Pomóżcie proszę... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-01, 12:37   #1
martus1_90
Przyczajenie

Pomóżcie proszę...

Proszę pomóżcie mi dobrać odpowiednią fryzurę i kolor. Byłam już blondynką, brunetką, miałam pasemka, byłam już nawet ruda, ale nigdy nie trafiłam na odpowiedni kolor. Byłabym wdzięczna za pomoc.
A co do długości, ścięłam je w zeszłym roku ale mam bardzo gęste włosy i bardzo się puszyły:/
martus1_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 13:06   #2
Holly85
Zadomowienie

Dot.: Pomóżcie proszę...

tak na dzień dobry w skrócie powiem, że:
-DUŻO lepiej wyglądasz w długich włosach niż w krótkich
-wydaje mi się, że o wiele lepiej będzie bez tej prostej grzywki uciętej z nad samego czoła(1 i 2 zdjęcie). robi ta grzywka z Ciebie taką grzeczną uczennicę, a chyba nie o to chodzi
-brwi wydają mi się za grube, mam wrazenie, że cie przytłaczają, jesli jednak weźmiesz się za ich depilację to nie przeginaj w drugą stronę.

jaki jest twoj naturalny odcień włosów? to jest istotne

jesli mozesz wklej zdjęc z zaczesanymi do tyłu włosami, odsloniętym czołem itd. mozesz tez wkleic takie z naturalnym kolorem
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 22:14   #3
martus1_90
Przyczajenie

Zgodnie z życzeniem dołączam zdjęcie, może nie jest najlepsze ale innego nie mam.
W dzieciństwie miałam bardzo jasne włosy, z czasem kolor zmienił sie na ciemny blond.
martus1_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 11:50   #4
Holly85
Zadomowienie

no i mysle ze najfajniej by bylo zrobic sobie grzywkę na bok, ale musi być zaczesana z dalszej czesci glowy a nie z nad samego czola.. no i dlugie wlosy dodają Ci kobiecości. co do koloru fryzury to moze niech inni się wypowiedzą, bo jak dla mnie w tym momencie on nie jest zły. Raczej pracowala bym nad ksztaltem fryzury, czyli tą grzywką, niż kombinowala z farbowaniem.

kierowalabym się tez kolorem brwi. uwazam ze zbytnie rozjasnienie wlosow nie jest dla Ciebie
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości