farbowane włosy - czy uda się wrócić do danego koloru? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-05-26, 15:37   #1
Ania27
Przyczajenie

farbowane włosy - czy uda się wrócić do danego koloru?

Mam ciemne blond włosy, a raczej kiedyś miałam Potem zrobiłam sobie balejaż, z pasemkami blond. I powtarzałam go przez kilka lat. Za namową koleżanki - co ja zrobiłam - zafarbowałam je na czerwony kolor. Hmmm ... nie podobały mi się. Poszłam do zaufanego fryzjera. Zrobiłyśmy trochę brązowych pasemek i moja głowa wygląda lepiej. Ale .. chciałabym wrócić do poprzedniego stanu, czybli blond pasm na moich włosach. Czy jest to możliwe? Ania
Ania27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-01, 12:36   #2
Barbarakobus
Przyczajenie

Re: farbowane włosy - czy uda się wrócić do danego koloru?

Szukam i szukam ale nie znajduję nic dla mnie.Otoż ja mam problem;kiedyś tleniłam włosy na blond,rok temu fryzjer ufarbował mi je na czarno robiąc jasne piękne pasemka-człam się super-na wielkanoc poszłam do innego fryzjera aby wszystko odświeżyc-no i stało się ;tak mi odświeżyła że musiała wszystkie włosy pofarbować.Czuję sie fatalnie.Chcę powrocić do moich pasemek,jasnych-czyli chcę mieć czarne włosy z jasnymi pasemkami.I tu mam problem,żadna fryzjerka nie chce się tego podjąć-błagam pomożcie,może znacie jakiś salon w Trojmieście ktory mnie uszczęśliwi-czekam z niecierpliwością na wiadomość.Pozdrawiam Was serdecznie.
Barbarakobus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 19:01   #3
goOosiaaa
Przyczajenie

Barbarakobus...Ja tez mam taki problem...3 lata mialam jasne wlosy z brazowymi pasemkami,ale zachcialo mi sie czarnych...Nosze tak 3 miesiace i juz chce wrocic do moich jasnych...Chociaz jasne pasemka...I niestety...Chyba musze czekac az mi odrosna wloski do moich naturalnych i wtedy rozjasnic...;(
goOosiaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 19:22   #4
Barbarakobus
Przyczajenie

Gosiu,dzięki za wiadomość-u mnie zabłysła iskierka nadziei,ze może coś się uda zrobić z moimi czarnymi włosami,być może będę miała jasne pasemka -w sobotę jestem umowiona z super fryzjęrką.Ona zobacz moje włosy,oceni no i może?????? Gosiu wyślę Ci wiadomość co załatwiłam Dozobaczonka Pa Barbara
Barbarakobus jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości