Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-02, 21:52   #1621
karolcia2106
Raczkowanie

Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tylko właśnie problem jest w tym że ja mam włosy długości jakos 37 cm, te najdłuższe, najkrótsze 30. Specjalnie scielam te zniszczone. Jakbym miała ściąć raz a porządnie to bym musiała sciac sie na zapałke Także u mnie zapuszczenie naturalnych od teraz to jest długi czas... Musze zapuscic jakieś powiedzmy 30 cm włosów czyli to jest pół roku lekko...
Także niestety nie wchodzi w gre ciachnąć raz a porządnie... Tymbardziej ze odrostu narazie nie bedzie u mnie widac wogóle jak juz rozjasnie tą ciemną czesc, bo go głupia pofarbowałam A juz bym miała tyle centymetrów do przodu
Nie wiem, naprawde nie wiem czy dam rade bo niecierpie mieć krótkich włosów :/ Czuje sie w nich tragicznie, i tez wygladam w nich tragicznie... I plakac mi sie chce na myśl - 30 cm wlosow do sciecia

Tyle o ile ze włosów nie mam zniszczonych ani troche. Ale wlasnie po tym jak probowalam wyrownac te odrosty z reszta ( o ja głupia :/ ) po paru miesiacach bez farby. Widze jak farba niszczy...
Ja swoje do połowy pleców obcięłam najpierw trochę za ramiona, zapuszczałam przez rok niemal, a dzięki niezbyt ogarniętej fryzjerce zamiast do ramion zostałam obciachana trochę krócej. Dla mnie wybawieniem stało się cieniowanie- wierzchnia warstwa jest zupełnie moja, a tych spod spodu w ten sposób nie widać I tak samo jak Ty źle się czuje w krótkich, ale jak dla mnie było to na szczęście ostatnie radykalne cięcie, teraz mogę znów zapuszczać
Myślę też, że wszystko zależeć będzie od różnicy między Twoimi naturalnymi a farbowanymi- jeśli nie będzie, aż tak widoczna może nie będziesz musiała radykalnie ścinać
Głowa do góry, każda z nas tutaj chyba przez takie dylematy przechodziła- bez cięcia nie ma szansy na w 100% naturalne

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me

karolcia2106 jest offline  
Stary 2010-11-02, 21:58   #1622
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karolcia2106 Pokaż wiadomość
Ja swoje do połowy pleców obcięłam najpierw trochę za ramiona, zapuszczałam przez rok niemal, a dzięki niezbyt ogarniętej fryzjerce zamiast do ramion zostałam obciachana trochę krócej. Dla mnie wybawieniem stało się cieniowanie- wierzchnia warstwa jest zupełnie moja, a tych spod spodu w ten sposób nie widać I tak samo jak Ty źle się czuje w krótkich, ale jak dla mnie było to na szczęście ostatnie radykalne cięcie, teraz mogę znów zapuszczać
Myślę też, że wszystko zależeć będzie od różnicy między Twoimi naturalnymi a farbowanymi- jeśli nie będzie, aż tak widoczna może nie będziesz musiała radykalnie ścinać
Głowa do góry, każda z nas tutaj chyba przez takie dylematy przechodziła- bez cięcia nie ma szansy na w 100% naturalne
W planie mam teraz pofarbowac sie na taki zblizony do naturalnego. Musze cały łeb bo i tak wszystko mam pofarbowane... A potem odczekam pol roku, jak uda mi sie to wiecej. Tyle to wytrzymam spokojnie. W sumie nie przeraża mnie tak chodzenie z odrostem na pół głowy co radykalne cięcie bo od roku próbuje zapuscic a ze miałam dekoloryzacje to tez sporo włosów poszło... Po tym czasie zobacze jak duza jest roznica, jak nieduza to zostawiam i bede co jakis czas obcinac. Poszaleje z fryzurkami Ale bede cały czas jedną długosc utrzymywac co by nie płakać. Jak różnica bedzie duża to pójde do fryzjera zeby to wyrównał ale nie tykał odrostów. I tak bede zapuszczać.
I jak juz bede miała swoje to nigdy wiecej zadnej farby Ewentualnie jakies szampony na pare myć jeśli kolor bedzie nijaki zeby go jakoś ładnie rozświetlić raz na jakis czas. Nigdy wiecej farby bo mi sie znowu jakas weżre na czarno :[

Taki mam wstepnie plan a co wyjdzie to zobaczymy Ale motywujecie mnie tu wszystkie do podjecia decyzji
czekoladowoo jest offline  
Stary 2010-11-02, 22:03   #1623
karolcia2106
Raczkowanie

W takim razie jeśli wstępnym plan jest ułożony, życzę wytrwałości w realizacji I trzymam kciuki Jakbyś miała chwile zwątpienia, wpadaj, pisz, pocieszymy i dodamy otuchy w ciężkich chwilach- po to tutaj jesteśmy chyba, żeby się wspierać

Stary 2010-11-02, 22:08   #1624
czekoladowoo
Zakorzenienie

Mam jeszcze miesiąc na podjęcie decyzji Ale mysle ze nawet jesli nie odwaze sie teraz na całkowite zapuszczenie naturalnych włosów, to na pewno na pofarbowanie ich do zblizonego koloru i zrezygnowanie z farb stałych, a uzywanie jedynie szamponów dla pogłębienia naturalnego koloru.

Dam znać za miesiac co zadecydowałam a w miedzyczasie pozwólcie że bede sie motywować i was podczytywać
Stary 2010-11-02, 22:30   #1625
deeestiiiny
Raczkowanie

Witajcie Kochane
Zdobyłam świeże zdjęcia, na którym widać całe moje włoski i odrościk. Proszę doradźcie mi co mam zrobić. Zastanawiam się nad ścięciem włosów do czerwonej kreski albo nad pofarbowaniem samemu tych jasnych farbowańców?! Boję się, że źle będę się czuła w krótkich i sama skłaniam się ku pofarbowaniu na zbliżony kolor, lecz czy jest łatwo uzyskać podobny kolor do naturalnego z tak jasnych włosów ?! Czy musiałabym wziąć kolor trochę ciemniejszy, który pewnie trochę się spierze? Farbowałam kiedyś lorealem do 18 myć i na odroście został, lecz na jasnych farbowańcach zupełnie się zmył ..
deeestiiiny jest offline  
Stary 2010-11-02, 23:39   #1626
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez deeestiiiny Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane
Zdobyłam świeże zdjęcia, na którym widać całe moje włoski i odrościk. Proszę doradźcie mi co mam zrobić. Zastanawiam się nad ścięciem włosów do czerwonej kreski albo nad pofarbowaniem samemu tych jasnych farbowańców?! Boję się, że źle będę się czuła w krótkich i sama skłaniam się ku pofarbowaniu na zbliżony kolor, lecz czy jest łatwo uzyskać podobny kolor do naturalnego z tak jasnych włosów ?! Czy musiałabym wziąć kolor trochę ciemniejszy, który pewnie trochę się spierze? Farbowałam kiedyś lorealem do 18 myć i na odroście został, lecz na jasnych farbowańcach zupełnie się zmył ..
Możesz spróbowac pofarbowac, ale na pewno bedziesz musiala uzyc trwalej farby. No i na takich jasnych wlosach kolor na pewno od razu sie nie przyjmie, adopiero za drugim razem, albo i trzecim.

A ja juz chyba podjełam decyzje Wracam do naturalnych. Albo inaczej - staram sie Zapuszczam tyle ile dam rade, mam nadzieje ze całe Dopuszczam jedynie opcje szamponów bardzo zblizonych do naturalnego ozywiajacego kolor. Raz na dobre pół roku albo i dluzej
Za miesiąc, 1,5 zaczynam - pierwszy cel - wakacje 2011

A powiedzcie mi jeszcze... myslicie ze to mozliwe ze moje naturalne wlosy odrosna grubsze i gestsze niz te farbowane ktore teraz mam ?
Oglądałam stare zdjecia i tak mi sie wydawalo ze mialam grubsze wlosy... ale moze to efekt tego ze mialam scinane na prosto zawsze. I ze przez ostatni rok sporo wlosow przez stresy wyleciało
Stary 2010-11-03, 10:48   #1627
Natalisis
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez deeestiiiny Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane

Raczej trudno będzie Ci uzyskać zbliżony kolorek do Twoich naturalek, bo z tego co widzę to masz je w chłodnym odcieniu. Więc jak położysz farbę na farbowańce to pewnie wyjdą z rudawą poświatą, albo co gorsza z zielonkawą (też już takie przerabiałam). No i kolor pewnie i tak będzie się różnił od Twoich i na pewno dość szybko się wypłucze z tak jasnych włosków, a farbowanie je dodatkowo podniszczy, dlatego zastanów się czy jest sens się w to bawić. Tym bardziej, że do końca nie wiadomo jaki się uzyska efekt końcowy. Ja bym się bała farbowania. Wolałabym podciąć, bo i tak kiedyś będzie trzeba, żeby się farbowańców pozbyć na dobre. Może jak się boisz tak od razu ściąć tyle to skarcaj je stopniowo co jakiś czas po 4-5 cm. Każde podcieńcie będzie Cię przybliżać do Twoich naturalek. Oczywiście zrobisz jak uważasz i wybierzesz dla siebie najlepsze rozwiązanie, ale zastanów się dobrze nad tym farbowaniem zanim się zdecydujesz.
Natalisis jest offline  
Stary 2010-11-03, 14:33   #1628
Exquise
Zadomowienie

Najlepiej nic nie robić z włosami tylko czekać aż odrosną naturalne
Obliczyłam, że na wakacje będę miała swoje do ramion ah nie moge się doczekać !

Exquise jest offline  
Stary 2010-11-03, 14:39   #1629
karolcia2106
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
I jak wyhodujesz swoje do ramion to obcinasz wtedy farbowańce czy nadal zapuszczasz całe włosy ?
Naturalne do ramion- brawo, brawo

Stary 2010-11-03, 14:51   #1630
Hermit
Zadomowienie

Cytat:
też tak uważam

Cytat:
ja też się nie mogę doczekać wakacji, ale gdzie tu wakacje
w ogole to zastanawiam się ciagle czy nie sciac wlosow rowno z koncem odrostów, tylko od lat nie mialam takich krotkich wlosow (były by wtedy za brodę) i boje sie, ze nie bede mogla sie przyzwyczaic z drugiej strony i tak odrosną
Hermit jest offline  
Stary 2010-11-03, 15:37   #1631
deeestiiiny
Raczkowanie

Hermit może akurat spodobasz się sobie w krótszych włoskach

Ja postanowilam, że do Nowego Roku nie ruszam kłaczków, a potem się zastanowie nad podcięciem, a jak się nie zdecyduje to zetne dopiero po wakacjach na zimę.. to takie moje małe postanowienie. Moje najdłuższe włosy maja 60 cm, ale są mocno pocieniowane i nie widać tego dobrze.

Farbować rzeczywiście nie będę, bo nie wiadomo co z tego wyjdzie, a szkoda tylko pieniędzy i włosków
deeestiiiny jest offline  
Stary 2010-11-03, 16:17   #1632
Karolina_xxl
Raczkowanie

Pięknee odrosty ; P
ja moje cackam, cackam i wydaje mi się, ze stoją w miejscu

a swój naturalny na b.jasnym blondzie robiony
czyli ciemny blond trzymał sie u mnei 2 tygodnie
cena 160 zł?
wiec nie polecam :p
teraz ma mwłosy mysie odrosty i kanarkową reszte
ale wygladam pięknie xD
Karolina_xxl jest offline  
Stary 2010-11-03, 16:53   #1633
ricca166
Wtajemniczenie

Hej!Ja już pół roku nie farbuję trwałą farbą (a od 5,5 miesiąca szamponetką).Farbuję włosy już 7 lat i szczerze mówiąc nie planowałam powrotu do naturalnych,gdyby nie to że po zafarbowaniu pewnego razu jakąś farbą (już nie pamiętam jak to była),uzyskałam kolor zbliżony do mojego ,czyli mysi blond.No i tak to się zaczęło Zapomniałam już jak fajne ,grube i lśniące mam włosy i szczerze to nawet nie są one typowo mysie,mają złoto-rudawy połysk.I wogóle jestem z Was dziewczyny dumna,super macie włosy ,nie ma to jak zdrowe ,lśniące i przede wszystkim swoje własne.

p.s.Mam pytanko.Śledzę na bieżąco ten wątek,ale ciekawi mnie czy któraś wizażanka zapuściła naturalne włosy w tym wątku tak do samego końca(i długości conajmniej do ramion)?
ricca166 jest offline  
Stary 2010-11-03, 17:38   #1634
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

wczoraj zrobilam szamponetke i dzisiaj umylam pierwszy raz glowe i sie zmyla calkowicie, znowu odrosty... a mialo byc 4-8 myc.. heh
zrobie dopiero na sylwestra, akurat na jedna noc.
Skarb90 jest offline  
Stary 2010-11-03, 19:36   #1635
Exquise
Zadomowienie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Były tu takie, że zapuściły całkowicie naturalne przez ścięcie na krótko lub podcinanie co jakiś czas aż w końcu miały całe swoje. Jest to całkowicie osiągalne, tylko wiadomo potrzeba czasu

Nie wiem czy po powrocie do naturalnych będę miała nadal długie czy je zetnę. Różnie to u mnie bywa ale jeśli spodobają mi się długie włosy to pewnie nigdy ich nie skrócę (poza regularnym podcinaniem końcówek).

Exquise jest offline  
Stary 2010-11-03, 22:54   #1636
siiesta
Rozeznanie

Cytat:
Były tu takie, że zapuściły całkowicie naturalne przez ścięcie na krótko lub podcinanie co jakiś czas aż w końcu miały całe swoje. Jest to całkowicie osiągalne, tylko wiadomo potrzeba czasu

Nie wiem czy po powrocie do naturalnych będę miała nadal długie czy je zetnę. Różnie to u mnie bywa ale jeśli spodobają mi się długie włosy to pewnie nigdy ich nie skrócę (poza regularnym podcinaniem końcówek).
Ja juz mam swoje calkiem naturalne tylko walcze z odrostami odrostow, ktore sa notabene rudawe. Brakuje mi jeszcze z 15 cm ale tak dlugo zapuszczam wlosy (od tamtego roku w maju) ze juz mi wszystko jedno ile bede czekala na efekty. Musze zmierzyc wlosy. Ciekawe ile uroslo przez ostatnie tygodnie . Tak wogole z dnia na dziien coraz bardziej kocham swoj naturalny kolor wlosow- nawet te siwiutkie jedynki ktore pojawily sie na czubku glowy
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline  
Stary 2010-11-04, 01:42   #1637
uca
Rozeznanie

Fajnie dziewczyny ze macie taka motywacje . Ja zyje w permanentnym kryzysie, ale nie chce zasmiecac forum . Taka monochromatyczna jestem, wlosy prawie w tym samym kolorze co skora i oczy, tylko brwi naturalnie ciemne. Chyba z mojego zapuszczania nici bo wlosy marne i za nic sie nie chca ukladac. I na dodatek mam wrazenie ze im bardziej o nie dbam tym gorzej wygladaja (wczoraj siedzialam z maska na glowie, dzisiaj suche i powywijane na wszystkie strony siano) . Nie wiem czy z genami da sie wygrac, wlosy nigdy nie byly moim atutem.
uca jest offline  
Stary 2010-11-04, 13:19   #1638
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
Fajnie dziewczyny ze macie taka motywacje . Ja zyje w permanentnym kryzysie, ale nie chce zasmiecac forum . Taka monochromatyczna jestem, wlosy prawie w tym samym kolorze co skora i oczy, tylko brwi naturalnie ciemne. Chyba z mojego zapuszczania nici bo wlosy marne i za nic sie nie chca ukladac. I na dodatek mam wrazenie ze im bardziej o nie dbam tym gorzej wygladaja (wczoraj siedzialam z maska na glowie, dzisiaj suche i powywijane na wszystkie strony siano) . Nie wiem czy z genami da sie wygrac, wlosy nigdy nie byly moim atutem.
A nakładasz cos bez spłukiwania potem?? Ja po masce bez silikonów musze nalozyc cos bez spłukiwania bo konce mam strasznie suche i mi sie nie rozczesuja
Stary 2010-11-04, 13:45   #1639
Olimpiamiko
Raczkowanie

a ja pofarbowałam na kolor zbliżony do mojego głównie
po to by zlikwidować rudy kolor końcówek, a teraz żałuję..
bo miałam już przynajmniej 3-4 cm odrost, a fryzjerka w dodatku
ścięła mi włosy chyba z 8 cm ;( a chciałam tylko podciąć końcówki
0,5 cm, ech... tak to jest, trudno, teraz robię wszystko, żeby jak
najszybciej odrosły

wracam do naturalnego koloru od 11.2010 - cel prawie osiągnięty! już 12 cm naturalnych
Olimpiamiko jest offline  
Stary 2010-11-04, 14:09   #1640
AngelkaMorelka
Raczkowanie

Widze dziewczynki ze nie tylko ja mysle juz o wakacjach (a balam sie ze juz ze mna jest cos nie tak) Ja juz nawet planuje jakie bede robila fryzurki z moich calkiem naturalnych wloskow ktore powinny juz byc na wakacje;D A poki co mecze sie z tymi moimi krotkimi kikutkami Ale farby pozostalo z 5 cm co jest jedynym pocieszeniem ;P Moze takie zdrowsze wloski zaczna rosnac szybciej Dobrze ze jestescie bo chyba popadlabym juz dawno w depresje przez te wlosy... Czuje sie ogromnie zaniedbana w kolorowych wlosach i mam wrazenie ze wszyscy w kolo na ulicy patrza na moj rudy kucyk Ale na wiosne bedziemy juz 100 razy blizej celu i kiedy czapki pojda z glow bedziemy chwalily sie swoimi zdrowymi, blyszczacymi i pieknymi wloskami A tak apropo to co robicie zeby wlosy sie ladnie blyszczaly? (Chyba mam manie)
Stary 2010-11-04, 14:23   #1641
Exquise
Zadomowienie

UCA coś Cię ostatnio te kryzysy trzymają... może wizyta u fryzjera dobrze by Ci zrobiła wiesz takie podcięcie co nie co Długie włosy nie wszystkim pasują i czasem krótkie fryzurki są bardziej twarzowe niż te długie więc może nie ma sensu zapuszczać na długie skoro one już świrują mając większą długość niż zwykle

SIIESTA właśnie! Ty też naturalna, pominęłam Cię - wybacz

Nie stosuję nic na połysk, czasem psiknę na włosy expresową odżywkę Gliss Kura poza tym nic więcej włosy zdrowe = błyszczące

Exquise jest offline  
Stary 2010-11-04, 18:28   #1642
uca
Rozeznanie

Czekoladowo, no wlasnie chyba zaczne - bo inaczej mam gabczaste wlosy i jakby fale .
Exquise - no niestety, henny juz nie mam wiec chemia strasznie kusi. Moze po prostu mam problemy z samoakceptacja . I wlosy do sciecia , piekny gruby warkocz to w moim wypadku marzenia scietej glowy. Moze pofarbuje zeby sobie ulzyc, a za jakis czas znowu dolacze do watku bo moje przygody z wlosami zawsze zataczaja pelne kolo .
Szkoda ze nie mieszkam w Polsce i nie mam dostepu do szamponetek, bo w kraju gdzie 99% procent populacji ma kruczoczarne wlosy lagodna koloryzacja po prostu nie istnieje (nawet firmy typu garnier maja inna oferte kolorystyczna w ogole - pewnych kolorow nie ma za to sa inne, przeznaczone na tutejszy rynek).
uca jest offline  
Stary 2010-11-04, 20:39   #1643
siiesta
Rozeznanie

Cytat:
Czekoladowo, no wlasnie chyba zaczne - bo inaczej mam gabczaste wlosy i jakby fale .
Exquise - no niestety, henny juz nie mam wiec chemia strasznie kusi. Moze po prostu mam problemy z samoakceptacja . I wlosy do sciecia , piekny gruby warkocz to w moim wypadku marzenia scietej glowy. Moze pofarbuje zeby sobie ulzyc, a za jakis czas znowu dolacze do watku bo moje przygody z wlosami zawsze zataczaja pelne kolo .
Szkoda ze nie mieszkam w Polsce i nie mam dostepu do szamponetek, bo w kraju gdzie 99% procent populacji ma kruczoczarne wlosy lagodna koloryzacja po prostu nie istnieje (nawet firmy typu garnier maja inna oferte kolorystyczna w ogole - pewnych kolorow nie ma za to sa inne, przeznaczone na tutejszy rynek).
masz na mysli kraje hiszpano-jezyczne ;-) desde muy lejos. !Bien, muy bien!
Ja radze nie rezygnowac z zapuszczania. Po co zataczac to kolo, skoro jeszcze troche determinacji i mozna wyjsc na prosta!!!!
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline  
Stary 2010-11-04, 20:48   #1644
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

Odrosty po zmyciu szamponetki , lubie je fotografowac xd pierwsza fotka z dzisiaj 3 miesiace i 23 dni bez farby,druga fotka gdy odrosty mialy niecałe 3 miesiace

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2010-11-04 o 20:56
Skarb90 jest offline  
Stary 2010-11-05, 12:30   #1645
xyolax
Zakorzenienie

Skarb90, jaki piękny odrost i jak na trochę ponad 3 miesiące to jest ogromny ! <zazdrości>
Stary 2010-11-05, 12:57   #1646
Exquise
Zadomowienie

UCA zrobisz jak chcesz, ale w sumie po co farbować a potem znowu wracać. Przemyśl to na spokojnie jeszcze raz

Nie chcę nic mówić, ale moje naturalsy pewnie też kiedyś się znudzą i rzucę na nie farbę, jak na razie je kocham i oby ta miłość trwała długo

SKARB ładny odrost, rzeczywiście duuuży

Exquise jest offline  
Stary 2010-11-05, 13:31   #1647
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90
rosna powoli, od paru dni zaczelam pic pokrzywe i stosuje wax, moze to cos przyspieszy porost.. zobaczymy

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
jak chcesz zmiany to zrob szamponetka tak jak ja robilam, a nie farba, chociaz nie bedziesz zalowala odrostu, a szmyje sie szybko, bo mi po jedbym myciu... a myslalam ze kolor bede miala tydzien chociaz..

aha właśnie zobaczyłam, ze u Ciebie nie ma szamponetek ;/ skoro nie ma to nie kombinuj nic, jakos sie przemeczysz..

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
UCA zrobisz jak chcesz, ale w sumie po co farbować a potem znowu wracać. Przemyśl to na spokojnie jeszcze raz

Nie chcę nic mówić, ale moje naturalsy pewnie też kiedyś się znudzą i rzucę na nie farbę, jak na razie je kocham i oby ta miłość trwała długo

SKARB ładny odrost, rzeczywiście duuuży

nie znudza sie szkoda sie meczyc z zapuszczeniem ja swoje pofarbue dopiero jak pojawia mi sie siwe wlosy podoba mi sie polaczenie naturalnego koloru wlosow z delikatna opalenizna

wstawiam Wam coś dla zmotywowania, piękne, naturalne kolorki

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-11-06 o 19:29 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
Skarb90 jest offline  
Stary 2010-11-05, 15:17   #1648
Hermit
Zadomowienie

drugie zdjecie jest mega
Hermit jest offline  
Stary 2010-11-05, 15:21   #1649
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
drugie zdjecie jest mega

a no
Skarb90 jest offline  
Stary 2010-11-05, 17:38   #1650
Exquise
Zadomowienie

Zmotywowałaś !
Wrócić do swoich naturalnych włosów i mieć je długie = bezcenne

Exquise jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowanie, kręcone, naturalny kolor, rozjasniacz, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości