pomozcie, fryzurka dla kreconych w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2004-06-02, 14:09   #1
EWA@
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
GG do EWA@

pomozcie, fryzurka dla kreconych w這s闚

mam d逝gie, grube i naturalnie krecone w這sy. farbuje je od czsu do czasu ostatnio na ciemny braz z czego jestem bardzo zadowolona (myslicie ze to dobry wyb鏎)??? ale moj problem to to ze w這sy sa bardzo ciezkie i nawet jesli rano dobrze wygladaja to potem opadaja. nie moge znale踵 dla siebie dobrej fryzury, mo瞠cie cos doradzi, co myslicie?
EWA@ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-06-02, 15:38   #2
arielka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 343
Re: pomozcie, fryzurka dla kreconych w這s闚

Masz pi瘯ne w這sy i doskonale dobrany kolor w 篡ciu bym nie pomy郵a豉, 瞠 to farbowane My郵e, 瞠 powinna pozosta przy d逝gich i najwy瞠j troch podci望, bo zbyt kr鏒kie si chyba b璠 z kolei puszy nie znam si na kr璚onych w這skach wi璚 poczekaj na wypowied specjalist闚 :P
Stary 2004-06-02, 16:04   #3
maria_18
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74

sliczna z ciebie dziewczyna i nie zmienial nic w sobie
jezeli jednak tak bardzo chcesz to mysle zebys troche sobie skrociala wlosy jednak nie stopniuj ich ani nie rob pazurkow
nie znam sie zbyt dobrze na lokach sama mam proste (a marza mi sia takie wloski jak ty masz ) proponuje ci po myciu wetrzec we wlosy wosk lub brylantyne nie beda sie puszyly zale za to slicznie sie uloza .... a u nasady takze mozna je podniesc nie bardzo wiem jak ja albo tapirowlam je lekko od spodu albo mozesz wyprobowac ten sposob
1 uzywac szamponu i odzywki poprawiajacej objetosc ALE TYLKO PRZY SKORZE
2 wlosy tak gdzie sie kreca najbardziej potraktowac odzywka ujarzmiajaca loki lub wygladzajaca
]mam nadzieje ze dobrze mi sie wydaje bo nie mam lokow ale na moich wlosach to sie sprawdza
maria_18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-06-02, 16:07   #4
maria_18
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74

ach zapomnialam dodac ze jak je skrocisz to pradwopodobnie nie beda juz tak oklaniete gdyz nie beda sie tak uginac pod swoim ciezarem
pozdrawiam i zycze powodzenia
maria_18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-06-03, 19:01   #5
mmartaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 394

Masz przepiekne w這sy i napewno dobrze o tym wiesz na twoim miejscu nic bym z nimi nie robi豉 sama mam geste w這sy i chcie豉m sobie zrobic trwa陰 ale pani Grazynaka odradzi豉 mi wiec tez nie robie nic z nimi chociaz nie raz mam ochote sci帷 sie na jezyka ale nie zrobie tego bo jak potem odrastaj to cholerka mnie ogarnia i wole miec d逝gie wysl fotk zeby nie byc go這s這wn pozdrawiam serdecznie.Tylko takie mam wiec prosze sie nie smiac jak poch豉nioam sledzia.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00676.JPG (60,3 KB, 8 za豉dowa)
Stary 2004-06-03, 22:40   #6
EWA@
Przyczajenie

GG do EWA@

marta masz na prawd tez super w這sy i cokolwiek by sie dzia這, nie 軼inaj ich powiedz, czy jako specjalnie o nie dbasz? nie sa przesuszone na koncach? moje czasem sa wysuszone, mozesz powiedziec czy jako specjalnie je pielegnujesz?
Stary 2004-06-04, 09:58   #7
mmartaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 394

Dziekuje za komplemet ,ja wogole to mam falowane w這sy ale po myciu rozczesuje je i w miare jak schn ca造 czas je czesze i dlatego po wyschnieciu moze wydawac sie ze s przesuszone na tym zdjeciu troche tak wygl康aj ale to tylko zdjecie bo w zeczywistosci nie s przesuszone tylko puszyste.Dbam o nie i efekty mam imponuj帷e ,pomimo ze farboje je szamponem koloryzuj帷ym dwa razy w roku ,nak豉dam maseczki i uzywam dobrych szamponow ,przedewszystkim nie susze suszark nigdy bo ja ukurat jak wysusze w這sy suszark to mam prawie afro ,no i oczywiscie podcinam co cztery miesi帷e po 2 cm i przez to tez rosn szybciej i to chyba wszystko pozdrawiam serdecznie buziakipa.
Stary 2004-06-06, 18:15   #8
EWA@
Przyczajenie

GG do EWA@

mozecie doradzic??? co s康zicie? jaka fryzurka by豉by dla mnie odpowiednia? i znacie moze dobre miejce w warszawie gdzie potrafi wyczarowac 豉dne fryzurki z kr璚onych w這s闚????

pozdrawiam
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.