Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-26, 22:05   #3421
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
tatuaż zrobiony z lipną czarną henną z PPD.
Co to PPD? bo też miałam kiedyś tatuaż henną ...

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2010-10-26 o 22:07
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 22:07   #3422
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Uważam, że dbanie o swoje atuty wyglądu nie jest niczym nienormalnym albo godnym pogardy. Oczywiście rozumiem też, że nie jest to wątek o dyskusji nad wyższością bladej/opalonej cery nad cerą ciemną/jasną, bo takie dyskusje są wg. mnie bezcelowe i do niczego nie prowadzą, bo wydaje mi się, że wszystko jest kwestią gustu. Nie mam zamiaru też nikogo "nawracać", bo nie ma z czego.
Bardziej chodziło mi o to, że śledzę ten wątek o dłuższego czasu i mam wrażenie, że coraz bardziej traci on na swojej "merytoryczności", zamienia się w wielostronne ochy nad czymiś zdjęciem... Zaczynałam go czytać, kiedy jeszcze (może takie było moje wrażenie?) był pełen wypowiedzi właśnie o podkreślaniu jasnej cery (w tym mojemu największemu problemowi z tym związanym- jasnych podkładach). No i brakuje mi to jakiejkolwiek krytyki. Nawet konstruktywnej, miłej i do tego dobrze zawoalowanej. Pojawia się ona co najwyżej do uwag dotyczących skóry opalonej (pamiętam sytuacje, kiedy pojawiła się ostatnio zbiorowa "nagonka" na niedoszłą pracodawczynie któreś z dziewczyn, która skrytykowała odcień jej cery w sumie w sposób całkiem kulturalny i w jakiś jednak sposób uzasadniony).
Jeśli chodzi o moje osobiste preferencje to najbardziej podoba mi się dość jasna, ale zdrowo wyglądająca cera (raczej nie "trupi" odcień, który czasem jest tu przywoływany). I osobiście nie uważam, że jasna cera pasuje do każdych rysów twarzy, a już na pewno nie wydaje mi się, że sprawia, że rysy są delikatniejsze (najlepszy przykład- Max Schreck w "Nosferatu" ).

To pisałam ja, Wilk z Lasu, który ostatnio pierwszy raz w życiu spotkał kogoś jaśniejszego od siebie
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 22:09   #3423
Marzenka1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja mam jasną cerę I jeden sposób, bycie brunetką Do tego ciemne podkreślenie oczu. W kolorze blond nie widzę się jako tako ;] wtedy jak duch wyglądam, nie lubię opalenizny, podoba mi się swoja cera. Mama się mnie pytała kiedyś dlaczego nie chcę się opalić na lekki brąz. Heh, nie i już. Tak się dobrze czuję oraz podobam się partnerowi więc nie będę zmieniać stylu.
__________________
Suknie Ślubne - moja pasja
Mężczyźni pragną zawsze być pierwszą miłością kobiety. Kobiety zawsze pragną być ostatnim romansem mężczyzny
— Oscar Wilde
Marzenka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 22:22   #3424
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Co to PPD? bo też miałam kiedyś tatuaż henną ...
To parafenylodiamina. To barwnik który dodaje się np. do farb do włosów (ale i tak nie może być go więcej niż 6% wg. przepisów UE, a niektóre kraje w ogóle zabraniają dodawania go do farb). Barwi on bardzo skutecznie i niestety często też uczula. I to naprawdę mocno. Czasami producenci dorzucają ją do henny i sprzedają jako "czarną henne". Ta "czarna henna" z PPD daje czarny rysunek na skórze a samą pastę trzyma się stosunkową krótko na skórze (mniej niż godzina). Obrazek zmywa się w ciągu 1 - 3 tygodni.
Ja nigdy nie miałam robionej "czarnej henny" - zawsze miałam naturalną, obrazek może i był rdzawobrązowy ale wygląda to super na bardzo jasnej skórze. A uczulnie widziałam w czasie praktyk zawodowych w szpitalu; młody chłopak miał na plecach ohydnie wrzodziejącego wilczka
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2010-10-26 o 22:26
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 09:09   #3425
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ja w planach mam takie oto wlosy
jestem absolutnie zakochana w keirze wlasnie w tych wlosach
PS. bylam na mikrodermabrazji, jedna strona buzi jest bardziej wrazliwa i troche boli, przebarwienia narazie posiadaja ognisto czerwony kolor, ale mam nadzieje, ze jakos to uspokoi sie? Pytanie po ilu dniach?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 10:42   #3426
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
I osobiście nie uważam, że jasna cera pasuje do każdych rysów twarzy, a już na pewno nie wydaje mi się, że sprawia, że rysy są delikatniejsze (najlepszy przykład- Max Schreck w "Nosferatu" ).

To pisałam ja, Wilk z Lasu, który ostatnio pierwszy raz w życiu spotkał kogoś jaśniejszego od siebie
Chodziło mi bardziej o nasze polskie warunki, czyli dla typowej kobiety o mysich włosach, zwykle lepiej pasuje jasna cera, niż opalana, bo wygląda sztucznie. Wygląda wtedy delikatniej, ale to tylko moja subiektywna ocena. Oczywiście nie mam nic przeciwko naturalnej opaleniźnie. Są też osoby, którym nie pasuje, oczywiście, bo z natury są ciemniejsze. Ja także z natury jest ciemna- tzn. bardzo szybko opalam się na brąz, ale nigdy mi się taka karnacja nie podobała i zaczęłam używać filtrów. Jeden sezon i byłam biała. Tak się to utrzymuję i jestem bardzo zadowolona z tego powodu. Mam ciemne brwi, ciemno-zielone oczy i ciemne włosy. Brwi rozjaśniam na brąz, z oczami nic zrobić nie mogę, a włosy farbuję henną na rudo. Zależy od upodobań, jeśli ktoś bardzo chce, to jasna skóra może mu pasować
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 10:42   #3427
likeadoll
Raczkowanie
 
Avatar likeadoll
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 71
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Kochane bladolice , ja również jestem posiadaczką "porcelanowej" cery z czego się ogromnie cieszę , choć nie ukrywam , iż z drugiej strony mam z nią trochę problemów m.in. to, że każdy czerwony krost, nie mówiąc o przebarwieniach, zaczerwienieniach itd. od razu bardzo rzucają się w oczy.

Chciałabym poprosić was o poradę - jaką bazę mam wybrać do twarzy?
Chodzi mi o bazę pod puder, która nie zatkałaby mi porów (cera mieszana,wrażliwa) i sama w sobie nie miałaby żadnego koloru tylko rozjaśni koloryt buzi,wygładzi ją i lekko zatuszuje zaczerwienienia?
Coś w przystępnej cenie? (kiedyś chciałam kupić bazę Chanel i żałuję, że wtedy się nie zdecydowałam, bo teraz kaski brak )
likeadoll jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 11:40   #3428
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
To parafenylodiamina. To barwnik który dodaje się np. do farb do włosów (ale i tak nie może być go więcej niż 6% wg. przepisów UE, a niektóre kraje w ogóle zabraniają dodawania go do farb). Barwi on bardzo skutecznie i niestety często też uczula. I to naprawdę mocno. Czasami producenci dorzucają ją do henny i sprzedają jako "czarną henne". Ta "czarna henna" z PPD daje czarny rysunek na skórze a samą pastę trzyma się stosunkową krótko na skórze (mniej niż godzina). Obrazek zmywa się w ciągu 1 - 3 tygodni.
Ja nigdy nie miałam robionej "czarnej henny" - zawsze miałam naturalną, obrazek może i był rdzawobrązowy ale wygląda to super na bardzo jasnej skórze. A uczulnie widziałam w czasie praktyk zawodowych w szpitalu; młody chłopak miał na plecach ohydnie wrzodziejącego wilczka
to mnie przestraszyłaś trochę, bo miałam tatuaż w czarnym kolorze... zrobiony na koncercie . Uczulenia na razie nie zaobserwowałam, a które farby z mają ten składnik?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 15:35   #3429
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny, przyszła dziś do mnie paczka wymiankowa i 2 z 3 podkładów są super. Sztyft Golden Rose nr1 dobrze się 'wpasował' kolorem, a (nie wierzę, że to napiszę) Dermacol 208 jest dla mnie trochę ZA jasny
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 16:17   #3430
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przyszła dziś do mnie paczka wymiankowa i 2 z 3 podkładów są super. Sztyft Golden Rose nr1 dobrze się 'wpasował' kolorem, a (nie wierzę, że to napiszę) Dermacol 208 jest dla mnie trochę ZA jasny
To świetnie
Sama uważam, że Dermacol 208 ma boski kolor gdyby tylko na dłuższą metę nie zapychał...

A ja mam wreszcie moje kasztanowe refleksy Jestem bardzo zadowolona, bo kolor włosów w takim 'normalnym' odbiorze prawie pozostał bez zmian, ale w pełnym świetle jest ta cudna ruda poświata o jaką mi chodziło
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 16:25   #3431
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez likeadoll Pokaż wiadomość
Kochane bladolice , ja również jestem posiadaczką "porcelanowej" cery z czego się ogromnie cieszę , choć nie ukrywam , iż z drugiej strony mam z nią trochę problemów m.in. to, że każdy czerwony krost, nie mówiąc o przebarwieniach, zaczerwienieniach itd. od razu bardzo rzucają się w oczy.

Chciałabym poprosić was o poradę - jaką bazę mam wybrać do twarzy?
Chodzi mi o bazę pod puder, która nie zatkałaby mi porów (cera mieszana,wrażliwa) i sama w sobie nie miałaby żadnego koloru tylko rozjaśni koloryt buzi,wygładzi ją i lekko zatuszuje zaczerwienienia?
Coś w przystępnej cenie? (kiedyś chciałam kupić bazę Chanel i żałuję, że wtedy się nie zdecydowałam, bo teraz kaski brak )
Słyszałam że burzujka, ma fajna zielona baze, ktora dziewczyny chwalily swego czasu na KWC. Ale nie pamietam jak sie nazywa
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 16:46   #3432
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez weronika_91 Pokaż wiadomość
Hej

Dziewczyny używa któraś z Was tego podkładu miss sporty ?? ja ostatnio widziałam go właśnie w rossmanie w niskiej cenie. Tylko czy w ogóle watro go kupić??
Ja go czasem używam I lubię go za to, że to chyba jedyny niskopółkowy podkład, który nadaje się dla dziewczyn z jasną cerą Ale dla tych mega-bladych jest on, zdaje się, za ciemny, wiadomo...
Ja go czasem mieszam z białą bazą Inglot lub pudruję bardzo jasnym pudrem i muszę przyznać, że 'daje radę'
Tylko Miss Sporty ma parę podkładów, ja czasem kupuję tylko wersję matującą więc nie orientuję się czy inne warianty różnią się kolorystycznie
Nakładanie może początkowo nastręczyć pewnych problemów, mam na myśli smugi, ale dosyć łatwo można nauczyć się aplikacji
Podsumowując, jest to dosyć jasny podkład w wyjątkowo dobrej cenie, ale czy jego właściwości będą Ci odpowiadać, niestety nie potrafię powiedzieć.
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 16:58   #3433
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Bardziej chodziło mi o to, że śledzę ten wątek o dłuższego czasu i mam wrażenie, że coraz bardziej traci on na swojej "merytoryczności", zamienia się w wielostronne ochy nad czymiś zdjęciem... Zaczynałam go czytać, kiedy jeszcze (może takie było moje wrażenie?) był pełen wypowiedzi właśnie o podkreślaniu jasnej cery (w tym mojemu największemu problemowi z tym związanym- jasnych podkładach).
tu się muszę zgodzić. mam wrażenie, że po prostu większość sposobów już tak wymaglowałyśmy, ze są dla nas oczywiste, dlatego o nich nie wspominamy a o podkładach co jakiś czas piszemy, gdy coś przykuje naszą uwagę albo takie cudo zdobędziemy

Cytat:
Napisane przez blackjennifer Pokaż wiadomość
Mi najlepiej pasują włosy w kolorze granatowa czerń (polecam wszystkim ten odcień, wychodzi o wiele lepiej niż zwykła czerń, jest głęboka i wygląda to elegancko, lecz niestety ten lekki granatowy barwnik szybko się wypłukuje i włosy zostają po prostu czarne), poprzednio miałam ciemny blond. W jakiejś reklamie właśnie pisało (chyba L'oreala farb), że granatowa czerń wydobywa piękno rysów twarzy.
nie każdemu pasuje... powiem wręcz, ze pasuje niewielu osobom. uwielbiam typ królewny śnieżki - czarne włosy, czarne brwi, bardzo ciemne oczy i czerwone usta Owszem, wygląda się w niej blado, ale nie zawsze dobrze takie jest moje zdanie

Maqua, ten sztyft Golden Rose to o tym mówisz? http://www.goldenrose.sklep.pl/podkl...rose-p-47.html
kiedys była tu mowa o korektorze z tej firmy, bo ponoć jasny
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 16:58   #3434
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dla mnie dermacol 208 ma idelany odcień, szkoda, ze takiego podkładu nie można dostać..
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 17:29   #3435
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Dla mnie dermacol 208 ma idelany odcień, szkoda, ze takiego podkładu nie można dostać..
kurcze, dziewczyny, to ja chyba jestem naprawde niebieska, bo miałam jeszcze uu, z rok temu ten dermacl 208 kupiony w podziemiach w warszawie i był absolutnie za ciemny :P

naprawde, robiła mi sie taka ciemnoróżowa plama od niego. albo był stary czy cos...? kurcze, az chyba pójde jeszcze raz przetestowac, bo az nie wierzę, zem taka duzo bielsza niz wy....
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 17:38   #3436
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

dla mnie Dermacol 208 jest ok, choć tak jakby osiągnął "górną granicę jasności", że jeszcze pasuje, ale jest baaardzo jasny ale wiadomo, nietrudno przyciemnić trochę podkład, gorzej z rozjaśnianiem więc wg mnie pół biedy, gdy jest za jasny, gorzej z ciemnym... Ale i tak nie używam Dermacola (a używałam przez parę m-cy), warzył mi się na twarzy, świecił, ścierał, i jeszcze wysuszał skórę...
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 17:42   #3437
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
kurcze, dziewczyny, to ja chyba jestem naprawde niebieska, bo miałam jeszcze uu, z rok temu ten dermacl 208 kupiony w podziemiach w warszawie i był absolutnie za ciemny :P

naprawde, robiła mi sie taka ciemnoróżowa plama od niego. albo był stary czy cos...? kurcze, az chyba pójde jeszcze raz przetestowac, bo az nie wierzę, zem taka duzo bielsza niz wy....
To chyba jesteś faktycznie BLADA
A może miałaś jeszcze tę starszą, ciemniejszą wersję?
Albo po prostu nie Twoja tonacja. Ja np. wczoraj byłam zbadać ten pudrowy podkład z Body Shop i mimo iż w opakowaniu był jaśniuteńki, to na mojej twarzy w świetle dziennym odznaczał się ciemniej. Chyba okazał się dla mnie za żółty... Chociaż konsystencja bardzo błoga dlatego wydaje mi się, że może to być też kwestia niedopasowania tonacji...
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 17:56   #3438
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
To świetnie
Sama uważam, że Dermacol 208 ma boski kolor gdyby tylko na dłuższą metę nie zapychał...
kolor świetny, chyba pasujący do każdej buzi!
Cytat:
Napisane przez blackjennifer Pokaż wiadomość
też mam dermacol 208 i jest za jasny
można nałożyć go na podkład pharmaceris w odcieniu 2 będzie dobrze wyglądał
dla mnie 01 jest trochę za ciemny
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Maqua, ten sztyft Golden Rose to o tym mówisz? http://www.goldenrose.sklep.pl/podkl...rose-p-47.html
kiedys była tu mowa o korektorze z tej firmy, bo ponoć jasny
tak, ten, jak na pierwszy test wypadł dla mnie pozytywnie bardzo
Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
kurcze, dziewczyny, to ja chyba jestem naprawde niebieska, bo miałam jeszcze uu, z rok temu ten dermacl 208 kupiony w podziemiach w warszawie i był absolutnie za ciemny :P

naprawde, robiła mi sie taka ciemnoróżowa plama od niego. albo był stary czy cos...? kurcze, az chyba pójde jeszcze raz przetestowac, bo az nie wierzę, zem taka duzo bielsza niz wy....
o rany, to czego Ty używasz jak on za ciemny? ja w życiu nic jaśniejszego nie widziałam

bardzo się cieszę, że go mam, martwiłąm się, co będzie zimą, skoró już jakiś miesiąc temu mój EDM Fair Cool stał się za ciemny, co dopiero będzie w styczniu. a tak mogę do woli wybielać sobie podkłady rozważam powrót do ukochanego Revlon Colorstay, z którym z wiadomych powodów musiałam rozstać się ponad rok temu
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 18:01   #3439
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

To ja się pochwalę halloweenową przesyłką z MorganaCryptoria
Blotting powder (biały prasowany)
Mysterious Veil - odpowiednik Metamorphosis z Aromaleigh!!! coś jak miętowy rozświetlacz/puder wykańczający
2 probki podkładów : Pale Y i Pale N (Pale N to ten ciemniejszy)
Etheral Veil - jak wyżej tylko ma odcień bardziej błękitny ...
Sample cienia Zombie Tramp - ciemo purpurowy,
Ogólnie jestem zadowolona, zwłaszcza, ze znalazłam odpowiednik "Metamorphosis", myślałam, ze po zamknięciu aromaleigh nic takiego nie znajdę... Trochę się zawiodłam, że nie dodali żadnych próbek za free od siebie, ale skoro wysyłak próbek do PL kosztuje $1 zdobycie próbek to nie problem swatche jutro jak czas pozowli ...

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2010-10-27 o 18:36
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 18:06   #3440
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

rousse, co za cuda
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 18:14   #3441
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
rousse, co za cuda
jak coś to można zamawiać tutaj
próbki do PL tylko $1... (ale trzeba tych próbek nakłaść trochę, bo jest jakaś minimalna wartość zamówienia) ja się skusiłam jednak na calaka veila i nie żałuję...
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 18:28   #3442
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
kolor świetny, chyba pasujący do każdej buzi!

dla mnie 01 jest trochę za ciemny

tak, ten, jak na pierwszy test wypadł dla mnie pozytywnie bardzo

o rany, to czego Ty używasz jak on za ciemny? ja w życiu nic jaśniejszego nie widziałam

bardzo się cieszę, że go mam, martwiłąm się, co będzie zimą, skoró już jakiś miesiąc temu mój EDM Fair Cool stał się za ciemny, co dopiero będzie w styczniu. a tak mogę do woli wybielać sobie podkłady rozważam powrót do ukochanego Revlon Colorstay, z którym z wiadomych powodów musiałam rozstać się ponad rok temu
natrix, moze racja, moze nie moja tonacja.. ale pójde jeszcze raz bo naprawde, to az dziwne sie wydaje. pamietam wyraźna różowa plamę

a używam.. hm, korektora boe-ing 01 benefita, czasem tego podkłado-pudru z body shopu, a normalnie to smaruje się cetaphilem i nakładam na to biały puder matujący z kryolana (mam taki, zamówiłam sobie kiedys pudło 250 g). kryolan miesza sie z wilgotnym cetaphilem zanim ten sie wchłonie powstaje cos w rodzaju białawego podkładu no i zawsze ten korektor benefita, albo korektor lancome 01.

ide do drogerii jutro. nie ma bata normalnie. tym bardziej ze zima idzie i jeszcze zbladnę jak znam życie. ide po ten dermacol (chco jesli on rózowy, t raczej nici z kupna, po róż wibo i po tusz do rzęs. o.)

postanowione.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 18:53   #3443
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
rousse, co za cuda
nom, cudności!

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
natrix, moze racja, moze nie moja tonacja.. ale pójde jeszcze raz bo naprawde, to az dziwne sie wydaje. pamietam wyraźna różowa plamę

ide do drogerii jutro. nie ma bata normalnie. tym bardziej ze zima idzie i jeszcze zbladnę jak znam życie. ide po ten dermacol (chco jesli on rózowy, t raczej nici z kupna, po róż wibo i po tusz do rzęs. o.)

postanowione.
Pewnie, że spróbuj jeszcze raz
Jak będę miała więcej czasu (nie tak jak wczoraj, w biegu), to też mam zamiar zrobić jeszcze jedno podejście do pudru Body Shop! Może za dużo w jedno miejsce nawaliłam? Może nie roztarłam? Zawsze warto dać drugą szansę
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 19:22   #3444
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dermacol 208 dla mnie za ciemny jest. Przeprosiłam się na razie z Revlonem, z bólem serca Golden Rose miałam kiedyś mus

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

ale ja chyba testowałam Dermacol stary
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 19:43   #3445
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

szmyrku ja wbrew pozorom takiej bardzo jasnej cery nie ma Mam bardzo blade dłonie, nogi, ale twarz jest na poziomie Buffa z Revlona Colorstay. Mam ciepły odcień cery, ale różowe rumieńce (bez sensu), ciemne brwi (mocno odznaczają sie od włosów w kolorze jasnego złota), złotobrązowe oczy. Może masz podobny typ urody. Z chęcią wysłucham Twoich spostrzeżeń.

Cytat:
Napisane przez likeadoll Pokaż wiadomość

Chciałabym poprosić was o poradę - jaką bazę mam wybrać do twarzy?
Chodzi mi o bazę pod puder, która nie zatkałaby mi porów (cera mieszana,wrażliwa) i sama w sobie nie miałaby żadnego koloru tylko rozjaśni koloryt buzi,wygładzi ją i lekko zatuszuje zaczerwienienia?
Coś w przystępnej cenie? (kiedyś chciałam kupić bazę Chanel i żałuję, że wtedy się nie zdecydowałam, bo teraz kaski brak )
Nie kupuj bazy firmy Soraya. Kiedys użyłam parę razy inglota i był całkiem w porządku. Jednak było to tak dawno temu, że już nie mogę się z Tobą podzielić obserwacjami.

1) Czy ten Pharmaceris kupuje się w aptece? (znalazłam tanią aptekę w czeluściach dworca PKP :P)
2)natrix napisz mi proszę jak konkretnie wygląda opakowanie lub jak nazywa się dokładnie ten podkład z Miss Sporty. Jakbyś znalazła na kwc to już w ogóle super, bo nie umiem się połapać, który to jest.

Jaki krem stosujecie w zimie? Jest już mroźne powietrze- nie wpływa to dobrze na moją cerę. Ja nie wiem jak to jest, ale po wszystkim się świecę... Z filtrem na czas obecny się pożegnałam. Nie mam już siły, ani ochoty na filtrowanie.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 19:46   #3446
guska
Zadomowienie
 
Avatar guska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 426
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Dermacol 208 dla mnie za ciemny jest. Przeprosiłam się na razie z Revlonem, z bólem serca Golden Rose miałam kiedyś mus

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

ale ja chyba testowałam Dermacol stary
A co z Revlonem było nie tak?
__________________
"Zaśpijmy dzisiaj – będzie fajnie.
Zaśpijmy specjalnie.
Udajmy gorączkę, udajmy malarię.[...]"


guska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 19:56   #3447
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez guska Pokaż wiadomość
A co z Revlonem było nie tak?
Guska, za ciemny, za rózowy. Ale za to nie schodzi i jest pewny raczej. A Pixie kolor piekny, a raz się trzyma kilka godzin, raz godzinę, czasami się waży i jest spróbuję z inną formułą. Musze się spiąc i zebrać te 10 zł a próbki oraz wyrobic do Świąt z testami to mi może Gwiazdorek przyniesie biga
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 19:59   #3448
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość

1) Czy ten Pharmaceris kupuje się w aptece? (znalazłam tanią aptekę w czeluściach dworca PKP :P)
2)natrix napisz mi proszę jak konkretnie wygląda opakowanie lub jak nazywa się dokładnie ten podkład z Miss Sporty. Jakbyś znalazła na kwc to już w ogóle super, bo nie umiem się połapać, który to jest.

Jaki krem stosujecie w zimie? Jest już mroźne powietrze- nie wpływa to dobrze na moją cerę. Ja nie wiem jak to jest, ale po wszystkim się świecę... Z filtrem na czas obecny się pożegnałam. Nie mam już siły, ani ochoty na filtrowanie.
1) Ja mój Pharmaceris kupiłam w aptece
2) Mówiłam o tym: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...d-matujacy.htm

A mój ulubiony krem zimowy, to był kokosowy od Ziaji: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...&produkt=28464 , super chronił, ślicznie pachniał i go wycofali Ponoć ma wrócić, ale z innym zapachem...
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 20:01   #3449
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

mnie ten Miss Sporty strasznie zapychał. Jeden dzień z nim na pyszczku i pełno syfów następnego ranka.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 20:04   #3450
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
mnie ten Miss Sporty strasznie zapychał. Jeden dzień z nim na pyszczku i pełno syfów następnego ranka.
uuuuu
no ale to już kwestia zupełnie indywidualna. Mnie mnóstwo rzeczy zapycha, a Miss Sporty nie
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.