Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-06-12, 15:48   #331
_Czarodzielnica_
Rozeznanie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Ja podzielam Mam soft Compact Powder, transparent i bardzo go lubię. Właściwie nie wychodzę bez niego z domu
Ja ciągle wracam do tego pudru po eksperymentach.

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
oj, to mnie zmartwiłaś... zużyłam kilka tubek a-d ale zdecydowanie efekty nie były warte zachodu... skinoren mam dopiero od kilku dni i jestem zadowolona, no ale nie wiadomo jak na dłuższą metę będzie działał, a kupiłam od razu 2 tubki kurczę, jedna, jedyna rzecz, która mogłaby do mnie przemówić 'za' opalaniem: na ciemniejszej skórze wszystko jest mniej widoczne...
mam załamanie cerowe, ale już kończę jęczenie
Spokojnie, jeśli a-d u Ciebie nie działał, to może skinoren sobie poradzi Trzymam kciuki

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline  
Stary 2010-06-12, 16:03   #332
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Glinkę kupowałaś gdzieś w Kielcach? Gdzie?
Moja mama (najbledsza osoba jaką znam) smaruje skórę aromatem waniliowym do gotowania, twierdzi, że intensywny zapach zniechęca komary.
kupiłam w drogeryjce na Sadach, (maseczkę w saszetce). myślę, że w wiekszości drogerii dostaniesz, tylko pytaj raczej o maseczke z białej glinki do rozrabiania w wodzie, bo jak powiesz, że chcesz białą glinkę to mogą nie zrozumieć i patrz, żeby w składzie była sama glinka (biała to Kaolin clay chyba, nie wiem, jak zielona).
o, to ja powiem o moich wrażeniach z glinką. nałożyłam filtr + puder bambusowy + glinka (biała) + minerały Pixie + bambus. zrobiło mi się coś na podobieństwo maski, wręcz skorupy, ale w sumie nie wygląda źle, rano wyglądało baaardzo naturalnie
i... trzyma się! zaczęło się lekko świecić, chociaż to może raczej od potu, bo upał przeokropny a ja od rana na nogach, męczące zakupy przed południem (bleee), i ten pot/sebum można było ściągnąć zwykłą chusteczką higieniczną bez naruszenia podkładu. ogólnie to tapeta nałożona koło 8 rano trzyma się w stanie idealnym jeszcze spróbuję zieloną glinkę.

wypróbuję aromat waniliowy na komary, uwielbiam zapach wanilii a pytałam głównie dlatego, że nawet jeśli u mnie prawie całkiem zanikł zmysł węchu, to ten chemiczny zapach odstraszaczy bardzo mnie drażni.

loss_lauri masz zjawiskowe oczy one naprawdę są takie zielone? piękne

evenstar witamy kolejną bladolicą

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-06-12 o 16:05
fiasco jest offline  
Stary 2010-06-12, 16:33   #333
Krolowa_Margot
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
kupiłam w drogeryjce na Sadach, (maseczkę w saszetce). myślę, że w wiekszości drogerii dostaniesz, tylko pytaj raczej o maseczke z białej glinki do rozrabiania w wodzie, bo jak powiesz, że chcesz białą glinkę to mogą nie zrozumieć i patrz, żeby w składzie była sama glinka (biała to Kaolin clay chyba, nie wiem, jak zielona).
o, to ja powiem o moich wrażeniach z glinką. nałożyłam filtr + puder bambusowy + glinka (biała) + minerały Pixie + bambus. zrobiło mi się coś na podobieństwo maski, wręcz skorupy, ale w sumie nie wygląda źle, rano wyglądało baaardzo naturalnie
i... trzyma się! zaczęło się lekko świecić, chociaż to może raczej od potu, bo upał przeokropny a ja od rana na nogach, męczące zakupy przed południem (bleee), i ten pot/sebum można było ściągnąć zwykłą chusteczką higieniczną bez naruszenia podkładu. ogólnie to tapeta nałożona koło 8 rano trzyma się w stanie idealnym jeszcze spróbuję zieloną glinkę.
mnie dziś pani w aptece zaoferowała maseczke z glinki(taką: http://prostoznatury.pl/MASECZKA_GLI..._10_g-232.html), ale nie wzielam, bo nie wiedzialam czy mozna, czy to to samo co po prostu glinka, ale z tego co piszesz wznioskuje, że tak, wiec jutro sie w taką maseczke zaoptrze
Krolowa_Margot jest offline  
Stary 2010-06-12, 17:25   #334
loss_lauri
Zakorzenienie

Cytat:
loss_lauri - jakas TY piękna Wyglądasz jak anime, albo tolkienowski elf

Widze, że jesteś z Białej, moi rodzice tam mieszkają

Wróciłam, cała niepoparzona. Filtrowałam się co godzinę, więc nawet nie jestem zaczerwieniona, a reszta towarzystwa strzaskana na buraka (u nas jest 34stopnie..)
z Białej, z Białej ale studiuję w Krakowie.
właśnie z powodu takiej pogody (w Krk było podobno 35*) nie wychodziłam dziś na dwór
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość

wypróbuję aromat waniliowy na komary, uwielbiam zapach wanilii a pytałam głównie dlatego, że nawet jeśli u mnie prawie całkiem zanikł zmysł węchu, to ten chemiczny zapach odstraszaczy bardzo mnie drażni.

loss_lauri masz zjawiskowe oczy one naprawdę są takie zielone? piękne

evenstar witamy kolejną bladolicą
dzięki nigdy chyba nie dostałam tylu komplementów na raz
a co do oczu to faktycznie są zielone, ale takie szmaragdowe mam w pogłębiających soczewkach acuvue
Stary 2010-06-12, 18:11   #335
SilverStorm
Zakorzenienie

GG do SilverStorm

Mogę się przyłączyć?
The less they know
SilverStorm jest offline  
Stary 2010-06-12, 19:08   #336
marta179
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
dzięki, dziewczyny
koleżanka widząc te zdjęcia powiedziała, że wyglądam jak duch i że przed złożeniem kalendarza warto byłoby je przepuścić przez photoshopa(->przyciemnić mi skórę). ale ja się na to nie zgadzam wolę być duchem
a na buzi mam tylko filtr (antek)i własną mieszankę pudrową (skrobia, puder perłowy, puder diamentowy i jedwab w proszku), nie używam podkładu. jakby się przyjrzeć to ten puder mam też na kołnierzu od keikogi (bluza do kendo), na szczęście już wytrzepałam, bo mój sensei by mnie chyba zabił gdyby zobaczył, że mam na treningu stój wybrudzony pudrem
W takim razie zazdroszczę cery, skoro nie ma nic do ukrycia Ja niestety mam rozszerzone naczynka

SilverStormwitamy
marta179 jest offline  
Stary 2010-06-12, 19:15   #337
* Raboussamai *
Zadomowienie

Cytat:
dzięki nigdy chyba nie dostałam tylu komplementów na raz
a co do oczu to faktycznie są zielone, ale takie szmaragdowe mam w pogłębiających soczewkach acuvue
Jesteś pięknaaaa!!!! Komplementy się należą szalenie!

...ale teraz zdradź mi, które to dokładnie soczewki, bo sama sobie chętnie pogłębię swój kolor
* Raboussamai * jest offline  
Stary 2010-06-12, 19:18   #338
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość

...ale teraz zdradź mi, które to dokładnie soczewki, bo sama sobie chętnie pogłębię swój kolor
Ja też się przyłączam do zachwytów i do prośby

BTW jak mam heterochromię centralną, to który kolor pogłębiać, zielony czy piwny?

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2010-06-12, 19:20   #339
Saya
Raczkowanie

Loss_Lauri masz taką śliczną delikatną urodę
I zazdroszę kendo - dużo bym dała by móc go trenować, niestety w mojej mieścinie nie mam na to szans:<

Saya jest offline  
Stary 2010-06-12, 20:30   #340
loss_lauri
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
W takim razie zazdroszczę cery, skoro nie ma nic do ukrycia Ja niestety mam rozszerzone naczynka

SilverStormwitamy
Cytat:

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość

BTW jak mam heterochromię centralną, to który kolor pogłębiać, zielony czy piwny?
Cytat:
Napisane przez Saya Pokaż wiadomość
Loss_Lauri masz taką śliczną delikatną urodę
I zazdroszę kendo - dużo bym dała by móc go trenować, niestety w mojej mieścinie nie mam na to szans:<
ej, dziewczyny, przestańcie już bo się aż zarumieniłam
Rabu, to są acuvue colour johnsona - pogłębiające zielony kolor, świetnie się je nosi
jyyli- to zależy, który ci się bardziej podoba, przy pogłębiających ten drugi kolor się wytłumia

a kendo...uwielbiam znalazłam swoją drogę miecza mimo, że żaden lakier nie trzyma mi się na paznokciach, chodzę cała poobijana i obolała (nie wspominając już o odciskach na dłoniach) to i tak mogłabym mieć trening codziennie
Stary 2010-06-12, 20:49   #341
SilverStorm
Zakorzenienie

GG do SilverStorm

Cytat:
SilverStormwitamy

Wczoraj mój kochany braciszek powiedział, że jestem blada jakby mnie wytarzali w worku z wapnem No i tak bardzo to się nie pomylił
The less they know
SilverStorm jest offline  
Stary 2010-06-12, 23:01   #342
Maqua
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
mnie dziś pani w aptece zaoferowała maseczke z glinki(taką: http://prostoznatury.pl/MASECZKA_GLI..._10_g-232.html), ale nie wzielam, bo nie wiedzialam czy mozna, czy to to samo co po prostu glinka, ale z tego co piszesz wznioskuje, że tak, wiec jutro sie w taką maseczke zaoptrze
ja mam dokładnie tą samą, jest super
Maqua jest offline  
Stary 2010-06-12, 23:14   #343
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Dziewczyny, miała któraś z Was podkład Joko? Napaliłam się na nie po przeczytaniu wątku "jasny podkład" Ale niestety ktoś o nim tylko wspomniał.
Jak znajdę, to kupię, ale tylko stacjonarnie, boję się kupować w ciemno, chyba, że któraś z Was może coś o nim powiedzieć.

A Revlon jest za ciemny dla mnie Spróbuję go jutro zmieszać z kremem albo kupię białą bazę Inglota (jest jeszcze dostępna w ogóle?), o ile będzie jakiś przypływ gotówki.

jyyli jest offline  
Stary 2010-06-12, 23:19   #344
19agusia91
Zakorzenienie

Haha dostałam właśnie zdjecia wzcorajszego ogniska. Jestem an 3 zdjęciach, w tym na jednym smaruję filtrem nogi,a na drugim Tż smaruje mi kark filtrem,
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Stary 2010-06-13, 01:34   #345
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Haha dostałam właśnie zdjecia wzcorajszego ogniska. Jestem an 3 zdjęciach, w tym na jednym smaruję filtrem nogi,a na drugim Tż smaruje mi kark filtrem,
Przypomina mi to trochę film ze studniówki brata: w każdej scenie przechadzał się z kubkiem albo stał z kubkiem

Ja dziś jechałam z mamą samochodem i w pewnym momencie, jak stałyśmy, zauważyła, że mam jakiegoś farfocla na karku. Zdjęła mi go i totalnym obrzydzeniem stwierdziła, że się kleję OBRZYDLIWIE Cóż, uroki filtrowania

---------- Dopisano o 01:34 ---------- Poprzedni post napisano o 01:01 ----------

Cytat:
ej, dziewczyny, przestańcie już bo się aż zarumieniłam
Rabu, to są acuvue colour johnsona - pogłębiające zielony kolor, świetnie się je nosi
jyyli- to zależy, który ci się bardziej podoba, przy pogłębiających ten drugi kolor się wytłumia

a kendo...uwielbiam znalazłam swoją drogę miecza mimo, że żaden lakier nie trzyma mi się na paznokciach, chodzę cała poobijana i obolała (nie wspominając już o odciskach na dłoniach) to i tak mogłabym mieć trening codziennie
A występują one też w wersji korygującej wady wzroku?
I tak będę musiała się w taką zaopatrzyć, bo okularów nie noszę, wiecznie gubię, zapominam, brudzę I potem muszę udawać, że wszystko widzę
I chyba jednak zielony u siebie wolę (bo jestem wtedy jak z jednej piosenki Elvisa)

jyyli jest offline  
Stary 2010-06-13, 05:21   #346
19agusia91
Zakorzenienie

Cytat:
to są acuvue colour johnsona
a mi nie pasowały. Dostałam od okulistki,dwie pary jednodniowych, uwierały mnie, było je czuć w oku. Tearz kupuję te, juz 3 miesiąc:http://www.allegro.pl/item1067173393..._6_6_30zl.html

i też mi ludzie mówią,ze mam zieleńsze oczy.Ale nie wiem,czy to z powodu pokazania ich(zdjęcia okularów,),czy soczewki.
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Stary 2010-06-13, 07:47   #347
* Raboussamai *
Zadomowienie

Cytat:
Ooo dziękuję kochana Miałam już z Acuvue miodowe (Cullenowe) , ale one zmieniały kolor oczu
Będę sobie musiała sprawić i takieee
Stary 2010-06-13, 08:55   #348
elianka
Zakorzenienie

bu. Ja mam tak ciemne oczy, że żadne soczewki mi nie zmienia koloru. A szkoda... chciałabym mieć zielone na troche

Mam też mega pryszcze i nie wiem od czego grrr. nic nie zmieniłam w pielęgnacji i trochę się niepokoje. Ciągle wyskakują nowe..
Stary 2010-06-13, 09:08   #349
SilverStorm
Zakorzenienie

GG do SilverStorm

Cytat:
Mam też mega pryszcze i nie wiem od czego grrr. nic nie zmieniłam w pielęgnacji i trochę się niepokoje. Ciągle wyskakują nowe..
Też tak miałam. Ratunkiem okazał się krem z kwasami, bardzo pomocna była (i profilaktycznie nadal jest) zielona glinka
The less they know
SilverStorm jest offline  
Stary 2010-06-13, 09:12   #350
loss_lauri
Zakorzenienie

Cytat:
Przypomina mi to trochę film ze studniówki brata: w każdej scenie przechadzał się z kubkiem albo stał z kubkiem

Ja dziś jechałam z mamą samochodem i w pewnym momencie, jak stałyśmy, zauważyła, że mam jakiegoś farfocla na karku. Zdjęła mi go i totalnym obrzydzeniem stwierdziła, że się kleję OBRZYDLIWIE Cóż, uroki filtrowania

---------- Dopisano o 01:34 ---------- Poprzedni post napisano o 01:01 ----------

A występują one też w wersji korygującej wady wzroku?
I tak będę musiała się w taką zaopatrzyć, bo okularów nie noszę, wiecznie gubię, zapominam, brudzę I potem muszę udawać, że wszystko widzę
I chyba jednak zielony u siebie wolę (bo jestem wtedy jak z jednej piosenki Elvisa)
tak, moje są korygujące
Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
a mi nie pasowały. Dostałam od okulistki,dwie pary jednodniowych, uwierały mnie, było je czuć w oku. Tearz kupuję te, juz 3 miesiąc:http://www.allegro.pl/item1067173393..._6_6_30zl.html

i też mi ludzie mówią,ze mam zieleńsze oczy.Ale nie wiem,czy to z powodu pokazania ich(zdjęcia okularów,),czy soczewki.
na pewno samo zdjęcie okularów dużo dało, zwłaszcza jeśli korygowały krótkowzroczność
Cytat:
Ooo dziękuję kochana Miałam już z Acuvue miodowe (Cullenowe) , ale one zmieniały kolor oczu
Będę sobie musiała sprawić i takieee
ja się zastanawiałam kiedyś nad zmieniającymi (ametyst z miodowymi przebłyskami), ale stwierdziła, że wolę bardziej naturalny kolor
Stary 2010-06-13, 09:13   #351
elianka
Zakorzenienie

siver storm - ale ja nie sądzę, że to trądzik. Zmiany są pojedyncze (aktualnie trzy). bolące, głębokie, ropne. Ja już od 2 lat miałam idealną cerę, a tu co wyleczę jednego pryszczą to pojawia się nowy...

Czas się wybrać do dentysty, może mam dziurę w zębie i stąd te krosty.../?
Stary 2010-06-13, 09:44   #352
SilverStorm
Zakorzenienie

GG do SilverStorm

Cytat:
siver storm - ale ja nie sądzę, że to trądzik. Zmiany są pojedyncze (aktualnie trzy). bolące, głębokie, ropne. Ja już od 2 lat miałam idealną cerę, a tu co wyleczę jednego pryszczą to pojawia się nowy...
Aha

Cytat:
Dentysta....
The less they know
SilverStorm jest offline  
Stary 2010-06-13, 10:35   #353
natrix
Rozeznanie

Witam Nowe Bladolice

Loss_Lauri, jesteś prześliczna!

Cytat:
natrix- ja mam rozświetlający. Mówisz, że matte lepszy...?

Cytat:
Napisane przez magne Pokaż wiadomość
a co głównie z tej firmy polecasz?
polecam zwłaszcza pudry

Cytat:
Ja podzielam Mam soft Compact Powder, transparent i bardzo go lubię. Właściwie nie wychodzę bez niego z domu

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Ja ciągle wracam do tego pudru po eksperymentach.
Jest nas jednak więcej

A do mnie wczoraj na uczelni podeszła wyrozbierana dziewczyna i pyta czy mi troszkę nie gorąco (a miałam bluzkę z długim rękawem, spodnie sztruksowe a na to jeszcze spódnicę za kolana , a było 35 stopni - ale ja lubię się tak wyubierać - raz, że taki mam styl, dwa - przez problemy limfatyczne nie mogę się za bardzo na słońce wystawiać, a trzy - nie chcę się opalić ) No więc wyrozbierana pyta mnie czy mi nie gorąco, a ja do niej: "tak, trochę mi gorąco. Tak jak i wszystkim, kiedy jest 35 stopni". I już nie miała więcej pytań

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline  
Stary 2010-06-13, 11:02   #354
* Raboussamai *
Zadomowienie

Cytat:
ja się zastanawiałam kiedyś nad zmieniającymi (ametyst z miodowymi przebłyskami), ale stwierdziła, że wolę bardziej naturalny kolor
Czasami warto mieć jakieś "szałowsze" Moje miodowe robiły dość dużą furorkę... A najlepsze było to, że mimo nienaturalnego koloru, dawały bardzo naturalny efekt na oku Jednak uwagę zwracały

Ale te Twoje zielone... nie no... muszę je mieć
Stary 2010-06-13, 11:25   #355
marta179
Raczkowanie

Słuchajcie a co byście poleciły żeby się pozbyć paru przebarwień? wiem, że ogolnie kwasy, ale macie coś sprawdzonego, żeby nie zaszkodzilo naczynkowej cery? Jeszcze się nie zagłębialam w tym temacie, więc od razu proszę o pomoc
marta179 jest offline  
Stary 2010-06-13, 12:07   #356
loss_lauri
Zakorzenienie

Cytat:

moja siostra dowiedziała się od dermatologa, że u niej problemy z cerą mogą mieć związek z chorymi migdałkami i zalecił ich usuniecie
Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Witam Nowe Bladolice

Loss_Lauri, jesteś prześliczna!

polecam zwłaszcza pudry

Jest nas jednak więcej

A do mnie wczoraj na uczelni podeszła wyrozbierana dziewczyna i pyta czy mi troszkę nie gorąco (a miałam bluzkę z długim rękawem, spodnie sztruksowe a na to jeszcze spódnicę za kolana , a było 35 stopni - ale ja lubię się tak wyubierać - raz, że taki mam styl, dwa - przez problemy limfatyczne nie mogę się za bardzo na słońce wystawiać, a trzy - nie chcę się opalić ) No więc wyrozbierana pyta mnie czy mi nie gorąco, a ja do niej: "tak, trochę mi gorąco. Tak jak i wszystkim, kiedy jest 35 stopni". I już nie miała więcej pytań
dzięki, natrix. takie komentarze naprawdę potrafią podnieść samoocenę
a co do upałów - czasami taka 'troska' naprawdę może być wkurzająca. ale nawet logicznie myśląc to gdy jest się w ubraniu zakrywającym skórę to upał nie jest tak dokuczliwy - pomyślcie choćby np o Beduinach na pustyni - przecież oni są omotani od stóp do głów, a chyba najlepiej wiedzą, jak znosić wysokie temperatury
Cytat:
Czasami warto mieć jakieś "szałowsze" Moje miodowe robiły dość dużą furorkę... A najlepsze było to, że mimo nienaturalnego koloru, dawały bardzo naturalny efekt na oku Jednak uwagę zwracały

Ale te Twoje zielone... nie no... muszę je mieć
no wiem - też czasem chciałabym coś bardziej zmienić na bardziej 'szałowego', tylko trochę brak mi odwagi
Cytat:
Słuchajcie a co byście poleciły żeby się pozbyć paru przebarwień? wiem, że ogolnie kwasy, ale macie coś sprawdzonego, żeby nie zaszkodzilo naczynkowej cery? Jeszcze się nie zagłębialam w tym temacie, więc od razu proszę o pomoc
ja mam przebarwienie na stopie po odcisku i zamierzam kupić eliksir wybielający z ZSK - może tobie też by pasował?
Stary 2010-06-13, 12:32   #357
Maqua
Zakorzenienie

Cytat:

a może to jakieś uczulenie czy inna reakcja? koleżanka miała takie właśnie wielkie krosty ropne kiedy brała jakieś leki z jodem, po odstawieniu wszystko uciekło. może u Ciebie coś z jedzeniem? mnie kiedyś też czasem wysypywało np. po owocach morza
Maqua jest offline  
Stary 2010-06-13, 14:07   #358
elianka
Zakorzenienie

nie wiem dziewczyny co za licho . Zaczęłam ostatnio pyłek pszczeli jeść, może to od tego?
Stary 2010-06-13, 15:22   #359
* Raboussamai *
Zadomowienie

Cytat:
ale nawet logicznie myśląc to gdy jest się w ubraniu zakrywającym skórę to upał nie jest tak dokuczliwy - pomyślcie choćby np o Beduinach na pustyni - przecież oni są omotani od stóp do głów, a chyba najlepiej wiedzą, jak znosić wysokie temperatury?
Dokładnie! Tak samo w Indiach, tambylcy z politowaniem patrzą na turystów z odkrytymi ramionami i rozebranych do granic możliwości...
Im mniej słońce smaży skórę - tym lepiej... a mniejszą ilością ubrań na pewno nie sprawimy, że odczuwalna temperatura spadnie

Yeah! Uskutecznimy każdą teorię na obronę swoich racji

Co do wyskakujących niespodzianek, to chyba to jakieś ogólnopolska akcja bo ja od 3 tygodni walczę z zaskórnikami na brodzie, które nie mam pojęcia od czego się pojawiły i te paskudztwa nie chcą zniknąć! A skóra w tym miejscu robi się taka sucha... jak liszaj...
Nie wiem o co chodzi

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-06-13 o 15:27
Stary 2010-06-13, 17:02   #360
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:

zielony!
i tak, istnieją soczewki kolorowe korygujące wadę wzroku ja szukałam dla siebie fioletowych, ale nie ma wystarczająco mocnych, bo mam wadę -5,5. tak wiec nie próbuję zmieniać, a pogłębiać tym bardziej, bo zwykle trudno u mnie oddzielić tęczówkę od źrenicy, takie mam ciemne

wczoraj koleżanka zaprosiła paru znajomych, w tym mnie. jej młodsza siostra (11 lat) stwierdziła, że wyglądam jak wampir, taka jestem biała, i powinnam zagrać w "Zmierzchu", i charakteryzacja nie byłaby potrzebna
fiasco jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości