietnie poprostu zlewa sie z kolorem. mialam teraz na wakacje zafarbowac je szamponetka na 28 myc, ale nie ryzyjkowalam. chce jeszcze zapuszczac odrosty rok do 30 cm :p moje wlosy sa dluugasne i w dobrym stanie, trzymajcie sie kobitki i nie farbujcie pozdrawiam , alutka

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline  
Stary 2010-08-03, 19:40   #589
mi.a
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
MI.A nie wierzę... jak mogłaś rozjaśnić coś co już było jasne ??? W ogóle jak mogłaś tak piękny naturalny kolorek zniszczyć jakąś farbą bleee !!!
Miałaś piękne włosy, długie i zdrowe!
Życzę Ci wytrwałości w dążeniu do celu długa droga ale do pokonania

SIIESTA witaj czekamy na zdjęcia.
szczerze mówiąc Exquise, zawsze chciałam zrobić sobie baardzo jasny blond na włosach, ale wg mnie na długich wyglądałoby to dość tandetnie. więc kiedy zmieniłam fryzurkę na krótką, postanowiłam zaszaleć na całego :P i w sumie nie żałuję, aczkolwiek tęsknię za starymi włosami już
mam nadzieję, że niedługo znowu będą takie długie

właśnie zastanawiam się, ile czasu może zająć mi zapuszczanie do poprzedniej długości? jak myślicie? 3-4 lata?

wklejam bardziej aktualne zdjęcia, które właśnie znalazłam i widać tam jak się mój odrost mniej więcej 'rozkłada'
(wybaczcie niewybredny gest )

mi.a jest offline  
Stary 2010-08-03, 20:35   #590
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
pozwolicie dziewczyny, że się przyłączę
droga będzie najprawdopodobniej długa i męcząca zważywszy na to, jaki cel chcę osiągnąć. ;(
Witamy, witamy białogłowę

Cytat:
przez większą część życia miałam długie i niefarbowane włosy, jednakże zaczęłam trochę z nimi eksperymentować (wiadomo, każdy potrzebuje zmian), ale ostatecznie, po ok. półtora roku różnych krótszych (i farbowanych) fryzur, chciałabym powrócić do moich naturalnych kłaczków, które długie, nie wymagają ode mnie praktycznie w ogóle wysiłku, natomiast krótkie muszę często układać i dużo bardziej o nie dbać (nie mam też kasy na fryzjera co 2-3 tygodnie, a włosy rosną mi szybko i fryzura musi być często odświeżana)
Ech, rozumiem tą potrzebę zmian
Ale włoski to miałaś bardzo ładne - takie złociste, długie i błyszczące.

Cytat:
wklejam pozycję wyjściową, czyli krótkie i rozjaśniane włosy, jakie miałam ostatnio (są ciut dłuższe i z widocznym odrostem, ale nie mam zdjęć z dzisiaj) oraz moje 'stare' naturalne włosie (zawsze lekko ciemniejsze od spodu, bo szybko mi jaśnieją od słońca), do którego chciałabym bardzo powrócić i na samą myśl tęsknię za przeczesywaniem włosów palcami
Fajna ta nowa, krótka fryzurka

Cytat:
miałam już chwilę załamania i kupiłam nawet farbkę do pofarbowania wszystkiego oprócz odrostów (wątpię, aby mi to wyszło), ale ostatecznie stwierdziłam, że odrosty mi delikatnie jaśnieją od słońca i chyba (?) nie wygląda to tak tragicznie...mam nadzieję przynajmniej :P
Odrosty nie są bardzo widoczne, więc nie ma sie czym martwić. Właściwie różnią się głównie cieplejszym, złotawym odcieniem przy tej zimnej platynie.
Stary 2010-08-03, 20:39   #591
kinpatsu
Rozeznanie

mi.a oba kolory piękne! I farbowany i naturalny, myślę, że super, że do niego wracasz, po co się męczyć z odrostami i tak masz jaśniutkie włoski, po prostu przepiękny, wyjątkowy blond. Jeżeli zapuszczasz naturalki od zera do tego co było to myślę, że przy poroście 1-1,5cm na miesiąc [czyli tradycyjnie] to 5 lat co najmniej bez podcinana w trakcie. Długo Ale warto! Zwłaszcza, że masz na prawdę świetne takie długie włoski

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline  
Stary 2010-08-03, 20:57   #592
siiesta
Rozeznanie

OTO jak moje wlosy wygladaly tuz po wizycie u fryzjera- kolor bardzo ciemny braz i dlugosc od 1 cm na skroni do 5 cm na grzywce TO najkrotsze wlosy jakie kiedykolwiek mialam !!!
siiesta jest offline  
Stary 2010-08-03, 20:59   #593
villeemoo
Przyczajenie

m.ia boskie włosy choć doskonale rozumiem potrzebę zmiany i eksperymentowania.

siiesta, alutkaO witajcie
  • akcja odchudzanie 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54
villeemoo jest offline  
Stary 2010-08-03, 21:11   #594
siiesta
Rozeznanie

w maju tego roku jednak juz nie mogac patrzec sie na moje nierowne konce zaryzykowalam fryzjerem no i usunelam ok 4 cm z dlugosci. TERAZ dalej zapuszczam, nie farbuje i przyznam sie ze nawet teraz mam na glowie maske regenerujaca ! OTO me najswiezsze zdj z przed tygodnia !!! wloski sie troche rozjasnily od slonca i nizoralu ale tylko troszeczke
I CO WY NA TO? oplacal sie meczyc tak dlugo?
siiesta jest offline  
Stary 2010-08-03, 21:38   #595
Exquise
Zadomowienie

Bardzo ładne Twoje włoski, ale to naturalne ? Bo nie napisałaś a ja już się pogubiłam

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

MI.A odrost mało widoczny i jaki ładny Fryzurka super, ale te długie włosy... to dopiero są super

Exquise jest offline  
Stary 2010-08-03, 21:43   #596
siiesta
Rozeznanie

[QUOTE=Exquise;21127921]Bardzo ładne Twoje włoski, ale to naturalne ? Bo nie napisałaś a ja już się pogubiłam [COLOR="Silver"]

NIE farbowane od maja 2009
siiesta jest offline  
Stary 2010-08-03, 22:27   #597
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Bardzo się cieszę, że jest nas coraz więcej

alutkao, zastanawiam się kiedy mój odrost będzie taki wielki, gratuluję

mysia m, wydaje mi się, że ja jestem trochę dojrzalsza od moich rówieśniczek jeśli chodzi o niektóre sprawy, bo w towarzystwie takich właśnie 16-latek bardzo źle się czuję, nawet próbowałam dołączyć do jednego wątku tutaj na wizażu gdzie dziewczyny miały 14-17 lat, ale powiem szczerze, że na drugi dzień już zaczęłam sobie zadawać pytanie czy one przypadkiem nie mają 10-12 lat... na szczęście mam wspaniały wątek z super kobietkami, z którymi mogę pogadać i wracać do natury

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2010-08-03 o 22:32
Meadow jest offline  
Stary 2010-08-03, 23:18   #598
MalaArielka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez siiesta Pokaż wiadomość

NIE farbowane od maja 2009
Bardzo ładny kolor! Taki nasycony
Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
mysia m, wydaje mi się, że ja jestem trochę dojrzalsza od moich rówieśniczek jeśli chodzi o niektóre sprawy, bo w towarzystwie takich właśnie 16-latek bardzo źle się czuję, nawet próbowałam dołączyć do jednego wątku tutaj na wizażu gdzie dziewczyny miały 14-17 lat, ale powiem szczerze, że na drugi dzień już zaczęłam sobie zadawać pytanie czy one przypadkiem nie mają 10-12 lat... na szczęście mam wspaniały wątek z super kobietkami, z którymi mogę pogadać i wracać do natury
A jak
MalaArielka jest offline  
Stary 2010-08-04, 00:48   #599
mi.a
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
mi.a oba kolory piękne! I farbowany i naturalny, myślę, że super, że do niego wracasz, po co się męczyć z odrostami i tak masz jaśniutkie włoski, po prostu przepiękny, wyjątkowy blond. Jeżeli zapuszczasz naturalki od zera do tego co było to myślę, że przy poroście 1-1,5cm na miesiąc [czyli tradycyjnie] to 5 lat co najmniej bez podcinana w trakcie. Długo Ale warto! Zwłaszcza, że masz na prawdę świetne takie długie włoski
dzięki dziewczyny za podnoszenie na duchu (przepraszam, ale nie umiem 'wielocytować' więc się odniosę do jednej wypowiedzi )
boskie to one owszem były i będą! jestem w pełni zdeterminowana ;P:P:P
muszę przejrzeć wątek odnośnie pielęgnacji, bo przyznam szczerze, że nie robię zbyt dużo dla włosów, choć wcześniej byłam zdania, że to właśnie temu zawdzięczam ich dobrą kondycję (w sensie, że im mniej kosmetyków, tym lepiej). no ale warto się rozejrzeć

właśnie wydaje mi się, że włosy rosną mi dużo szybciej, mniej więcej 2-2,5 cm miesięcznie, bo zwykle tyle ucieka mi u fryzjera, a chodziłam dotychczas regularnie co 3-4 tyg.
ostatnio chciałam ich już w ogóle nie ścinać na długości, tylko zapuszczać, ale były nierównej długości i chyba fryzjerka dobrze zaproponowała wyrównanie. teraz mam coś a'la krótki bob.

trzymam kciuki również za Was! uda nam się :P

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez siiesta Pokaż wiadomość
OTO jak moje wlosy wygladaly tuz po wizycie u fryzjera- kolor bardzo ciemny braz i dlugosc od 1 cm na skroni do 5 cm na grzywce TO najkrotsze wlosy jakie kiedykolwiek mialam !!!
bardzo króciutkie, ale ładnie Ci w nich wyglądasz zadziornie!

mi.a jest offline  
Stary 2010-08-04, 09:23   #600
IWONECZKA5810
Przyczajenie

cześć
dziewczynki pisałam na samym początku ale przez ten cały czas Was poczytywałam... niefarbowałam już jakieś 1,5 miesiąca i na początku gdy pojawiły się odrosty cieszyłam jak się jak dziecko, a teraz gdy tak patrzę to dosłownie jakby zanikały
(odrost prawie 2 cm). Mam już chyba jakąś obsesje na punkcie wyszukiwania odrostów i jak tak patrzę to wkońcu nie wiem czy wogóle rosną dodam że mam ścięte na króciutko...
właśnie skończyłam całe opakowanie wyciągu ze skrzypu polnego z witaminami do tego piję pokrzywkę teraz zakupiłam ampułki Radical i nie wiem może to od ciągłego patrzenia w lustro?!
żałuję tylko że wyprawiałam tyle z moimi biednymi włoskami, a kiedyś tak szybko rosły...
trzymajcie się. Będę trzymać kciuki i czytać po cichu.
IWONECZKA5810 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowanie, kręcone, naturalny kolor, rozjasniacz, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości