Ciemny popielaty blond na br您 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-06-01, 18:22   #1
naudthiz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Ciemny popielaty blond na br您

Witam. Aktualnie mam na w這sach farb 鈔edni br您 ale z rudawym po造skiem. Chcia豉bym nada swoim w這som popielaty odcie i jednocze郾ie rozja郾i je o ton. Zastanawiam si czy pewna rzecz si mo瞠 uda. Tzn. gdybym pofarbowa豉 swoje br您owe w這sy farb Londacolor popielaty ciemny blond (bo s造sza豉m, 瞠 na pocz徠ku wychodzi bardzo ciemna prawie czarna), to czy farba ta pokry豉by moje w這sy i nieco roz鈍ietli豉 nadaj帷 im jednocze郾ie ch這dny odcie? Nie chcia豉bym ich rozja郾ia rozja郾iaczami wi璚 wpad豉m na ten pomys z farb ciemny blond, kt鏎a podobno zmywa si potem do jasnego br您u z 豉dnym popielatym odcieniem. Co o tym my郵icie, czy kto robi kiedy co podobnego? Prosz o porad
naudthiz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-02, 10:41   #2
charliee
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 743
Dot.: Ciemny popielaty blond na br您

Je郵i po這篡cz t farb na br您owe w這sy to wyjdzie Ci ciemny br您. Nic Ci si nie rozja郾i, tylko przyciemni. Ta Londa b璠zie popielata ale przez tydzie, po czasie zn闚 zacznie Ci si wyp逝kiwa na rudo, spierze si do 鈔edniego br您u i 瘸dnego roz鈍ietlenia te t farb nie uzyskasz.

Takie mia豉m dwukrotne do鈍iadczenia z t farb. Zreszt zepsu豉 ona kolor w這s闚 mojej mamie, kt鏎a mia豉 sw鎩 ciemny blond, po pofarbowaniu t farb w celu przykrycia siwych w這s闚 mojej mamie zamiast ciemnego blondu uzyska豉 ona krucz czer. Na szcz窷cie si troch sp逝ka豉, ale ju nie do ciemnego blondu, a do takiego 鈔edniego br您u.

Edytowane przez charliee
Czas edycji: 2010-06-02 o 10:42 Pow鏚: szyk
charliee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-02, 12:42   #3
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

sprobuj wellaton 8.1
mi pokryl ladnie rude wlosy az sie zdziwilam. jesli chcesz pozniej podesle ci zdjecie. mysle ze ci ochlodzi kolor
Stary 2010-06-02, 13:20   #4
naudthiz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka wiadomo嗆
sprobuj wellaton 8.1
mi pokryl ladnie rude wlosy az sie zdziwilam. jesli chcesz pozniej podesle ci zdjecie. mysle ze ci ochlodzi kolor
A jaki to dok豉dnie kolorek tej farby bo nie mog nic znale潭 w internecie? Jak masz fotki to oczywi軼ie pode郵ij b璠 bardzo wdzi璚zna

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez charliee Poka wiadomo嗆
Je郵i po這篡cz t farb na br您owe w這sy to wyjdzie Ci ciemny br您. Nic Ci si nie rozja郾i, tylko przyciemni. Ta Londa b璠zie popielata ale przez tydzie, po czasie zn闚 zacznie Ci si wyp逝kiwa na rudo, spierze si do 鈔edniego br您u i 瘸dnego roz鈍ietlenia te t farb nie uzyskasz.

Takie mia豉m dwukrotne do鈍iadczenia z t farb. Zreszt zepsu豉 ona kolor w這s闚 mojej mamie, kt鏎a mia豉 sw鎩 ciemny blond, po pofarbowaniu t farb w celu przykrycia siwych w這s闚 mojej mamie zamiast ciemnego blondu uzyska豉 ona krucz czer. Na szcz窷cie si troch sp逝ka豉, ale ju nie do ciemnego blondu, a do takiego 鈔edniego br您u.
Dzi瘯i kochana za ostrze瞠nie przed t farb bo nie chcia豉bym za nic w 鈍iecie znowu u瞠ra si z czarnym kolorem lub rud po鈍iat, kt鏎ego ledwo pozby豉m si 2 lata temu. Teraz pod 鈍iat這 mam lekk mied, kt鏎ej nie chce a tak normalnie taki jaki czekoladowy br您. Nie mam poj璚ia czym j zniwelowa pr鏏owa豉m ju chyba wszystkiego a na porz康nego fryzjera narazie nie mam funduszy ;/
naudthiz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-02, 15:48   #5
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

to jest jasny popielaty blond. zamiast "8.1" powinnam napisac "8/1" wtedy by znalazla. wstawiam ci link http://www.wellaton.pl/produkty/8_1.jpg
1 zdj przed farbowaniem, dwa kolejne po. nie licze ze ten kolor bedzie sie dlugo trzymal na wlosach farbowanych przez 3 lata na rudo ale roznica zaraz po farbowaniu jest duza. takze mysle ze skoro moje ruszylo to tymbardziej twoim wlosom ta farba nada chlodny odcien
Stary 2010-09-29, 22:25   #6
izamat25
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

witam mam na glowie orzechowy bez(braz)i kiupilam sobie z wellaton jasny popielaty blond...bardzo mi sie podoba ten kolor ale boje sie ze efekt bedzie inny ...czy ktos moze mi pomoc w tej kwestii??
izamat25 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-13, 14:35   #7
katrin20x1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Wpisy w blogu: 1
Pomocy jaki kolor w這s闚 ????????????????

POMOCY !!!!! dziewczyna blagam pomozcie mi ))

a wiec od lat farbuje wlosy na rozne kolory co starsznie oslabilo ich kondycje z grubych br您owych w這skow zasta這 mi na glowie po逕e teg co mialam, a wszystko przez to ze nie moge sie zdecydowac jaki kolor tak naprawde do mnie pasuje :/ a wiec na glowie mialm juz wszystko od balejazy po bardzo jasny blond. wiem ze jak bym sie w koncu zdecydowala i farbowala tylko odrosty to napewno wrocily by do jakiegos ladu tym bardziej ze po farbowaniu chcem je potarktowac keratynka. Obecnie mam sredni blond z rudawym odcieniem. czekam na wasze odpowiedzi ktory kolorek do mnie najbardzie pasuje )))) karnacje mam dosyc ciemna a oczka odcienie nzieleni
katrin20x1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-13, 18:19   #8
kedud86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 284
Dot.: Pomocy jaki kolor w這s闚 ????????????????

Cytat:
Napisane przez katrin20x1 Poka wiadomo嗆
POMOCY !!!!! dziewczyna blagam pomozcie mi ))

a wiec od lat farbuje wlosy na rozne kolory co starsznie oslabilo ich kondycje z grubych br您owych w這skow zasta這 mi na glowie po逕e teg co mialam, a wszystko przez to ze nie moge sie zdecydowac jaki kolor tak naprawde do mnie pasuje :/ a wiec na glowie mialm juz wszystko od balejazy po bardzo jasny blond. wiem ze jak bym sie w koncu zdecydowala i farbowala tylko odrosty to napewno wrocily by do jakiegos ladu tym bardziej ze po farbowaniu chcem je potarktowac keratynka. Obecnie mam sredni blond z rudawym odcieniem. czekam na wasze odpowiedzi ktory kolorek do mnie najbardzie pasuje )))) karnacje mam dosyc ciemna a oczka odcienie nzieleni
zdj 3 i 4 jest super, czym farbowa豉 na taki kolorek?
kedud86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.