Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-01-29, 15:36   #2941
xyolax
Zakorzenienie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
To może ja pokażę swoje malutkie odrosty. Zdjęcie pierwsze: włosy po dekoloryzacji - schodzenie z brązu do średniego blondu. Zdjęcie drugie - aktualny odrost po 4 miesiącach od ściągania koloru
Ja również nie widzę odrostu, piękny ten kolor na 2 zdjęciu!

A mnie już zaczyna denerwować to, że nie widzę dokładnego miejsca gdzie kończy się odrost i tak na oko muszę mierzyć jaki długi on jest I jak tu mi dogodzić
Stary 2011-01-29, 15:55   #2942
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość

A mnie już zaczyna denerwować to, że nie widzę dokładnego miejsca gdzie kończy się odrost i tak na oko muszę mierzyć jaki długi on jest I jak tu mi dogodzić
Swoje odrosty widzę najlepiej patrząc pod dzienne światło - jest różnica w tonacji, połysku brrr... I doskonale widoczne są jeszcze w Douglasie - halogeny w tej drogerii to jakiś koszmar
Stary 2011-01-29, 16:02   #2943
anianutella
Raczkowanie

Cytat:

to że coraz trudniej jest Ci zobaczyć gdzie jest odrost to dobry znak, farba się wypłukuje, nie będzie takiej różnicy w kolorze.
a tak wogóle to wy je mierzycie? można się czasem chyba zadręczyć, bo ja pamiętam że mi nie zawsze rosły tak samo szybko. chodziłam co 2 mies na podcinke, ale czasem nie miałam z czym iść bo stały w miejscu
poza tym mi fryzjerka powiedziała i chyba miałaa rację że, sama sobie zniszczyłam włosy bo farbowałam je w domu, nieumiejętnie kładłam farbę, nie tylko na włosy ale na skórę głowy, czasem wcierałam żeby nie mieć odrostów, włosy wypadały jak po chemii, nic nie rosło nowego, podobno zabiłam jakieś komórki, martwa skóra głowy nie dawała nowych plonów minęło parę miesięcy zanim się bujnęło...

nad zdjęciem pracuje, mam same takie w sztucznym świetle złej jakości.

Ludzie dzielą się na tych, którzy kochają koty i na tych pokrzywdzonych przez los.
Oscar Wilde
anianutella jest offline  
Stary 2011-01-29, 16:10   #2944
xyolax
Zakorzenienie

Cytat:
Swoje odrosty widzę najlepiej patrząc pod dzienne światło - jest różnica w tonacji, połysku brrr... I doskonale widoczne są jeszcze w Douglasie - halogeny w tej drogerii to jakiś koszmar
Wiadomo, aparat zniekształca, a najlepiej odrost widać gołym okiem przy świetle dziennym

Nooo, w niektórych sklepach jest takie oświetlenie, że wszelkie niedoskonałości widać

Cytat:
Napisane przez anianutella Pokaż wiadomość
to że coraz trudniej jest Ci zobaczyć gdzie jest odrost to dobry znak, farba się wypłukuje, nie będzie takiej różnicy w kolorze.
a tak wogóle to wy je mierzycie? można się czasem chyba zadręczyć, bo ja pamiętam że mi nie zawsze rosły tak samo szybko. chodziłam co 2 mies na podcinke, ale czasem nie miałam z czym iść bo stały w miejscu
poza tym mi fryzjerka powiedziała i chyba miałaa rację że, sama sobie zniszczyłam włosy bo farbowałam je w domu, nieumiejętnie kładłam farbę, nie tylko na włosy ale na skórę głowy, czasem wcierałam żeby nie mieć odrostów, włosy wypadały jak po chemii, nic nie rosło nowego, podobno zabiłam jakieś komórki, martwa skóra głowy nie dawała nowych plonów minęło parę miesięcy zanim się bujnęło...

nad zdjęciem pracuje, mam same takie w sztucznym świetle złej jakości.
Ja ostatnio farbowałam same farbowańce na kolor zbliżony do naturalek, dlatego u mnie nie widać, ale teraz brakuje mi tej różnicy kolorów
Mierzymy, mierzymy

Dziewczyny, zostawiłam wczoraj na noc olej z pestek wingoron i oliwę z oliwek na włosach, dzisiaj 15 min przed myciem nałożyłam naftę z olejem rycynowym na włosy, umyłam, włosy wyschły i... są cudowne takie mięciutkie, nie puszą się tak bardzo, są wygładzone (choć moje włosy jedynie prostownica wygładzi w 100%), zakochuję się powoli w tym olejowaniu

A i była może któraś z was kiedykolwiek na mikrodermabrazji?

Edytowane przez xyolax
Czas edycji: 2011-01-29 o 16:12
xyolax jest offline  
Stary 2011-01-29, 16:46   #2945
trihomonas
Zadomowienie

Cytat:
To może ja pokażę swoje malutkie odrosty. Zdjęcie pierwsze: włosy po dekoloryzacji - schodzenie z brązu do średniego blondu. Zdjęcie drugie - aktualny odrost po 4 miesiącach od ściągania koloru
Piekne ustaTakie pelne Wloski tez-te z 1wszego zdj. mi sie podobaja
Cytat:

Ja ostatnio farbowałam same farbowańce na kolor zbliżony do naturalek, dlatego u mnie nie widać, ale teraz brakuje mi tej różnicy kolorów
Mierzymy, mierzymy

Dziewczyny, zostawiłam wczoraj na noc olej z pestek wingoron i oliwę z oliwek na włosach, dzisiaj 15 min przed myciem nałożyłam naftę z olejem rycynowym na włosy, umyłam, włosy wyschły i... są cudowne takie mięciutkie, nie puszą się tak bardzo, są wygładzone (choć moje włosy jedynie prostownica wygładzi w 100%), zakochuję się powoli w tym olejowaniu

A i była może któraś z was kiedykolwiek na mikrodermabrazji?
Wiesz jak ja bym chciala nie widziec wielkiej róznicy miedzy farbowancami a naturelkami A u mnie to jest jak czarne z bialym
Co do mikrodermarbrazji-nie mialam ale bym chciala,bo mam troche plam na brodzie po pryszczach,których nawet nie dotykalam
Jesli chodzi o olejowanie to mnie wzielo na maxaNie wyobrazam sobie umyc glowy bez wczesniejszego naolejowania wlosków jadalnym tluszcykiem kokosowym
trihomonas jest offline  
Stary 2011-01-29, 18:13   #2946
Exquise
Zadomowienie

Podziwiam za te olejowanie, mi się nadzwyczajnie w świecie nie chce

Exquise jest offline  
Stary 2011-01-29, 18:43   #2947
xyolax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Piekne ustaTakie pelne Wloski tez-te z 1wszego zdj. mi sie podobaja

Wiesz jak ja bym chciala nie widziec wielkiej róznicy miedzy farbowancami a naturelkami A u mnie to jest jak czarne z bialym
Co do mikrodermarbrazji-nie mialam ale bym chciala,bo mam troche plam na brodzie po pryszczach,których nawet nie dotykalam
Jesli chodzi o olejowanie to mnie wzielo na maxaNie wyobrazam sobie umyc glowy bez wczesniejszego naolejowania wlosków jadalnym tluszcykiem kokosowym
Z jednej strony to plus, z drugiej minus
Ja też się dziwnie czuje jak wiem, że nienaolejowałam włosków
Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Podziwiam za te olejowanie, mi się nadzwyczajnie w świecie nie chce
Wiesz co, mi też się czasem nie chce, ale jak widzę takie efekty to mam pełną motywację
Stary 2011-01-29, 18:52   #2948
Exquise
Zadomowienie

Może gdybym miała potrzebe tzn zniszczone włosy to pewnie bardziej przyłożyłabym się do olejowania, a tak olewam sprawę ...
Po olejkach gdy wcześniej stosowałam miałam więcej włosów i grubsze były przy skórze głowy.

Exquise jest offline  
Stary 2011-01-29, 19:03   #2949
xyolax
Zakorzenienie

Cytat:
Może gdybym miała potrzebe tzn zniszczone włosy to pewnie bardziej przyłożyłabym się do olejowania, a tak olewam sprawę ...
Po olejkach gdy wcześniej stosowałam miałam więcej włosów i grubsze były przy skórze głowy.
Ja nie olejuję przy skórze głowy to nie zobaczę czy te olejki wpływają jakoś na zgęstnienie czy porost :P ale widzę różnicę w stanie i wyglądzie włosów ;-)
Stary 2011-01-29, 20:49   #2950
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

na podniesionym paśmie widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 012511145512.jpg (58,7 KB, 69 załadowań)
Meadow jest offline  
Stary 2011-01-29, 22:59   #2951
AngelkaMorelka
Raczkowanie

Oj dziewczynki w chwili wolnej biegne gdzies kupić sobie też jakiś olej;P Tylko nie wiem czy z pestek winogron czy kokosowy;P Kusicie oj kusicie bardzo
Stary 2011-01-29, 23:03   #2952
xyolax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
na podniesionym paśmie widać
widzę świetnie dobrany kolor, bo różnica kolorów jest minimalna

Cytat:
Napisane przez AngelkaMorelka Pokaż wiadomość
Oj dziewczynki w chwili wolnej biegne gdzies kupić sobie też jakiś olej;P Tylko nie wiem czy z pestek winogron czy kokosowy;P Kusicie oj kusicie bardzo
polecam, polecam osobiście z pestek winogron mi podpasował, do kokosa robiłam 2 podejścia i niestety mi nie podpasował, ale jeszcze go zupełnie nie skreśliłam
Stary 2011-01-29, 23:12   #2953
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
widzę świetnie dobrany kolor, bo różnica kolorów jest minimalna
Zgadzam się... Różnica minimalna. Wszystko zleje się w jedno i łatwiej będzie wrócić do naturalek
Stary 2011-01-29, 23:18   #2954
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

tam nie wiem czy zauważyłyście przy odroście jest tylko chwilkę ciemniejsze, jakbym nie farbowała wcześniejszego odrostu to chyba nie byłoby różnicy... ale teraz wiecie czemu ciężko było mi wychwycić ile on dokładnie ma ale przynajmniej wiem czego szukać jakbym wpadła w depresję jak mi siwe kiedyś wyjdą

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2011-01-29 o 23:20
Meadow jest offline  
Stary 2011-01-30, 10:39   #2955
srebrna_smuga
Wtajemniczenie

O jej same chudzinki a ja bym tak chciała ważyc 47kg
Ale coś mi to odchudzanie nie idzie...

Podczytuje Was jak mam chwilkę a z odrostami przypomne się 10 lutego, zobacze jaka teraz bedzie różnica
w załączniku z 30 stycznia, mokre po umyciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie849.jpg (87,4 KB, 75 załadowań)

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline  
Stary 2011-01-30, 11:42   #2956
Exquise
Zadomowienie

SREBRNA świetnie widać odrost, nawet gdy jest mokry. I już jest długi

MEADOW nooo widać już coś różnica niewielka, ale będzie lepiej zapuszczać swoje.

Jednak na noc zaolejowałam włosy łopianowym, jakoś się przemogłam. Zmierzyłam też włosy bo wydały mi się długie i ku mojemu zdziwieniu mają już ok. 39-40 cm, a ostatnio pisałam Wam chyba z tydzień temu, że mają ok. 38 cm, więc albo wcześniej zle zmierzyłam albo mi już urosły - może pokrzywka już zadziałała 1,5 miesiąca temu po fryzjerze miałam dł. ok 36 cm.

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Mam pytanie do Was kochane: masujecie sobie skórę głowy? Podobno pozytywnie to wpływa na włosy, na cebulki, szybciej rosną itp.
Wczoraj jak sobie robiłam taki masaż to pełno włosów miałam na sobie, a przecież byłam delikatna

Exquise jest offline  
Stary 2011-01-30, 11:59   #2957
justevi
Raczkowanie

Masaż dobrze wpływa na włosy i skóre głowy i cebulki. Pobudza krążenie a co za tym idzie więcej składników odżywczych dochodzi w te miejsca. Pobudza też włosy do szybszego wzrostu. Po masażu wypadają te co i tak by wypadły. Więc nie powinno byc ich szkoda. Ja czasami masuje skóre głowy jak mam czas. Wypróbowałam oelj z pestek winogron do twarzy. i spisuje sie naprawde nieźle Ostatnio od ogrzewania i wogóle zimy mam sucha skórę więc kilka razy na noc potraktowałam ja olejem winogronowym razem z włosami. Świeciłam sie niemiłosiernie, ale rano moja buźka była aksamitnie gładka i nawilżona. Zapychania porów nie zauważyłam jeszcze.

Wymiana kosmetyków: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170

22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline  
Stary 2011-01-30, 12:50   #2958
Joanna Markiewicz
Przyczajenie

Powrót do natury-ZERO odrostów

Hej, chciałam podzielić sie z wami moją radością z powodu zapuszczania moich naturalnych włosów. W końcu mi sie to udało, ale nie było łatwo. Trzeba było stopniowo podcinać jasne końcówki, co nie wyglądało na głowie zbyt ciekawie, zwłaszcza przy krótkich włosach. Ale opłacało się Teraz mam włosy ok 5cm ale za to całkiem swoje, taki ciemny, mysi blond. Kiedyś mi sie on nie podobał, teraz uważam że świetnie pasuje do mojego letniego typu urody.
Zalety włosów naturalnych:
-lśniące i miękkie
-o 90% mniej ich wypada niz kiedy je co miesiąc farbowałam
-jednolity odcień i w świetle dziennym i sztucznym
-estetyczny wygląd
Ogólnie jeśli ktoś ma zamiar zapuszczać swoje włoski to gorąco polecam. Naprawdę warto. Bawienie sie z tą całą chemią co miesiąc i cieszenie się dobrymi efektami przez pierwsze 2 tygodnie po farbowaniu nie są warte niszczenia tego, co nam dała natura.
Stary 2011-01-30, 13:11   #2959
elilalu86
Raczkowanie

Dot.: Powrót do natury-ZERO odrostów

Super, że Ci się udało ja po latach farbowania na wszystkie mozliwe kolory ... byłam już blondynką, rudą, teraz ciemny brąz wpadający w czerń... stwierdziłam, że najlepiej mi w moich naturalnych włosach... które są ciemny blond, wpadający w kasztan. Niedługo będę robic sobie zabieg Encanto (mam kręcone), a potem planuję stopniowo rozjaśniać włosy. Kiedy będą juz zbliżone do naturalnego przestanę farbować. Chociaż myślałam też o tym, żeby co miesiąc robić sobie jaśniejsze pasemka. Już nigdy farbowania !
elilalu86 jest offline  
Stary 2011-01-30, 13:16   #2960
Joanna Markiewicz
Przyczajenie

Ja też już miałam na głowie wszystkie mozliwe kolory, łącznie z granatową czernią!!! i zawsze potem pozostawało mi suche matowe siano i przebarwienia na całej głowie. Gdy się zbliżał czas farbowania odrostów była to dla mnie po prostu kara. Teraz na szczęście ten problem sie skończył, może to dziwne, ale nie fabując włosów czuję sie wolna
Stary 2011-01-30, 13:27   #2961
jo4nna
Raczkowanie

Cytat:

Mam pytanie do Was kochane: masujecie sobie skórę głowy? Podobno pozytywnie to wpływa na włosy, na cebulki, szybciej rosną itp.
Wczoraj jak sobie robiłam taki masaż to pełno włosów miałam na sobie, a przecież byłam delikatna
Ja masuję sobie głowę- kupiłam ze skrzypovitą masażer i czasem z niego korzystam- np. dzisiaj. Czytałam dużo o pozytywnym wpływie masażu na cebulki i dlatego postanowiłam wypróbować. Powiem Wam, że nie pamiętałabym o tym masażu, ale jest to po prostu samo w sobie bardzo relaksujące I na samym początku wskazówka- masujcie sobie głowę wieczorem, na dzień przed myciem włosów, albo bezpośrednio, bo przez pobudzenie cebulek, włosy się przetłuszczają.
jo4nna jest offline  
Stary 2011-01-30, 13:34   #2962
trihomonas
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość

Podczytuje Was jak mam chwilkę a z odrostami przypomne się 10 lutego, zobacze jaka teraz bedzie różnica
srebrna_smugo ile Twój odrost ma juz cm.? Sliczny jest i dlugi Prawie wszystkim dziewczynom odrost zlewa sie z farbowancami a widze,ze u Ciebie podobnie jest jak u mnie Wreszcie nie czuje sie samotnaTeraz mam pytanie:czy tak zamierzasz do konca zapuszczac swoje naturelki,nie farbujac pod ich kolor farbowanców???Mam nadzieje,ze tak

Cytat:

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Zawsze masuje skóre glowy To prawdziwa przyjemnosc dla mnie i dla mojego lepka Planuje tez kupic inne oleje-widzialam w jednym ze sklepów na póleczce rózne oleje a na samym spodzie butelki osady z róznych zíólekolej z rozmarynem,z czosnkiem,tymiankiem itd.
Xyolax a czemu kokosik Ci nie podszedl??? Jaki mialas??? Ja mam jadalny

Edytowane przez trihomonas
Czas edycji: 2011-01-30 o 13:35
trihomonas jest offline  
Stary 2011-01-30, 13:48   #2963
madzialena 25
Raczkowanie

Hej , ja tez juz moge sie pochwalic naturalnymi wlosami
Farbowalam 10 lat i tez mialam wszystkie kolory na glowie . Przestalam farbowac w sierpniu 2009 i teraz mam cale moje ukochane naturalne wloski.
madzialena 25 jest offline  
Stary 2011-01-30, 14:06   #2964
nielegalnaa
Rozeznanie

Ja akurat wolę farbować niż mieć naturalne włosy. Normalnie jestem blondynką, ale już bardzo długo farbuję włosy na czarno. Pamiętam, że raz chciałam wrócić do naturalnych włosów i ścięłam je. Gdy osiągnęły około 10 cm - i zobaczyłam w pełni swój naturalny odcień włosów stwierdziłam po prostu, że wyglądam nijako, a moja twarz nie ma charakteru. Od razu je zafarbowałam z powrotem

Najważniejsze są jednak nasze odczucia. Jeżeli "niefarbowanie" kogoś wyzwala i czuje się z tym dobrze - to ekstra, jeżeli lubi farbować włosy - tak samo.

Poza tym farbuję włosy i muszę przyznać, że także posiadam wszystkie wypisane zalety włosów niefarbnowanch

I gratuluję cierpliwości, ponieważ wracanie do naturalnego koloru to niełatwa sprawa, jak napisała zresztą autorka wątku

nielegalnaa jest offline  
Stary 2011-01-30, 14:16   #2965
xyolax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość

no no elegancki odrościk

Cytat:
SREBRNA świetnie widać odrost, nawet gdy jest mokry. I już jest długi

MEADOW nooo widać już coś różnica niewielka, ale będzie lepiej zapuszczać swoje.

Jednak na noc zaolejowałam włosy łopianowym, jakoś się przemogłam. Zmierzyłam też włosy bo wydały mi się długie i ku mojemu zdziwieniu mają już ok. 39-40 cm, a ostatnio pisałam Wam chyba z tydzień temu, że mają ok. 38 cm, więc albo wcześniej zle zmierzyłam albo mi już urosły - może pokrzywka już zadziałała 1,5 miesiąca temu po fryzjerze miałam dł. ok 36 cm.

Ja poza tym co myje włosy i wcieram później tonik w skalp to nie masuję z czystego lenistwa

Cytat:
srebrna_smugo ile Twój odrost ma juz cm.? Sliczny jest i dlugi Prawie wszystkim dziewczynom odrost zlewa sie z farbowancami a widze,ze u Ciebie podobnie jest jak u mnie Wreszcie nie czuje sie samotnaTeraz mam pytanie:czy tak zamierzasz do konca zapuszczac swoje naturelki,nie farbujac pod ich kolor farbowanców???Mam nadzieje,ze tak

Zawsze masuje skóre glowy To prawdziwa przyjemnosc dla mnie i dla mojego lepka Planuje tez kupic inne oleje-widzialam w jednym ze sklepów na póleczce rózne oleje a na samym spodzie butelki osady z róznych zíólekolej z rozmarynem,z czosnkiem,tymiankiem itd.
Xyolax a czemu kokosik Ci nie podszedl??? Jaki mialas??? Ja mam jadalny
Wiesz co, po użyciu miałam wrażenie, że włosy mam bardziej napuszone i jakby nieco bardziej przesuszone Używałam Dabur Vatika (z amlą, henną i cytyną), później zrobiłam podejście do Parachute i było jeszcze gorzej do tego ten Parachute miał taki zapach okropny, że aż mnie mdliło jak otworzyłam samą zatyczkę od oleju ale jak wyczaję gdzieś Efavit to zakupię i dam mu OSTATNIĄ szansę
Stary 2011-01-30, 14:22   #2966
trihomonas
Zadomowienie

Cytat:

Wiesz co, po użyciu miałam wrażenie, że włosy mam bardziej napuszone i jakby nieco bardziej przesuszone Używałam Dabur Vatika (z amlą, henną i cytyną), później zrobiłam podejście do Parachute i było jeszcze gorzej do tego ten Parachute miał taki zapach okropny, że aż mnie mdliło jak otworzyłam samą zatyczkę od oleju ale jak wyczaję gdzieś Efavit to zakupię i dam mu OSTATNIĄ szansę
Acha No ja tam nie znam tego z Vatki ani zadnego przez Ciebie wymienionego Ale przeciez to niewazne jakim olejem olejujesz wlosy-najwazniejsze,ze Ci sluzy
trihomonas jest offline  
Stary 2011-01-30, 14:30   #2967
xyolax
Zakorzenienie

Cytat:
Acha No ja tam nie znam tego z Vatki ani zadnego przez Ciebie wymienionego Ale przeciez to niewazne jakim olejem olejujesz wlosy-najwazniejsze,ze Ci sluzy
Tych używałam

a Ty jakiej firmy kokoska używasz? (możliwe, że już o to pytałam, ale skleroza nie boli )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif Dabur-Vatika-Coconut-Hair-Oil-Big.gif (21,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 41ua9xeanyl._ss500_.jpg (13,3 KB, 4 załadowań)
Stary 2011-01-30, 14:38   #2968
trihomonas
Zadomowienie

Ja mam ten
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kokosik.jpg (40,0 KB, 15 załadowań)
trihomonas jest offline  
Stary 2011-01-30, 14:40   #2969
Joanna Markiewicz
Przyczajenie

Ja podziwiam za wytrwałość w farbowaniu, bo żeby włosy były piekne i zdrowe a do tego dobrze pofarbowane potrzeba z pewnością wielu zabiegów no i kosmetyków do pielęgnacji; muszę przyznać że bardzo mi sie podobają np. chłodne blondy (jak np. piosenkarka Robyn ze Skandynawii), kiedyś też miałam taki kolorek lecz szybko po farbowaniu robił się zółty i to mnie zraziło do rozjaśniania. O wiele łatwiej mi teraz dbać o naturalny odcień, stosuję odżywkę na chmielu i jedną z gliss kura nabłyszczającą z jedwabiem i bardzo lubię jej działanie i zapach.
Zazdroszczę niezmiernie osobom, które mają swoje długie włoski, np jedna kasjerka w markecie ma taki długi ciemny blond - coś pieknego. Wygląda wręcz idealnie do jej typu urody. Ja mam jeszcze króciutkie, ok 4cm, ale sie pocieszam, że do lata troche urosną...
Stary 2011-01-30, 14:46   #2970
xyolax
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam ten
Jakie fajne opakowanie

Tagi
blond, farbowanie, kręcone, naturalny kolor, rozjasniacz, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości