Wasze zdanie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-05-27, 11:51   #31
Pitipel
Zadomowienie

Re: Wasze zdanie?

Nie, nomw tym przypadku to pewnie nie to... mam nadzieję... Mam też nadzieję, że jednak zmienisz zdanie, bo fryzura jest koszmarna. Mam jednkaże nadzieję także i na to, ze jeśli się na nią zdecydujesz będzie Ci w niej dobrze.
I co, jak Ci się podoba taka odpowiedź?
Pitipel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-27, 12:36   #32
mskladaczek
Zakorzenienie

dla mnie to moze i ekstrawagancja, ale w zlym guscie .... brrrrrrrrr... az mnie ciarki przeszly moj brat "to" zobaczyl i zaczal sie smiac. twierdzi ze bardziej kobieca jest juz lysa "fryzurka"
mskladaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-27, 12:59   #33
Lemon
Przyczajenie

Witam. Sarenko droga masz bardzo dobitne porównania, dają do myślenia i wielkie dzięki za to widać że się znasz na rzeczy. Przyjaciółka moja kiedyś zajmowała się profesjonalnie pokazami więc do najbrzydszych nie należy, zaskoczona byłam jej ubiorem bo wyglądała bardzo skromnie ale elegancko. Prześle wam przykładowe zdjęcie jej fryzurki (załącznik) oczywiście to nie ona. Ale zastanowiła mnie wypowiedź naszego wspólnego kolegi którego po drodze spotkałyśmy, a powiedział coś w tym stylu "fajnie by było żeby więcej kobiet miało taką fryzurkę jest bardzo ładna i kobieca" a uwierzcie mi na słowo chłopak ma o tym nie małe pojęcie jest fotografem. Ciekawa wypowiedź - prawda? Pozdrowionka. Dalej proszę o zdjęcia tego typu fryzurek może ktoś coś ma.
Lemon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-27, 15:34   #34
sarenka
Zakorzenienie

Lilka napisał(a):
> Witam. Sarenko droga masz bardzo dobitne porównania, dają do myślenia i wielkie dzięki za to widać że się znasz na rzeczy. Przyjaciółka moja kiedyś zajmowała się profesjonalnie pokazami więc do najbrzydszych nie należy, zaskoczona byłam jej ubiorem bo wyglądała bardzo skromnie ale elegancko.

Nie chodziło mi o to, że Twoja koleżanka wyglądała 'tak paskudnie jak ta dziewczyna, której pisałam' tylko chciałam dać przykłąd na to, że ludzie czasem oglądają się z zachwytu a czasem ze zdziwienia.

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-27, 18:07   #35
Trishy
Raczkowanie

powiem tak, nie podobaja mi sie grzybki, ale niech kazdy sobie ma jak chce. co do pierwszego zdjecia, gdzie pani ma podgolona glowe, jest to po prostu tragedia.kobieta jest kobieta i ma nia pozostac, kobieta nie powinna byc lysa, ani wygolona do polowy glowy.
Mi sie zle kojarzy lysa kobieta, wiecie komu golono glowe w czasie II wojny swiatowej...? (sorry za moje porownanie ale wlasnie taki mam skojarzenie)

co do dluzszego grzybka, to moze byc, ale musisz wziac pod uwage ksztalt twojej twarzy (nie kazdemu jest super w grzybku) rodzaj wlosow (jezeli sie ukladaja to beda napuszone i bedziesz miala mopa na glowie anie fryzure)
moim skromnym zdaniem fryzura na ostatnim zdjeciu nie pasuje tej dziewczynie, wrecz ja szpeci.
Trishy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-27, 21:19   #36
sarenka
Zakorzenienie

FikuMiku napisał(a):
> co do dluzszego grzybka, to moze byc, ale musisz wziac pod uwage ksztalt twojej twarzy (nie kazdemu jest super w grzybku) rodzaj wlosow (jezeli sie ukladaja to beda napuszone i bedziesz miala mopa na glowie anie fryzure)
> moim skromnym zdaniem fryzura na ostatnim zdjeciu nie pasuje tej dziewczynie, wrecz ja szpeci.

też uważam, że dziewczyna z fotki mogłaby mieć bardziej twarzową [jak dla niej] fryzurę.

znalazłam instrukcję jak "wyciachać" grzybka :

http://kim9143.com/mein1/hair/mi-4.htm

i grzybka..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mush.jpg (15,1 KB, 8 załadowań)

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-28, 10:59   #37
Sanara
Raczkowanie

matko nie bylam to 2 dni a tu nadal ciagnie sie ten temat ,przeciez to jest krotka odpowiedz NAM sie tamta nie widzi fryzurka ani grzybki (no chybaze wyjatkowo ktorejs pasuje ) wiec autorko my Ci raczej nie pomozemy w wyborze chcesz zrob jak nie to nie ,z pewnoscia bedziesz budzic emocje ale watpie czy te dobre
Sanara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-28, 13:39   #38
Lemon
Przyczajenie

Witam. Ja sama jestem zaskoczona taką ilością wypowiedzi nie spodziewałam się że będzie ich aż tyle. Żeby urwać już temat chciałam poinformować że mam go już z głowy i to dosłownie. Byłam u zaprzyjaźnionego fryzjera, przedstawiłam mu swoje propozycje a on rozpatrzył wszelkie za i przeciw. I zrobił to co ustaliliśmy. Było zabawnie i będzie tak napewno przez najbliższe kilka miesięcy dopuki nie odrosną. Może będe naszej decyzji żałowała ale to pokaże czas. Dzisiaj wybieram się do knajpki ze znajomymi mam nadzieje że tam się wszystko wyjaśni czy moja decyzja była trafna, narazie są zaskoczeni ale wyrażają się bardzo pozytywnie. Pozdrowionka dla wszystkich. Pa, pa.
Lemon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-28, 18:12   #39
Sanara
Raczkowanie

aha czyli domyslam sie ze zrobilas taka albo podobna ok Twoj wybor szanuje ale na marginesie chcialam powiedziec ze watpie by Twoi przyjacile Ci prosto w oczy powiedzieli szczerze co mysla o niej pewnie miedzy soba dopiero beda ewentualne krytyki pozdrawiam
Sanara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-28, 18:36   #40
Pitipel
Zadomowienie

I fotograf powiedział,że gdyby wszystkie kobiety itd... A świstak zawija w te sreberka...
Ech, dajmy już spokój
Pitipel jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości